ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,351 έως 7,365 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #426333

    Kost_es100dl wrote:
    Εχω βρει στο ιντερνετ του δουβρη τα prime 32 flash 32 και MB 32.
    Τα εχει δοκιμασει κανεις;γενικα θεωρω οτι πρεπει να στιριζουμε τα ελληνικα προιντα οταν βεβαια τηρουν και μια υποτυπωδη ποιοτητα-ασφαλεια.

    ΜΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ. ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΛΟΓΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

    φίλε τα flash 32 του δουβρη. που τα άποια τα ρίχνω χρόνια είναι ένα εξαιρετικό φυσίγγιο. για ζεστό και κριό καιρό χωρίς πολύ υγρασια.για τα άλλα δεν έχω γνώμη

    Φιλε benn που τα βρηκες;εισαι απο αθηνα;και ποσο το κουτι;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    35
    benn στις #426454

    benn wrote:

    Kost_es100dl wrote:
    Εχω βρει στο ιντερνετ του δουβρη τα prime 32 flash 32 και MB 32.
    Τα εχει δοκιμασει κανεις;γενικα θεωρω οτι πρεπει να στιριζουμε τα ελληνικα προιντα οταν βεβαια τηρουν και μια υποτυπωδη ποιοτητα-ασφαλεια. ΜΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ. ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΛΟΓΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

    φίλε τα flash 32 του δουβρη. που τα άποια τα ρίχνω χρόνια είναι ένα εξαιρετικό φυσίγγιο. για ζεστό και κριό καιρό χωρίς πολύ υγρασια.για τα άλλα δεν έχω γνώμη

    Φιλε benn που τα βρηκες;εισαι απο αθηνα;και ποσο το κουτι;

    ΜΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ. ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΛΟΓΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

    έμενα μου τα έφερε ένας φίλος από σπαρτή και περνώ κουτά. για Αθηνά δεν ξερό αν υπάγουν πάρε ένα τηλεφονο τον ιδιο του δουβρη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #428006

    Καλησπερα σε ολους τους αρχοντες!ερωτηση:εχει δοκιμασει κανεις τα imperial 32 gr το πρασινο;
    Ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/05/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    20
    Panagiwtis Vasileiou στις #428008

    Καλησπερα σε ολους τους αρχοντες!ερωτηση:εχει δοκιμασει κανεις τα imperial 32 gr το πρασινο;
    Ευχαριστω
    <div class=”bbp-reply-signature”>γεια σου φιλε..τα εχω δοκιμασει,τιμιο φυσιγγακι ειναι και σε καλη τιμη!</div>
    <div class=”bbp-reply-signature”>ενας θειος μου με τη παρεα του μονο αυτα ριχνουν χρονια τωρα..απο το 2008 αν δεν κανω λαθος!</div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #428017

    Παναγιωτη καλησπερα , εγω τα εχω δοκιμασει ,τι να σου πω κανονικο φυσιγγι 32 γρμ , δεν ειχα θεματα.

    θα σου προτεινα να μην τα ριξεις , οχι διοτι εγω ειχα καποιο προβλημα , απλα εχω ακουσει διαφορα

    ξερω οτι ειναι ελκυστικα για την τιμη τους , ωστοσο στην ιδια τιμη μπορεις να βρεις αλλα φυσιγγια , οπως για παραδειγμα lambro euromix.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #428038

    Παναγιωτη καλησπερα , εγω τα εχω δοκιμασει ,τι να σου πω κανονικο φυσιγγι 32 γρμ , δεν ειχα θεματα. θα σου προτεινα να μην τα ριξεις , οχι διοτι εγω ειχα καποιο προβλημα , απλα εχω ακουσει διαφορα ξερω οτι ειναι ελκυστικα για την τιμη τους , ωστοσο στην ιδια τιμη μπορεις να βρεις αλλα φυσιγγια , οπως για παραδειγμα lambro euromix.

    Αυτη ειναι η μεγαλη ζημια που μπορει να κανει το Ιντερνετ , αυτο το   ” εχω ακουσει διαφορα  ”  ,   βγαινει ο  καθε ασχετος   γραφει οτι μαλακια του κατεβει στο μυαλο , τις περισσοτερες φορες ειναι και σκοπιμοτητα λογω συμφεροντος , και σκοπιμα τις περισσοτερες φορες ξεφτιλιζει οτι γουσταρει , ειτε οπλο ειτε φυσιγγι , ειτε παπουτσι ειτε ατομο ειτε οτιδηποτε , μπαινει στο μυαλο η ιδεα και εδεσε η κομποστα ,  καλο ειναι λοιπον αν δεν εχουμε προσωπικη εμπειρια απο οτιδηποτε να μην παιρνουμε θεση , και να μην πολυδινουμε βαση στα γραφομενα πολλων  “εκλεκτων και αξιολογοτατων ”  συναδερφων , και φυσικα Τακη δεν αναφερομαι  σε εσενα και μην με παρεξηγησεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #428145

    Δημητρη , οπως ειδες και εγω ανεφερα οτι ουδεποτε ειχα προβλημα , ωστοσο απλα επειδη ακουσα θεωρησα οτι επρεπε να το πω , το αν ειναι σωστο η οχι δεν θα το κρινω εγω

    τωρα για τα συμφεροντα που λες , πραγματικα δεν ξερω , εαν γνωριζεις κατι παραπανω θεωρω πως ειναι καλο να το πεις εαν θελεις βεβαια , ωστε να μην πιανομαστε ολοι κοροιδο

    παντα φιλικα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #428147

    Παναγιωτη καλησπερα , εγω τα εχω δοκιμασει ,τι να σου πω κανονικο φυσιγγι 32 γρμ , δεν ειχα θεματα.

     

    θα σου προτεινα να μην τα ριξεις , οχι διοτι εγω ειχα καποιο προβλημα , απλα εχω ακουσει διαφορα

    ξερω οτι ειναι ελκυστικα για την τιμη τους , ωστοσο στην ιδια τιμη μπορεις να βρεις αλλα φυσιγγια , οπως για παραδειγμα lambro euromix.

    Κανενα θεμα δεν ειχε φετος ο ξαδελφος μου που τα εριξε με την benelli την crio μιλαω για τα imperial τα πρασινα τα ισπανικα ενω ενας φιλος που κυνηγαει χρονια με αυτα με την beretta 303 ποτε δεν εχει παθει τιποτα το οπλο του το μονο μειονεκτημα για μενα που κυνηγαω αρκετα με δικαννο ειναι το κλωτσημα πολλα εχω ριξει και εγω στο σκοπευτηριο αλλα τα μπλε 28 γρ ουδεποτε ειχα προβλημα και εγω ακουσα οτι σπανε τα κλειστρα απο αυτα τα φυσιγγια αλλα δεν πιστευω οτι ισχυει!!!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #428149

    αγγελε και εγω εχω ριξει τα πρασινα και δεν ειχα προβλημα με ανακρουση , παρολο πυ τα εριχνα με δικανοο
    μπορω να σου πω οτι ειχαν και την καλυτερη ποιοτητα ρελιασματος και κλεισιματος απο σχεδον ολα τα γνωστα φυσιγγια , οπως λαμπρο , νομπελ σπορτ , τα οποια ολα ηταν πολυ ασχημα ρελιασμενα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #428226

    αγγελε και εγω εχω ριξει τα πρασινα και δεν ειχα προβλημα με ανακρουση , παρολο πυ τα εριχνα με δικανοο
    μπορω να σου πω οτι ειχαν και την καλυτερη ποιοτητα ρελιασματος και κλεισιματος απο σχεδον ολα τα γνωστα φυσιγγια , οπως λαμπρο , νομπελ σπορτ , τα οποια ολα ηταν πολυ ασχημα ρελιασμενα [/quoteΟχι φιλε για τα δικα μου γουστα τα 32 γρ τα πρασινα σε δικαννο με συμβατικους αυλους κλωτσανε αρκετα οχι υπερβολικα αλλα αρκετα !!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    giannis στις #428508

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ.ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΙΟ ΤΩΡΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ FEDERAL HI-BRASS 36G ΚΑΛΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΔΟΚΗΜΕΣ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΩΜΟΣ Κ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΣΤΑΘΕΡΟ.ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΩ ΚΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΗΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #428573

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ.ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΙΟ ΤΩΡΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ FEDERAL HI-BRASS 36G ΚΑΛΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΔΟΚΗΜΕΣ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΩΜΟΣ Κ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΣΤΑΘΕΡΟ.ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΩ ΚΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΗΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ??

    ο λαγος φιλε θελει το Remington του , στα φυσιγγια εμποριου ειναι η Bartselona , παιζει μονη της σε αλλο επιπεδο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    giannis στις #428607

    απο remington εχω δοκημασει τα duplex 4×6 magnum πολυ καλο αλα ακριβουτσικο ειναι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #429008

    Καλησπερα! Υπαρχει στην Ελλαδα αυτο το φυσσιγι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #429010

    το εχει ριξει καποιος προσφατα;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,351 έως 7,365 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων