Τι λέτε;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 106 έως 120 (από 136 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #49822

    Εγώ δεν έχω πρόβλημα, έχω “αγώνα” το Σάββατο!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #49824

    Εγώ έχω ντέρμπυ εκτός έδρας με τον Μπεκατσιακό, με περιμένουν πολλά χιλιόμετρα οδικώς και περπατητώς. Οπότε δεν με πέρνει για καλύβια μεριά. Αν όμως η παρέα συμφωνεί πάω πάσο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #338350

    Ο κύβος ερίφθει, και όσοι πιστοί προσέλθετε. Μετά την αποτυχημένη προσπάθεια να κλείσουμε τραπέζι σε κάποιο in  μαγαζί καταφύγαμε στην κλασική ταβέρνα. Όσοι είχατε έρθει στην συνάντηση της  πρωτομαγιάς δεν θα δυσκολευθείτε να την βρείτε, την ταβέρνα.

    Το όνομά της είναι: « ταβέρνα ο Παράδεισος»

    α) Γι΄ αυτούς που θα έρθουν από Αττική οδό.

     Από την έξοδο 20 για Μαρκόπουλο. Από την το σημείο εκείνο ακολουθείτε την διαδρομή για Καλύβια. Αφού διανύσετε 6700 μέτρα, αφού περάσετε 5 φανάρια, εκ των οποίων τα 2 είναι αυτά του σκοπευτηρίου στο 6ο στρίβετε δεξιά. Η πινακίδα γράφει Καλύβια- Ανάβυσσο- Λαγονήσι- ΚΤΕΟ.

    Ακολουθείτε αυτόν τον δρόμο, στα 1900 μ στρίβετε πάλι δεξιά. Συνεχίζετε αυτόν τον δρόμο, στα 1200 μέτρα έχει φανάρι.(αν είναι πράσινο έχει καλώς, αν είναι κόκκινο σταματάτε και περιμένετε να πρασινίσει).Στρίβετε και πάλι δεξιά, ναι αφού πρασινίσει, (θα δείτε και ένα super-market ΑΤΛΑΝΤΙΚ , στα δεξιά σας, καλά στην επιστροφή θα είναι όλα αριστερά). Θα ακολουθήσετε αυτόν τον δρόμο, για 300 μέτρα χωρίς να στρίψετε πουθενά. ΦΤΑΣΑΤΕ.

    β) Γι ΄αυτούς που θα έρθουν από την παραλιακή.

    Όταν φτάσετε στα φανάρια του Λαγονησίου, αφού βέβαια περάσετε την Βάρη, και πολύ πριν φτάσετε Σαρωνίδα, θα στρίψετε αριστερά. Θα ακολουθήσετε αυτόν, ο Θεός να τον κάνει, δρόμο για Καλύβια, χωρίς να στρίψετε πουθενά, μετά από  6000 μέτρα  ΦΤΑΣΑΤΕ.

    Αν υπάρχουν απορίες, τα τηλέφωνά μου είναι: 6974412743 & 6937008666 , παιδιά και πάλι  σας  παρακαλώ όχι απόρρητες κλήσεις. Μπορείτε να παίρνετε και τον κύριο Μάκη.

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #49859

    καλημερα

    ο Σταυρος μου ειπε οτΙ η παραπανω ωρα ειναι 9:00 με 9:30 θα αρχισουμε να μαζευομαστε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    824
    Θάνοςlaw στις #49882

    Parakalounte oi synadelfoi kynigoi pou tha proselthoun na exoun mazi tous mpekatsoftera poupoula tsixals ortikiou , perdikas i lagopodara – i aftia apo lago i gourouni …gia na tous epitrapei i isodos ……………….prosoxi min danisteite apo allon tha to katalavoume.

    ………………………me to telos tis sinantisis tha klirwsoume kai enan anapaftiko kanape giati meta to fagito kai to poto poloi apo emas den vlepw min na sikononte to prwi gia kynigi e kai opos kai na to kanoume o kanapes xriazete……………..

    …………..filika thanos………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #49885

    ΟΣΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΠΑΡΕΥΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #49908

    Παιδιά εμείς λόγω έκτακτης υποχρέωσης δεν θα έρθουμε.

    Σας ευχόμαστε να περάσετε καλά και ελπίζω να τα καταφέρουμε την επόμενη φορά.

    Αν σας χρεώσουν τίποτε παραπάνω λόγω του ότι δεν ήρθαμε , πείτε τό μου να καλύψω το κόστος.

     

    Πιείτε και ένα κρασί στην υγειά μας ,

    Γιάννης & Αλεξάνδρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #338362

     

    Τελικά μήπως συχνάζω σε άλλο φόρουμ; Τι να πω; Δεν είχα πάρει χαμπάρι γι αυτή την συνάντηση. Ευτυχώς την Παρασκευή συνάντησα τον Κούλη και ανάμεσα στην ανάλυση των άρθρων του «Πώς δεν κτυπάμε την μπεκάτσα» και «Μα να την χάσω αυτή;» μου είπε και για την συνάντηση. Ε, αφού η Κυριακή είναι εργάσιμη άρα δεν έχει κυνήγι, πήγα.

    ….Και για να σκάσετε όσοι μπορούσατε αλλά δεν ήρθατε, θα σας πω πως περάσαμε υπέροχα, φάγαμε και ήπιαμε κατά κόρον, περιβάλλον ωραίο και κυρίως κάναμε καλή παρέα.

    Τώρα… το τι έμαθα; Ου..ουου. Αν τα πω θα με πούνε μαρτυριάρη, αν δεν τα πω θα σκάσω… καλά θα πω μόνο δύο: Ο Θ. Τσάμης (ναι!!! ήταν και αυτός εκεί) θα κάνει… λέει… νέο κλάμπ το «Μπετινσόλι και ξερή πανακότα». Ο δε Μπερέττας έχει ένα όνειρο, φεύγοντας από την Ιταλία… λέει… να πάρει μαζί του… λέει… μία Μπενέλλι … [font=” ‘Times New Roman’; FONT-SIZE: 12pt; mso-fareast-font-family: ‘Times New Roman’; mso-ansi-language: EN-GB; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA”].  [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #49917

    Και τα σοβαρά.

    Σταύρο, Μάκη ευχαριστούμε για τον κόπο σας, ήταν όλα φροντισμένα και οργανωμένα. Πάντα τέτοια παιδιά.

    Φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #49919

    Τελικά εσύ πάντα τελευταίος τα μαθαίνεις όλα και πάντα πρώτος έρχεσαι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #49926

    ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΛΟΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

    Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΡΙΘΜΟ ΜΕΛΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ …. ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    118
    lioliosg στις #49927

    ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ e artemis ΗΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!! ΕΞΕΡΕΤΙΚΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    824
    Θάνοςlaw στις #49929

    loipon kirioi pragmati itan mia monadiki empiria ….

    kai xarika idietera pou eida oti para to diskolo ton kerikwn sinthikwn mazeytikame arketa atoma ….

    sixartiria loipon stous diorganotes

     

     

    …Thanos….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #49932

    KAI ΓΙΑ  ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΣΤΑΘΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ.

    ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ…….Ο…..ΒΙΚΤΩΡΑΣ….VICTZ,,,,,ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΨΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ  ΚΑΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΗΝ  ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΜΑΣ………………………….

    Α ΡΕ ΒΙΚ ΝΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΤΙΣ ΦΑΣΕΣ……

    ΘΑΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ….ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ…….ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #338366

    Πολλή καλήμερα και καλή εβδομάδα

    παρ’ολλο τον τραυματισμο μου….. δεν θα αφηνα ενα τετοιο εμποδιο να βρεθει μπροστα μου και να χασω αυτην την συναντηση. πρεπει να πω οτι χαρηκα παρα πολλη που γνωρισα οσους ηταν εκει και κυριος τα παιδια που εκαναν ποσα μιλια,χλμ για να ειναι εκει. Λυπαμαι που εφυγα νωρης αλλα ειχα υποσχεθη Νατασα στην Εφη  και επρεπε να παω….Θάνο αγορι μου ειδες την μπεκατσα που ειχε ενα μελος που δεν θυμαμαι ποιος ηταν πισω στην πορτα του φορτηγου του???κατι  τετοιο δεν μπορουμε να φτιαξουμε????? και να βρεθουμε αγορι μου να σου δειξω πως ειναι οι μπεκατσες και τι χρωμα εχουνε και υμουν και ξενυχτης

    Μακη, Σταυρο ευχαριστω πολλη λυπαμαι που δεν εκατσα περισσοτερο… 

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 106 έως 120 (από 136 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων