ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,991 έως 7,005 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #391124

    περι και τα 2 ειναι πολυ καλα και η τιμη που τα βρηκες και αυτη το ιδιο[παρτα]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #391150

    ο ΛΕΚΚΑΣ στη Λάμσακο. .

    Καλημέρα σε όλους.Επειδή μάλλον υπάρχει περίπτωση να βρεθώ Χαλκίδα το Σάββατο,μήπως μπορεί κάποιος από τους φίλους αν γνωρίζει να με καθοδηγήσει πως θα πάω στο Λέκκα;

    Ευχαριστώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #391165

    ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ.. TORDO CHEDDITE KAI T2 AQUILA CACCIA… ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

    BREDA ERMES 2000

    ΤΟ Τ2 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ CHEDDITE TORDO ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΙΟ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    molias στις #391178

    ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ..

     

    TORDO CHEDDITE KAI T2 AQUILA CACCIA…

     

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

    BREDA ERMES 2000

    Τα tordo θυμάμαι τα είχα χρησιμοποιήσει πρόπερσυ σε ένα περπατητό τσίχλας σε δύσκολο καιρό με πολύ κρύο και ψιλόβροχο πολύ ευχαριστημένος με μακρινές βολές και ολές ξερές απο τότε δεν τα έχω ξαναβρεί με την πρώτη ευκαιρία θα τα ξαναρίξω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    115
    thanos81 στις #391238

    baikalogatos wrote:
    ο ΛΕΚΚΑΣ στη Λάμσακο. .

    Καλημέρα σε όλους.Επειδή μάλλον υπάρχει περίπτωση να βρεθώ Χαλκίδα το Σάββατο,μήπως μπορεί κάποιος από τους φίλους αν γνωρίζει να με καθοδηγήσει πως θα πάω στο Λέκκα; Ευχαριστώ.

    Καλησπέρα,

    Όταν περάσεις την γέφυρα (νέα) στα πρώτα φανάρια πας δεξιά για νότια εύβοια στα επόμενα φανάρια πας δεξιά για Λάμσακο και περίπου σε 1,5 χιλ δεξιά

    είναι ο Λέκκας.

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #391276

    PANOS wrote:

    baikalogatos wrote:
    ο ΛΕΚΚΑΣ στη Λάμσακο. .

    Καλημέρα σε όλους.Επειδή μάλλον υπάρχει περίπτωση να βρεθώ Χαλκίδα το Σάββατο,μήπως μπορεί κάποιος από τους φίλους αν γνωρίζει να με καθοδηγήσει πως θα πάω στο Λέκκα; Ευχαριστώ.

    Καλησπέρα, Όταν περάσεις την γέφυρα (νέα) στα πρώτα φανάρια πας δεξιά για νότια εύβοια στα επόμενα φανάρια πας δεξιά για Λάμσακο και περίπου σε 1,5 χιλ δεξιά είναι ο Λέκκας.

    Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!Να’σαι καλά! 🙂

    Πάντως στα φυσίγγια που θέλω έχει διαφορά περίπου 1€ από εδώ.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #391282

    thanos81 wrote:

    PANOS wrote:

    baikalogatos wrote:
    ο ΛΕΚΚΑΣ στη Λάμσακο. .

    Καλημέρα σε όλους.Επειδή μάλλον υπάρχει περίπτωση να βρεθώ Χαλκίδα το Σάββατο,μήπως μπορεί κάποιος από τους φίλους αν γνωρίζει να με καθοδηγήσει πως θα πάω στο Λέκκα; Ευχαριστώ.

    Καλησπέρα, Όταν περάσεις την γέφυρα (νέα) στα πρώτα φανάρια πας δεξιά για νότια εύβοια στα επόμενα φανάρια πας δεξιά για Λάμσακο και περίπου σε 1,5 χιλ δεξιά είναι ο Λέκκας.

    Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!Να’σαι καλά!

    Πάντως στα φυσίγγια που θέλω έχει διαφορά περίπου 1€ από εδώ.

     

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 2 λεπτά πριν από τον PANOS.

    ξερω πως ο Λεκκας εχει καλυτερες τιμες αλλα δεν ετυχε να παω ποτε.Για πες σε ποια φυσιγγια βρηκες διαφορες;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #391285

    PANOS wrote:

    thanos81 wrote:

    PANOS wrote:

    baikalogatos wrote:
    ο ΛΕΚΚΑΣ στη Λάμσακο. .

    Καλημέρα σε όλους.Επειδή μάλλον υπάρχει περίπτωση να βρεθώ Χαλκίδα το Σάββατο,μήπως μπορεί κάποιος από τους φίλους αν γνωρίζει να με καθοδηγήσει πως θα πάω στο Λέκκα; Ευχαριστώ.

    Καλησπέρα, Όταν περάσεις την γέφυρα (νέα) στα πρώτα φανάρια πας δεξιά για νότια εύβοια στα επόμενα φανάρια πας δεξιά για Λάμσακο και περίπου σε 1,5 χιλ δεξιά είναι ο Λέκκας.

    Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!Να’σαι καλά! Πάντως στα φυσίγγια που θέλω έχει διαφορά περίπου 1€ από εδώ. Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 2 λεπτά πριν από τον PANOS.

    ξερω πως ο Λεκκας εχει καλυτερες τιμες αλλα δεν ετυχε να παω ποτε.Για πες σε ποια φυσιγγια βρηκες διαφορες;

    Για τα euromix αναφέρομαι,αυτά ήθελα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #391525

    τα s4 33γρ τα έχει δοκιμάσει κανείς?

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #392115

    αμα λες για τα s4fast σε μπλε κουτι ειναι παντως καιρου και παντως θηραματος απλως καταπληκτικα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #392122

    αμα λες για τα s4fast σε μπλε κουτι ειναι παντως καιρου και παντως θηραματος απλως καταπληκτικα!

    στάθη, ποιά  εταιρεία  τα βγάζει αυτά , εννοείς το S4 της NSI, αλλά αυτό είναι στα 32 γρ .???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #392171

    stathis wrote:
    αμα λες για τα s4fast σε μπλε κουτι ειναι παντως καιρου και παντως θηραματος απλως καταπληκτικα!

    στάθη, ποιά εταιρεία τα βγάζει αυτά , εννοείς το S4 της NSI, αλλά αυτό είναι στα 32 γρ .???

    ΤΟΥ ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΤΑ S4 MAΛΛΟΝ ΕΝΝΟΕΙ…ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ…ΘΕΤΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΣΕ 5-6 ΤΣΙΧΛΟΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #392176

    Ναι τα S4 Fast του Ναυπλιώτη, αυτά εννοώ , πήρα δυο κουτιά αλλά τελικά δεν πήγα να τα δοκιμάσω, αλμυρούτσικα απο θέμα τιμής κοντά στα 7.50 ευρό , ο πώλητής μου είπε ότι με κρύο δουλεύουν καλύτερα και ότι γενικά είναι δυνατό φυσίγγι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #392183

    καλα στα ειπε ο πωλητης,αρη ριξτα στα μπεκατσινια ειμαι σιγουρος θα μεινεις ικανοποιημενος

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #392199

    Γνωρίζει κάποιος αν έχει αλλάξει κάτι στα υλικά για τα express 32 του Δορκά σε σχέσι με πέρσι? γιατί αγόρασα φέτος 2 κουτιά και δεν έμεινα ευχαριστημένος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,991 έως 7,005 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων