ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 7,934 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    remwin2 στις #338321

    ΣΤΑΥΡΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΕΡΙ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΟΤΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΟΜΩΣ ΑΜΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ  ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΦΑΝΕΛΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΗΤΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟ ΕΔΕΣΑΝ ΚΟΜΠΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΑΡΑΔΙΑΖΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ:ΟΛΟ ΗΤΤΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΑΤΕ,ΜΕΝΕΤΕ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΓΙΑΤΙ ΙΣΟΦΑΡΙΣΑΤΕ ΜΕ ΓΚΟΛ ΟΦΣΑ’Ι’ΝΤ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ.ΜΕΙΝΑΝΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥΣ Κ ΝΙΚΗΤΕΣ.ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ.ΛΙΓΟΙ ΠΑΡΑΤΑΝΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ,ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΑΜΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ.ΛΙΓΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΤΟΥΑΖ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΨΗΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΝΑ ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ. 


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #338324

    Επειδή είσαι κι εσύ ρομαντικός θα σου ευχηθώ να μην διαψευσθείς στο μέλλον.

    Να θυμάσαι ότι, ποτέ και τίποτα δεν γίνετε χωρίς λόγο.

    Και κάτι ακόμα, αν δεν το κατάλαβες.

    Τα παιδιά κατάλαβαν την αδυναμία σου και σε πειράζουν.

    Εγώ δεν μίλησα μόνο για τον υποβιβασμό, παίζονται και άλλα παιχνίδια.     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    125
    fidel στις #49727

    φιλε REMWIN

    μακαρι να ειστε απο δω και περα κοντα στην ομαδα σας και να την στηριζετε.γιατι μεχρι τωρα απλως εισαστε απεναντι στον ολυμπιακο οπως ολες οι αλλες ομαδες…

    οπως οταν ο ολυμπιακος εκανε την κινηση με τα μελη και εσεις την καταδικασετε και την χλευασατε…

    ταυτοχρονα αφησατε καποιους να κανουν κουμαντο στην ομαδα σας που σας διελυσαν.για αυτο τι εχεις να πεις?

    παμε τωρα στον ντεμη.

    μεσα στο γηπεδο παιχταρας του βγαζω το καπελλο.

    μακαρι να ειχε ο ολυμπιακος εναν τετοιον.

    ομως η συμπεριφορα του ηταν απαραδεκτη στο θεμα του μπαγιεβιτς.

    που ηταν οταν το περιφημα πανο ηταν αναρτημενο ακομα και οταν η αεκ εποαιζε κεκλεισμενων των θυρων? γιατι δεν πηγε να το κατεβασει και ας μην γουσταρε τον μπαγιεβιτς?

    για την κανταντια της αεκ δεν φταιει ο κοκκαλης.

    αν ηθελε θα την ειχε διαλυσει…

    βρειτε τις πραγματικες αιτιες μην τις επαναλαβετε και μετα βαλτε τα με τους αλλους…

    παρολο που ειμαι φανατικος ολυμπιακος πιστευω οτι το ποδοσφαιρο που επαιξε η αεκ 92/93 και 93/94

    δεν εχει παιχτει ακομα και θα αργησει…

    (και δεν το λεω τωρα που ειναι ο μπαγιεβιτς στον ολυμπιακο…)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    remwin2 στις #338326

    ΠΡΩΤΟΝ ΕΓΩ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΨΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ ΘΑ ΣΠΕΙΡΕΙ ΤΗΝ ΔΙΧΟΝΟΙΑ.ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΕΚΑΝΕ ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ,ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΡΒΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΚΑΜΠΑΝΑΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΛΙΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΕΚ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΕΝΤΟΧΙΛΙΑΡΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ,Ε ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΙΑΛΕΞΕ ΑΠΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ Π***ΤΙΕΣ.ΑΜΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΡΤΙΠΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ Ο ΝΤΕΜΗΣ ΛΥΣΣΑΖΕ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ ΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟΣ ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ.ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΚΛΗΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΕΚ,ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΣΥΝΘΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ‘Η ΔΕ ORIGINAL ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΚΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #338333

    Και όταν κάποιοι θρασύδειλοι του έστελναν ανώνυμα μηνύματα, απειλώντας αυτόν και την οικογένειά του, και όταν αυτό και όταν το άλλο, και άμα η γιαγιά μου είχε ρόδες θα την λέγαμε αυτοκίνητο.

    Και ο Δεληκάρης  πήγε στον Παναθηναϊκό, και ο Δομάζος στην ΑΕΚ, και άλλα παραμύθια, ένα δεν καταλαβαίνεις.

    Είναι επαγγελματίας;

    Πληρώνεται;

    Ε τότε πάει όπου του δίνουν τα περισσότερα.

    Το χρήμα φίλε μου κάνει κουμάντο.

    Αν δεν θέλεις να το καταλάβεις σκούζε.

        

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #49758

     Παιδια, εγω αυτο που ξερω ειναι οτι θα μπορουσαμε να μιλαμε για ιδεες, για φανελες και για αλλα ωραια, μονο αν δεν υπηρχαν τα τεραστια ποσα που διακινουνται σε αυτο το χωρο. Γιατι εγω δεν μπορω να καταλαβω οτι ο ποδοσφαιριστης που παιρνει 30 και 40 εκ το χρονο (δε μιλαω για αστερες) παιζει ποτε για τη φανελα η το σημα της ομαδας. Ειναι πολλοι που τους βγαινει ο κω.ος ολο το χρονο και ειναι ζητημα αν πιανουν τα 3 με 4 εκ.

     Αρα, ολοι ειναι επαγγελματιες, και οπως δεν μπορει να κατηγορησει κανενας ενα εργαζομενο αν παει να δουλεψει σε αλλο μαγαζι καλυτερο, ετσι ειναι και εδω. Ιδεες, φανελες, σηματα, χρωματα, και ολα αυτα τα ομορφα ειναι για μας για να τα ακουμπαμε καθε τοσο.

     Οσο για τους προεδρους, μη ξεχνατε οτι βαζουν τα καλα τους τα λεφτα, δεν το κανει κανεις απο αγαπη στην ομαδα, ολοι με σκοπο το κερδος πανε. Καποιοι ειναι και οπαδοι, αλλα πιστεψτε με, οταν βαζεις 1 και 2 δις τοτε το πρωτο που ψαχνεις ειναι πως θα τα παρεις πισω περισσοτερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #338334

    Αν και καθιστός,  ορθά μίλησες.

    Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω κι εγώ στον φίλο μας.

    Και ερωτώ, είναι λογικό να διαφωνούμε για τις τσέπες άλλων;   

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #49760

     Kαθολου.

     Ειναι σαν να μαλωνεις για τα πολιτικα, ποιος θα βγει για να φαει εις βαρος σου. Αν ποτε καταλαβουμε οτι το ποδοσφαιρο ειναι παιχνιδι, τοτε θα παμε μπροστα. Κανεις δεν ασχοληται αν τα 20-30-50-100 ευρω που δινει αξιζουν τον κοπο.  Φτανει να κερδιζουμε και ας ειναι και με 1/4 του γκολ. Πας σινεμα, και αν εχει μουφα εργο κλαις τα 5 ευρω, παιρνεις ενα κουτι φυσιγγια και βγαινουνε μαπα, και κλαις τα 4 ευρω, οταν ομως βλεπεις θεαμα μηδεν, αλλα κερδιζεις (ευνοια διαιτητη, λαθος, τυχη, κ..λοφαρδια), τοτε το κανεις γαργαρα.

     Για μενα προτιμω να δω ενα αγωνα χωρις γκολ, αλλα με φασεις, τακουνακια, τρεξιμο, περιτεχνες ενεργειες, απο το ενα ανουσιο θεαμα που θα κριθει απο μια φαση.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    remwin2 στις #49787

    ΑΛΛΟ ΣΚΟΥΖΩ ΑΛΛΟ ΜΙΣΩ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΩ!!!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    125
    fidel στις #49793

    αμα τζογια, μου που λεμε εμεις εδω χαιδευτικα, νομιζω δεν θες να καταλαβεις.μονο μια ερωτηση

    για το σημειο που εφτασε η αεκ πες μου 5 λογους

    και με ποια βαρυτητα ο καθενας.

    παρακληση βγαλε τον κοκαλη που ως γνωστο φταιει για ολα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #338347


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από REMWIN στίς 15 Δεκέμβριος 2004


    ΑΛΛΟ ΣΚΟΥΖΩ ΑΛΛΟ ΜΙΣΩ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΩ!!!! 


    Εδώ είναι η διαφωνία μας.

    Εγώ δεν σε μισώ, ούτε θέλω να σε εκδικηθώ, ούτε και κάποιον παναθηναϊκό.

    Εσύ γιατί;

    Αν κάποια, λέω αν,  κάποια στιγμή καταλάβουν ότι το μοντέλο που έχουν τώρα δεν περνάει ποια ίσως τότε να αλλάξουν και αυτοί κάποια πράγματα.

    Υπήρχε ξέρεις κάποια εποχή, που στην ίδια κερκίδα, καθόταν ο Γαύρος, με το Χανούμι , και τον Βάζελο, και παρακολουθούσαν το παιχνίδι, και πέρναγαν καλά. Ήμουν τυχερός και την έζησα αυτή την εποχή, και σου εύχομαι να την ζήσεις κάποτε κι εσύ.

    Ας κάνουμε λοιπόν την πλάκα μας χωρίς κακίες.

    Αυτοί κερδίζουν, ας κερδίσουμε κι εμείς.   

     

     

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    125
    fidel στις #49845

    Black_Pilum

    εχεις δικιο.ομως ειναι σημεια των καιρων..

    ειναι κακος γιατι ειναι δεξιος,ειναι κακος γιατι ειναι παναθηναικος,ειναι κακος γιατι ειναι μωαμεθανος ειναι κακος γιατι ειναι αλβανος κτλ

    ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    remwin2 στις #49888

    ΠΕΝΤΕ ΛΟΓΟΥΣ ΕΙΠΕΣ?

    ΛΟΙΠΟΝ:

    1.)ΤΡΟΧΑΝΑΣ

    2.)ΝΕΤΜΕD

    3.)ΨΩΜΙΑΔΗΣ

    4.)ENIC

    5.)ΣΤΑΘΗΣ

    ΠΕΝΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ? ΟΡΙΣΤΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #49891

    SEVILLA AND SOCHAUX..Ειδωμεν…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    125
    fidel στις #49910

    αν καταφερεις λοιπον να μην ασελγουν πανω στην αεκ κατι τετοιοι δεν θα τα ξαναπερασεις..

    και οταν εχεις δυνατη διοικηση θα σε προσεχουν ολοι.

    ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 7,934 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων