DOUBLE TRAP

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 91 έως 98 (από 98 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #62488

    ΣΕ ΚΥΝΗΓΗΤΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ,ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ, ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΤΟΧΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΟ ΤΡΑΠ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ! Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΥΦΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ? ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ! 


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #340648

    “Απ’ όσα ακούς να μην πιστεύεις τίποτα, κι απ’ όσα βλέπεις τα μισά”.

    Εδώ δεν έγιναν οι Πανελλήνιοι στο Μαρκόπουλο πέρσι, που ήταν και φρέσκο από τους Ολυμπιακούς, θα γίνουν φέτος που έχει ρημάξει;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #340667


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 05 Aυγουστος 2005


    “Απ’ όσα ακούς να μην πιστεύεις τίποτα, κι απ’ όσα βλέπεις τα μισά”.


    [/indent]

     Αυτό βρε απο που το εκλεψες???

    Ειναι η υπογραφή μου σε ψαρευτικό forum σχετικα με ψαροντουφεκο!!!

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #69680

    Ενημερωθείτε για τα σκοπευτικά γεγονότα του 2005

    Σκοπευτική ανασκόπηση του 2005

    Charlotte Kerwood

    Κάτοχος του χρυσού μεταλλίου στο double trap κοινοπολιτείας 2002

    Κύριε συντονιστά πείτε που ρίχνει?.Θέλω να γίνω στόχος της

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #69696

    Κύριε συντονιστά πείτε που ρίχνει?.Θέλω να γίνω στόχος της

    Θα το μελετήσω κύριε διαχειριστά και θα σας ενημερώσω.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #70952


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Νεοπτόλεμος στίς 29 Ιούλιος 2005



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 29 Ιούλιος 2005


    ’τακτη υποχώρηση. Αναμενόμενο. Μετά “τα ψεύτικα τα λόγια τα μεγάλα”, οι παλικαράδες από τον Βορρά κατάλαβαν ότι δεν τους παίρνει και την κάνουν γυριστή. Μα πού πήγαν όλοι οι άνδρες; 

     


    [/indent]

    Αγαπητε κατα τα λοιπα Μεωνίδα … την μία θίγεις τον Κ…ο μου και την αλλη τον ανδρισμό μου. Μια μπροστα μια πίσω δηλαδη!! Καταπολεμώντας εντόνως τον θυμό μου και την τάση που παράγουν οι ορμόνες μου να εκφραστω επιθετικά, αντιπαρερχομαι ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΩΣ όπως αρμόζει στους μεγαλους ανδρες … και αναφέρω ότι “ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΕΣ ΜΑΣ!!!” Οκ δεχτή και αυτη η προσβολή …

    Να πούμε Λαγκαδα τότε …ωραίο περιβαλλον, μοιρασμένη απόσταση, να μοιρασουμε και τα εξοδα που απαιτούνται πληρώνοντας ο καθένας τον οβολό που αντιστοιχεί στον εαυτό του.

    Εκεί λοιπον δέχομαι την πρόκληση για το μοναδικο γνωστό μου αθλημα που είναι το trap. Αλλα με τον όρο ότι θα διαλέξετε τον καλύτερο σας και εμείς τον καλύτερό μας να χτυπηθουν μεταξύ τους. Ο χανων απλα βγαινει στο φορουμ και δηλώνει τα παρακατω:

    ” Εγω ο Λεωνίδας … το ταπεινότερο σκουληκι επί της γης σερνόμενο παραδέχομαι ΔΗΜΟΣΙΩΣ την σκοπευτική ανωτερότητα του ΜΕΓΑΛΟΥ – ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ – ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗ .. κου, Νεοπτολεμου, τον οποίο είχα το ΘΡΑΣΣΟΣ να προκαλέσω σε αγώνα σκοποβολης στο αθλημα του trap. Δηλώνω δε μετα απο την συντριβή οτι ουδέποτε θα αμφισβητήσω – λογοκρινω – κατηγορησω – ασχοληθω γενικώς με αυτην του την ανωτερότητα καθώς δεν είμαι αξιο ον να εκφερω αποψη. Αντι αυτου στην εμφανιση του, μπροστα στο ακουσμα του λόγου του, … θα σερνομαι γλειωδώς να κρυφτώ στα εγκατα της ποιο παχιας λασπης που ειναι και το καταλληλο για εμενα περιβαλλον!!!”

    Σημειώση: Εβαλα αυτα τα ονόματα για να μην χρειαστει να ταλαιπωρηθείς γραφοντας τα εκ νεου. Θα αρκεσει ενα απλο copy – paste και θα είσαι ετοιμος.


    [/indent]

    Μιας και συζητάμε για γάντια σε άλλα σημεία του φόρουμ, έψαξα και ξέθαψα το συγκεκριμένο μήνυμα, για να δηλώσω ευθαρσώς ότι σηκώνω το γάντι οποιουδήποτε Berettaκια, για μονομαχία σε οποιοδήποτε αγώνισμα. Ύστερα από σημερινή mega – δοκιμή του νεοαπεκτηθέντος εργαλείου, αισθάνομαι έτοιμος για όλα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #70960

    Σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ αγώνισμααααααα??

    Κοιτα … μπορεί εσύ να έχεις την πολυτέλεια για ΠΥΚΝΕΣ ΜEGA δοκιμές εμείς εχουμε να πιασουμε το be… μας κατι μήνες.

    Παρόλο αυτα δεχτή η πρόκληση. Το ΄δυσκολο είναι να βρεθεί πρόσφορος τόπος. Επίσης εγώ εχω ρίξει ΜΟΝΟ τραπ στην ζωή μου … παρακαλώ τον Κο Σαλαβαντακη που κερδίζει ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ με ανα απλο 686 να δεχτεί να σηκώσει το γαντι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    613
    69,85 στις #70972

    Πέρα από τίς δηλώσεις αμφότερων νά μείνω στίς λέξεις τό δύσκολο είναι νά βρεθεί πρόσφορος τόπος κ νά αναφέρω κάτι πού έμαθα εχθές γιά δημιουργία σκοπευτηρίου στά κεντρικά του Νομού Εβρου. Αεροδρόμια στίς πρωτεύσες υπάρχουν κ τό κυριότερο νά μπορέσει ο Κος Νεοπτόλεμος νά βρεί χρόνο γιά προπονήσεις ! Περιτό νά πώ οτι η όλη κατάσταση έχει αλλάξει κ νά υπάρχουν ομάδες σέ σχέση μέ τό όπλο πού τού αρέσει νά ρίχνει ο καθένας κ νά πρωτοστατήσουμαι στήν διάλυση τής αιώνιας διαμάχης Βόρειοι-Νότιοι !  Σέ περίπτωση μάλιστα πού δέν συμπληρωθεί η ομάς πού νά ρίχνει μέ beretta ενδέχεται νά υπάρξει αναβολή-συζητήσημη- γιατί γνωρίζω πολλούς(!?) πού ούτε στά χέρια τους δέν θέλουν νά τά πιάνουν ! Χρήστος.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 91 έως 98 (από 98 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων