ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ / ΔΡΑΣΕΩΝ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 116 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #487469

    12.Τασος-Γιαννα(2) και ο Rocky mou…. :good:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #487495

    Βέβαια εμένα το gps δεν μου την βγάζει Αλιάνθου αλλά Αγίαθου την οδό

    Εμενα παλι δεν βγαζει τον αριθ.42 Της Αλιανθου θελουν και αυτα τον Γερμανο τους(Αναβαθμηση). :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #487745

    Την Κυριακή 13-09-2015 πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνάντηση για την νέα σεζόν η οποία είχε δύο σκέλη!Το πρώτο σκέλος ξεκίνησε με την παρακολούθηση ενός αρσενικού ελαφιού και ύστερα την συγκέντρωση μας στον χώρο στον οποίο θα γινόταν τα εκπαιδευτικά.Παρακολουθήσαμε τον σκύλο του Βαγγέλη,του Φώτη,του Τάσου,του Λάμπρου(όλα Σπρίνγκερ) και το κουταβάκι Κόκερ του νέου μέλους Αλέξανδρου(καλωσόρισες). Το δεύτερο σκέλος ήταν το τραπέζι που είχαν ετοιμάσει για εμάς η Έφη και ο Βαγγέλης μαζι με τις δυο μεγάλες κόρες τους  στο σπίτι τους με χίλια δύο καλά…..!!!!!Η βραδιά πέρασε γεμάτη γέλια και πειράγματα όπως άλλωστε συνηθίζουμε!Την παράσταση έκλεψαν οι συνήθεις ύποπτοι….!Καλή σεζόν λοιπόν σε όλους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #487883

    Την Κυριακή 13-09-2015 πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνάντηση για την νέα σεζόν η οποία είχε δύο σκέλη!Το πρώτο σκέλος ξεκίνησε με την παρακολούθηση ενός αρσενικού ελαφιού και ύστερα την συγκέντρωση μας στον χώρο στον οποίο θα γινόταν τα εκπαιδευτικά.Παρακολουθήσαμε τον σκύλο του Βαγγέλη,του Φώτη,του Τάσου,του Λάμπρου(όλα Σπρίνγκερ) και το κουταβάκι Κόκερ του νέου μέλους Αλέξανδρου(καλωσόρισες). Το δεύτερο σκέλος ήταν το τραπέζι που είχαν ετοιμάσει για εμάς η Έφη και ο Βαγγέλης μαζι με τις δυο μεγάλες κόρες τους στο σπίτι τους με χίλια δύο καλά…..!!!!!Η βραδιά πέρασε γεμάτη γέλια και πειράγματα όπως άλλωστε συνηθίζουμε!Την παράσταση έκλεψαν οι συνήθεις ύποπτοι….!Καλή σεζόν λοιπόν σε όλους

    Καλη Σεζον Σε Ολους,Ολα Ηταν Υπεροχα Στου Βαγγελη,Αλλα Και Οι 27 Ηταν Υπεροχοι Γιωργο (Εννοω τον αριθ.Των προσκεκλημενων)!!!!! :good:  :good:  :good:  :good:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #487898

    Tάσο όταν γράφεις στο forum δεν χρειάζεται να πατάς quote και να γράφεις ύστερα γιατί στις απαντήσεις εκτός από το δικό σου κείμενο (ξανά)αναφέρει και τα κείμενα αυτών που σχολιάζεις και στην ουσία φαίνονται δύο φορές!Θα πηγαίνεις από κάτω στο πλαίσιο που γράφουμε το κείμενο του ο καθένας θα πληκτρολογείς αυτό πουθες και μετά υποβολή

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #487922

    Γιωργο απο οτι καταλαβα για να απαντησω στο κειμενο σου,δεν θα παταω ουτε Απαντηση η Quote και μετα να γραφω θα  Γραφω στο κατω μερος και μετα υποβολη, …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #487923

    Ακριβώς…όπως το έκανες και τώρα! :good:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #487974

    Την Κυριακή 27/9 η συνάντηση των μελών της Λέσχης θα γίνει στην Νέα Μάκρη στις 18:00′. Όσοι θέλετε μπορείτε να μας δείξετε τους σκύλους σας. Είναι μία καλή ευκαιρία να έρθουν όλα τα κουτάβια για κοινωνικοποίηση.

    Μπορείτε να θέσετε θέματα προς συζήτηση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    yiorgos στις #487979

    …Είναι μία καλή ευκαιρία να έρθουν όλα τα κουτάβια για κοινωνικοποίηση…

     

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    annubis_ett στις #488196

    Καλημέρα σας,

    Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ αν και θα ήταν καλό μια και θα έρθουν κουτάβια.  Μέχρι να τελειώσουν οι αγώνες αρχές Νοεμβρίου με την ιστιοπλοΐα θα μου επιτρέψετε να τα λέμε περισσότερο από εδώ..

    Καλή συνάντηση..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #488209

    Προς το παρόν φέρμα σκότα μη παίζει το γραντί και όταν τον Νοέμβρη χαλάσεις τα πανιά θα σε περιμένουμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #488258

    Εγω Captain mou, Ειμαι σε Αναμονη  Να Σαλπαρω για Καβαλα,Να Δω το Πρωτο Εγγονακι  Μου που ερχεται ,ετσι δεν θα ειμαι παρων :good:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #488344

    Με το καλό Τάσο. Μεγάλη στιγμή, χαράς ευαγγέλια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    Tasos στις #488444

    Σας Ευχαριστω πολυ Captain,Χαρας Ευαγγελια Δεν Λετε Τιποτα:good:   :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #488450

    Την Κυριακή 27/9 έγινε η συνάντηση των μελών της Λέσχης μας. Με μεγάλη χαρά ξαναβρεθήκαμε με φίλους που δεν είχαν μπορέσει να έρθουν στην προηγούμενη συνάντηση, την πρώτη μετά την καλοκαιρινή διακοπή. Τρία νέα μέλη, μας παρουσίασαν τα κουτάβια τους που για πρώτη φορά βγήκαν στο ύπαιθρο (σχετικά βιντεάκια και φωτογραφίες θα ανέβουν στα “πολυμέσα”).

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 116 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων