PSAROTROFI……

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Ψάρεμα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #59700

    kalimera magites…..exei paei kanenas nea-peramo gia psarema????

    ean nai as me boithisei se kati…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #59731

    Μιας και αναφερθηκαμε στα ιχθυοτροφεια και στις τροφες τους θα ηθελα να αναφερω ενα περιστατικο που ειχε συμβει στο παρελθον.Ειδικοτερα πριν απο 2 χρονια ειχαν σπασει κλουβια σε ιχθυοτροφειο μεσα στον κολπο της Γερας και επι μισο χρονο ο κολπος ηταν γεματος τσιπουρες.Στην αρχη οταν πρωτοπιασαμε ηταν παρα πολυ ανοστες αλλα σας πληροφωρω οτι οσο περναγε ο καιρος η γευση τους αλλαζε προς το καλυτερο.Απο αυτο λοιπον το γεγονος πειστηκα οτι ο κυριος παραγοντας που επιρρεαζει την γευση ενος ψαριου ειναι η διατροφη του αφου τα ψαρια οχι μονο δεν ειχαν πλεον προσβαση στην ψαροτροφη αλλα αναγκαστηκαν να αλλαξουν διατροφικες συνηθειες και ετρωγαν αυτα που προσφερε ο κολπος σε ολα τα ελευθερα ειδη..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    82
    BLEKOS στις #59854

    ΛΟΓΙΚΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ….ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΨΑΡΙΑ ΤΟ ΣΚΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙΡΟ ΕΞΩ…ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΠΟΚΤΟΥΝ ΤΙΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ,ΣΑΝ ΕΙΔΟΣ,ΚΑΙ  ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΜΑ ΣΥΝΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ.

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΝΤΑΙ ΤΑΚΟΠΑΔΙΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΙΓΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΨΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΥΝΗΓΟ ΚΛΠ……

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων