ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 106 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #57281

    ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΑΜΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ & ΣΕ ΜΙΑ ΒΙΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥΦΕΚΙΑ (ΑΙΦΝΙΔΙΟ ΠΕΤΑΓΜΑ ΟΡΕΙΝΗΣ Π.Χ) ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΝ ΛΑΘΟΣ ΣΚΑΝΔΑΛΗ !  ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ!  ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΗΛΙΝΟΥ ΣΤΟΧΟΥ ΠΟΥ Η ΕΠΩΜΙΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ & ΕΧΟΥΝ ΠΙΣΤΟΛΟΕΙΔΗ ΛΑΒΗ,ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΑΣΠΑΣΤΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΕ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΣΩΣΤΗ.   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1256
    steel στις #57319

    Φίλε shotgun  δεν γίνεται να πάει η παλάμη αλλού, παρά μόνο στην σωστή θέση, γιατί πολύ απλά δεν μπορείς να φτάσεις τις σκανδάλες ώστε να πυροβολήσεις, Στο Αγγλικό αυτό είναι το ποιο σίγουρο οτι θα το πιάσεις καλά και αναγκαστικά θα υψώσεις τον αγκώνα για να επωμίσεις, με το πιστολέ επωμίζεις και με κλειστό αγκώνα,
    Για τα αθλήματα του πήλινου, φίλε αυτά δεν είναι κυνηγετικές βολές, οι διαφορές πολλές  τα πόδια είναι τοποθετημένα σωστά το όπλο είναι σε θέση προς επώμιση, καμμία σχέση σε μια ντουφεκιά με τα ποδια ανισόπεδα,  και όπλο στο ενα χέρι.

    Οσο για το πιστολέ ενα πλεονέκτημα τους είναι ότι είναι ποιο ανθεκτικά λόγω περισσότερου ξύλου  από το αγγλέ, 

    Ενα πολύ καλό κόλπο που πιστεύω ότι θα μας βοηθήσει όλους είναι να τραβήξουμε με κάμερα τον εαυτό μας και μετά να τον δούμε για να δούμε τα λάθη μας στην επώμιση,  Ακόμα καλύτερα και με τα δύο τύπου κοντάκια.

    Παντελής

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #57503

    ΚΑΛΥΤΕΡΑ & ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΤΥΠΟΥΣ! ΑΓΓΛΕ ,ΥΜΙ-ΠΙΣΤΟΛΕ,ΠΙΣΤΟΛΕ ! ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΙΑ κ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΗΝ ΑΝΤΟΧΗ ΤΗΣ ΛΑΒΗΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΟΠΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΛΕΠΤΗ ΟΤΑΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΟΡΘΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΘΕΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΠΛΑΓΙΑ ΚΛΙΣΗ ΤΟΥΣ! ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ! ΑΚΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΤΟ ΞΥΛΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΟΡΦΗ ( ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ) & ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΣΗΣ κ ΚΑΝΩΝ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ CAST-OFF- CAST-ON.   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #57984

    ΝΑ ΕΝΑ ΣΧΗΜΑ ΒΑΣΗΣ ΠΟΥ ΑΝ ΕΞΕΡΕΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΒΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΙΣΕΣ ΦΩΤΙΕΣ!   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #339896

    Για Merkel μοιάζει. Κι εμένα μ’ αρέσει αυτή η “τσαχπινιά” στο πίσω μέρος της μπάσκουλας, το προτιμώ από το αυστηρό ίσιο κόψιμο που συνηθίζεται. Παρόμοιο “παιχνίδι” κάνει και το Highlander της Franchi.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #57985

    ΟΝΤΩΣ MERKEL ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΛΟ 40Ε! ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ & Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΦΩΤΟΜΟΝΤΕΛΛΟ! ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΕ ΑΠΟΘΕΙ ΤΟ ΙΣΙΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΑΚΟΜΗ & ΣΤΑ ΠΙΟ ΚΑΛΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ! ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΑ ΠΩΣ ΤΟ FRANCHI HIGHLANDER ΕΧΕΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΝΩΝ MONOBLOCK ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΔΟΥΣΙΑΣΕΙ ! ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #57989

    Καλό το σχήμα, αλλά ρε παιδιά αυτά τα υπερβολικά σκαλίσματα γιατί μου θυμίζουν εκλησιαστικό εργαλείο?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #57997

    ΚΩΣΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ κ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ (ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ) ΣΤΟ ΣΚΑΛΙΣΜΑ ΤΗΣ ΒΑΣΗΣ! ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟΣ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ! ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #58541

    Για τους λάτρεις των “γαλλόφωνων” πλαγιόκαννων … Χρήστο , είδα κάποια βελγικά με ολόκληρες φωτιές και είπα να σου τα δείξω

    DUMOULIN HERSTAL

     

    LEBEAU-COURALLY

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #58557

    ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΟΝΑΡΔΕ ! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΕΙ “ΤΑ” ΞΥΛΑ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΓΕΛΙΕΜΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΦΩΤΙΕΣ (ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ Η ΨΕΥΤΙΚΗ ΠΛΑΙΝΗ ΠΛΑΚΑ). ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΧΡΥΣΕΣ ΣΚΑΝΔΑΛΕΣ (ΑΝ κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΟΗΘΑΕΙ). ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ! ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΗΛΩΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΑΡΤΑΡΟΥΓΑ. ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΩΣ ΣΕ ΣΚΟΥΡΟ ΦΟΝΤΟ Η ΒΑΣΗ ΔΙΧΝΕΙ ΣΑΝ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑ, ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΑ ΚΥΡΙΑ. ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΧΝΕΙ ΕΝΝΙΑΙΟ ΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΡΜΟΝΕΙΑ ΣΤΑ ΕΝΩΜΜΑΤΑ-ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΜΕΡΟΥΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ κ ΧΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΚΟΥΡΟ ΞΥΛΟ ΝΑ ΔΕΝΕΙ ΑΡΜΟΝΙΚΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑΡΤΑΡΟΥΓΑ κ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΕ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΒΑΦΗ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΤΩΝ ΦΩΤΟ!  ΤΟ ΒΕΛΓΙΟ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ ΛΟΓΟ ΟΠΛΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΡΙΣΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ! ΜΕΤΑ ΘΑΥΜΑΣΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ!  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #59289

    ΝΑ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΙΤΟ ΤΟΥΦΕΚΙ ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΦΩΤΙΕΣ,ΑΠΟ ΚΑΛΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΤΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ κ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΟΧΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΗΣΗΣ. ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ AYA ! ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ κ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑΤΑ. ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ! http://gunshop.com/aya/aya104.jpg”>[/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #59331

    ΤΟ ΝΟ2 ΕΙΝΑΙ? Η ΤΟ COUNTRYMAN?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #59381

    ΒΑΣΙΛΗ ΣΟΡΡΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΗΝΗΣΩ ΤΟ Ν2 ΕΙΝΑΙ. ΨΑΧΜΕΝΟ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑ ΤΑ AYA!!!!!  ΜΗΠΩΣ ΤΡΕΦΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΤΑ ΤΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟ ΟΝΟΜΑ ΟΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΡΕΙΣΗΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ?  ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ-ΤΙΜΗΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ κ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΘΩ κ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΝΩΝ DEMIBLOCK! ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #59435

    AKOMA KAI TO ΒΑΣΙΚΟ MONTΕΛΟ THΣ ΑΥΑ MOY ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #59446

    Αν και οχι πλαγιοκανο, ειχα δει ενα ΑΥΑ CORAL που μου αρεσε αρκετα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 106 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων