ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 67 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #75297


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από victz στίς 30 Ιούνιος 2006


     Εκει στο πουθενα καποιος θα καμαρωνει το καινουριο του 682  μεσοτοιχία με κάτι 687…………………………..[/indent]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #75302

     Και 686 για παρεα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    521
    asyn στις #75307


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leovar στίς 30 Ιούνιος 2006



    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από victz στίς 30 Ιούνιος 2006


     Εκει στο πουθενα καποιος θα καμαρωνει το καινουριο του 682  μεσοτοιχία με κάτι 687…………………………..


    Οπότε μάλλον θα συμφωνήσετε μαζί μου οι δύο προλαλλήσαντες οτι χαλάλι τους των παιδιών που δεν θα πάνε διακοπές….άμα είναι για καλό σκοπό !

    Πάντως μπορώ να επιβεβαιώσω σαν κάτοχος ενός 687 οτι αυτός που θα πάρει ένα τέτοιο θα κοιμάται για κάμποσες μέρες μαζί του……μέχρι να το συνηθίσει….

    [/indent][/indent]

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #75317

    Nα κοιμαται μαζι του;;;; Χμμμ, δεν μου ακουγεται καλη ιδεα  … Μονο του θα κοιμαται και ελπιζω να μη ροχαλιζει κιολας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    452
    filaraki στις #75358

    Να τις κάνω οικονομικές φετος τις διακοπούλες μου μπας και πάρω και κείνο το δικανάκι το Baikal που τόχω καϊμό; Θα δείξει…θα δείξει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #75368

     

    Με τέτοια ακρίβεια … στα δίκαννα και δή Baikal … μέχρι και να ξενιτευτείς σηκώνει …………………. το δεύτερο μεροκάματο δεν αρκεί σίγουρα…………

     

    (ευτυχώς όμως υπάρχουν ακόμα τα γραμμάτια……………………)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #75419

    ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ!

     

    ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    andre στις #75462

    Γειά σας φίλοι.

    Με συγχωρείτε για την… καθυστέρηση εμφάνησης στο φόρουμ, αλλά οι πολλαπλές υποχρεώσεις μου δεν μου το επέτρεπαν.

    ΔΙΑΚΟΠΕΣ: Δεν σημαίνει πως πρέπει να πας οπωσδήποτε κάπου. Διακοπές σημαίνει πως, διακόπτεις τις συνηθησμένες σου ασχολίες και κυρίως την εργασία σου για να ξεκουραστείς σωματικά μα και ψυχολογικά.

    Προσωπικά, αν και πέρυσι πήγα Κρήτη, για χάρη του φίλου μου Αντώνη (asyn) θα βρεθώ πάλι εκεί το πρώτο δεκαήμερο του Σεπτέμβρη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    andre στις #75463

    Όπου κι αν περάσετε το καλοκαίρι σας, να είναι ένα υπέροχο γεμάτο ξενιασιά καλοκαίρι!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    22
    ringo στις #343870

    kirioi,i stigmi pou perimena 7 mines tora ftanei.Terma pleon i bareti k monotoni aglia,pou to mono kalo pou ixe,plin tou internet k tis ‘kalis’ zois,itan i plithora apo fases k ta xiliades agrioperistera.Etoimos k ego gia tis kalokerines mou diakopoules,pou allou,stin omorfi parga.Ora na peripiitho ligaki ton eayto mou,pisteyte me,trelenese na blepeis fases pantou,akomi k mesa stin kouzina tou spitiou sou…ATIMA POULIA…an bro xrono,tha anebaso fotografies apo to kinito mou,me fases k agrioperistera,na figurarun dipla apo tis katsaroles k ton neroxiti tis kuzinas mou…ayta apo mena,min exontas pleon tin eykeria na mpeno sixna sto forum(anilimenes ipoxreoseis elpizo),thelo apla na po oti to e-artemis forum itan apo tis kaliteres parees mou stin xenitia,k thelo na sas eyxaristo olus,k as min sas xero prosopika,(orismenus niotho san na sas xero kairo),gia tin sintrofia sas…kales diakopes k akomi kalitera kinigia…

    filikotata ,niko the ringo…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    452
    filaraki στις #75511

    Νίκο the ringo να περάσεις όμορφα και χαλαρά στην Πάργα. Κάπου εκεί κοντα θα είμαι και εγώ (στα Σύβοτα). Μακάρι να μας κάνει καλό καιρό.

    Αλήθεια παίζει τίποτε από ορτύκι εκεί γύρω συνάδελφοι εν όπλοις; Να πάρω την Crio μαζί μου. Για την Ρένα δεν γεννάται λόγος. Αναπόσπαστο μέλος της οικογένειας!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    22
    ringo στις #75514

    Filtate filaraki,anamfibolla tha peraso omorfa,(prota o theos na maste kala panta),oso gia to xalara….xlomo to blepo…anyway k esy kales diakopes pou sigura tha tis exeis mias k ta sibota sindiazun omorfia k xalarotis…oso gia tin krio,an den sou ine baros giati na min tin pareis???me ligi tixi tha to matoseis to ntufekaki,tora ortiki tha ne,trigoni tha ne den xero,pantos olo k kati tha ginei…

    nikos

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    stakaman στις #75543

    μολις γυρισα απο το χωριο μου (συβωτα θεσπρωτιας)νερα παγος αλλα πεντακαθαρα και ο τουρισμος σε ανεκτα επιπεδα!λογο παιδιου 10 μηνων και γυναικας παλι εγγυος ψαροντουφεκακι δεν ειχε φετος αλλα η κινηση των ψαριων στο τραπεζι μου ηταν ικανοποιητικη μεσω αγορων απο τα πρωινα καικια!!πολυ καλη επιλογη τα συβωτα φιλαρακι καλα να περασεις!!!

    φιλικα γιωργος!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    stakaman στις #75544

    οσο για την crio παρε την και τραβηκσου προς παργα -κανελακι και περιξ αυτων !!

    φιλικα γιωργος!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    452
    filaraki στις #75596

    οσο για την crio παρε την…..

    Tha to kano. Se eyxaristo poly Stacaman!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 67 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων