ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,536 έως 8,550 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #479624

    ελα ρε γιανναρα.που εσαι?ουτε ενα τηλεφωνο ρε ατιμε ολη τη χρονια να παμε στις τσιχλες.δε πειραζει ρε πηγα με το βικτωρα.αλλα γιατι ρε φιλε 34 γραμμαρια και διασπορας? αυτα που δουλευουν ωραιοτατα σε μεγαλο φασμα καιρικων συνθηκων και κοβουν και σε αποσταση ειναι ARISTON.αντε και σ 1-2 μηνες στο σκοπευτηριο.σε νουμερο 9 φυσικα

    Γεια σου φιλε Ευριπιδη! ειχα μπλεξει με τις ελιες (3 μηνες),πηγα ελαχιστα στις τσίχλες τωρα στο τελος και 1-2 φορες στην αρχη..εφευγα 6,30 το πρωι και γυριζα 6 το βραδυ..του χρονου θα παμε σιγουρα δεν εχει τοση δουλεια! θα τα πουμε σκοπευτηριο..λεω να παω καμια βολτα σιγά-σιγά να δω τι γινετε..οσο για το ARISTON που λες,εχω κανει ένα από τα καλυτερα κυνηγια μου παλια με αυτό το φυσιγγι,αλλα ηταν σκετος δυναμιτης για 32 γρ..δεν με ενδιαφερει και τοσο αυτό γιατι το οπλο είναι αεριων και με το ελατηριο επαναφορας μπροστα και εχει κλωτσημα αεροβόλου ειδικα όταν βαζω την κανη την 76αρα και γινετε και κοντα 4 κιλα…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    tsilosntoulis στις #479633

    Ευχαριστω φίλε μου!ποιο πολυ τι νουμερο δουλευεις 8 η 9?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    tsilosntoulis στις #479634

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>tsilosntoulis wrote:</div>
    Εχω μια benelli super sport μπορει να μου πει καποιος φίλος κανενα καλο φυσιγγι για τσιχλα που να πηγαινει το όπλο σε υγρασια σε κρυο και σε ζεστο καιρο?Με τι νουμερο και τσοκ σε πρωινο και απογευματινο καρτερι?Είμαι αναμεσα σε gm3 fast tordo-express 32-lambro tordo-nobel sport sipe και Β&p classic 32g.Για να μην μπω στην διαδικασια δοκιμων και καψω πολλα κουτια αν καποιος φιλος εχει το συγκεκριμενο οπλο και κυνηγαει τσιχλα ας με βοηθησει σας ευχαριστω πολυ!!

    καλησπερα φιλε εχω το ιδιο οπλο
    ολα τα παραπανω φυσιγγια ειναι καλα για την τσιχλα εγω εδω και μερικα χρονια ριχνω σχεδον μονο εισαγωγης με καλα αποτελεσματα NSI GM3 FAST-RC32-HUNTER30 του πετριδη απο θεσ/νικη τσοκ αναλογα με τις αποστασεις………….

    ευχαριστω φίλε ποιο πολυ τι νουμερο δουλευεις 8 η 9?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #482255

    Έχει δοκιμάσει κανείς τα Σειρά 5 28 γρ. και MEZZO 28 γρ. της Lambro ? Τα πρώτα έχουν περισσότερο αντιμόνιο, πάνε καλύτερα σε μεγαλύτερες αποστάσεις ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #485849

    Έχει δοκιμάσει κανείς τα φυσίγγια fantom κάποιου κουτουζη απο πύργο Ηλείας?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #485864

    ειχε κατάστημα με κυνηγητικα ειδη και φυσίγγια παραγωγης του φιλε αλλα εχει κλεισει καποια χρονια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #485871

    Δημήτρη τα έριχνες ?ήταν γνωστής έφτιαχνε καλά φυσίγγια?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #485887

    ποιος είμαι εγω φιλε Σταθη που θα κρινω δημοσια οποιονδηποτε ? σου εγραψα ότι εχει κλεισει πολλα χρονια το κατάστημα του φιλου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #485888

    ευχαριστω δημητρη!!! :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #486598

    Για γενικό…τσιχλοκυνηγι απο μπασιμο έως φλεβάρη πιο απο τα τρια θα προτεινατε;

    Imperial 32 τα ισπανικα

    Hunting perfection τσιχλα

    Silver του κενταυρου

    Οι τιμες τους ειναι πολυ καλες αλλά δεν εχω ριξει ποτε μου κανενα απο αυτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #486602

    Για γενικό…τσιχλοκυνηγι απο μπασιμο έως φλεβάρη πιο απο τα τρια θα προτεινατε; Imperial 32 τα ισπανικα Hunting perfection τσιχλα Silver του κενταυρου Οι τιμες τους ειναι πολυ καλες αλλά δεν εχω ριξει ποτε μου κανενα απο αυτα

    <hr />

    i hunt therefore i am

     

    Silver φυσικά !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #486618

    Silver φυσικά !!

    απο του κενταυρου εχω ριξει τα sporting. μου εφερε ενας φιλος μερικα προς το τελος της χρονιας και τα εριξα σε τσιχλα και κορακια με κρυο αρκετο και τα πηγαν πολυ καλα και ηδη μια κουτα βρισκεται στην ντουλαπα μου και με εξαιρετικη τιμη!!!

    τα silver αν εχουν την ποιοτητα των sporting και με την τιμη που μου ειπαν θα δοκιμαστουν σιγουρα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    giwrgos7 στις #486696

    Καλησπερα παιδια κ καλα κυνηγια.κανα φθηνο φυσηγγι για φετος που θα βρουμε;;; καμια ιδεα-πληροφορια;;τα φυσηγγια βελος 32

    γρ τα εχετε δοκιμασει;ευχαριστω.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #486821

    και τα imperial πολη καλα και φτηνα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    kyprios1966 στις #486832

    παιδια καλησπερα και καλα κυνηγια νεος κυνηγος ειμαι και νεος στο αρτεμιςθελω να ρωτησω αν γνωριζει κανεις το φυσιγγια armusa am-2 και τα j b komanto και προτου κανω αγορα θα ηθελα την γνωμη σας ευχαριστω εκ των προτερων

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,536 έως 8,550 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων