Ελληνικά φυσίγγια “μικρών” εμπόρων

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 40 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #32508

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.
    ΦΙΛΕ KA-BAR ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ. ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΡΙΞΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ. ΕΝΩ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΚΟΥΜΠΙΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΠΑΤΗΣΑ ΣΕ ΑΝΥΠΟΠΤΟ ΧΡΟΝΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ (ΟΠΟΙΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΟΠΛΟ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ).
    ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΔΡΕΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ.

    ΤΟ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ “ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ” ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ BERETTA 391 ΟΛΟΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ “ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ” ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32527

    Νά είσαι καλά Αλέξη!

    Τό μόνο πρόβλημα πού κατα τή γνωμη μου μένει,είναι(άν εξαιρέσουμε τό σχεδιαστικό λάθος τής Μπερέττα) η μή γνώση αυτών τών μικροπροβλημάτων από τά άτομα πού πουλάνε τά όπλα,οι οποίοι θά μπορούσαν νά προειδοποιούν τόν αγοραστή γιά αυτά.

    Ειλικρινά έχω μείνει “κάγκελο” μέ τούς πωλητές όπλων!Οταν αγόρασα τήν Μπερέττα μου,τού ζήτησα νά μού δείξει πώς τό λύνουμε καί πώς τό καθαρίζουμε,καί….δέν ήξερε!!!

    Ευτυχώς ήταν σχεδόν όμοιο μέ τήν προηγούμενη Μπερεττα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #32529


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από KA-BAR στίς 05 Iανουάριος 2004


    Ειλικρινά έχω μείνει “κάγκελο” μέ τούς πωλητές όπλων!Οταν αγόρασα τήν Μπερέττα μου,τού ζήτησα νά μού δείξει πώς τό λύνουμε καί πώς τό καθαρίζουμε,καί….δέν ήξερε!!!


    [/indent]

    Δυστυχώς οι περισσότεροι πωλητές δεν είναι ούτε καν κυνηγοί.

    Νομίζω οτι είναι προτιμότερο να αγοράζουμε τα όπλα μας από το οπλουργείο που πηγαίνουμε, εφόσον διαθέτει και τμήμα πωλήσεων.

    Πιθανόν να το πληρώσουμε λίγα ευρω παραπάνο αλλά θα έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο απο μικροπροβλήματα, άσε που οι περισσότεροι σου κάνουν δώρο τα μέτρα.

    Ο δικός μου είχε εντοπίσει το πρόβλημα που είχαν στην γλώσα οι παλαιότερες  FABARM και το επιδιόρθωνε σε λίγα λεπτά με την λίμα του, ενώ στην αντιπροσωπία σου άλλαζαν την γλώσα (δωρεάν) με αποτέλεσμα να επαναλαμβάνονται οι εμπλοκές αφου ηταν κατασκευαστικό λάθος σε κάποιες σειρές.

    Κώστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    BIZZAROS στις #32547

    ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Η ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΑΡΤΙΔΕΣ) ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΩΝΥΜΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ. ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΜΕ ΤΑ GM3 ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΑΛΥΚΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΠΑΡΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΑΨΟΥΛΙΟΥ, ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.

    ΤΑΣΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    71
    AUTO στις #32561

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΚΑΙ  ΚΑΛΗ  ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΗΜΕΝΩ  ΑΠΩ ΣΑΣ  ΝΑ  ΜΟΥ  ΠΡΟΤΗΝΕΤΕ ΕΝΑ ΦΥΓΙΓΓΙ  ΜΕΧΡΗ 5,30 ΕΥΡΟ  ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΑ  ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΓΙΑΤΙ  ΦΕΤΩΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ  ΝΑ  ΦΤΙΑΧΝΕΙ  Ο ΠΡΟΜΙΘΕΥΤΗΣ  ΜΟΥ ΚΑΙ  ΕΧΩ  ΠΡΟΒΛΙΜΑ  ΝΑ /ΖΩΝΤΑΝΕΒΟΥΝ/ ΟΙ  ΤΣΙΧΛΕΣ  ΜΕΣΑ  ΑΠΩ  ΤΟ  ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΝΑ  ΠΕΤΑΝΕ  ΣΤΟ  ΣΠΙΤΙ/ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΠΟΥ  ΦΑ  ΜΟΥ  ΠΕΙΤΕ ΝΑ  ΕΙΝΑΙ  ΕΡΓ/ΚΟ ΕΦΧΑΡΗΣΤΩ  /ΑUTO  PATRA/

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    71
    AUTO στις #32562

    ΠΑΙΔΙΑ  ΞΕΧΑΣΑ ΓΙΑ  ΤΙΣ  BENELI  SPESIAL LOYSO  AΠΛΗ  ΚΑΝΗ ΚΑΙ  BENELI SENTRO MAGNOYM  ΚΑΙ ΠΑΛΗ  ΕΦΧΑΡΗΣΤΩ  ΚΑΙ ΠΕΡΗΜΕΝΩ  /AUTO  PATRA/

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #32586

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

    ΕΙΜΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΤΩΝ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ  ALFA CAM χρυσή μπεκατσα.

    ΕΧΟΥΝ ΕΛΕΙΨΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #32590


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από ΜΑΝΟΣ στίς 07 Iανουάριος 2004


    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

    ΕΙΜΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΤΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΤΩΝ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ  ALFA CAM χρυσή μπεκατσα.

    Φίλε Μάνο μαλλον εννοείς τα ALPHA GAME “χρυσή  Μπεκάτσα”.

    τα κατασκευάζει η εταιρεία ALPHA GAME με εδρα τον Πειραιά και το τηλέφωνο της είναι 210 4611562.

    Κώστας


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #32594

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ AUTO ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟΥ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ,ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΛΥΚΑ,ΜΕ SOKOL,ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ; ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΙΣ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    71
    AUTO στις #32599

    φηλε  ΛΕΩΝ  ναι  τα  εχω δοκιμασει με  τα  γνοστα   αποτελεσματα   πολυ αιμα και ζοντανα  τα πουλια  μεχρη περση μου εφτιαχνε ντοποιο  καταστιμα   με sitna  μπαρουτι  1.900γρ  και  36γρ  σκαγια  αλλα  φετοs ta tsamathse και  ετσι ψαχνω  για  νεο φυσιγγι /εφχαρηστω/

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    71
    AUTO στις #32601

    ενα λαθοs  φηλε  ΛΕΩΝ  1.90μπαρουτι  36 γρ σκαγια  τελιο αλλα φετοs  ti  κανουμε,,,,μονο  τα 3Α  alla  για  τσιχλα  6.30ευρο,,,,,,,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    xirokos στις #32602

    KAI EGW KYNHGAW STHN PELLOPONHSO OPOY PRAGMATI YPARXOYN POLLOI TOPIKOI KATASKEYASTES.

    TALEPORITHIKA POLY KAIRO ME PROTASEIS KAI SYMBOYLES APO NTOPIOYS GIA “FTINA” KAI “KALA” TSIXLOFYSIGA. OLOI MOY ELEGAN OTI EIMASTE KOROIDA EMEIS OI ATHINAIOI POY AGORAZOYME EPWNYMA.

    TA APOTELESMATA GNWSTA (AIMATA, POYPOYLA KAI POULIA POU EPEFTAN META APO 50M STO LOGO….).

    KAPOIA STIGMH DOKIMASA TO ROTWEIL PLUS KAI EIDA TO”FWS” MOY. OPOIO POULI TO EPAIRNE H NTOYFEKIA EPEFTE XERO AKOMA KAI SE MEGALES APOSTASEIS.

    ETSI MEIWSA SYMANTIKA THN KATANALWSH KAI KYRIWS HXERA POTE EFTAIGA KAI POTE OXI.

    EPISHS THELW NA TONISW OTI TA EPWNYMA STHN EPARXIA TA POYLANE ME KAPELO (15% TOYLAXISTON) MIA POY TA PERITHORIA KERDOYS STA TOPIKA EINAI TERASTIA! GIAYTO KAI PANTA PSONIZW APO ATHINA.

    EPISHS AN KATSEI KAPOIOS KAI YPOLOGISEI TO KOSTOS MPOREI EYKOLA NA DIAPISTWSEI OTI DEN EINAI DYNATON NA VGAINEI KALO FYSIGI ME 3,5 KAI 4 EURO.

    ANDREAS

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32616

    Παίδες,νά ρωτήσω κάτι;Σκοπευτικά φυσίγγια έχετε δοκιμάσει στίς τσίχλες;Εγώ μέ 28γραμ. Νο.9 Sporting GM-3 τού Κύργια είχα πολύ καλά αποτελέσματα πρίν καμιά τρία-τέσσερα χρονάκια!Φτηνό καί ακαριαίο!πού νά βάλεις καί επώνυμο σκοπευτικό δηλαδή!Κάτι σέ Β&Ρ άς πούμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    xirokos στις #32618

    TO SPORTING THS MAIONCHI EINAI POLY KALO AN SYMBIBAZESAI ME TA 28GR.

    APO PLEYRA PIESEWN OMWS DEN SYMPEIFERETAI SAN SKOPEYTIKO (GENIKWS KLOTSAEI).

     

    ANDREAS

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32622

     Καλο το Νova CLub του Κυργια επισης. Πηρα φετος 2-3 κουτια απο περιεργεια, και το αποτελεσμα ηταν πολυ καλο…

     Αλλα ΑΖ-20 μονο…. περιπου 7 χρονια τωρα, συμπεριφερονται το ιδιο, και στις ζεστες και στα κρυα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 40 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων