Περι “εισαγωγης” οπλων…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 38 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    45
    liolios στις #32473

    ΕΡΩΤΗΣΗ.ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΤΕ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΣΑΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ? ΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΑΝ ΟΧΙ ….ΒΡΕΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΗΣ.ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΡΟΤΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΙ.ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΠΟΖΕ ΠΟΥ Ο ΑΟΡΤΗΡΑΣ ΣΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΟΠΛΟ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΟ ΕΝΟΣ 20ΜΗΝΟΥ ΕΠΑΝΙΕΛ(ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΑ Ε.) ΜΗΛΑΤΕ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΣΑΣ.Υ.Γ. Η ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΣΜΟΥ ΕΜΠΝΕΥΣΗΣ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    GARFIELD στις #32480

    Νομιζω είναι η πιο σωστη λύση αυτή του φίλου lioliou, αν και δεν είμαι ακόμα παντρεμενος δοκιμάσατε ποτε να μυήσετε και την σύζηγο στο κυνηγη?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    339
    skarabgr στις #32485

    Οπως ελεγε ενα σλογκαν σε μια παλιοτερη ελληνικη σειρα

    <<Προσωπικα ζητηματα συζητηση κομμενη>>.

    Και ξεμπερδευεις…….

     

     

    ΙΑΚΩΒΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    381
    hunterer303 στις #32491

    ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΕΣ!!!! ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝΑΙ ΑΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΑΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΓΟΥΝΑ Ή ΕΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ;;;;;;

    ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΡΥΒΕΙ ΛΕΦΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΒΙΤΣΙΑ;;;;;;;;;;;;

    Ή ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ;;;;;;;;;;;

    —————-

    ΑΥΤΗ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ. Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΠΟΚΤΙΣΗΣ ΝΕΟΥ ΟΠΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ. (ΦΟΡΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΣΑΝ ΚΟΣΜΗΜΑ)…………………..

    ΤΑΣΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #32492

      ΕΓΩ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ :

     ΕΧΩ 4 ΠΑΙΔΙΑ (ΑΝΗΛΙΚΑ),ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.Ε,ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΩΣ ΑΝΑΜΝΗΣΗ.ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ !!! ΑΝΕΛΑΒΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ,ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ,21/2 ΕΤΩΝ, ΗΘΕΛΕ ΜΠΟΥΜ-ΜΠΟΥΜ ΚΙ ΕΒΑΖΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΕΝΤΑΙΧΝΩΣ ΕΒΓΑΖΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΙΖΑ ΠΟΙΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΟΠΟΤΕ 1,2,3,4, ΦΟΡΕΣ, ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ <<ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ Η ΜΑΜΑ>>,ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ Ο ΓΕΡΟΣ<<ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ>>,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΕΣΟ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32512

     Λεων, τσιγκουνιες θα κανεις για το παιδι σου? Δεν πρεπει να παρεις κατι που να το εχει για πολλα χρονια, και να το χαιρεται, και ισως να το χαρισει και στο δικο του το παιδι?

     Αυτο πρεπει να λες, για να παρεις οτι θελεις και να δικαιολογησεις και το κοστος του….

    Οσο για την πιστωτικη, αν ειναι στο ονομα σου μονο, τοτε δεν υπαρχει προβλημα, καθως πλεον δεν δεχονται αγορες με πιστωτικη σε αλλο ονομα…

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    pap/lon στις #32521

    σταματηστε εδω.γινομαστε ρεζιλι.δεν το καταλαβαινετε.

    ειναι θεμα συζητησης αυτο.

    διαβαζανε το site  αυτο καποιοι 65αρηδες και σταυροκοπιωτανε.

    γελουσε ενα μαγαζι.λιγη σοβαροτητα ρε παιδια.δεν ειναι μονο να λεμε οτι ταχα γραφουμαι κατι.

    ειχα πολυ καιρο να μπω στο site και βλεπω καταντια.

    STOP ΕΔΩ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #32525


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από pap/lon στίς 05 Iανουάριος 2004


    σταματηστε εδω.γινομαστε ρεζιλι.δεν το καταλαβαινετε.

    ειναι θεμα συζητησης αυτο.

    διαβαζανε το site  αυτο καποιοι 65αρηδες και σταυροκοπιωτανε.

    γελουσε ενα μαγαζι.λιγη σοβαροτητα ρε παιδια.δεν ειναι μονο να λεμε οτι ταχα γραφουμαι κατι.

    ειχα πολυ καιρο να μπω στο site και βλεπω καταντια.

    STOP ΕΔΩ.


    [/indent]

    Φίλε Pap/lon δεν καταλαβαίνω το ύφος του mail σου.

    Στο συγκεκριμένο θέμα σατιρίζουμε ένα πρόβλημα που αντιμετοπίζουμε κάποιες φορές, όσοι από εμάς είμαστε παντρεμένοι.

    Βεβαιώς σεβαστή η άποψη καθενός, αλλά δεν τεκμηριώνεις απο που βγαίνει η “κατάντια”.

    Οι περισσότεροι εδώ μέσα αισθανόμαστε σαν μιά καλή παρέα, όταν πρέπει να μιλίσουμε σοβαρά,  μιλάμε σοβαρά.

    Κώστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #32526

    Κωστα,

    Μαλλον καταντια θα εννοει την ειλικρινεια με την οποια απαντησαν ολοι εδω. Ισως στις δικες του παρεες δεν πεφτει σε τετοια παραπτωματα και απανταει με σοβαροτητα.

    Τι να πω, λυπαμαι…

    Λεωνιδας

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #32530

    ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ, ΦΙΛΕ PAP/LON, KAI AN ΘΕΩΡΕΙΣ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΓΝΩΜΗ,ΤΟΤΕ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ FORUM!!!!!!!!!!

    ΓΙΩΡΓΟΣ

    “ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ FORUM ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #32533

    ΑΦΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ  ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΛΕΩΝΙΔΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ……Η ΠΑΡΕΑ??? ΒΑΡΕΜΕΝΟΥ….ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32535

    Μάγος είσαι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    45
    liolios στις #32538

    ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΕΡΙ (ΚΑΤΑΝΤΙΑΣ)ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΣΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΘΕΜΑ, Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ? ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΕΤΑΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΤΟ.ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΔΙΚΟΤΟΥ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ .ΠΑΝΤΟΣ ΟΙ 65ΑΡΗΔΕΣ ΠΟΥ ΓΕΛΑΓΑΝ ΠΙΑΣΑΝ ΤΟ ΝΩΗΜΑ ΤΗΣ ΘΕΜΑΤΟΣ.ΑΣ ΣΗΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ……

     

    ΓΙΩΡΓΟΣ  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32541

     Εγω ξερω οτι στις κυνηγετικες παρεες, το θεμα γελιο ειναι οτι το σοβαροτερο. Αλλωστε νομιζω οτι εχουμε αποδειξει αρκετες φορες οτι ειμαστε και σοβαροι οταν χρειαζεται (βλεπε το θεμα του Αντρεα με την Ε.Ο.Δ.), και οι διαφορες απαντησεις στους Κιασσοτσιχλιαδες…. 

     Αυτο που βλεπω ομως με λυπη μου ειναι καποιους να κατηγορουν μονο, και οταν ειναι η ωρα να υποστηριξουν εμπρακτα, να κανουν τους Κινεζους.  

     Αυτο το θεμα νομιζω οτι ειναι κατι που εχει απασχολησει την πλειοψηφια των κυνηγων. Και για καποιους, οσο και αν φαινεται παραξενο, ειναι και παραειναι σοβαρο….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    pap/lon στις #32555

    φιλαρακο εγω ειμαι 3 χρονια σε ομαδα διασωσης.

    οσο για τον κινεζο εγω εβαλα πολυ περισοτερα απο 10,,,, ευρω αλλα δεν βγηκα να το κοινοποιησω πουθενα  και να κανω τον ηρωα,αντε σε κανεναν αλλο αυτα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 38 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων