Η ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΤΗΣ ΤΣΙΧΛΑΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 57 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #48460

    ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ,

    ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΚΙΤΡΙΝΑ NOBEL ΜΙΛΑΣ?? ΠΩΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ???


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #48462

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ  ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΑΒΟΛΙΔΟΤΑ ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΓΛΥΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    xirokos στις #48463

    Εχει δοκιμάσει κανείς τα Α1 του Λάμπρου?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    popeye13 στις #48498

    ΕΓΩ ΤΑ Tordo ΔΕΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ Νο9. ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΚΑΤΕΠΛΗΞΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΖΟΥΝ 4ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΟΥΤΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ! ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΑ Εxpress32 ΣΕ Νο8 32γρ Η ΚΑΙ ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ ΤΑ 33 γρ ΣΕ Νο8,ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ Derby. ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΦΕΤΟΣ ΦΟΒΕΡΑ!!!!

    –ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ!–

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #48526


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από alex στίς 23 Νοέμβριος 2004


    ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ,

    ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΚΙΤΡΙΝΑ NOBEL ΜΙΛΑΣ?? ΠΩΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ???


    [/indent]

    Φιλε ALEX και στους υπολοιπους την καλησπερα μου

    τα φυσιγγια αυτα που δουλευω εγω νομιζω πως λεγονται nobel sport ειναι κιτρινα και με κοντο μπαφιλα. επειδη ειδα σημερα το απογευμα το ερωτημα σου θα σου απαντησω πως πραγματικα λεγονται αυριο το απογευμα που θα δω το κουτι και θα στα πω. αυτο που θελω να επισημανω ειναι οτι τα με φυσιγγακια αυτα εχω παρη καποια πουλακια (τσιχλες) και μακρινα ποιο πολλη με νο8 και κοντινα χωρις αιματα κτλ. με τα lambro πρασινα που μου εδωσε ο Θανοςlaw σε κυνηγι που καναμε μια τσιχλα που βαρεσα με γεμισε αιματα. τα κιτρινα που αναφερω ποιο πανω ειναι καλα και με καποια κρυο αλλα σε υγρασια (ομιχλη) αστα να πανε…. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    mar στις #48551

      kalimera paidia.TAtordo toy lamproy pisteyo oti einai poli kala fisigia opos episis kai ta mirage.ayta xrisimopoio gia tsixla

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #48585

    καλησπερα

    φιλε Alex τα φυσιγγια που γραφω ποιο πανω ειναι τα nobel sport  sipe τα ξερεις????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #48586

    Γιώργο-με συγχωρείς που επεμβαίνω-αλλά τα sipe είναι πολύ καλό φυσίγγι.Τα χρησιμοποιούσα πριν καιρό & είχα  μείνει πολύ ευχαριστημένος .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #48587

    ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ ΠΑΡΑ-ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΔΕ ΑΝΕΠΗΡΕΑΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΩ ΔΙΒΑΣΙΚΗΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΙΟΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥ ΣΦΙΧΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ.

    ΦΙΛΙΚΑ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #48588

    φιλε Πανο και ALEX

    το βλεπω και εγω οτι ειναι καλα φυσιγγακια και φτηνα αν δεν κανω λαθος νομιζω 5ευρο το κουτι (25). Τα δοκιμασα φετος και σε ορτυκι απιστευτα και τωρα στις τσιχλες με αυτα και αιματα σπανια βλεπω στα πουλια μονο με υγρασια σε λογικα πλαισια . Με καραμπινα τα δουλευετε????

    φιλικα Γιωργος

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #48590

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ SIPE ΤΩΝ 30gr ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ? ΤΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΣΤΑ 4€,ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΑ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #48593

    ΓΙΩΡΓΟ ΤΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ 391 BERETTA. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΑΠΟ 5 Ε.

    ΦΙΛΙΚΑ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #48595

    ναι φιλε alex και εγω κατι τετοιο νομιζω οτι ειναι ποιο ακριβα απο 5 ευρο δεν το θυμαμαι καλα γιατι ειχα αγορασει και κατι αλλα μαζη και δεν τα θυμαμαι. τα δοκιμασες με αυτον των καιρο????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #48600

    Είναι για να τρελαθείς

    Τα Nobel Sport Sipe με το καινούργιο κουτί (Κίτρινο) με τον κοντό πάφιλα τα βρήκα στο Αίγιο με 4,5€ το κουτί.

    Ενώ στην Αθήνα έχουν 5€ και πάνω !!!

    ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #48601

    ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΑ ΟΛΑ!!!! ΦΙΛΕ VARDEOS

    ΓΙΩΡΓΟ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 57 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων