ΠΑΡΑΚΤΙΟ ΨΑΡΕΜΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 496 έως 510 (από 515 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #428170

    Να εισαι καλα σου ευχομαι καλες ψαριες φιλε,,ωραιες και η μισοκιλες λουκουμι ειναι  στην σχαρα η ατιμες

    την μουρμουρα δεν την πολυ γουσταρω στο φαι,,αλλα σαν λουκ ειναι ωραιο ψαρι,εκει που παω εχει κατι μισοκιλες

    αλλα δεν ριχνω για αυτες,προτιμω τις χρυσοστεφανες,ειναι η αδυναμια μου,κατι σαν την μπεκατσα και την περδικα

    στο κυνηγι χα χα,,ετσι και στο ψαρεμα,προτιμω να πιασω μια τσιπουρα του κιλου,παρα ενα λαυρακι 2κιλο

    ε τωρα αμα ηταν για κανα 4 κιλο θα την αλλαζα χα χα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #428171

    Να εισαι καλα σου ευχομαι καλες ψαριες φιλε,,ωραιες και η μισοκιλες λουκουμι ειναι στην σχαρα η ατιμες την μουρμουρα δεν την πολυ γουσταρω στο φαι,,αλλα σαν λουκ ειναι ωραιο ψαρι,εκει που παω εχει κατι μισοκιλες αλλα δεν ριχνω για αυτες,προτιμω τις χρυσοστεφανες,ειναι η αδυναμια μου,κατι σαν την μπεκατσα και την περδικα στο κυνηγι χα χα,,ετσι και στο ψαρεμα,προτιμω να πιασω μια τσιπουρα του κιλου,παρα ενα λαυρακι 2κιλο ε τωρα αμα ηταν για κανα 4 κιλο θα την αλλαζα χα χα

    χαχαχαχα!!!!με 4κιλο λαυρακι ε!!!εγω η αληθεια ειναι οτι κυνηγαω της μουρμουρες και πηγενω γιαυτες,ανεξαρτητα αν θα πετυχω και αλλα ψαρια.ειναι οπως το ειπαις.καθε μερα ειναι και διαφορετικη.κατι σαν τα περασματα με το κυνηγι.SmileSmile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #428406

    Πηγαμε και σημερα το ψαρεμα μας να ηρεμησουμε λιγακι στην θαλασσα,,αλλα τιποτα και σημερα

    ουτε και εχθες που πηγαμε τρωγανε,,στις 3 πηρα τσιμπιες καλες σε ενα καλαμι

    καρφωσα αλλα την εχασα την μαχη με την κυρια στα πρωτα κιολας μετρα

    μαλον την καρφωσα αναμεσα στα δοντια και μου το εφτυσε,,δεν πειραζη

    και παλι καλα περασαμε,,θα ερθη παλι η ωρα τους καποια στιγμη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #428439

    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ!

    Ο ΛΙΑΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΤΣΙΠΟΥΡΕΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΙΛΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΑ!

    ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΓΩ…ΑΛΛΑ ΑΣΧΕΤΟΣ!

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΡΗ.

    ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΟΜΩΣ…ΧΑΧΑΧΑΧ

    Κ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΑΥΛΙΑΡΙΔΕΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #429447

    Εκανα μια εξοδο για τσιπουρες το βραδυ,πριν απο λιγο ηρθα,,τιποτα μαγκες και σημερα

    στις 1 ακριβως πηρα μια τσιπουρα πααααρα πολυ καλη,,,με ξετιναξε στα κεφαλια

    σε ενα κεφαλι καλο περασε την μπετονια απο καποιο βραχο και ψιλοσκαλοσε,εκανα και εγω την μαλακια

    και δεν αφησα αμεσος λιγο λασκα και το ψαρι ηταν πολυ γαιδουρι και μου εκοψε την μανα στεγνα στον βραχο

    εμεινα με το καλαμι στο χερι τελικα,,και να σου ξεψαριζει ψαρι δεν ειναι καθολου καλο γιατι δινει συναγερμο

    τελικα τιποτα μετα απο αυτο,,μονο ενας φιλος διπλα μου εβγαλε πριν απο αυτη την φαση μια του κιλου

    τελος καλο ολα καλα παντος,,εχει ο θεος θα ερθει η μερα που θα φανε καλα και θα ελπιζω να ειμαι εκει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    costaslio στις #430193

    Cool

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #432838

    Kαναμε μια εξοδο παλι σημερα για το αγαπημενο μας ψαρι την βασιλισσα,να πω οτι 3 φορες πηγα το βραδυ

    μια φορα εκατσα μεχρι το πρωι και εχω φαει παπαρα και τις 3 φορες,σημερα εριξε και ενας χαμενος παραγαδι

    παλι στο γυαλο με αποτελεσμα να μην μας αφησει να ψαρεψουμε γιατι πιανομασταν στο παραγαδι του βλακα

    και οχι τιποτα αλλο,,αλλα καπου ειχε σκαλωσει και δεν μπορουσα να του το βγαλω εξω

    για να ερθει μετα και να βρει τον γκιωνη,οπως εχω κανει και σε πολλους αλλους εξυπνους

    που το ριχνουν στα 50 μετρα απο τον γυαλο [παρολο που σε βλεπουν οτι ψαρευεις]

     

    τελικα πιαστηκε μια του κιλου γυρω στις 3 και εκει τελειωσε και η βραδυα,και παλι καλα που ηρθε και αυτη

    σορυ για την φωτο αλλα μου εκανε κατι χαζομαρες η μηχανη,κατι πατησα και χαλασα τις ρυθμησεις ο βλακας

    και δεν βγαζει φωτο στο νορμαλ τωρα,,τεσπα το επομενο ψαρεμα παντος θα το κανω ημερα,μιας που τρωνε η μαγκουφες

    την ημερα,και πιο πολυ το καταμεσημερο, και γενικα η τσιπουρα τρωει καλητερα την ημερα

    το μονο καλο που εχει το βραδυ ειναι οτι δεν εχει λιανωμα να σου τρωει το δολωμα

    ευχομαι καλες ψαριες σε ολους

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #433041

    Βγηκε ο μεζες και χθες το βραδυ,μια τσιπουρα του κιλου και μια μουρμουριτσα,και ενα σαλαχι που το πεταξα παλι μεσα

    γιατι ηταν μικρο για σαλαχι,μκρο μικρο αλλα με κοψοχολιασε το ριμαδι γιατι νομιζα  οτι εφερνα κατι καλο

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #433043

    αυτα ειναι..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #433046

    Βγηκε ο μεζες και χθες το βραδυ,μια τσιπουρα του κιλου και μια μουρμουριτσα,και ενα σαλαχι που το πεταξα παλι μεσα γιατι ηταν μικρο για σαλαχι,μκρο μικρο αλλα με κοψοχολιασε το ριμαδι γιατι νομιζα οτι εφερνα κατι καλο

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M</div>

    Ωραία ψαρούκλα.

    Εσύ δεν πρόκειται να πεινάσεις ποτέ, στο έχω ξαναπει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #433051

    Μακαρι να μην πεινασουμε ποτε φιλε,οχι εγω προσωπικα αλλα κανενας ανθρωπος,γιατι η πεινα ειναι κακο πραγμα

    οσο για τις κυριες επιδη πε παιδεψανε καποιες μερες χωρις αποτελεσμα θα παω και σημερα μια βολτα

    μιας που περισεψε λιγο δολωμα,και μιας που εχω μια καχυποψια [που ελεγε και ζηκος στον μπακαλογατο]

    οτι θα φανε και σημερα λιγουλακι,ετσι θα παω παλι μια βολτα,,δεν τρωνε καλα παντος,πιπιλιμα κανουν

    δεν τραβανε καλες τσιμπιες, και ειναι πολυ δυσταχτικες και καχυποπτες,,αλλα εγω ειμαι με το ματι καρφωμενο στο καλαμι

    με το που δω οτι το εχει στο στωμα και το πιπιλα τρωει ενα καρφωμα και ερχετε εξω πατσαβουρα

    εχω βρει και ενα μερος λιγο παραπερα που δεν εχει σκαλωματα και μπορω να το παιξω το ψαρι οπως εγω θελω

    καλα παμε μεχρι τωρα φιλε δωξα το θεο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #433084

    Ωραιος, Ηλια.

    Βλεπω να καταναλωνεις πολυ λεμονι φετος….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #433091

    Παναγιωτη επιδη στην παρεα τις κανουμε ολες στα καρβουνα σε λιγο θα αρχισουμε να φωναζουμε την ατακα

    http://www.youtube.com/watch?v=iSpm6HQjy9Y δεν μπορω φιλε να πηγενω πολυ συχνα γιατι εχει εξοδα

    λιγα βεβαια αλλα με την κριση και τα λιγα ειναι πολλα,,αλλιως θα ειχε φρακαρη η καταψυξη τωρα

    ετοιμαζομαι να παω και σημερα μια βολτα,5 δολωσιες εχω,θα τις ριξω την ωρα που νομιζω και ο θεος βοηθος

    αν φανε νορις καποια θα τσακωσω, αμα φανε αργα θα πιασουμε τον γκιωνη φιλε,,αλλα παντα καλα περναμε

    γιατι εχουμε παρεουλα καλη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #434031

    την κυριακη που μας περασε πηγα μια βολτα και εβγαλα μια τηγανια φρεσκα ψαρια που τα φαγαμε την ιδια μερα,παρεα με τσιπουρακι και συζητηση βεβαια για το που θα κανουμε την εναρξη φετος στο κυνηγι!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #434076

    Μπραβο ρε φιλε ωραια ψαρια εκανες,τις εχεις ριμαξει τις μουρμουρες

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 496 έως 510 (από 515 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων