Τρώμε τα θηράματα

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    259
    12345678 στις #65644

    ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΣΚΟΤΩΜΕΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ:ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΒΡΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥΛΙ ΣΚΟΤΩΜΕΝΟ! ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΣΚΑΓΙΑ,ΣΑΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΘΑ ΤΗΡΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ-ΣΩΣΤΑ- ΕΧΟΥΝ ΔΟΘΕΙ,ΔΗΛ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΑΡΧΩΝ,ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ ΠΑΙΞΙΜΟ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗ ΤΟΥΣ,ΑΣΚΟΠΗ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ, ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΗΔΗ ΔΕΙΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΟΜΕΝΗ ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟ ΠΛΕΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΣΤΟΝ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ Η ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΒΙΟΤΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΜΠΟΥΣ ΣΕΡΝΕΤΑΙ Ο ΙΟΣ.ΕΔΩ ΣΕ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΠΟΥΣ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΑΝΑΡΙΝΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΝΟΣΗΣΟΥΝ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥ-ΜΟΝΟ;-ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΞΗ ΝΑ ΣΤΗΛΙΤΕΥΕΤΑΙ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΝΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΝΟΣΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΕΜΕΙΣ.

    ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΣΚΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΣΗΜΑΔΙ,ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ.ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.

    ΜΠΑΜΠΗΣ 


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    35
    ΤΑΜΠΙ στις #65645

    ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΡΩΣΗ ΤΩΝ ΘΗΡΑΜΑΤΩΝ

    ΨΗΣΤΕ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ.ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΔΕΝ ΚΟΛΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!{ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ Κ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ}ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    PJAMES στις #341302

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

    ΑΠ’ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ

    ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ.(ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΣΤΗ ΧΙΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΔΙΚΑ)!!.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    284
    Royal Hunt στις #65721

    Τελικά δεν ήταν απο τον Ιό της γρίπης των πουλερικών ο θάνατος της γαλλοπούλας…Οι δημοσιογράφοι το έχουν παραξηλώσει,με τις ανοησίε τους.Πάντως εγώ εχθές το βράδυ έφαγα τις 4 τσίχλες που χτυπήσαμε με έναν φίλο μου.Για να πετάνε τα πουλιά δεν έχουν τίποτα.’λλωστε σύμφωνα με τους επιστήμονες,ένα σύμπτωμα της γρίππης είναι η αδυναμία πετάγματος…

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων