ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 63 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #31458

    EINAI ONTΩΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΧΤΕΣΙΝΗ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΜΩΣ Η ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ….ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΦΟ ΜΥΣΤIΚΟ ΛΙΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ..ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΛΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ,ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ  ……….ΑΠΟΡΤ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    191
    babis στις #31459

    αραγε μιλας για αρκετα χρονια πισω τωρα λογικα δεν θα ειναι οπως τοτε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #31460

    NAI ΣΙΓΟΥΡΑ ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ Ο ΧΑΡΤΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ……ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΜΑΖΙ…….ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #31462

     Eλπιζω να γυρισεις την Κυριακη Δημητρη με ενα χαμογελο νααααα. Και να εχεις καλο κυνηγι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    pap/lon στις #31463

    επειδη τυνχανει να ξερω τον βαρεμενο και ξερω οτι λεει το λεει,,,,,,,,,,,,,παιδια σας πληροφορω ο ανθρωπος ειναι βιβλιοθηκη.ο καμπος της θεσσαλιας ειναι ανεκαθεν ο lider του χωρου.για το μερος εχω ακουστα.μπορει να φυγεις με το πορτ παγκαζ γεματο αλλα μπορει να πηγαινεις  συνεχεια χωρις αποτελεσμα.πρεπει να ξερεις που ειναι τα περασματα και που τα παρκαρισματα.πραγμα δυσκολο για τους περισσοτερους. 

    ——————————–pap/lon———————————

    πιστευω πως τα κρατανε επτασφραγγιστο μυστικο μερικα μερη.

    θα ηθελα την αποψη  και καποιον κυνηγων εκτος επαρχιας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #31464

    ΒΙΚΤΩΡΑ ΣΚ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Η ΞΗΡΟΝΟΜΗ Η ΠΤΕΛΕΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΒΑΡΕΜΕΝΟΥ,ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    impact στις #31474

    ρε παιδια γινατε ολοι ξερολες.διαβαζω κατι μυνηματα απο

    KAR-BAR και απο GIAOYRHS τι το πεζετε και πως το πεζετε.

    ποιοι νομιζετε οτι ειστε.δεν σοβαρευεστε.αντε ως εδω και

    μη παρεκει.εχετε γνωμη για τα παντα ξερετε τα παντα;

    κυνηγοι των μεσογειων και της εκαλης.

    εδω ειμαστε για να εκφρασουμαι αποψεις για ενδιαφεροντα θεματα και εσεις αποφασιζετε να ισχυει μονο αυτο που

    θελετε εσεις.Ε ΟΧΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ.

    ζητω συγνωμη απο φιλους κυνηγους των παραπανω.(ΑΘΗΝΑ)

    ειλικρινα δεν εχω καμια θιαθεση να τους θιξω.τους εκτιμαω

    ιδιαιτερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    174
    spriger στις #31475

    ΗΡΕΜΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #31476

    Καλά,άς γίνει τό δικό σου τότε.Συνέχισε νά συνομιλείς μέ τόν εαυτό σου.Είναι κάτι πού σέ τιμά ιδιαιτέρως.Σέ κάνει πραγματικό λεβέντη Βαρεμένε μου(ή Λάλα,ή Ιμπακτ ή όπως αλλοιώς θά εγγραφείς στό μέλλον).

    Από μένα τέλος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    174
    spriger στις #31477

    ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΣΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ Σ.Κ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΑΔΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #31478

    KAI OI IDIOTIKOI  YPALILOI EXOYN SK

    OSO GIA THN OMADA POU EMFANISTIKE TO 2HMERO KALA THA HTAN NA HREMOYSE LIGO .HRTHAN TA AGRIA NA DIOKSOYN TA HMERA?????

    TO SITE EXEI ENA ARKETA YPSILO EPIPEDO,AS MHN TO KATEBASOYME.

    ALHTHIA RE PAIDIA POY ISASTAN OLOI OTAN TA BAZAME ME OIKO-METRORAMA??????????ME TA PROTA MPASIMATA HRTHATE KAI ESEIS????

    TERMA AYTH H KOYBENTA,AN OXI APO ESAS APO EMAS POY DEN IMASTE XTESINOI STO SITE

    KALO KYNHGI SE OLOUS TO  SK

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #31479

     Εγω παλι δεν ξερω ουτε το βαρεμενο ουτε και κανενα απο τους αλλους που τον υποστηριζουν, ουτε και μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι αυτα που λενε ειναι αληθεια η ψεμματα, ουτε αν ειναι το ιδιο η οχι προσωπο. Αυτο που ξερω ειναι παντως οτι κανενας εδω δεν το παιζει ξερολας, ολοι λεμε τις αποψεις μας και προσπαθουμε μεσα απο αυτες να βρουμε τι ειναι σωστο και τι οχι. Τωρα αν καποιοι θελουν να εχουν το αλαθητο αυτο ειναι δικο τους προβλημα. Αυτο το φορουμ ειναι για ολους, και καμμια ερωτηση η απαντηση δεν ειναι αχρηστη ουτε χωρις νοημα. Καποιοι ισως να επωφεληθουν απο τις απαντησεις που δινουμε κατα καιρους, καποιες αποριες ισως λυθουν και αυτο ειναι υπερ του επιπεδου ολων μας.

     Το ειχα πει και παλιοτερα, δεν ειμαστε εδω μονο για να λεμε σε ποια μερη βρηκε ο καθενας πουλια, ουτε ποσα επιασε η του εφυγαν. Αν δεν δουμε λιγο μακρυτερα απο τη μυτη μας θα πιανουμε αλλου ειδους πουλια σε λιγο. Ολοι μαζι πρεπει να το υποστηριξουμε, και οχι να βαλθουμε να αποδειξουμε ποιος ειναι ο καλος κυνηγος και ποιος ο κακος. Στο κατω κατω, καλος ειναι ο κυνηγος που σεβεται τους νομους και την ηθικη του κυνηγιου, την φυση και τους συγκυνηγους του, οχι αυτος που γυριζει παντα με γεματο σακουλι.

     Αντε καλο κυνηγι σε ολους, οπου και να πατε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #31485

         Αγαπητοί συνάδελφοι

    Σίγουρα ο τρόπος και ο τόπος που κυνηγά ο καθένας μας είναι δική του επιλογή, αλλά όταν μπαίνει στο site και θέλει να κάνει αναφορές, να ξέρει ότι πιθανώς και θα αμφισβητηθεί και θα ερωτηθεί και θα δεχθεί ίσως κριτική ή ερωτήματα και φυσικά θα πρέπει να … μη χάνει τη ψυχραιμία του γιατί αυτό δεν είναι ίδιον του κυνηγού.

     Με έκπληξη διαπίστωσα ότι έχω … και εγώ όπως και κάποιοι άλλοι συνάδελφοι στο forum … χαμηλό επίπεδο – αν και προσωπικά ουδέποτε έψεξα ή ζήλεψα τις αποτυχίες ή τις επιτυχίες των συγκυνηγών μου – και φυσικά επειδή είμαι από τα αρχικά μέλη του http://www.e-artemis.gr θα ήθελα να συστήσω στο φίλο ΒΑΡΕΜΕΝΟ να είναι εγκρατής στις δηλώσεις του και στην αξιολόγηση του επιπέδου μας και να ρωτήσω και να επαυξήσω τα γραφόμενα του φίλου JIM: Όταν εμείς αγωνιζόμασταν όπως και θα το ξανακάνουμε, προς κάθε κατεύθυνση αντικυνηγετική το κάναμε επειδή είχαμε … χαμηλό επίπεδο;;; όταν βομβαρδίζαμε τις εφημερίδες και κάποια κανάλια, την ΚΣΕ, Ομοσπονδίες κ.λ.π με επιστολές διαμαρτυρίας το κάναμε λόγω του … χαμηλού μας επιπέδου ;;; όπως όλοι ξέρετε ο αγώνας κατά των αντικυνηγών πρέπει να είναι αγώνας διαρκείας, πειστικός, δυναμικός αν θέλουμε … και στο άμεσο μέλλον να εξακολουθήσουμε να κυνηγάμε ελεύθερα, οπότε φίλε ΒΑΡΕΜΕΝΕ περιμένουμε και από εσένα αλλά και τους νεοεισελθόντες συναδέλφους να κάνετε αισθητή τη παρουσία σας σε όλα τα θέματα που είναι ανοιγμένα γιατί εν τη ενώσει η ισχύς … και όχι μόνο κατά τη διάρκεια της σαιζόν να μπαίνετε στο site !!!!!  όλοι χωρούν κανένας δεν περισσεύει … θα ήθελα δε επί τη ευκαιρία να υπενθυμίσω ότι το σύμπλεγμα του Νάρκισσου ας το αφήσουμε κατά μέρος, εξάλλου ο OLIVER HERFORD έλεγε ότι … η μετριοφροσύνη δεν είναι παρά η τέχνη να αυξάνεις τη γοητεία σου υποκρινόμενος ότι δεν τη γνωρίζεις… αλλά και κανένας μας δεν νομίζω ότι έχει τη διάθεση να το παίξει ειδικός ή διανοούμενος εδώ, γιατί βέβαια παραμένει πάντα επίκαιρη η σοφή άποψη του D. EISENHOWER που λέει ότι… διανοούμενος είναι ο άνθρωπος που χρειάζεται περισσότερες από τις αναγκαίες λέξεις για να πεί περισσότερα από όσα ξέρει … και επίσης το τετριμμένο που θέλει ο ειδικός… να είναι ο άνθρωπος που αποφεύγει τα μικρά σφάλματα στο δρόμο  προς το μεγάλο λάθος… και όχι ο άνθρωπος που του περισσεύει εξυπνάδα ή είναι αλάθητος και πανεπιστήμων…

     ’ς σταθούμε λοιπόν στο ύψος των περιστάσεων, εξάλλου είναι νομοτελειακό το γεγονός ότι για κάθε δράση…υπάρχει ίση και αντίθετη κριτική !!! άς το λάβουμε σοβαρά υπόψη…  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    PEGO στις #31491

    ΦΙΛΟΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ.

    ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΕΝΩΝΗ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΛΑ ΧΩΡΙΑΤΟΠΑΙΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ.ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥΣ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΗΡΕΜΗΣΤΕ.ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΤΟ ΘΥΜΗΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ.``ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ``

    ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΩΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ. ΑΥΤΑ.

    Υ.Γ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙ

    ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #31492

     

    ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΥΝ.ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ…………..

    ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΥΧΗ…………….

    ΚΑΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ,ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΦΑΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΘΕΟ…ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΜΟΔΙ,ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΦΑΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΙΣΤΑ ΤΙΣ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΡΕΜΑΤΙΑ.ΚΑΤΩ ΕΙΧΕ ΚΥΝΗΓΟΥΣ  ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΝΤΟΥΦΕΚΙΣΤΕΣ  ΚΑΘΩΣ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΛΟ ΝΑ ΡΙΞΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ………………ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΔΕ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ  ΕΙΧΑΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΤΣΙΧΛΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 63 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων