ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ”ΑΡΤΕΜΙΣ”

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #62736

    ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ Κ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΑΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΖΩΝΕΣ ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΩΝΕΣ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΩΝ ΣΚΥΛΩΝ.

    ΠΑΝΤΑ Η ΣΩΣΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΑΣ.

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #64068

    SYNADELFOI MHN KSEXNATE NA TO SYMPLIRWNETE!K MHN TO AFHNETE GIA ALLH MERA GIATI ETSI TO KSEXNATE!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #64092

     

     Ούτε να ξεχνάμε να το ζητάμε πρέπει και πολύ περισσότερο να ξεχνάμε να το συμπληρώνουμε … διαβάσατε πρόσφατα για το θηραματολογικό συνέδριο στην Γερμανία, όλοι οι ξένοι εταίροι μας εκθείασαν και είπανα τα καλύτερ λόγια για το πρόγραμμα “ΑΡΤΕΜΙΣ”….”έξω πάμε καλά” για να θυμηθώ μιά φράση ενός παλιού πολιτικού, “μέσα” όμως ;;

     “Μέσα” δυστυχώς σκοντάφτουμε στην νομεκλατούρα των (εκάστοτε)υπευθύνων της Δ/νσης Θήρας του ΥΠ.ΓΕ,  “που βγάζουν σπυράκια οικολογικά” για ότι πρόταση ή γνώμη εκφράζουμε οι κυνηγοί και πολύ περισσότερο για ότιστατιστικό υπόδειγμα έρευνας και διαχείρισης παρουσιάζουμε … λές και έχουν προτείνει κάτι όλα αυτά τα χρόνια ….!!!! 

     {Υ.Γ} ” Οι λαγοί δεν κάνουν κοπάδι …”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #65185

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

    ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ.

     

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #65215

     SKEFTEITE PEDIA OTI ORGANWSEIS POU MAS KATHGOROUSAN TOSA XRONIA K ELEGAN TA DIKA TOUS PANTA GIA THN ELLHNIKH FYSH TWRA ERXONTE K ZHTANE TA APOTELESMATA TOU ARTEMIS GIA NA EXOUN SWSTA K KATOXYRWMENA STOIXEIA!!!E MONO AYTO ME ENTHARYNEI NA TO SYMPLIRWNW AFOU DIKAIWNONTE I KOPOI MOU!!

    SKEFTEITE TO LIGO!!!!K SYMPLIRWSTETO PANTA,EINAI TO MELLON MAS!K TO B OPLO MAS!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    441
    mesonas στις #66398

      Εγώ δεν έχω ιδέα γιά αυτό το έντυπο.Το μόνο  πού μου έδωσαν στον Κ.Σ. όταν πήρα την άδεια είναι ένας λαχνός πού τον πλήρωσα υποχρεωτικά, είναι μέσα στα χρήματα γιά την άδεια μου είπαν!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #341446

    ΚΑΙ Ο ΛΑΧΝΟΣ ΑΥΤΟΣ ΦΙΛΕ MESONAS ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΟΥ Κ.Σ.ΜΗΠΩΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΟΝΟΜΗΣΟΥΝ Η’ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;

    ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΕΝΤΥΠΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΟΙΤΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ.

    ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΗΣΗΣ.

    ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗΝ Κ.Σ.Ε. ΠΕΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΡΦΩΣΟΥΝ-ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΟΥΝ.ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ.

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    441
    mesonas στις #66516

      Φίλε Kynigofotis,εκτύπωσα το έντυπο μέσα από το forum αλλά δεν το μελέτησα καλά ακόμη.Πάντως με μία πρόχειρη ματιά μου φάνηκε δύσκολο γιά κάποιον πού κυνηγάει σχεδόν καθημερινά να μπορεί να το συμπληρώσει.Καί αν δεν συμπληρωθεί από την πλειοψηφία των κυνηγών δεν ξέρω κατά πόσο τα αποτελέσματα της έρευνας θα είναι κοντά στην πραγματικότητα.Πάντως θα το μελετήσω καί θα δοκιμάσω να το συμπληρώσω, καθώς επίσης θα το γνωστοποιήσω καί σε άλλους συναδέλφους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    125
    Stoxos (tsironis giannis) στις #66518

    PAIDIA TI EINAI AYTO TO EROTHMATOLOGIO KAI PREPI NA TO APANTHSOYME OLOI KYNHGH GIATI EINAI KALO GIA EMAS ?????????.

     DEN JERO TIPOTA KAI OYTE O KS EXEI PH TIPOTA 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #341461

    ΦΙΛΕ MESONAS ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΛΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΗΣΕΣ,ΠΟΣΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΕΙΔΕΣ,ΠΟΣΑ ΚΡΕΜΑΣΕΣ,ΠΟΣΑ ΕΧΑΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ.

    ΦΙΛΕ STOXOS ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΛΛΕΓΗ Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΘΗΡΑΜΑΤΩΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΥΛΛΕΧΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΘΗΡΑΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΜΕ ΤΑ ΕΝΔΗΜΙΚΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΠΩΣΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ ΜΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΠΩΣΗΣ Η’ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΚΑΜΨΗ Ο ΠΛΗΘΥΣΜΟΣ ΤΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ.

    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΝΕΔΡΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΓΚΥΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ.

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    441
    mesonas στις #66586


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kynigofotis στίς 08 Νοέμβριος 2005


    ΦΙΛΕ MESONAS ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΛΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΗΣΕΣ,ΠΟΣΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΕΙΔΕΣ,ΠΟΣΑ ΚΡΕΜΑΣΕΣ,ΠΟΣΑ ΕΧΑΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ


    [/indent] Ο τρόπος με τον οποίο πρέπει να συμπληρωθεί το έντυπο είναι εύκολος.Οταν όμως πρόκειται γιά κυνήγι τσίχλας πού ασκείται σχεδόν καθημερινά καί πολλές φορές πρωί-απόγευμα στην διάρκεια τού οποίου είναι πολλά τα φυσίγγια πού πέφτουν ,πολλά αυτά πού αστοχούν, πολλά τα θηράματα, πολλά τα χαμένα καί επίσης πολλά αυτά πού συναντάμαι είναι εύκολο να κρατήσεις λογαριασμό; 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #71934

    ΚΥΡΙΟΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ.

    ΛΙΓΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟ ‘ΣΟΒΑΡΑ’ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.Η ΝΟΣΟΣ ΤΩΝ ΠΤΗΝΩΝ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΦΥΣΗ.ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΕΚΟΥΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΣΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

    ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΟΜΩΣ ΞΕΚΙΝΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ‘ΟΧΥΡΩΘΟΥΜΕ’ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΙΛΟΔΟΞΟ ‘ΕΧΘΡΟ ΜΑΣ’.

    ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ‘ΟΠΛΑ’ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ‘ΑΡΤΕΜΙΣ’ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΙ ΜΑΣ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΜΠΟΔΙΑ.ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΑΝΟΙΚΤΑ Η ΟΡΝΙΘΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΛΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΣΑΝ ΕΡΓΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ.ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΕΡΓΟ.ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΑΜΕ ΤΗΝ Κ.Σ.Ε. ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΜΙΑΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΑΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ.

    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ.ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΣΤΟΥΣ Κ.Σ. ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥΣ.ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ.

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΤΕ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ Κ.Σ. ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ.

    ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #72339


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kynigofotis στίς 21 Φεβρουάριος 2006


    …ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΤΕ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ Κ.Σ. ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ.

    ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.


    [/indent]

     ΦΙΛΕ ΦΩΤΗ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΣΩΣΤΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ.

     ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΤΟ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΣΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΑΜΕΣΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΑΝ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥΣ.ΘΑ ΗΤΑΝ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΦΟΥ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΑΝ Κ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΑΝ Κ ΜΗ ΚΥΝΗΓΟΙ.

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων