ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 16 έως 29 (από 29 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    ΔΙΑΣ-ΗΡΑ στις #69425

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

    Φίλε, Χρήστο, φυσικά και να επισκεφτείς το σκοπευτήριο μας. Μπορείς να  επικοινωνήσεις νωρίτερα με τον πρόεδρο του συλλόγου (Κος Αναστασιάδης, τηλ: 6974-972138) ο οποίος θα σε κατατοπίσει σχετικά. Σήμερα έχω την εντύπωση πως περιμένουμε κόσμο (σκοπευτές).

    Να σημειώσω, επίσης, πως ο σύλλογος μας διαθέτει και προπονητές επιπέδου. Ενδεικτικά σημειώνω την παρουσία ενός μακρινού συμπέθερου του κουμπάρου της ανηψιάς  του κ.Λοβέρδου και ενός πρώτου εξάδελφου (οχι εξ΄αίματος) του κ.Αιγινήτη. Όσο για εκλεκτούς σκοπευτές, εκτός από την αφεντιά μου, θα ξεχωρίσεις τον Νίκο και τον Αγγελο από την Αριδαία, τον πρόεδρο του συλλόγου και ,φυσικά, τον Νίκο τον Αιγινήτη…

    ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

    ΦΙΛΙΚΑ 

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Υ.Γ.:Γιατί, παρακαλώ, έλλειψη κυνηγετικού ενδιαφέροντος;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    613
    69,85 στις #69443

    Γιατί τήν τελευταία φορά πού “έκατσα” περίπου επτά ώρες στήν βροχή, γιά παπιά, τό μόνο πού κατάφερα ήταν νά τά βλέπω νά τουφεκιούνται από αυτούς πού περνούσαν μπροστά μου -γιά νά πιάσουν καρτέρι- σέ ύψη πέρα από τό οφέλιμο βεληνεκές τού λειόκανου μέ οποιοδήποτε φορτίο κ νούμερο σκαγιών κ άν ρίχναν !!!!! Λοιπόν υπεύθηνος ήταν ο κύριος Γιώργος αθλητής τού skeet από ότι κατάλαβα πού δυστηχώς γιά σήμερα δέν κατάφερε νά κάνει ούτε μιά πούλα γιά νά εξυπηρητήσει τούς υπόλοιπους. Τό σκοπευτήριο είναι κόσμημα από όλες τίς απόψεις κ παρόμοια έπρεπε νά υπάρχουν σέ όλες τίς επαρχιακές πόλεις-κομοπόλεις. Καθαρός χώρος μέ πολύ καλό “φόντο” κ τό ότι είναι σέ ύψωμα προσωπικά μού άρεσε,ανοίγει τό μάτι.Δεύτερη απόπειρα νά ρίξω skeet κ κάτι δέν μού πάει καλά,δέν μπορώ νά στρώσω κ μόνο όταν έριχνα μέ 1/10 τσόκ ή νά τό γράψω καλύτερα όταν άρχισα νά παίζω μέ τόν επιλογέα ξεκίνησα νά έχω σπασίματα όπως τά ήθελα ! Στό trap λόγο περισσότερης ενασχόλησης μέ απομακρυνόμενους δίσκους σύν τό ότι έριχνα μαζί μέ δυό άριστους κ δυό πολύ καλούς αθλητές κατάφερα νά έχω δυό σπασίματα τού προσωπικού μου ρεκόρ ! Γεμάτη μέρα χάρη στίς προσπάθειες τών συντοπιτών σού κ τής τοπικής αυτοδιοίκησης.Εύγε !   Χρήστος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #69451

    ΧΡΗΣΤΟ & ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

     ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΦΥΓΑ Κ ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΛΙΔΙ ΣΑΣ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ,ΕΛΠΙΖΩ Η Σ.Κ.Ο.Ε. ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ [ΚΑΛΟ ΦΟΝΤΟ]ΠΟΥ ΤΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.

    ΥΓ. ΣΤΟΝ 4 ΒΑΤΗΡΑ ΠΟΥ ΕΣΤΙΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ RONG TIME ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΦΩΝΟΜΠΟΥΛ Κ ΠΙΝΑΚΑ .

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    ΔΙΑΣ-ΗΡΑ στις #69467

    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

    ΧΑΙΡΟΜΑΙ-ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΣΕ Ο ΧΩΡΟΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ  ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ. ΑΚΟΜΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΟ. ΕΠΙΣΗΣ, ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ, ΗΔΗ, ΚΑΠΟΙΟΙ (ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ) ΕΧΟΥΜΕ “ΜΕΡΑΚΛΩΣΕΙ” ΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ (ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟΥ) ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΝΑΛΟΓΗ “ΠΡΟΟΔΟΣ” ΤΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ.

    ΕΧΘΕΣ, ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΕΤΣΙ, ΓΙΑ ΤΟ “ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ”. ΕΛΠΙΖΩ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ, ΟΝΤΩΣ, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.

    ΦΙΛΙΚΑ

    ΓΙΩΡΓΟΣ// Σ.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ “ΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ”

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    ΔΙΑΣ-ΗΡΑ στις #343493

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΣ, ΣΤΗ ΣΚΥΔΡΑ, Ο ΠΡΩΤΟΣ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ “ΤΡΑΠ” Β’-Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ (-43- ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ). ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΠΕΛΟΠΠΟΝΗΣΟ, ΑΘΗΝΑ, ΒΟΛΟ, ΛΑΡΙΣΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΙΛΚΙΣ, ΣΕΡΡΕΣ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ, ΘΡΑΚΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ -ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ- ΗΤΑΝ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΗΤΑΝ, ΓΕΝΙΚΑ, ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΠΩΣ ΟΣΕΣ ΑΤΕΛΕΙΕΣ ΥΠΗΡΞΑΝ, ΘΑ ΕΞΑΛΕΙΦΘΟΥΝ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ.

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

    ΓΙΩΡΓΟΣ// Σ.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ “ΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ” 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #74128

    Ημουν παρόν και θα ήθελα να δηλώσω και εγω ότι πρόκειται για ενα κόσμημα!!

    Τα δε μέλη του τοπικού συλλόγου ιδιαίτερα φιλόξενα.

    Καποιες ατελειες που υπήρξαν στερησαν τις καλές επιδόσεις, όμως οι αρμόδιοι είχαν ανοιχτα τα αυτια τους και αφου σημειωσαν τα παντα εχουν ηδη ξεκινησει διαδικασίες για την αποκατασταση των ατελειων. Ολα αυτα ομως ειναι ασημαντα καθως πολυ ευκολα θα διορθωθουν. Ειναι σε καταπληκτικη τοποθεσία, σε βολικό σημειο, σε ομορφη περιοχη και αξίζει την επίσκεψη του καθε σκοπευτη.

    Γιωργο καλοριζικο … είστε τυχεροι και αξιοι που καταφερατε αυτο το σκοπευτηριο.!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    ΔΙΑΣ-ΗΡΑ στις #343677

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

    ΤΟ Σ/Κ 10-11/06 ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ, ΘΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’-Γ’ κατ. “ΤΡΑΠ”. ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΙΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΥ “ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕ” ΦΕΤΟΣ (Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΟ “ΤΡΑΠ”), ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.

    ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΤΕ…

    ΦΙΛΙΚΑ

    ΓΙΩΡΓΟΣ // ΣΣ ΣΚΥΔΡΑΣ “ΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ’ ή Δ’ κατ. ΣΚΗΤ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    ΔΙΑΣ-ΗΡΑ στις #75374

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ, ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΣ ΣΚΥΔΡΑΣ, ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΣΟΥΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΡΑΠ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΤΟ Σ/Κ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ, ΠΑΡΑ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.

    ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ, ΦΙΛΕ ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΕ, ΓΙΑ ΤΟΝ  ΚΑΛΟ ΑΓΩΝΑ. ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ…

    ΦΙΛΙΚΑ

    ΓΙΩΡΓΟΣ / / ΣΣ ΣΚΥΔΡΑΣ, Δ΄κατ. ΣΚΗΤ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    ΔΙΑΣ-ΗΡΑ στις #75840

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-08-2006, ΣΤΙΣ 09:00πμ, ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (3 ΠΟΥΛΕΣ) ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΕΚΛΙΠΟΝΤΟΣ ΜΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗ. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ, ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΚΑΤΑΜΕΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΣΚΟΠΕΥΤΩΝ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΩΝ, ΕΝΩ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΝ, ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ.

    ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ

    ΦΙΛΙΚΑ

    ΓΙΩΡΓΟΣ 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    297
    GUN DOCTOR στις #75842

    PALIKARI  DIAS-HRA,

    EAN MPOREIS BALE FOTOGRAFIES  APO TO SKOPEUTHRIO  ALLA KAI APO THN PERIOXH, MOU ARESOUN POLI OI FOTOGRAFIES APO THN PATRIDA APO TA OMORFA MEROI,KAI POIO POLI AKOMA OTAN BLEPO PROODOS!!!!(TA PALIA XRONIA POU “EXANE H MANA TO PAIDI KAI TO PAIDI THN MANA” OPOS ELEGAN, SKOPEUTHRIA ,TRAP,SKEET …….,HTAN AGNOSTA-,OXI ONEIRA!!!( TA ONEIRA TA KSEREI KANEIS) –AGNOSTA!!!

    MPRABO!!!

    EUXARISTO POLI

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    elgrec0 στις #25509

    Παίδες γνωρίζει κανείς αν λειτουργεί το σκοπευτήριο στη Σκύδρα?
    Κάθε φορά που περνάω με το αυτοκίνητο βλέπω μια ταμπέλα “προς σκοπευτήριο” αλλά δεν ξέρω τίποτα γι αυτό , έψαξα στο νετ αλλα καμία πληροφορία!
    Αν κάποιος ξέρει η μπορεί να μάθει απο κανέναν γωστό ας μου πεί καθώς σκοπεύω να πάω Μακεδονία για λίγες μέρες και η Σκύδρα θα μου είναι αρκετά κοντά.

    Ευχαριστώ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    171
    ALEXTRAP στις #144001

    Οχι μονο λειτουργει αψογα αλλα διοργανωνει κ αγωνες τραπ-σκητ με εξαιρετικη επιτυχια.Ειναι σχετικα καινουργιο κ συχρονο σκοπευτηριο.
    Δεν ξερω τα τηλ.των υπευθυνων εκει αλλα παρε το 11880 να σου δωσει το τηλ.του συλλογου να επικοινωνησεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    elgrec0 στις #144004

    Να σαι καλα ρε αλεξ!

    ευχαριστώ πολύ , λογικά θα το επισκεφθώ τις επόμενες ημέρες!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #144038

    Χθες ειχαν αγωνα στη Σκυδρα , δεν ξερω πως πηγε αλλα φανταζομαι θα ειχε κοσμο.Εχουμε μελη απο την περιοχη , μπορουν να μας πουν.

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 16 έως 29 (από 29 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων