ΚΡΙΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ 8

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1 έως 9 (από 9 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #483902

    Στις 31/5 έγινε η ετήσια τακτική Γενική Συνέλευση του ΚΟΕ. Ένα από τα προς ψήφιση θέματα ήταν οι εξετάσεις Κριτών Εργασίας. Ατυχώς, κατά την διάρκεια των συζητήσεων, αποχώρησαν ορισμένα μέλη οπότε δεν υπήρχε  πλέον η ανάλογη απαρτία με αποτέλεσμα την διακοπή της συνέλευσης.

    Όσοι επιθυμείτε να γίνετε Κριτές Εργασίας ή μορφολογίας οποιονδήποτε φυλών ή ομάδων φυλών, θα πρέπει να γνωρίζεται πως απαιτείται να είστε ΤΑΚΤΙΚΑ μέλη του ΚΟΕ. Ένα νέο μέλος παραμένει ΑΡΩΓΟ για 2 τουλάχιστον χρόνια. Γράφω “τουλάχιστον” γιατί θα πρέπει να περιμένει μέχρι την επόμενη Γενική Συνέλευση για να γίνει αποδεκτός από το Σώμα. Μετά θα περιμένει το πότε θα ξαναγίνουν εξετάσεις εργασίας.

    Είχα την εντύπωση πως μερικά από τα μέλη της Λέσχης μας επιθυμούσαν να γίνουν κριτές εργασίας της ομάδας 8, εξεπλάγην όταν διαπίστωσα πως, πλην ενός, κανείς άλλος δεν είχε γραφτεί.

    Όσοι ενδιαφέρεστε, σπεύσατε να γραφτείτε.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #483904

    Ισχύουν και οι υπόλοιπες προϋποθέσεις;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #483906

    Εννοώ το να έχεις 2 καταχωρημένες γέννες…να έχεις παρουσιάσει 1 τουλάχιστον σκύλο να έχεις άδεια θήρας κλπ κλπ;

    Επίσης πιστεύω πως το θέμα για την ανάδειξη κριτών εργασίας είναι πολύ μεγάλο,κατά την προσωπική μου άποψη υπάρχουν μεγάλα κενά εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #483935

    Αφού δεν έγινε Γ.Σ. δεν άλλαξε τίποτα, εξ άλλου τις νέες προς συζήτηση προτάσεις θα τις έχεις ήδη λάβει με την πρόσκληση.

    Για φυλές που δεν έχουν ξαναγίνει αγώνες δεν μπορεί να απαιτούνται συμμετοχές σε αγώνες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #483956

    Όπως και να έχει δεν βλέπω να δραστηριοποιείτε κανείς!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #484019

    Είχα την εντύπωση πως μερικά από τα μέλη της Λέσχης μας επιθυμούσαν να γίνουν κριτές εργασίας της ομάδας 8, εξεπλάγην όταν διαπίστωσα πως, πλην ενός, κανείς άλλος δεν είχε γραφτεί. Όσοι ενδιαφέρεστε, σπεύσατε να γραφτείτε.

    Αν αναφέρεστε (και) σε εμένα,από αμέλεια μου δεν είχα πληρώσει την συνδρομή μου,όταν έλαβα την επιστολή για την πληρωμή ή αλλιώς διαγραφή είχε ήδη περάσει η διορία(λόγω χωριού αρκετές φορές αντιμετωπίζω πρόβλημα με την αλληλογραφία) σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους μου είπαν ότι δεν γίνεται κάτι και πρέπει πάλι από την αρχή!Εκτός όμως όλων αυτών πιστεύω πως προέχουν άλλοι να δείξουν ενδιαφέρον,ιδιοκτήτες σκύλων σπάνιελ και κυνηγοί,να δραστηριοποιηθούν,εγώ έχω πιο κύρια ζητήματα κυνοφιλικά να ”λύσω”(άσχετα με το αν θέλω να βοηθήσω ή όχι στον τομέα των κριτών).Το να δραστηριοποιηθούν το λέω και γενικά,και στις συζητήσεις και στις κρίσεις κλπ κλπ,ας ”βγουν μπροστά” αυτοί που έχουν προσωπική και καθημερινή τριβή με το αντικείμενο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    mixalis77 στις #484034

    γεια σας και από εμένα !!αφού δεν είναι ο γιώργος( τσαμπούκος)  ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ???

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #484042

    Σίγουρα εγγεγραμμένος στον ΚΟΕ θα είναι ο Σταύρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #484053

    Όχι Γιώργο, δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά γιατί ποτέ δεν ρώτησα κανέναν ονομαστικά. Η εντύπωση μου είναι φλου, χωρίς πρόσωπα.

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1 έως 9 (από 9 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων