ΚΟΣΤΟΛΟΓΙΟ ΤΡΟΦΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #65672

    Εγώ βρήκα μια τροφή από την Τσεχία που εισαγεται τελευταία με σωστή προόθηση. Η συσκευασία είναι άψογη, αναγράφεται ότι δεν περιέχει σόγια και γενικά δειχνει ποιοτική. Τα κόπρανα είναι σωστά και οι τιμές είναι 21 Ε η ΄συντήρηση και 27 η ενεργεια για 16 κιλα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    371
    petrosmousoulis στις #65677

    ΚΩΣΤΑ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    alexsot στις #65680

    Την PRIMUS ενέργεια τη δίνω κι εγώ εδώ και 6-7 μήνες στα σκυλιά μου (6) και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος: λίγα κοπρανα και σωστά, πολύ καλό τρίχωμα και τα “πιάνει” με σχετικά μικρές ποσότητες. Η τιμή που την αγοράζω (απευθείας απο το κατάστημα του εισαγωγέα) είναι 27 ευρώ. Οπότε αν ισχύει η προσφορά που ειδα κι εγώ στα περιοδικα τότε συμφέρει πολύ (μόνο η βενζινη που καίω για να πάω από Βούλα στο Χαλάνδρι είναι πολύ περισσότερη!).

    Φιλικα,

    Αλέξανδρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #66179

    ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΣΚΥΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΝΩ ΤΗΝ OPTIDOG ΑΠΟ ΤΑ LIDL ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΛΙΓΑ ΚΟΠΡΑΝΑ ΜΙΚΡΗ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΨΑ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝΕ ΑΥΞΗΣΗ(ΒΛΕΠΕ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ)Η ΣΚΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΘΡΙΤΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΤΡΟΦΗ ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ(Η ΤΡΟΦΗ ΠΕΡΙΧΕΙ ΓΛΥΚΟΖΑΜΙΝΗ, ΘΕΙΚΗ ΧΟΝΔΡΙΝΗ ,ΤΑΥΡΙΝΗ ΚΤΛΠ)ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΕ ΦΤΗΝΕΣ ΤΡΟΦΕΣ

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    0

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #66520

    ΠΡΟΣΦΑΤΑ  ΓΝΩΣΤΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΤΗ ΤΕΛΙΚΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ,ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΡΟΦΗ ΜΕ 45 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ 28 ΕΥΡΩ.ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ(ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΗ).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    452
    filaraki στις #66606

    Nutro light 15 kgr αγορά σήμερα 47 Ευρώ. Καλλιθέα. Ας δημοσιεύουμε τιμές και μάρκες ώστε να προστατεύουμε τις τσέπες μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    658
    dimitris dimi στις #66607

    Εγώ εδώ και αρκετό καιρώ ταΐζω την Κλειώ με την imperial.

    ’ρχισα με ανάπτυξης 45 ευρο το τσουβάλι τον είκοσι κιλών  εάν θυμάμαι καλά και δεν κάνω λάθος και τώρα της δίνω

    ενέργειας 39 ευρο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    tzimoyrtos στις #66610


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mitros στίς 08 Νοέμβριος 2005


    Εγώ εδώ και αρκετό καιρώ ταΐζω την Κλειώ με την imperial.

    ’ρχισα με ανάπτυξης 45 ευρο το τσουβάλι τον είκοσι κιλών  εάν θυμάμαι καλά και δεν κάνω λάθος και τώρα της δίνω

    ενέργειας 39 ευρο.

     

    για δες καλα; 20 η 15 κιλα ;


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    658
    dimitris dimi στις #66617


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από tzimoyrtos στίς 08 Νοέμβριος 2005



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mitros στίς 08 Νοέμβριος 2005


    Εγώ εδώ και αρκετό καιρώ ταΐζω την Κλειώ με την imperial.

    ’ρχισα με ανάπτυξης 45 ευρο το τσουβάλι τον είκοσι κιλών  εάν θυμάμαι καλά και δεν κάνω λάθος και τώρα της δίνω

    ενέργειας 39 ευρο.

     

    για δες καλα; 20 η 15 κιλα ;


    [/indent]

    Η συσκευασία είναι είκοσι κιλών.


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #66621

    ΣΚΟΠΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΤΡΟΦΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ TEST ΤΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΡΗΣΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ.ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩΝΤΑΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΘΕΩΡΩ ΦΤΗΝΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΟΦΗ.ΣΤΗΝ ΙΜPERIAL ME ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΝΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΛΙΓΑ ΚΟΠΡΑΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΨΑ.ΤΗΝ ΝYTRO MIA ΑΠΟ ΤΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ 52 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ (ΤΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ)ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΣΚΥΛΑ ΔΙΝΩ OPTIDOG AΠΟ ΤΑ LIDL 5 KILA 7,30 ΕΥΡΩ (SENIOR).ΑΛΛΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ HAPY DOG,CARLY ΒΟSH, ΠΟΥ ΤΗΣ ΘΕΩΡΩ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ,ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ PRIMUS ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    501
    coolis στις #66645


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mitros στίς 09 Νοέμβριος 2005



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από tzimoyrtos στίς 08 Νοέμβριος 2005



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mitros στίς 08 Νοέμβριος 2005


    Εγώ εδώ και αρκετό καιρώ ταΐζω την Κλειώ με την imperial.

    ’ρχισα με ανάπτυξης 45 ευρο το τσουβάλι τον είκοσι κιλών  εάν θυμάμαι καλά και δεν κάνω λάθος και τώρα της δίνω

    ενέργειας 39 ευρο.

     

    για δες καλα; 20 η 15 κιλα ;


    [/indent]

    Η συσκευασία είναι είκοσι κιλών.


    [/indent]


    [/indent]

    Η ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΚΙΛΩΝ ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΙΣΕΙΣ 20

    ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ PRO PLAN ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    501
    coolis στις #66646

    Α! Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΤΗΝ PRO PLAN ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 50 € Η ΠΑΠΙ ΠΟΥ ΤΑΙΖΩ ΕΓΩ! ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΑΚΟΜΑ! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    658
    dimitris dimi στις #66683


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από coolis στίς 09 Νοέμβριος 2005


    Η ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΚΙΛΩΝ ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΙΣΕΙΣ 20

    Νομίζω ότι είμαι αρκετά σαφής

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    140
    Vinsent στις #66686

     ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΤΗΝ PRO PLAN ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 50 € Η ΠΑΠΙ ΠΟΥ ΤΑΙΖΩ ΕΓΩ! ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΑΚΟΜΑ! 

     

    ΦΙΛΕ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟ ΠΛΑΝ ΠΑΠΠΥ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΗΤΑΝ 60 Ε

    ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΩΡΑ 45 Ε.ΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ Η ΤΡΟΦΗ?ΑΡΝΙ,ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Η ΣΟΛΩΜΟ??ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ 5 Ε.ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΜΕΓΑΛΗ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #66702

    Η PROPLAN ENERGYΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΔΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΣΚΥΛΟΣ ΕΙΧΕ ΜΕΛΑΛΗ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΨΑ ΤΑ ΟΥΡΑ ΚΑΤΑΚΙΤΡΙΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΤΕ ΤΟ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων