ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ Ή ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΦΕΤΟΣ;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    andrev στις #61842

    Τι έγινε βρε παιδιά; Γιατί έσβεισαν τα μηνυματά μου; Γιατί με μηδένησε και αρχείζει πάλι από την αρχή; Ξέρει κάποιος να μου πει;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    andre στις #61843

    Γιά να δούμε τα ξεμπέρδεψα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    andre στις #61844

    Χμμμμμμ… μάλον τα είχα κάνει σαλάτα…

    Παιδιά  ο andrev πιο πάνω είναι το ίδιο πρόσοπο με μένα. Τα ξεμπέρδεψα τώρα δεν ξέρω πως τα έκανα έτσι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #62063

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

    ΕΓΩ ΣΑΛΠΑΡΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ, ΑΡΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΑ,ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ,ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΘΕΡΙΚΑ,ΩΧΩΧΩΧΩΧ ΧΑΜΟΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΗΣ.

    ΓΙΑΝΝΗΣ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #62066


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από asyn στίς 21 Ιούλιος 2005


    Φίλε και συμπατριώτη black hawk, έχεις απόλυτο δίκιο, στην Κουντούρα συρρέουν για τρυγόνια όλοι οι κυνηγοί των Χανίων και όχι μόνο και αυτό είναι το κακό! Γίνεται της τρελής!!!! Πυροβολισμοί από παντού, σκάγια να πέφτουν πάνω σου και να τσακώνεσαι για μια καλή καθιά!

    Όλα αυτά δεν με πολυεκφράζουν…αλλά επειδή έχω αποκτήσει φιλίες με έναν ντόπιο από την Κουντούρα, λέω φέτος να πάω και ο Θεός βοηθός..  


     Kαπως ετσι ειναι φιλε μου ASYN. Tα ιδια τραβαμε και οσοι δεν παμε προς Κουντουρα μερια, αλλα μενουμε στο Ακρωτηρι. Υπαρχει ενα μερος στο Αρωνι, που ειναι γνωστο και σαν “εμπολεμη ζωνη”. Το μονο καλο ειναι οτι δεν τσακωνεσαι… τουλαχιστον οχι παντα…  

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    521
    asyn στις #62074

    Βίκτωρα, πρέπει να εννοείς κάπου κοντά σε ένα νεκροταφείο….έχω ακούσει για αυτό, αλλά δεν έχω πάει παρόλο που μένω στο προηγούμενο χωριό το “Πιθάρι”.

    Βλέπω πάρα πολλούς φίλους του φόρουμ να έχουν σαν προορισμό τους την Κρήτη για φέτος….μια συμβουλή προς όλους: προσοχή στους δρόμους γιατί δεν είμαστε καθόλου προσεκτικοί οδηγοί, ειδικά αυτή την περίοδο που το νησί σφίζει από κόσμο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #62075

     Eκει στο εκκλησακι, ειναι εκει που καθομαι συνηθως. Οχι φετος βεβαια, γιατι στο μερος που καθομαι, αποφασισαν να χτισουν ενα σπιτι . Το μερος εκει ειναι πιο χαλαρο, και παμε συγκεκριμενα ατομα, ωστε πια να εχουμε γνωριστει και μεταξυ μας, εκτος φυσικα απο τη παρεα του πατερα μου.  

    Αν προχωρησεις βορεια, περνας χαμηλα και εκει ειναι η εμπολεμη ζωνη…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #62076

     Αν σε βγαλει παντως καποια στιγμη ο δρομος σου προς τα κει, και δεις ενα μαυρο Jimny με αυτοκολλητα e-artemis, ειναι το δικο μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    117
    GYPAR στις #62079

    Φέτος για πρώτη φορά μετά από 48 χρόνια δεν θα πάω για διακοπές στη Κρήτη αλλά Λέσβο. Στη Κρήτη θα κατέβω με την έναρξη για πέρδικες στον Ψηλορείτη. Ολοήμερο κυνήγι και αργά το απόγευμα στο μιτάτο για ψητά και οινοποσία και όποιος και όσο αντέξει. Ακόμα δεν έχω καταλάβει αν με τραβάει εκεί περισσότερο το κυνήγι ή το μετά από το κυνήγι. Καλό καλοκαίρι σε όλους και υπομονή, η έναρξη δεν αργεί. 

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #62080

     Το κυνηγι ειναι η ολη διαδικασια, δεν ειναι παιρνω ενα οπλο και χτυπαω καποια θηραματα. Αρχιζει πολυ πριν, στο μυαλο μας, και κατα κυριο λογο, τελειωνει με καλη παρεα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #62102

    ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ.ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ.

    ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΒΡΟ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ.

     

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    mixalis7 στις #62104

    ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #62168

    Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους. Σαλπάρω την Κυριακή για ’νδρο επιστροφή για την έναρξη. Με το καλό να τα ξαναπούμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #62169

    ΚΩΣΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΔΡΟ ΑΠΟ 12-16/8!!!ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΘΑ ΜΕΝΩ,ΣΤΟ ‘ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ’!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #62172

    Βασίλη έχει η γυναίκα μου σπίτι στην χώρα μιας και κατάγεται από εκεί. Εάν δεις κάποιον να παλεύει να πιάσει κανέναν γύλο στο λιμάνι εγώ θα είμαι

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων