ΠΑΡΑΚΤΙΟ ΨΑΡΕΜΑ

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 511 έως 515 (από 515 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #434079

    ευχαριστω λουις!ειπαμε,της μουρμουρες κυνηγαω εγω!βρηκα ενα ωραιο μερος και μετα την εναρξη στο κυνηγι θα της ξαναεπισκευτω!δεν πηγες για καμια τσιπουρα?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #434081

    Πηγα φιλε αλλα ηρθα σκετος χα χα..μονο μια λιγδα πιασαμε καμια 400 γραμαρια θα ειναι με το ζορι

    τα ψαρια κοψανε πολυ αυτες τις μερες και δεν ειναι για ψαρεμα

    κανονικα επρεπε να περημενω ξανα το γεμισμα του φεγγαριου για να παω να παρω κανενα ψαρακι

    αλλα βλεπεις η παρεα με τραβαει και παω και εγω τις μερες που ξερω οτι δυσκολα θα βγουν ψαρια

    τωρα στο γεμισμα ελπιζω κατι να κανουμε,εχω λιγο φαραω ακομα, θα τον κρατησω ζωντανο 2-3 μερες

    και θα παω να τον ριξω,το κακο ειναι οτι πεφτουν καλες μερες μεσα στο σκ και θα εχει κοσμο

    ειδωμεν φιλε καλα να ειμαστε και οτι κατση,,παραπονο δεν εχω ,φετος ειδα πολλες κιλουδιαρες να σπαρταρανε

    πηρα την δωση μου και ειμαι οκ,,ξεχασα να πω οτι παλεψα λιγη ωρα με ενα κολωγοφαρο νταμαρι

    αλλα μου τα εκοψε το δαγκανιαρικο,,εκανε μαμ την μανα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #435696

    Μερες ειχαμε να τα πουμε,,για τα φιλαρακια που τους αρεσουν οι γομαρες

    μια καλη που βγηκε προχθες το πρωι 3.300 ηταν η κυρια,ο φιλος ειναι ο κολλητος που παμε παρεα

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #435704

    Μπραβοοο!!!καταπληκτικη η κυρια λουις!!!απο τωρα και μετα αρχιζουν τα καλα ψαρια!!! Εγω θα πηγενα χτες αλλα φοβηθηκα τον καιρο.δεν πειραζη,εχουμε μερες μπροστα μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #435754

    Μπιλι τα καλητερα ψαρια θα βγαινουν οταν ερθουν οι μπεκατσες,και τοτε που μυαλο για ψαρεμα εγω

    ελπιζω να προλαβω το σεπτεβρη και μεχρι τις 25 οκτωβρη να παρω καμα καλη κυρια

    γιατι μετα τα μυαλα μου ειναι στην μπεκατσα,,αμα ψαρευα των χειμωνα νοεμβρη δεκεμβρη θα επιανα καλες τσιπουρες

    και καλα λαυρακια,,αλλα ειπαμε τα μυαλα τοτε πανε στα ελατα

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 511 έως 515 (από 515 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων