ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ / ΔΡΑΣΕΩΝ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 116 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/05/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    Petros στις #485265

    Καλησπερα σας… πιθανον να μπορεσω και εγω το Σαββατο 11/7 θα ενημερωσω για καθε εξελιξη…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #485407

    Ο κύριος Νικολακόπουλος έγραψε:

    To Σάββατο 11/7 θα πραγματοποιήσουμε την τακτική μας συνάντηση στις 19:00. Θα ολοκληρώσουμε το θέμα της ανίχνευσης και όποιο άλλο θέμα προταθεί. Τα περί διατροφής θα τα συζητήσουμε μετά τις καλοκαιρινές μας διακοπές για να καλέσουμε κάποιους με ειδικές γνώσεις.
    Στην συνέχεια θα κάνουμε ένα BBQ όπου προσκεκλημένοι θα είναι και τα γυναικόπαιδα. Επειδή θα χρειαστεί να έχω τις ανάλογες προμήθειες ενημερώστε με εδώ ή με e-mail: kallistonhellas@yahoo.gr ή στο 6972223883 πόσα άτομα θα έρθουν μαζί σας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #485419

    ΠΡΟΣΟΧΗ
    ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11/7/15
    Επειδή δεν βλέπω συμμετοχές, και όπως λέει και ο Νίκος σε καμία περίπτωση η μη δήλωση δεν σημαίνει αποδοχή, θα αναβάλουμε το BBQ για μετά τις διακοπές για να είναι όλοι (ή τουλάχιστον σχεδόν όλοι) από τα τακτικά παρευρισκόμενα μέλη. Όποιος θέλει να έρθει μόνο για την Λέσχη το ραντεβού μας καθορίζεται για τις 7 το απόγευμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #487053

    Η πρώτη συνάντηση της Λέσχης μας, μετά την έναρξη της κυνηγητικής περιόδου, θα γίνει την ΚΥΡΙΑΚΗ 13/9/15. Για όλα τα μέλη, παλαιά και νέα. Μας προσκαλεί στο σπίτι του ο Βαγγέλης Βαθρακοκοίλης που είναι στην οδό Αλιάνθου 42 στην Χασιά (Φυλή), μόνο 5′ από την έξοδο 6 της Αττικής Οδού. Ανεβαίνοντας τον κεντρικό δρόμο, η νησίδα που υπάρχει στη μέση σταματά όταν ο δρόμος στενεύει εμπρός από την ταβέρνα Χρυσό Ελάφι. Εκεί ακριβώς που σταματά η νησίδα, στα αριστερά αρχίζει η Αλιάνθου. Μπορούμε να συγκεντρωθούμε νωρίς το απόγευμα, να κάνουμε ένα εκπαιδευτικό με τους σκύλους μας δίπλα από το σπίτι του (προσοχή γιατί βόσκουν και ελάφια) και μετά να συζητήσουμε κάνοντας BBQ. Όπως είχαμε υποσχεθεί το BBQ δεν ακυρώθηκε αλλά θα γινόταν με την πρώτη ευκαιρία. Επειδή θα πρέπει να προετοιμαστούν τα φαγητά και να αγοραστούν τα ποτά θα πρέπει να γνωρίζουμε το συντομότερο ποιοι θα μπορούν να παραβρεθούν, μόνοι ή με τις συζύγους των. Δηλώστε, λοιπόν, ΜΟΝΟ εδώ, όνομα και αριθμό ατόμων.

    ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ

    1. ΒΑΘΡΑΚΟΚΟΙΛΗΣ 5!!!

    2. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2 πες 1

    3. ΚΑΠΟΤΣΗΣ ΙΑΚ.2 πες 4

    4. ΖΩΓΡΑΦΟΣ 2

    5. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΚΟΣ 1

    6. ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΣ 2 με το έτσι θέλω.

    7. περιμένουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #487054

    Άντε να ξαναδούμε κανα σκύλο!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #487070

    Μια διευκρίνηση δηλώνουμε πόσοι θα είμαστε ή για πόσους τρώμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #487080

    Μόνο τα άτομα δηλώνουμε, εμείς ξέρουμε και υπολογίζουμε τα πόσα κιλά. π.χ.εσύ 1 κιλό και κάτι, Ιάκωβος 4 κιλά και κάτι, εγώ… 300 γρ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #487083

    Ευτυχώς που δεν πολυγράφει ο Τάκης γιατί είναι σαν να το βλέπω μπροστά μου “παιδιά 300 γραμμάρια την μπουκιά εννοει ο ακατονομαστος”.Ο Φώτης δήλωσε συμμετοχή στο Facebook για δυο άτομα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    mixalis77 στις #487091

    γεια σας ! μέσα και εγώ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/04/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    iak στις #487113

    ΧΑΧΑ  4 ΚΙΛΑ ΦΑΙ  ?  ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ  ΚΑΠΟΤΣΗΣ 2 ΑΤΟΜΑ

    αν δεν μπορέσει να έρθει η σύζυγος θα φάω και την μερίδα της

    :whistle:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #487122

    Η πρώτη συνάντηση της Λέσχης μας, μετά την έναρξη της κυνηγητικής περιόδου, θα γίνει την ΚΥΡΙΑΚΗ 13/9/15. Για όλα τα μέλη, παλαιά και νέα. Μας προσκαλεί στο σπίτι του ο Βαγγέλης Βαθρακοκοίλης που είναι στην οδό Αλιάνθου 42 στην Χασιά (Φυλή), μόνο 5′ από την έξοδο 6 της Αττικής Οδού. Ανεβαίνοντας τον κεντρικό δρόμο, η νησίδα που υπάρχει στη μέση σταματά όταν ο δρόμος στενεύει εμπρός από την ταβέρνα Χρυσό Ελάφι. Εκεί ακριβώς που σταματά η νησίδα, στα αριστερά αρχίζει η Αλιάνθου. Μπορούμε να συγκεντρωθούμε νωρίς το απόγευμα, να κάνουμε ένα εκπαιδευτικό με τους σκύλους μας δίπλα από το σπίτι του (προσοχή γιατί βόσκουν και ελάφια) και μετά να συζητήσουμε κάνοντας BBQ. Όπως είχαμε υποσχεθεί το BBQ δεν ακυρώθηκε αλλά θα γινόταν με την πρώτη ευκαιρία. Επειδή θα πρέπει να προετοιμαστούν τα φαγητά και να αγοραστούν τα ποτά θα πρέπει να γνωρίζουμε το συντομότερο ποιοι θα μπορούν να παραβρεθούν, μόνοι ή με τις συζύγους των. Δηλώστε, λοιπόν, ΜΟΝΟ εδώ, όνομα και αριθμό ατόμων. ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ 1. ΒΑΘΡΑΚΟΚΟΙΛΗΣ 5!!! 2. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2

    <hr />

    KALLISTON HELLAS Και δια το πιστόν Γιάννης Νικολακόπουλος

    Στις 13/9 Εχω Το Μνημοσυνο τα Τριμηνα Του Πατερα μου στον Πορτο Ραφτη ,Εχω Στεναχωρεθει που κατα πασα πιθανοτητα δεν θα ειμαι στην Συγκεντρωση,Θα το παλεψω παντως και θα σας ενημερωσω εγκαιρως οταν αλλαξει και Μπορεσω τελικα να ελθω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #487173

    Τάσο, εμείς θα συναντηθούμε το απόγευμα αλλά θα φάμε το βράδυ, αν στην επιστροφή σου έχεις τηνδιάθεση να περάσεις ενημέρωσέ μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #487177

    Τάσο, εμείς θα συναντηθούμε το απόγευμα αλλά θα φάμε το βράδυ, αν στην επιστροφή σου έχεις τηνδιάθεση να περάσεις ενημέρωσέ μας.

    <hr />

    KALLISTON HELLAS Και δια το πιστόν Γιάννης Νικολακόπουλος

    Οπωσδηποτε και θα Σας Ενημερωσω Captain μου,Θελω Παρα πολυ Να Ελθω Εγω Και Η Ιωαννα η Συζυγος μου.Να Ειστε Καλα.!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/04/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    iak στις #487179

    Γιαννη αφου εσυ κανεις διαιτα και δεν τρως εγω θα κατσω διπλα σου να φαω και την μεριδα σου αρα  καποτσης  5

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #487202

    Έχω χάσει πολλά και μου είπαν να τρώω για να μη μου πέφτει… το παντελόνι. Θα συνεχίσω την δίαιτα από Δευτέρα. Ο αδελφός σου θα έρθει;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 116 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων