ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,826 έως 6,840 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    alex 1912 στις #381837

    Βρήκα σε κατάστημα φυσιγγίων εδώ στην Ξάνθη φυσίγγια j&b comandos σε τιμή 6 ευρώ “με απόδειξη”. Τα βλέπω πρώτη φορά και παρακαλώ όποιον τα έχει δοκιμάσει να μας ενημερώσει για την ποιότητα του συγκεκριμένου φυσιγγίου. Προτίθεμαι να τα χρησιμοποιήσω στο κυνήγι της τσίχλας που δειλά-δειλά εμφανίζονται.Ευχαριστώ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #381838

    Τι εννοεις με αποδειξη συναδελφε?εδω τα βαρανε πολλοι στις τσιχλες και τα 6 e που τα βρηκες σχετικα καλη τιμη ειναι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    25
    pausanias hunter στις #381845

    γεια σας και από εμένα θα ήθελα να ακούσω τις εντυπώσεις σας από το φυσίγγι της lambro to direct 34gr για Ν5 δεν έχω ακούσει να το χρησιμοποιουνε πολλοί κυνηγοί για το κυνήγι του λαγού ντουφεκάμε  μέχρι 15 μετρά είναι καλό φυσίγγι η να προτιμήσουμε το  lambro το κίτρινο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    alex 1912 στις #381852

    Τι εννοεις με αποδειξη συναδελφε?εδω τα βαρανε πολλοι στις τσιχλες και τα 6 e που τα βρηκες σχετικα καλη τιμη ειναι.

    Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo

    Εννοώ ότι είναι από αυτούς που κόβει απόδειξη, γιατί είναι και μερικοί που τα πουλάνε 5,50 χωρίς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    testament στις #381854

    γεια σας και από εμένα θα ήθελα να ακούσω τις εντυπώσεις σας από το φυσίγγι της lambro to direct 34gr για Ν5 δεν έχω ακούσει να το χρησιμοποιουνε πολλοί κυνηγοί για το κυνήγι του λαγού ντουφεκάμε μέχρι 15 μετρά είναι καλό φυσίγγι η να προτιμήσουμε το lambro το κίτρινο.

    Στα 15 μετρα ο λαγος πεφτει και με αλατι, θα σου προτεινα ενα 32αρι 8αρι και 5 αστρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #381892

    γεια σας και από εμένα θα ήθελα να ακούσω τις εντυπώσεις σας από το φυσίγγι της lambro to direct 34gr για Ν5 δεν έχω ακούσει να το χρησιμοποιουνε πολλοί κυνηγοί για το κυνήγι του λαγού ντουφεκάμε μέχρι 15 μετρά είναι καλό φυσίγγι η να προτιμήσουμε το lambro το κίτρινο.

     

    ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΑΜΕΣΣΑ ΣΤΑ 2 ΓΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΕΧΡΙ 20 ΜΕΤΡΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ DIRECT ΠΡΩΤΟ Κ ΑΝ ΘΕΣ ΚΙΤΡΙΝΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΙΑΣ Κ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ 30 ΜΕΤΡΑ…

    ΕΔΩ ΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΜΕ 3ΑΡΙ DIRECT Κ ΤΣΟΚ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΟ ΝΤΕΜΙ ΣΤΑ 20 ΜΕΤΡΑ… ΤΟ 5ΑΡΙ ΠΟΥ ΘΕΣ(ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΣΤΟΝ Η/Υ ) ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΕΞΙΣΟΥ ΤΟ ΧΑΡΤΙ 1,20 ΕΠΙ 1,20 ΣΤΑ 15 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ…

    [/url]

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #381896

    γεια σας και από εμένα θα ήθελα να ακούσω τις εντυπώσεις σας από το φυσίγγι της lambro to direct 34gr για Ν5 δεν έχω ακούσει να το χρησιμοποιουνε πολλοί κυνηγοί για το κυνήγι του λαγού ντουφεκάμε μέχρι 15 μετρά είναι καλό φυσίγγι η να προτιμήσουμε το lambro το κίτρινο.

    Μια χαρά είναι το 5αρι!

    Μην τυχόν πας σε πιο ψιλό από 6αρι, θα αχρηστεύσεις το θήραμα, θα το γεμίσεις σκάγια και θα το  καταστήσεις μη βρώσιμο!!!!

    Στο λέει κάποιος που έχει πάρει λαγούς με 7αρια & 8αρια σε κυνήγια μπεκάτσας – πέρδικας…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #381919

    Βρήκα σε κατάστημα φυσιγγίων εδώ στην Ξάνθη φυσίγγια j&b comandos σε τιμή 6 ευρώ «με απόδειξη». Τα βλέπω πρώτη φορά και παρακαλώ όποιον τα έχει δοκιμάσει να μας ενημερώσει για την ποιότητα του συγκεκριμένου φυσιγγίου. Προτίθεμαι να τα χρησιμοποιήσω στο κυνήγι της τσίχλας που δειλά-δειλά εμφανίζονται.Ευχαριστώ.

    κάτι διασπορας που είχαν πέσει στα χέρια μου,δεν ήταν ασχημα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    17
    B 725 στις #381951

    Θα ηελα να μου πειτε την αποψη σασ τη φυσιγγια ταιριαζουν στα σουπερ μποζε τησ Browning για μπεκατσα ορτυκι λαγο

    alex 1912 wrote:
    Βρήκα σε κατάστημα φυσιγγίων εδώ στην Ξάνθη φυσίγγια j&b comandos σε τιμή 6 ευρώ «με απόδειξη». Τα βλέπω πρώτη φορά και παρακαλώ όποιον τα έχει δοκιμάσει να μας ενημερώσει για την ποιότητα του συγκεκριμένου φυσιγγίου. Προτίθεμαι να τα χρησιμοποιήσω στο κυνήγι της τσίχλας που δειλά-δειλά εμφανίζονται.Ευχαριστώ.

    κάτι διασπορας που είχαν πέσει στα χέρια μου,δεν ήταν ασχημα [/quote]

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #381953

    Θα ηθελα να ρωτησω για τα φυσιγγια trust διασπορας τα οποια βρισκονται σε προσφορα.Τα εχει δοκιμασει καποιος;Εντυπωσεις;

    Ευχαριστω εκ των προτερων

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #381958

    ποσο τα βρηκες?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #381973

    Βρήκα σε κατάστημα φυσιγγίων εδώ στην Ξάνθη φυσίγγια j&b comandos σε τιμή 6 ευρώ «με απόδειξη». Τα βλέπω πρώτη φορά και παρακαλώ όποιον τα έχει δοκιμάσει να μας ενημερώσει για την ποιότητα του συγκεκριμένου φυσιγγίου. Προτίθεμαι να τα χρησιμοποιήσω στο κυνήγι της τσίχλας που δειλά-δειλά εμφανίζονται.Ευχαριστώ.

    αν ειναι τα μπλε 31γρ με καλο καιρο κ δικανο ξυριζουν …τα υπολοιπα δε τα εχω δοκιμασει….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #382057

    Τα φυσιγγια trust διασπορας τα βρηκα 5,5 ευρω φιλε stathis

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #382073

    Καλησπερα

    Κανενα σκοπευτικο ξενο , εκτος απο noblesport παιζει να βρουμε πουθενα ?τιποτα remington ή ροτβαιλ πχ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #382088

    Β&P έχει σίγουρα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,826 έως 6,840 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων