beretta-bellmonte-800x100
Avatar του kiriarxos

από

Έκθεση Μορφολογίας Πάτρα 2003

22 Απριλίου 2003 στο Επικαιρότητα

ΚΥΝΟΦΙΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 202 ΠΑΤΡΑ:14 /4/2003
ΤΗΛ.& FAX. 2610 344348
ΠΑΤΡΑ – Τ.Κ. 26334
e-mail: [email protected]
ΑΡ.ΠΡ.:353

ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ 2003

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ο ΚΥΝΟΦΙΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ σας κάνει γνωστό το πρόγραμμα της τέταρτης Εθνικής έκθεσης μορφολογίας C.A.C. και αναγνώρισης, που θα πραγματοποιηθεί στην Πάτρα (ΠΛΑΖ-ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΩΝ. ) στις 17 & 18 Μαΐου 2003.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑ ΟΜΑΔΑ

Σάββατο 17 Μαΐου
Ομάδες: 2, 3, 4, 6, 8 & Καλύτερα Κουτάβια, Νέοι, Ζεύγη, Εκτροφεία, Ομάδες Απογόνων, Βετεράνοι & Νεαροί Χειριστές Πρώτης Ημέρας.

ΟΜΑΔΑ 2
κα THELMA COOKE – LOWE (BPETTANIA)
Νέας Γης, Σκύλος των Πυρηναίιων, Σνάουτσερ, Γίγας, Σνάουτσερ Μεσαίος, Σνάουτσερ Νάνος, Μπόξερ, Μπούλμαστιφ, Αγίου Βερνάρδου, Γερμανικός Μολοσσός, Μέγας Ιαπωνικός Σκύλος.

κος TORE FOSSUM (ΝΟΡΒΗΓΙΑ)
Αγγλικός Μπουλντόγκ, Μαστίνο Ναπολετάνο, Πίνσερ Νάνος, Ποιμενικός Βέρνης, Σάρ-Πέι, Φίλα Μπραζιλέιρο, Κάνε Κόρσο, Ντόγκο Αρτζεντίνο, Ντόγκ Ντε Μπορντώ.

κος MARCIC MIOMIR (ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ)
Ροτβάιλερ, Ντόμπερμαν, Ποιμενικός Καυκάσου, Ποιμενικός Κεντρικής Ασίας, Θιβετιανός Μάστιφ, Αγγλικός Μάστιφ, Ντόγκο Κανάριο.

ΟΜΑΔΑ 3
κος ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Όλες οι φυλές

ΟΜΑΔΑ 4
κος TORE FOSSUM (ΝΟΡΒΗΓΙΑ)
Όλοι την ομάδα 4.

ΟΜΑΔΑ 8
κος ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Αγγλικός Κόκερ Σπάνιελ, Αμερικάνικος Κόκερ Σπάνιελ, Λειότριχος Ριτρήβερ.

κος ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Γκόλντεν Ρητρήβερ, Λάμπραντορ Ρητρήβερ.

ΟΜΑΔΑ 6
κα THELMA COOKE – LOWE (ΒΡΕΤΑΝΙΑ)
Δαλματίας.

κος TORE FOSSUM (ΝΟΡΒΗΓΙΑ)
Υπόλοιπες φυλές της ομάδας 6.

ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΜΑΔΩΝ:
Ομάδα 1: THELMA COOKE – LOWE
Ομάδα 2: MARCIC MIOMIR
Ομάδα 3: ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ
Ομάδα 4: TORE FOSSUM
Ομάδα 5: THELMA COOKE – LOWE
Ομάδα 6: TORE FOSSUM
Ομάδα 7: ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΟΥΛΟΣ
Ομάδα 8: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ομάδα 9: ΚΙΟΥΡΤΖΗ ΡΟΥΛΗ
Ομάδα 10: TORE FOSSUM

Κυριακή 18 Μαΐου
Ομάδες: 1, 5, 7, 9, 10 Καλύτερα Κουτάβια, Νέοι, Ζεύγη, Εκτροφεία, Ομάδες Απογόνων, Βετεράνοι & Νεαροί Χειριστές Δεύτερης Ημέρας & ΄Έκθεσης.

ΟΜΑΔΑ 1
κος ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΥΠΡΟΣ)
Γερμανικοί Ποιμενικοί.

κα THELMA COOKE – LOWE (BRETANIA)
Σκληρότριχος Κόλλι, Ποιμενικός Σέτλαντ, Βελγικός Ποιμενικός Γκρένενταλ, Βέλγικος Ποιμενικός Τερβίρεν, Μπριάρ, Παλαιός Αγγλικός Ποιμενικός.

κος TORE FOSSUM (ΒΡΕΤΑΝΙΑ)
Ποιμενικός Νιζίννυ, Ουαλικός Κόργκι Πεμπρόουκ.

ΟΜΑΔΑ 5
κα. THELMA COOKE – LOWE (PETUNIA)
Σάμογιεντ, Τσόου – Τσόου.

κος FORE FOSSUM (ΝΟΡΒΗΓΙΑ)
Υπόλοιπες φυλές ομάδος 5.

ΟΜΑΔΑ 7
κος ΝΤΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Όλη την ομάδα 7.

ΟΜΑΔΑ 9
κα THELMA COOKE – LOWE (ΒΡΕΤΑΝΙΑ)
Κανίς (όλα), Σί Τζού.

κα ΡΟΥΛΗ ΚΙΟΥΡΤΖΗ (ΕΛΛΑΔΑ)
Τσιουάουα (όλα), Πεκινουά, Κινέζικος Λοφιοφόρος, Κίνγκ Τσάρλς Σπάνιελ, Καβαλίερ Κίνγκ Τσάρλς Σπάνιελ, Μπόστον Τέρριερ.

κος TORE FOSSUM (ΝΟΡΒΗΓΙΑ)
Γαλλικοί Μπούλντογκ.

ΟΜΑΔΑ 10
κος FORE FOSSUM (ΝΟΡΒΗΓΙΑ)
Όλη την ομάδα 10.

ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ-ΤΕΛΙΚΟΙ:
Καλύτεροι Νεαροί Χειριστές: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Καλύτεροι Ενήλικοι χειριστές: ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ
Καλύτερα Ζευγάρια: MIOMIR
Καλύτερος Βετεράνων: COOKE – LOWE
Καλύτερα Εκτροφεία: MIOMIR
Καλύτεροι Απογόνων: FOSSUM
Καλύτερο Κουτάβι Έκθεσης: COOKE – LOWE
Καλύτερος Νέων Έκθεσης: MIOMIR
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: FOSSUM
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ – ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ

Στείλτε τις συμμετοχές σας στη διεύθυνση:
ΚΥΝΟΦΙΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
Γραμματεία Έκθεσης «ΠΑΤΡΑ 2003″
Τ.Θ.: 1369 ΠΑΤΡΑ , Τ.Κ.: 26001
Πληροφορίες: τηλ./fax: 2610 344348 e-mail: [email protected]

Η ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΕΠΙΤΑΓΗΣ ΜΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΝΤΙΤΙΜΟ
ΛΗΞΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ: Παρασκευή 2 MAΪOY 2003
(σφραγίδα ταχυδρομείου)

Σχόλια είναι κλειστά, αλλά trackbacks και pingbacks είναι ανοιχτά.

200 queries σε 6,269 δευτερόλεπτα.