DOUBLE TRAP

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 98 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #62013

    1ον) Ο Νεοπτόλεμος ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ???? Εγω το πλέον γκαντέμικο όν στον πλανήτη να δεχθώ αυτον τον χαρακτηρισμό?? ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΕΧΟΜΑΙ …

    Σε ΠΡΟΚΑΛΩ ΣΕ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ … Θα σκιστώ στην προπόνηση (να δούμε που ), θα κανω μαγια, βουντου,  και στο τέλος θα υπερνικήσω και εσενα και την γκαντεμια μου … και θα είμαι  cool.

    Παρόλη την προσβολή αυτην που δεχτηκα απο τον αρχηγό της ομάδος δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι εχετε κανει μια καταπληκτική παρέα. Προφανώς θα περνατε πολύ καλα. Να σπαζατε και κανα πιατο παραπανω καλα θα ήταν … αλλα εεε μην τα θέλουμε και όλα … με τετοιο αρχηγό!!!

    Για βελτιώση των επιδόσεων σας λοιπόν προκειμένου να γίνεται ανταγωνιστικοί με την ομάδα Β. Ελλαδος (να έχει και κανα νόημα ρε Χρήστο ..μην κλέβουμε εξωκλήσια) προτείνω τα παρακάτω προπονητικα δρώμενα.

    1ον) Ο ΛΕΟ να παρακολουθηθει ΣΤΕΝΑ απο γνώστη Ψυχολόγο ή ψυχίατρο με διατρηβή σε αθλητική υποστήριξη (χρείαζεται στην περίπτωσή του εξειδικεύμένη και αρτια επιστημονική καταρτιση του ιατρου που θα επιλεχθεί.) προκειμένου να αποκτήσει αγωνιστική σταθερότητα και επάρκεια.

    2ον) να παρετε όλοι original τραποντουφεκα κατα προτίμηση Beee … αφήνωντας στην ακρη τους πειραματισμούς

    3ον) να σταματήσετε να διαβαζετε τον Χρήστο .. η επιστημονικότητα του και οι συνεχείς αναφορές του σε ασημαντοτητες σας αποπροσανατολίζουν απο την ουσία που είναι το σπασιμο καθε πιατου με καθε τρόπο. ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΤΟΣ και το κανει ΕΠΙΤΗΔΕΣ.

    Μόλις ολοκληρωθεί αυτος ο προπονητικός κύκλος που σας πρότεινα,θα σας πληκτρολογήσω τον επόμενο. Ειναι λαθος να τα μαθετε όλα μαζι διότι γεμίζει ο εγκεφαλος με νεες πληροφορίες τις οποίες αναζητει στον βατήρα με αποτέλεσμα να μπερδέυετε (ειδικα εαν δεν εχει γρήγορο επεξεργαστη και μεγαλη χωρητικότητα σκληρου δίσκου βλ. εγκεφαλο ΛΕΟ)

    Ακου Κωλ ….δος!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #62015

    Ομολογώ ότι ύστερα από μία τόσο άρτια επιστημονική ανάλυση, που αναμφίβολα ούτε ο Χρήστος δεν θα μπορούσε να εκπονήσει, τα πράγματα φαίνονται πλέον δύσκολα. Εγώ προσωπικά θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου, κι ας ελπίσουμε ότι είναι καλοπροαίρετες και δεν έχουν σκοπό να με αποπροσανατολίσουν.

    Του χρόνου με το καλό θα δούμε και τα αποτελέσματα του προγράμματος, αφού φυσικά αποδέχομαι την πρόκληση σε μονομαχία εκ μέρους της ομάδας (ως αρχηγός βεβαίως βεβαίως)…

    Ευγενή κύριε, διαλέξτε το αγώνισμα και θα διαλέξουμε τα όπλα (ή το αντίστροφο, δεν μας πειράζει καθόλου)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #62017

    ΚΕΦΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΟ κ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΑ ΛΑΣΠΩΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΓΝΩΣΕΙΣ-ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ-ΔΙΔΑΧΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ?   ΤΟ ΓΑΝΤΙ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΡΙΧΤΕΙ κ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΡΡΕΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ! Υ.Γ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!   ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #62023

     Επειδη ολοι βαλθηκατε να κατηγορητε το Λεωνιδα, σας ανακοινωνω κυριοι, οτι οσο αφορα εμενα αποφασισα οτι ξερω, να το προσφερω αφιλοκερδως για την υποστηριξη της νεας ομαδας. Ετσι προσφερομαι να αναβαθμισω το Λεωνιδα, με τον τελευταιο επεξεργαστη, και αρκετο σκληρο δισκο. Για να μη μπορει κανενας τυχερακιας (αλλη λεξη ακουστηκε παραπανω )  να λεει τιποτα.

     Επισης, με ειδικη ομαδα, θα αναπτυξουμε ειδικα σκαγια μαγνητικης ελξεως, για να κυνηγανε το πιατακι, μεχρι τελικης κατατροπωσεως. Φυσικα μαντεψτε ποια ομαδα θα τα χρησιμοποιει

     Τελος, σε συνεργασια με ειδικους μαγους-γιατρους, θα γεμισουμε τους βατηρες αντιξορκια ωστε να μη πιασουν τα μαγια του Νεοπτολεμου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #62026

    Χμ χμ …δυσκολα τα πραματα αλλα το γαντι ρίχτηκε και πισωγυρίσματα δεν χωρούν.!!!

    Λοιπόν το αθλημα σαφώς και είναι το trap

    Το skeet απορίπτεται καθως κανείς απο εμάς δεν το εχει ρίξει ποτέ και έτσι η νίκη μας θα χαρακτηριστεί για αλλη μια φορά “Κωλοφαρδία, τυχερακηδες κλπ”. Το double εκτός των παραπάνω είναι πολυ ευκολο για εμας διότι είμαστε πολυ γρήγοροι.

    Ετσι για να εχει νόημα λέμε το trap …

    Τόπος στην Αλεξ/πολη

    Διαλέξτε χρόνο. ¨Οπλα παρετε ότι εχετε κατασκευασει και εφευρει μεχρι τότε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #62027

    Δεν κατάλαβες καλά Νεοπτόλεμε. Εγώ έγραψα:

    Ευγενή κύριε, διαλέξτε το αγώνισμα και θα διαλέξουμε τα όπλα (ή το αντίστροφο, δεν μας πειράζει καθόλου)

    Διάλεξες το αγώνισμα, θα σας δώσουμε εμείς τα όπλα. Να δω τι trap θα ρίξεις με το μπεκατσοντούφεκο που θα σου φέρω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #340593

    Λογω γεωγραφικης κατανομης υποχρεωτικα θα γινουν δυο ομιλοι (νοτιος και βορειος).  Εγω λογω διαμονης σε νησι ειμαι ανοικτος σε καθε προσφορα για ενταξη σε ομιλο.(Φριξο ακους:o

    Επειδη ομως οι λεονταρισμοι δεν πρεπει να μενουν στα λογια προτεινω τα εξοδα μεταβασης στον χωρο διεξαγωγης των αγωνων θα πληρωνονται απο τους χαμενους και τα επισημα δειπνα,και οχι μονο, θα πληρωνονται  απο την εδρα .

    Δεκτες ολες οι προτασεις για συζητηση

      Καζαμ

     

    Υ.Γ Λεο εαν δεν ετρωγες πεντε μεριδες λουκουμαδες στην καθησια σου καθε βραδυ ,νομιζω οτι θα εβρισκες λιγο χρονο για να μου φτιαξεις τον υπολογιστη μου.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #62049

    ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ,ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Η ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΔΥΣΜΕΝΗΣ κ Η ΗΤΤΑ ΤΟΥΣ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΔΗΤΗΡΙΑ ! ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ TOY TRAP ΜΙΑ ΣΤΟ SKEET & ΜΙΑ ΣΤΟ DOUBLE TRAP! ΕΤΣΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΒΑΦΤΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΑΨΕΙ ΜΙΑ κ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ κ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ . ΠΑΡΑΒΛΕΠΩ ΔΕ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΑ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗΚΗΣ -ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΛΕΓΕΙΝ-ΤΕΤΡΑΜΕΛΟΥΣ ΟΜΑΔΑΣ -ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΧΩΡΗΣΕΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥΣ- & ΝΑ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙ ΧΡΕΗ (ΩΧ!!!!) ΔΙΑΙΤΗΤΗ ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΔΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΖΑΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΤΕΧΝΙΚΗ ΙΣΣΟΡΟΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΑΦΗΝΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΑΚΙΣΕΙ! Υ.Γ ΑΝ Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΡΩΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΕΔΡΑ,ΕΓΩ ΕΤΣΙ κ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΚΑΛΑΜΙ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΜΑΙ !  

    ΜΕΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #340598


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kazam στίς 27 Ιούλιος 2005


    Λογω γεωγραφικης κατανομης υποχρεωτικα θα γινουν δυο ομιλοι (νοτιος και βορειος).  Εγω λογω διαμονης σε νησι ειμαι ανοικτος σε καθε προσφορα για ενταξη σε ομιλο.(Φριξο ακους:(Λόγω νησιωτικής καταγωγής όμως του αρχηγού της νότιας ομάδας, αυτεπαγγέλτως κατατάσσεσαι στους νοτίους. Survivor άρχισε να θυμίζει!

    Επειδη ομως οι λεονταρισμοι δεν πρεπει να μενουν στα λογια προτεινω τα εξοδα μεταβασης στον χωρο διεξαγωγης των αγωνων θα πληρωνονται απο τους χαμενους και τα επισημα δειπνα,και οχι μονο, θα πληρωνονται  απο την εδρα .Απόλυτα λογική και δεκτή η πρόταση, αν και νομίζω ότι μετά την συντριπτική τους ήττα, δεν θα υπάρξει δεύτερη πρόσκληση.

    Δεκτες ολες οι προτασεις για συζητηση

      Καζαμ

     

    Υ.Γ Λεο εαν δεν ετρωγες πεντε μεριδες λουκουμαδες στην καθησια σου καθε βραδυ ,νομιζω οτι θα εβρισκες λιγο χρονο για να μου φτιαξεις τον υπολογιστη μου. Παρακάμπτοντας τον πειρασμό να μην απαντήσω, θα πω μόνο ότι το άνω σχόλιο είναι αναληθές, λασπολογικό, μυθοπλαστικό και κακεντρεχές. Εξάλλου, νηστικό αρκούδι δεν φτιάχνει υπολογιστές.

     


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #62069


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από shotgun1 στίς 27 Ιούλιος 2005


    ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ TOY TRAP ΜΙΑ ΣΤΟ SKEET & ΜΙΑ ΣΤΟ DOUBLE TRAP! Πολύ μεγάλο λάθος φίλε μου. Μόνοι σας λέτε ότι έχετε εμπειρία μόνο στο trap. Η ομάδα μας όμως προπονείται σε όλα και έχει βασικές γνώσεις και επιδεξιότητες σφαιρικού περιεχομένου. 

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #62072

    ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΝΤΑΜΕΛΗΣ ΟΜΑΔΑ -ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΙΧΑΛΗ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΝ ΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΕΣ ΑΠΟ 4 ΝΟΜΟΥΣ!!!!! ΜΙΑ κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΗΓΕΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΣΚΟΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΑΡΑΝΟΜΑΣΤΗ κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΙΣΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ! ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΕΜΕΝΗ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ ΑΝ κ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΟ κ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΒΡΟΧΗ! ΧΡΗΣΤΟΣ! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #62078

    Αυτό που μπορούμε να κάνουμε ,για να κάνουμε τον αγώνα πιο ενδιαφέροντα , είναι σε ορισμένα αθλήματα στα οποία η ομάδα μας , έχει σαφές προβάδισμα να βάλουμε κάποιο handicap. πχ.

    • Στο skeet o ο εκπρόσωπος μας να ρίχνει με το ένα χέρι δεμένο ( και να σας δώσουμε και 10 πιάτα handicap )
    • Στο trap να ρίχνουμε με το ένα μάτι κλειστό.
    • Στο Double Trap να ρίχνουμε με ένα φυσίγγι στο όπλο .
    • Στο Sporting μόνο με μονόβολα.
    • Μπορούμε να σκεφθούμε ή να δεχθούμε άλλα handicap

    Νομίζω ότι έτσι θα έχει ο αγώνας ενδιαφέρον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #62081


    [indent]

    • Στο skeet o ο εκπρόσωπος μας να ρίχνει με το ένα χέρι δεμένο ( και να σας δώσουμε και 10 πιάτα handicap ) ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ κ Η ΟΜΑΔΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΕΠΙΤΙΜΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΟ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΟΝΟΧΕΙΡΑΣ ΕΙΜΑΙ κ ΕΓΩ!
    • Στο trap να ρίχνουμε με το ένα μάτι κλειστό. ΑΝ Κ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΟΠΕΥΣΗΣ ΚΑΛΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ!
    • Στο Double Trap να ρίχνουμε με ένα φυσίγγι στο όπλο . ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΝΝΗ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΡΙΧΝΩ κ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ -ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ- ΣΠΑΩ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ!
    • Στο Sporting μόνο με μονόβολα. ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΡΟΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗΣ ΤΟΥΤΗΣ ΜΙΑ κ ΜΟΝΟΒΟΛΑ ΡΙΧΝΩ ,ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!
    • Μπορούμε να σκεφθούμε ή να δεχθούμε άλλα handicap  ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ,ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΤΣΙ η ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ κ ΗΔΗ ΤΑ ΑΚΟΥΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΙΚΡΟΧΟΛΩΝ ΣΧΟΛΙΩΝ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ ΗΧΟΥΝ ΣΤΑ ΩΤΑ ΜΟΥ!   ΧΡΗΣΤΟΣ!

     

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #62084

    Για να σας (μας) την σπάσω λιγάκι, και να διακόψω έστω και προσωρινά την πλακίτσα, διαβάστε ένα ωραίο αρθράκι για το Double Trap από την αμερικάνικη οπτική των πραγμάτων.

    http://www.shotgunreport.com/Olympic/DoubleTrap.html

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #62085

    Δεν έπρεπε να το κάνεις αυτό Λεό.. Ύστερα από την προσεκτική ανάγνωση και μελέτη του συγκεκριμένου άρθρου πιστεύω οτι η προετοιμασία μου για την Ολυμπιάδα του Τόκυο πρέπει να αρχίσει άμεσα. 

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 98 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων