ΣΥΡΤΗ!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 66 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #59618

    Ευχαριστώ Νίκο


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #59622

    Νικολα 10 μετρα δεν ειναι πολλα?Νομιζω πως μεχρι 5-6  μετρα ειναι αρκετα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    388
    baspan στις #59625

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

    ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΥΝΗΓΟΨΑΡΑ (ΟΧΙ ΜΕΛΑΝΟΥΡΙΑ Κ.Τ.Λ.) ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΟ.ΖΑΡΓΑΝΑ,ΚΕΦΑΛΟ Κ.Τ.Λ. ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΌΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΚΑΙ Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΣΟΥΠΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΚΟΠΙΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΟΥΜΕ ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΙΔΙΩΣ ΣΤΗ ΣΥΡΤΗ ΒΥΘΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΕΣΟΝΕΡΑ.Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΑ 2,5 ΜΙΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΟΝΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΔΟΛΩΜΑΤΑ ΜΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    82
    BLEKOS στις #59637

    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ…….

    ΒΑΣΙΚΑ ΡΩΤΑΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΙΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΛΑΚΕΙΑ.¨

    ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΛΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΤΑ ΤΑΙΡΙΑΞΩ ΕΛΠΙΖΩ..

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    826
    dragonares στις #59642

    Νικολα 10 μετρα δεν ειναι πολλα?Νομιζω πως μεχρι 5-6 μετρα ειναι αρκετα..

    Προκοπη οπως ειπα δεν μπορω να υπολογισω ακριβως τωρα! Ουτε εκεινη την ωρα μετραω ακριβως την αποσταση! Οντως 10 μετρα μπορει να ειναι πολλα, αλλα παιζει ρολο και βαρος του μολυβιου! Για αυτο λεω οτι αυτα μαθαινονται εκεινη την ωρα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #59651

    Eχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες..Αν δεν κανεις κατι στην πραξη δεν προκειται να το μαθεις ποτε..Παντως απο τα λεγομενα σου βλεπω οτι εισαι πολυ καλος γνωστης του ..αθληματος !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    826
    dragonares στις #59663

    Φιλε Προκοπη ευχαριστω για τα καλα λογια και ανταποδιδω!

    Το ψαρεμα, το ψαροτουφεκο, το κυνηγι και γενικα οτι εχει σχεση με την φυση, ειναι οι μεγαλες μου “αγαπες”!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    92
    bighunt στις #59679

    Νίκο & Προκόπη , εγώ βάζω το βαρίδι Νο 4 πέντε οργιές από το παράμαλο και το δεύτερο 7 οργιές από το πρώτο βαρίδι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #59683

    Κυριάκο μόνο 2 βαρίδια βάζεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    92
    bighunt στις #59688

    Φάνη βάζω μόνο δύο βαρίδια για επιφανείας συρτή. Συρτή βυθού δεν έχω δοκιμάσει ποτέ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #59689

    Δηλαδή Κυριάκο με τα δύο βαρίδια λούτσους μαγιάτικα, άντε και καμμιά συναγρίδα μπορείς να τα ψαρέψεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    826
    dragonares στις #59693

    Αν ψαρευεις λουτσους και μαγιατικα ειναι δυσκολο να πιασεις συναγριδα εως ακατορθωτο! Η συναγριδα θελει “καθαρη” πατωτη! Επισης τα ψαρακια της πατωτης ειναι διαφορετικα απο αυτα της επιφανειακης!

    Εγω τις περισσοτερες φορες βαζω ενα βαριδι για λουτσους! Για πατωτη δεν εχω παει μεχρι τωρα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #59694

    ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΠΑΤΩΤΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΟΛΩΜΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΣΟΥΠΙΑ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ.

    ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕ ΔΥΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΜΕΛΑΝΙ ΚΑΙ Η ΣΟΥΠΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΒΑΡΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΠΛΟΚΑΜΙΩΝ ΤΗΣ ΝΑ ΕΛΚΕΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ.

    ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΨΑΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΙΑ.

     

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #59695

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΡΤΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΨΑΡΙΑ (ΛΙΤΣΕΣ-ΜΑΓΙΑΤΙΚΑ-ΤΟΝΟΥΣ) ΝΑ ΤΟ ΜΑΛΑΓΡΩΝΕΤΕ ΜΕ ΛΙΩΜΕΝΕΣ ΣΑΡΔΕΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΟ RAPALA ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ.

    (ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΥΡΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΚΟΛΠΑ)

     

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    82
    BLEKOS στις #59703

    JUSTINIAN ΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

    ΚΟΤΑΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΜΟΥ (ΣΤΟ ΨΑΡΕΜΑ)……ΥΠΟΜΟΝΗ.

    ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΥΡΤΗΣ…..ΑΠΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ(ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ) ΑΝ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ….ΠΕΡΙΠΟΥ…….ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ.

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΚΕΦΑΛΟΠΟΔΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ…ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΑΓΡΩΜΑ ΜΕ ΣΑΡΔΕΛΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΕΒΓΑΖΑΝ ΤΟΥΝΕΣ ΤΩΝ 100 ΚΙΛΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 66 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων