ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,531 έως 7,545 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    Giorgos στις #438738

    Eγω προτιμω τα s4 ηταν πιο μαλακα και με καλυτερη κατανομη,τα δοκιμασα περσι σε τσιχλα -μπεκατσινια.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    391-525

    </div>

    ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΕ ΣΤΑΘΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙ ΠΙΕΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ!ΤΑ ΟΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣ BROWNING GRADE 3 K FUSION EVOLVE ME 18,7 ΑΥΛΟ ΣΕΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΕ ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #438745

    πιεσεις γυρω [max]650 ,αλλα με αυτα τα φυσιγγια δεν νομιζω να μην τα πηγαινει το οπλο σου![εγω τα εριχνα αρτα πρεβεζα]στα γιαννενα που θα πας μπορει να παρεις και τα γκοριλα τα εκο εξι σου καλο φυσιγγι για τα περασματα γενικα φιλε υπαρχουν πολλα καλα φυσιγγια αλλα ειναι και θεμα πως τουφεκας ,τσοκ κτλ.παρε 2,3 κουτακια που σε ενδιαφερουν και δοκιμασετα εδω στης τσιχλες πριν πας πανω [γιατι υποθετω κατα τις 25 θα πας πανω]και δοκιμασε τα γιατι περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!φιλικα σταθης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    Giorgos στις #438747

    πιεσεις γυρω [max]650 ,αλλα με αυτα τα φυσιγγια δεν νομιζω να μην τα πηγαινει το οπλο σου![εγω τα εριχνα αρτα πρεβεζα]στα γιαννενα που θα πας μπορει να παρεις και τα γκοριλα τα εκο εξι σου καλο φυσιγγι για τα περασματα γενικα φιλε υπαρχουν πολλα καλα φυσιγγια αλλα ειναι και θεμα πως τουφεκας ,τσοκ κτλ.παρε 2,3 κουτακια που σε ενδιαφερουν και δοκιμασετα εδω στης τσιχλες πριν πας πανω [γιατι υποθετω κατα τις 25 θα πας πανω]και δοκιμασε τα γιατι περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!φιλικα σταθης.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    391-525

    </div>

    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΘΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ!ΑΦΟΥ ΤΡΑΒΑΓΑΝΕ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΠΡΟΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΕΡΙΑ!Κ ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ ΘΑ ΤΙΜΗΣΩ Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΙΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΣΟΓΟ (ΜΑΚΑΡΟΝΟΠΙΤΕΣ,ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΕΣ Κ ΔΕΝ ΣΥΜΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ)ΧΑΧΑΧΑ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    παλος στις #438749

    παιδια καλησπερα …αντε με το καλο 1 βδομαδα ακομα .. την γνωμη σας για φυσιγγια τσιχλας για υγρασια ενα μαγαζι στην νεα ιωνια μου ειπε για τα B@P 32 γρ την γνωμη σαςθελω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    Giorgos στις #438755

    παιδια καλησπερα …αντε με το καλο 1 βδομαδα ακομα .. την γνωμη σας για φυσιγγια τσιχλας για υγρασια ενα μαγαζι στην νεα ιωνια μου ειπε για τα B@P 32 γρ την γνωμη σαςθελω

    ΦΙΛΕ ΠΑΛΟ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΑΝ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ Κ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΜΒ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΚΑΤΖΑΚΟ ΕΧΟΥΝ 6,70 ΤΟ ΚΟΥΤΙ Κ 6,40 ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΔΑ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΥΤΑ!ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΟΡΜΑΛ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ TORDO THΣ CHEDDITE ME DRAGO ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΣΤΑ 6,00 ΣΤΟΝ ΠΕΠΠΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΤΙΜΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ)ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 6,50!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    παλος στις #438758

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>παλος wrote:</div>
    παιδια καλησπερα …αντε με το καλο 1 βδομαδα ακομα .. την γνωμη σας για φυσιγγια τσιχλας για υγρασια ενα μαγαζι στην νεα ιωνια μου ειπε για τα B@P 32 γρ την γνωμη σαςθελω

    ΦΙΛΕ ΠΑΛΟ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΑΝ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ Κ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΜΒ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΚΑΤΖΑΚΟ ΕΧΟΥΝ 6,70 ΤΟ ΚΟΥΤΙ Κ 6,40 ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΔΑ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΥΤΑ!ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΟΡΜΑΛ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ TORDO THΣ CHEDDITE ME DRAGO ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΣΤΑ 6,00 ΣΤΟΝ ΠΕΠΠΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΤΙΜΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ)ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 6,50!

    Φιλε giorgo σε ευχαριστω για την ανταποκριση σιγουρα η δοκιμη ειναι αυτη που θα δωσει απαντησεις απλος αν αρχισουμε να αγοραζουμε φυσιγγια για δοκιμες δεν θα εχουμε μετα για βενζινη να παμε κυνηγι ….. γιαυτο ρωταω γνωμες να παρω για δοκιμη οσο πιο λιγα γινετε αν εχεις εσυ κατι για υγρασια πες η καποιος αλλος ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    Giorgos στις #438765

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Giorgos wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>παλος wrote:</div><br>
    παιδια καλησπερα …αντε με το καλο 1 βδομαδα ακομα .. την γνωμη σας για φυσιγγια τσιχλας για υγρασια ενα μαγαζι στην νεα ιωνια μου ειπε για τα B@P 32 γρ την γνωμη σαςθελω

    ΦΙΛΕ ΠΑΛΟ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΑΝ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ Κ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΜΒ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΚΑΤΖΑΚΟ ΕΧΟΥΝ 6,70 ΤΟ ΚΟΥΤΙ Κ 6,40 ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΔΑ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΥΤΑ!ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΟΡΜΑΛ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ TORDO THΣ CHEDDITE ME DRAGO ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΣΤΑ 6,00 ΣΤΟΝ ΠΕΠΠΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΤΙΜΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ)ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 6,50!

    Φιλε giorgo σε ευχαριστω για την ανταποκριση σιγουρα η δοκιμη ειναι αυτη που θα δωσει απαντησεις απλος αν αρχισουμε να αγοραζουμε φυσιγγια για δοκιμες δεν θα εχουμε μετα για βενζινη να παμε κυνηγι ….. γιαυτο ρωταω γνωμες να παρω για δοκιμη οσο πιο λιγα γινετε αν εχεις εσυ κατι για υγρασια πες η καποιος αλλος ?

    PYRKAL ARTEMIS 34GR ΑΝ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΠΗΡΑ 6,50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΔΑΛΑΚΗ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΑΠΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ)ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΑΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΣΤΑ S4 K SIPE THΣ NOBEL SPORT ΣΕ ΤΙΜΕΣ ΚΑΛΚΑΤΖΑΚΟΥ 6,60 Κ 7,50 ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ!ΕΧΕΙ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΚΟΠΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 7,50 ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΑ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΜΕΤΑ ΤΑ ΤORDO ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    παλος στις #438767

    νασε καλα φιλε giorgo τα ΤORDO απο που τα περνεις και ποσο κανουν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    Giorgos στις #438768

    νασε καλα φιλε giorgo τα ΤORDO απο που τα περνεις και ποσο κανουν

    ΠΕΠΠΑΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΤΑ 6,ΟΟΕ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #438962

    Ψάχνω για ένα φυσίγγι από 38 έως 42 γραμμάρια σε νούμερο 5,για χρήση σε φάσσα και παπιά αποκλειστικά.Έχετε να μου προτείνεται κάποιο;Θα με βοηθούσε πολύ η άποψη σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    kostasA302 στις #438964

    freeman καλησπερα. για φασσα μπορω να σου προτεινω το colombo της nobel sport αλλα και τα biturbo της lambro

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #438965

    Ψάχνω για ένα φυσίγγι από 38 έως 42 γραμμάρια σε νούμερο 5,για χρήση σε φάσσα και παπιά αποκλειστικά.Έχετε να μου προτείνεται κάποιο;Θα με βοηθούσε πολύ η άποψη σας.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Γιώργος – Θεσσαλονίκη

    </div>

    Νοbel sport 206 formula 33 gr n 6 , μπαμ και φασσα , για ποιο λογο 38- 42 γρ ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #438966

    επισης rotweill weindmansheill και nobel sport super caccia

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #438967

    Ψάχνω για ένα φυσίγγι από 38 έως 42 γραμμάρια σε νούμερο 5,για χρήση σε φάσσα και παπιά αποκλειστικά.Έχετε να μου προτείνεται κάποιο;Θα με βοηθούσε πολύ η άποψη σας.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Γιώργος – Θεσσαλονίκη

    </div>

    Τα OLYMBUS του Κουτουμανου.Αν και το “ονομαζει”40 ειναι 38γρμ.Παρα πολυ καλο φυσιγγι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #438968

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>freeman.1989 wrote:</div>
    Ψάχνω για ένα φυσίγγι από 38 έως 42 γραμμάρια σε νούμερο 5,για χρήση σε φάσσα και παπιά αποκλειστικά.Έχετε να μου προτείνεται κάποιο;Θα με βοηθούσε πολύ η άποψη σας.<br><br>
    <hr><br>
    <div class=»bbp-reply-signature»><br>
    Γιώργος – Θεσσαλονίκη

    </div>

    Τα OLYMBUS του Κουτουμανου.Αν και το «ονομαζει»40 ειναι 38γρμ.Παρα πολυ καλο φυσιγγι.

    ηταν φιλε το καλυτερο ελληνικο φυσιγγι με διαφορα , ηταν

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,531 έως 7,545 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων