Πληροφοριες για κυνηγι στο εξωτερικο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 248 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #433676

    Ωραια τα παπια της ζωγραφιας φιλε Μάρκο! Τον κουνελονιντζαBig Smile που τον κανεις? Στη Θηρασία? Εκει εχω ακουσει οτι κανουν παρτυHa Ha


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433684

    Ωραια τα παπια της ζωγραφιας φιλε Μάρκο! Τον κουνελονιντζαBig Smile που τον κανεις? Στη Θηρασία? Εκει εχω ακουσει οτι κανουν παρτυHa Ha

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>

    Φιλικά Μπενέτος Κ.Σ.Πάρου-Αντιπάρου

    </div>

     αιγινα παλια.. αλλα καιΛυμνο…θηρασια ναι,,αν και κοντα σε εμενα,, μονο μετα τα τρυγονια παω.και οχι παντα, εξαρτατε απο τους καιρους.. τελη Σεπτεμβρη δηλαδη,,

    εχει χαμηλοτερες σχετικα θερμοκρασιες,,ανετοτερο πολυωρο περπατημα,,,. εχει κοπασει ο πολυς κοσμος,,και εχει λιγα κουνελια μεν,,αλλα αρκετα δυσκολα,,, και βασικο αυτο,, μεγαλα .

     σε ευχαρηστω για τα καλα σου λογια .. για το .εργο.

    αυτη την στιγμη..τον τελευταιο καιρο δηλαδη..ετοιμαζω μια δουλεια με καμπους τοπια των κυκλαδων γενικοτερα..με σχεση τα ενδημικα και μη ζωα- πτηνα.. ενδεχετε δε και ερπετα.. αν ολα παν καλα ,,,μαλλον θα ειναι σε εκθεση πριν το τελος του ετους..

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433716

    σημερα 10 αυγουστου αρχιζει το κυνηγι στην βουλγαρια

    καλη εναρξη στους συναδελφους που θα κανουν την εναρξη τους εκειWink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433749

    … Γαμωτο ..την  φτωχεια  μου  που  δεν παω  και εγω  στο   εξωτερικο;  για  να γραφω   εμπειριες ..     .   ΜΕΤΑ  ΤΙΜΗΣ  !!

    φιλε θανο για να πας απο αθηνα στις σερρες για κυνηγι στην εναρξη θες πολυ περρισοτερα χρηματα απ’οτι να πας στα σκοπια για παραδειγμα……..για ψαχτο λιγοWink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433764

    …..ΦΙΛΑΡΑΚΙ:  Ναι  αλλα  στις  Σερρες  εχει  ενα  κοκκινιστο  Μουρλια ,και  εξαλλου  μαθαινω  τα νεα  απο Σκοπια .Και  μετα  δεν  εχει  ομορφες  γυναικες  και  δεν  κανουν  καλο  μασαζ ….

    δικιο εχεις θανο……οι σερραιες ειναι πολυ ‘τουμπανο’ γκομενες……ο βαρδαρης που αναπνεουν τους ‘πρηζει’ τα εμπροσθια… αλλα και τα οπισθια ‘συστηματα’……..Big Smile

    τωρα για κοκκινστο δεν γνωριζω ……..αλλα για μπουγατσα γεμιστη απο τυρι μεχρι και με σαρδελες ξερω καλα……Still Dreaming

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1093
    Μπιριγκογκος στις #433906

    ΚΑΙ ΟΜΩΣ!!!!!! ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΒΟΥΝΟ ΜΙΛΑΤΕ!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΠΟΙΗΤΕ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΑΣ>??? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ <<<ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ,,, ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΑΦΗΣ??????? ΤΙ ΦΟΒΑΣΤΑΙ??? ΞΕΡΕΤΕ ΕΜΠΟΡΕΥΟΜΑΙ ΠIΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ… ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΟΣ…. ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ. .ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΔΗΛΑΔΗ.. ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΛΛΑΓΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΤΕΤΕ.. ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙ ΕΔΩ..

    oχι αγαπητε μου, οι εικαστικες σας προσπαθειες με αφηνουν ασυγκινητο. Κανενα αυτοκινητακι λεω να νοικιασω, να παω περα δωθε… Συναντηση σε βουνο στην Ελλαδα, δεν προκειται να εχω με κανεναν και ποτε, ειπαμε, δεν συμμετεχω…

    ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟ UTUBE ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ 100.000 ΚΛΙΚΑΡΙΣΜΑΤΑ..ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΑ….. ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΙΜΕΝΟ ΠΑΝΤΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΟΝΙΝΤΖΑ… ΕΧΕΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΥΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΧΟΥΜΟΡ..ΝΑΙ ΧΟΥΜΟΡ ….ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ… . ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΙΤΥΧΙΑ….ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ… ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ!!!!! ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΜΑΣ ΒΑΣΤΑΜΕ… ΜΗ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΑΣΤΕΙΑ… ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΝΕΦΡΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ..!!! ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΙ Ν. ΠΕΡΔΙΚΑΣ.. ΜΕ 20ΑΡΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ.. ΚΟΥΝΕΛΟΝΙΝΤΖΑΚΙ !!!! ΕΣΥ??? ΠΩΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ..??? ΓΙΑ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΡΑΜΑ!!!!!

    Κοιταξτε, κουνελονιντζα, δεν ξερω πια τι αλλο να κανω για να σας πεισω: το θεμα εδω ειναι πληροφοριες για κυνηγι στο εξωτερικο. Περδικες στα Βαρδουσια, δεν ειναι στο εξωτερικο, ισως θα πρεπει να βαλετε τις τοποθετησεις σας στο θεμα ‘Περδικες’, οπου καποιος μπορει να ενδιαφερετε για τις επιτευξεις σας. Οπως φαινεται οτι εχουν μερικοι ενδιαφερθει για το κυνηγι του βαρελιου και του καρπουζιου αν ειναι να κρινουμε απο το ενδιαφερον που δειχνουν στο ΄καναλι’ σας. Γιατι δεν νομιζω να υπαρχει κατι αλλο που ενδιαφερει?? Τουλαχιστον εχουν επισημανει την ανασφαλη σας πρακτικη του να τουφεκατε στο απεραντο γαλαζιο….

    Τωρα, αν σας ενδιαφερουν θηραματα και κυνηγια στο εξωτερικο, οπως πιστευω οποιον διαλεγει να διαβασει το θεμα τουτο (ο τιτλος βλεπετε….) μπορει να θελετε να δειτε τι μπορουν να κανουν στην Ν. Ζηλανδια (και να μην λετε οτι σας χαλαω το χατηρι κιολας…):

    και απο κοντα ετσι? με μαχαιρι, οχι μονοβολα της κακιας συμφορας. Βεβαια μετα περπατημα 2.5 χιλιομετρα στην ανηφορα, μεχρι τ’αμαξι.

    Κατι λιγο πιο εξωτικο??

    ή σας ενδιαφερει η εικαστικη? οριστε και μια ατενιζοντας

    και βεβαια, υπαρχει και η Αφρικη

    Για την Αγγλια τα εχουμε πει πολλες φορες…αλλα, κανενα φασιανο??

    καμια φασσουλα??

    Και για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις, περαν των εξοδων μετακινησης και διαμονης, δεν μου κοστισαν δραχμουλα τα κυνηγια που εκανα, ουτε ειναι σε ‘ρεζερβες’ και δεν ξερω γω τι αλλα ‘περιεργα’…

    Η κυνηγετικη σας εμπειρια ειναι μια ‘Μεγαλη Παρασκευη με πονοδοντο’ απο εδω που καθομαι εγω. Χαρειτε την λοιπον και αφησετε οσους θελουν να επιδιωξουν να ζησουν διαφορετικες κυνηγετικες στιγμες απ’αυτες που δεησατε εσεις να το κανουν.

    Το εχετε κουρασει το θεμα βαρελοφονε μου, και ακομα δεν εχετε εκφρασει οποιαδηποτε εμπειρια, γνωση ή ενημερωμενη αποψη οσον αφορα το κυνηγι στο εξωτερικο. Οπως εγω δεν πεταγομαι σαν (κουνελο) νιντζα, σε θεματα που δεν ξερω και δεν εχω ιδία πειρα, να λεω το κοντο μου και το μακρυ μου, να βριζω και να το παιζω ο ‘υπερτατος’ , αλλα αρκουμαι στην αναγνωση τους, ισως θα πρεπει να ακολουθησετε αυτην την τακτικ. Ποτε δεν ξερετε, μπορει να σας βοηθησει στο μελλον και θα βελτιωσει την περιπτωση σας.

    Καλο Καλοκαιρι!!!

    Μπιριγκογκος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #433907

    χαμος!!!!Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #433908

    Στα καγουρά την ουρά την τρώτε;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1093
    Μπιριγκογκος στις #433913

    @tsanampeths: Δεν ξερω, αυτο ειναι wallaby….Αυτουνου μονο τα μπουτια και τα ψαρονεφρια τρωνε.

    @ LORD GAD: αργησες μερικες μερες….αλλοι να τ’ακουν…. 😉 Για μενα, το λαθος ειναι να μεινει ο αλαζονας και ο θρασυς αναπαντητος…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433918

    τελικα πως κυκλοφορατε στα βουνα .. με το ημιαγριο γουρουνι στην πλατη με το καγκουρο.. για με το κοκτειλ παπι φασιανοι???

    μαλλον νομιζετε πως πασχω απο καμια λυγουρα και μου ποσταρετε φωτο  σαν αυτες που κυριολεκτικα βρωμαει το διαδυκτιο..

    κυριε ουτε λυγουρης ειμαι ουτε αναζητω τροπους αυτοαξιολογησης,,μεσα απο βολες.. σε αβλαβη και επιβλαβη.. εντος η εκτος χωρας//

    Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ  ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ  σιγουρα δεν στοχευει εμενα…(  ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΘΛΙΕΣ ΦΩΤΟ…κανω λογο,,, ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΚΟΝΙΖΟΥΝ ΕΣΑΣ.. Η ΑΛΛΟΥΣ…( παραδοξως και επιμελως την μαπα σας την κρυβετε…ΓΙΑΤΙ?????????????)

    προσπαθητε να ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΘΕΑΤΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

    ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΣΟΥΞΕΙ… ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΜΕ ΠΑΝΙΚΟ..ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΟ ΧΟΥΜΟΡ..ΧΑΡΑΚΤΙΡΗΣΜΟΥΣ… ΣΕ ΕΜΕΝΑ……ΚΑΤΙ ΤΣΟΥΖΕΙ>>?????>>??

    ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΣΙΜΠΑΝΕ…ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ..ΟΧΙ……

    το κυνηγι ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΤΕ ΩΣ ΕΝΟΙΑ ΚΑΛΥΨΗΣ ΚΑΠΟΙΩΝ  ΜΑΛΛΟΝ ΣΟΒΑΡΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΑΣ… ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΕΧΘΕΣ…ΣΑΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ.

    ΛΟΓΟΣ ..ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΠΟΡΑΡΑ,,,ΝΑ ΒΑΡΕΣΩ 30 ΦΑΣΣΕΣ  ΚΑΙ 50 ΑΒΛΑΒΗ Η ΕΠΙΒΛΑΒΗ .. Η ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΣΩ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔ,,, ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΧΩΡΑΣ ΕΙΝΑΙ  ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΜΕΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝΕΚΠΛΗΡΟΤΟ..ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ ΕΛΗΜΑΤΙΚΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ.

    .ΚΑΠΟΤΕ ΛΑΙΤ… ΚΑΠΟΤΕ ΒΑΡΓΙΑΣ..ΚΑΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΗΝΗΣ……( ΚΑΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΣΗς ΚΑΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑΙ ΑΝΟΙΚΕΤΕ..)

    ΣΑς ΤΟΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΣΤ…ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΟ..ΣΥΝΗΘΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ…

     σε καθε λοιπον περιπτωση θεορωντας τους λογους του ξενητεμενου κυνηγιου..καθαρα και ξαστερα οπως τους περιγραφω…θαμαι μονημως μεσα και στο θεμα ,,αλλα και στο τοπικ σ αρεσει δενσ αρεσει!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΦΩΝΩ…

     να παει καποιος ενα ταξιδι… να δει ενα τοπο…να το καταλαβω…. αλλα να παει για να βαρεσει… 100 πουλια η 10 τεραποδα.. το βρισκω… τουλαχιστον αρρωστο.. ασχετα και περα απο καθε νομοθεσια που το επιτρεπει.

     ΥΓ τελικα στην αγγλια πως βγαζετε αδεια οπλου??? γιατρος δε σας βλεπει… για πες γιατι οπως λες δεν τα ξερω καλα..

    δηλαδη…εσυ αν χανεις λαδια… σε επικυνδηνο βαθμο…λεμε τωρα… πως προλαμβανει η αγγλια την οποια μαλακ…α μπορει να κανεις,,,..κανει καποιος…

     με την καριοφυλα ,,,την διοπτρα ,,,και το σιγαστηρι…κατι θα υπαρχει θελω να πιστευω…

     στην Ελλαδα το κυνηγι μου κοστιζει.. 1,20 την μερα…. τσαμπα δεν ειναι… αλλα με βγαζει το κουμπαραδακι.. μου…και να σου πω.. δεν παω και ολες τις μερες… δοξα το θεο..θηραματα και πιανω…και ταιζω και φιλους… παντα φροντιζοντας η εξοδος μου να ειναι φοβερα κατω απ το οριο…

     

     

     

    ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433921

    καλα να σε ρωτησω και κατι αλλο

    στην νιου ζιλαντ… ειναι τα βουνα γεμματα αυλακια????? ΧΙ ΧΙ ΧΙ !!!

    γιατι αν βρε παιδι μου κυνηγαν τα ημιαγρια με μαχαιρι…και σκυλια…( τι σκυλια ειναι αυτα τα ζαγαρια???) θαναι βαρΒατοι αντρες…και μαλλον τα σερνουνε!!!!!. για αυτο και τα πολλα αυλακια..  ξερεις μουρθε με την ευκαιρια αυτη… μια ιστορια μ ενα φιλο μου… που εβγαζε..σκουλικι για το ψαρεμα.. μ ενα απιστευτο τροπο

    καθΟταν καταχαμα πα στην λασπη… και αμολαγε,,κατι κλανιες… μα κλανιες σου λεω… ενταση!!!! και διαρκεια οσο ενα πατερημων περιπου.!!!!!!.. και μετα.. μετα βγαιναν τα σκουλικα… δε κανω πλακα .. εχει και βιντεο στο γιου τιουμπ..

      νομιζα πως η βρωμα περναγε  την λασπη..και τα εβγαζε στον καθαρο αερα…τον νομιζα ανθρωπο θαυμα!!!!!!!!!!!

    αλλα διστυχως λαθος εκανα… βγαιναν απο την δονηση που προκαλουσε η κλανια….μαλληστα!!! υπαρχει και επιστημονικη εξηγηση σαυτο..

    . αυτος ηταν αντρας!!!! Α ΡΕ Παυλαρα ..φιλε μου!!!

    ΕΝΤΑΣΗ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!! ΤΡΑΝΤΑΖΕ ΤΗΝ ΓΗ!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1093
    Μπιριγκογκος στις #433938

    τελικα πως κυκλοφορατε στα βουνα .. με το ημιαγριο γουρουνι στην πλατη με το καγκουρο.. για με το κοκτειλ παπι φασιανοι??? μαλλον νομιζετε πως πασχω απο καμια λυγουρα και μου ποσταρετε φωτο σαν αυτες που κυριολεκτικα βρωμαει το διαδυκτιο.. κυριε ουτε λυγουρης ειμαι ουτε αναζητω τροπους αυτοαξιολογησης,,μεσα απο βολες.. σε αβλαβη και επιβλαβη.. εντος η εκτος χωρας// Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ σιγουρα δεν στοχευει εμενα…( ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΘΛΙΕΣ ΦΩΤΟ…κανω λογο,,, ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΚΟΝΙΖΟΥΝ ΕΣΑΣ.. Η ΑΛΛΟΥΣ…( παραδοξως και επιμελως την μαπα σας την κρυβετε…ΓΙΑΤΙ?????????????) προσπαθητε να ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΘΕΑΤΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΣΟΥΞΕΙ… ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΜΕ ΠΑΝΙΚΟ..ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΟ ΧΟΥΜΟΡ..ΧΑΡΑΚΤΙΡΗΣΜΟΥΣ… ΣΕ ΕΜΕΝΑ……ΚΑΤΙ ΤΣΟΥΖΕΙ>>?????>>?? ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΣΙΜΠΑΝΕ…ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ..ΟΧΙ…… το κυνηγι ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΤΕ ΩΣ ΕΝΟΙΑ ΚΑΛΥΨΗΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΑΛΛΟΝ ΣΟΒΑΡΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΑΣ… ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΕΧΘΕΣ…ΣΑΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ. ΛΟΓΟΣ ..ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΠΟΡΑΡΑ,,,ΝΑ ΒΑΡΕΣΩ 30 ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ 50 ΑΒΛΑΒΗ Η ΕΠΙΒΛΑΒΗ .. Η ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΣΩ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔ,,, ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΧΩΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΜΕΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝΕΚΠΛΗΡΟΤΟ..ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ ΕΛΗΜΑΤΙΚΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ. .ΚΑΠΟΤΕ ΛΑΙΤ… ΚΑΠΟΤΕ ΒΑΡΓΙΑΣ..ΚΑΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΗΝΗΣ……( ΚΑΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΣΗς ΚΑΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑΙ ΑΝΟΙΚΕΤΕ..) ΣΑς ΤΟΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΣΤ…ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΟ..ΣΥΝΗΘΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ… σε καθε λοιπον περιπτωση θεορωντας τους λογους του ξενητεμενου κυνηγιου..καθαρα και ξαστερα οπως τους περιγραφω…θαμαι μονημως μεσα και στο θεμα ,,αλλα και στο τοπικ σ αρεσει δενσ αρεσει!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΦΩΝΩ… να παει καποιος ενα ταξιδι… να δει ενα τοπο…να το καταλαβω…. αλλα να παει για να βαρεσει… 100 πουλια η 10 τεραποδα.. το βρισκω… τουλαχιστον αρρωστο.. ασχετα και περα απο καθε νομοθεσια που το επιτρεπει. ΥΓ τελικα στην αγγλια πως βγαζετε αδεια οπλου??? γιατρος δε σας βλεπει… για πες γιατι οπως λες δεν τα ξερω καλα.. δηλαδη…εσυ αν χανεις λαδια… σε επικυνδηνο βαθμο…λεμε τωρα… πως προλαμβανει η αγγλια την οποια μαλακ…α μπορει να κανεις,,,..κανει καποιος… με την καριοφυλα ,,,την διοπτρα ,,,και το σιγαστηρι…κατι θα υπαρχει θελω να πιστευω… στην Ελλαδα το κυνηγι μου κοστιζει.. 1,20 την μερα…. τσαμπα δεν ειναι… αλλα με βγαζει το κουμπαραδακι.. μου…και να σου πω.. δεν παω και ολες τις μερες… δοξα το θεο..θηραματα και πιανω…και ταιζω και φιλους… παντα φροντιζοντας η εξοδος μου να ειναι φοβερα κατω απ το οριο… ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>http://www.youtube.com/user/markchalaris?feature=mhee
    </div>

    ακουσετε καλλιτεχνη μου, το θεμα, για αλλη μια φορα, αφορα τις πληροφοριες για κυνηγι στο εξωτερικο. Oλοι εχουμε καταλαβει οτι ειστε αντιθετος. Οσο και να το φωναζετε, δεν ενδιαφερει τους αναγνωστες του θεματος που ενδιαφερονται να μαθουν πληροφοριες για το κυνηγι στο εξωτερικο. Ιδιαιτερα μαλιστα, οταν συνφορουμιτες εχουν κανει πολλα τετοια ταξιδια και εχουν εμπειριες, πληροφοριες και συμβουλες σε οποιον αλλο θελει να κανει παρομοιο κυνηγι.

    Οι αποψεις σας περι του τι θεωρειτε αρρωστο και τι υγιεινο, παλι δεν ενδιαφερουν. Ειναι βαμμενες απο απληροφορητη προκαταληψη και σθενος φθονου που, οπως και να το κανουμε, φαινεται… Με τα δικα σας δεδομενα, και η δικη μου καθε εξοδος ειναι κατω απο το οριο, οποτε τι τραγουδατε? επειδη το δικο σας οριο ειναι 4 και το δικο μας 44?? Η δικη σας ‘αυτοαξιολογηση’ απαντατε στα φαιδρα γκρουπ που ποσταρετε ως ‘επιτευγματα’ και καλα κανετε: αυτο μπορειτε, αυτο βαζετε. Το μενος ομως, με το οποιο αντιτιθεστε οποιασδηποτε κυνηγητικης εξορμησης που εδωσε συγκινησεις, εμπειριες, ονειρα, χαρες σε φιλους που οργανωναν το κυνηγι μηνες και χρονια και καταφεραν να πανε, και δεν βλεπουν την ωρα ποτε θα τα ξανακαταφερουν να πανε να βρουν αυτη τη ροη αδρεναλινης που σου δινει το καινουριο θηραμα, το ασυνηθιστο τοπιο, τα καινουρια εθιμα, οι νεοι φιλοι, δειχνει ανθρωπο πικραμενο, ζηλοφθονο, καημενο με λιγα λογια.

    Οταν ανοιγω αυτο το θεμα, θελω να διαβασω για τον kounos και τις περιπετειες του στην Αφρικη, για τον Hunter21GR και τις εξορμησεις του στην Ρωσια, για τον SteliosP και τα ελαφια του στην Ιταλια, για τα παιδια που πηγαν στα Σκοπια, την Βουλγαρια, τη Ρουμανια. Οχι την δικη σας χολη! και απο οτι ακουω, δεν ειμαι και ο μονος! ΔΕΝ Σ’ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΡΠΟΥΖΟΦΟΝΙΑ ΜΟΥ??? ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!!! Αμαν!

    Οπως λεει και η υπογραφη μου, ποσως με ενδιαφερει η αποψη που εχουν αλλοι για μενα. Οπως και δεν με ενδιαφερει, ουτε ειναι του παροντος, ποιος ειμαι ΕΓΩ. Γιαυτο και δεν βαζω ουτε ονοματα ουτε φυσιογνωμιες. Μερικοι με απεχθανονται, μερικοι με αγνοουν, μερικοι με εχουν φιλο. Δεν προσπαθω να εντυπωσιασω κανενα (με τις ‘καλλιτεχνικες’ μου επιτυχιες και δημοσιευματα στον κυνηγετικο τυπο, εχω και εγω απ’αυτα αγαπητε…), ουτε και να επηρρεασω κανεναν υπερ ή κατα του κυνηγιου στο εξωτερικο. Απλως δινω καποια στιγμιοτυπα που μερικοι μπορουν να κρινουν μοναχοι τους αν τους αρεσει ή οχι. Δεν χρειαζονται την δικη σας βοηθεια κουνελονιντζα μου, ιδιαιτερα οταν ειστε ασχετος, απληροφορητος προκατειλλημενος και ανιδεος περι του θεματος ‘κυνηγι στο εξωτερικο’.

    Αν σας ενδιαφερει πως βγαζουμε αδεια στην Αγγλια, να ανατρεξετε το αναλογο θεμα (κυνηγι στην Αγγλια) οπου θα βρειτε ολες τις πληροφοριες που χρειαζεστε. Δεν θα τα λεμε 100 φορες 🙂

    Και επιτελους, συμβουλευτειτε ενα λεξικο, μπορει να μην απαυτωνετε σε πορνειο, την γλωσσα την εχετε απαυτωσει κανονικα…

    Μπιριγκογκος

    ΥΓ: τι θα γινει με τ’αμαξακι? θα κανουμε καμια εκπτωση??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433939

    <p>ΡΕ ΓΜΤ…</p>
    <p>ΠΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Η ΕΣΕΝΑ… ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΟΥ</p>
    <p>ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΞΩΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ,,ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ…</p>
    <p>ΝΑΡΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ.. ΤΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ .. ΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ… ΒΡΑΔΥ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ…</p>
    <p>ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΜΟΝΙΑ  ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΑΚΙ ΤΟΥ..ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΟ ΒΟΛΟ… ΞΕΡΩ ΑΝΑ ΜΕΡΟΣ ΚΑΛΟ.</p>
    <p>ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΠΩΣ  αμεσως μετα    ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ,,,,, ΜΕ ΤΙΤΛΟ</p>
    <p> </p>
    <p>Η ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΝΗΛΙΚΟΥ ΑΓΡΙΟΧΟΙΡΟΥ  στην κεντρικη  ελλαδα  .. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ,,ΠΡΩΣΟΠΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ </p>
    <p> ΕΚΔΩΣΕΙΣ…<<<<< ΑΥΛΑΚΙΑ>>>></p>
    <p> ΥΓ και ο παππους μου  μεχρι τα 80 του..το γουρουνι τα χρστουγεννα με το μαχαιρι τοσφαζε….</p>
    <p> </p>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #433940

    ρε σεις, μην πατε στην βουλγαρια για πουλια ω-ρε! κανετε ζημια στην Ελλαδα, ξυπνειστε. δεν ειμαι εναντιων του κυνηγιου στο εξωτερικο. καμια σχεση. αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση, εκτος οτι στηριζετε οικονομικα μια μη φιλια χωρα (καλα οσοι πατε σκοπια ειστε ακομα χειροτεροι), βοηθατε τους βουλγαρους να κοψουν το κυνηγι ορτυκιου στην Ελλαδα. τους δινετε κινητρο. οσο πατε εσεις εκει, τοσο θα βαζουν μηχανακια αυτοι. ειναι και οι ιταλοι θα μου πεις. οκ…αλλα οι ιταλοι πανε περισσοτερο για μπεκατσες!

    ειμαι πολυ απαισιοδοξος για το κυνηγι ορτυκιου στην Ελλαδα στο μελλον. φετος την γλυτωσαμε. του χρονου?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433944

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>mark cal20 wrote:</div>
    τελικα πως κυκλοφορατε στα βουνα .. με το ημιαγριο γουρουνι στην πλατη με το καγκουρο.. για με το κοκτειλ παπι φασιανοι??? μαλλον νομιζετε πως πασχω απο καμια λυγουρα και μου ποσταρετε φωτο σαν αυτες που κυριολεκτικα βρωμαει το διαδυκτιο.. κυριε ουτε λυγουρης ειμαι ουτε αναζητω τροπους αυτοαξιολογησης,,μεσα απο βολες.. σε αβλαβη και επιβλαβη.. εντος η εκτος χωρας// Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ σιγουρα δεν στοχευει εμενα…( ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΘΛΙΕΣ ΦΩΤΟ…κανω λογο,,, ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΚΟΝΙΖΟΥΝ ΕΣΑΣ.. Η ΑΛΛΟΥΣ…( παραδοξως και επιμελως την μαπα σας την κρυβετε…ΓΙΑΤΙ?????????????) προσπαθητε να ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΘΕΑΤΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΣΟΥΞΕΙ… ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΜΕ ΠΑΝΙΚΟ..ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΟ ΧΟΥΜΟΡ..ΧΑΡΑΚΤΙΡΗΣΜΟΥΣ… ΣΕ ΕΜΕΝΑ……ΚΑΤΙ ΤΣΟΥΖΕΙ>>?????>>?? ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΣΙΜΠΑΝΕ…ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ..ΟΧΙ…… το κυνηγι ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΤΕ ΩΣ ΕΝΟΙΑ ΚΑΛΥΨΗΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΑΛΛΟΝ ΣΟΒΑΡΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΑΣ… ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΕΧΘΕΣ…ΣΑΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ. ΛΟΓΟΣ ..ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΠΟΡΑΡΑ,,,ΝΑ ΒΑΡΕΣΩ 30 ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ 50 ΑΒΛΑΒΗ Η ΕΠΙΒΛΑΒΗ .. Η ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΣΩ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔ,,, ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΧΩΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΜΕΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝΕΚΠΛΗΡΟΤΟ..ΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ ΕΛΗΜΑΤΙΚΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ. .ΚΑΠΟΤΕ ΛΑΙΤ… ΚΑΠΟΤΕ ΒΑΡΓΙΑΣ..ΚΑΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΗΝΗΣ……( ΚΑΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΣΗς ΚΑΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑΙ ΑΝΟΙΚΕΤΕ..) ΣΑς ΤΟΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΣΤ…ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΟ..ΣΥΝΗΘΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ… σε καθε λοιπον περιπτωση θεορωντας τους λογους του ξενητεμενου κυνηγιου..καθαρα και ξαστερα οπως τους περιγραφω…θαμαι μονημως μεσα και στο θεμα ,,αλλα και στο τοπικ σ αρεσει δενσ αρεσει!!!!!! ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΦΩΝΩ… να παει καποιος ενα ταξιδι… να δει ενα τοπο…να το καταλαβω…. αλλα να παει για να βαρεσει… 100 πουλια η 10 τεραποδα.. το βρισκω… τουλαχιστον αρρωστο.. ασχετα και περα απο καθε νομοθεσια που το επιτρεπει. ΥΓ τελικα στην αγγλια πως βγαζετε αδεια οπλου??? γιατρος δε σας βλεπει… για πες γιατι οπως λες δεν τα ξερω καλα.. δηλαδη…εσυ αν χανεις λαδια… σε επικυνδηνο βαθμο…λεμε τωρα… πως προλαμβανει η αγγλια την οποια μαλακ…α μπορει να κανεις,,,..κανει καποιος… με την καριοφυλα ,,,την διοπτρα ,,,και το σιγαστηρι…κατι θα υπαρχει θελω να πιστευω… στην Ελλαδα το κυνηγι μου κοστιζει.. 1,20 την μερα…. τσαμπα δεν ειναι… αλλα με βγαζει το κουμπαραδακι.. μου…και να σου πω.. δεν παω και ολες τις μερες… δοξα το θεο..θηραματα και πιανω…και ταιζω και φιλους… παντα φροντιζοντας η εξοδος μου να ειναι φοβερα κατω απ το οριο… ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ

    <hr />

    <div class=»bbp-reply-signature»>http://www.youtube.com/user/markchalaris?feature=mhee
    </div>

    ακουσετε καλλιτεχνη μου, το θεμα, για αλλη μια φορα, αφορα τις πληροφοριες για κυνηγι στο εξωτερικο. Oλοι εχουμε καταλαβει οτι ειστε αντιθετος. Οσο και να το φωναζετε, δεν ενδιαφερει τους αναγνωστες του θεματος που ενδιαφερονται να μαθουν πληροφοριες για το κυνηγι στο εξωτερικο. Ιδιαιτερα μαλιστα, οταν συνφορουμιτες εχουν κανει πολλα τετοια ταξιδια και εχουν εμπειριες, πληροφοριες και συμβουλες σε οποιον αλλο θελει να κανει παρομοιο κυνηγι.

    Οι αποψεις σας περι του τι θεωρειτε αρρωστο και τι υγιεινο, παλι δεν ενδιαφερουν. Ειναι βαμμενες απο απληροφορητη προκαταληψη και σθενος φθονου που, οπως και να το κανουμε, φαινεται… Με τα δικα σας δεδομενα, και η δικη μου καθε εξοδος ειναι κατω απο το οριο, οποτε τι τραγουδατε? επειδη το δικο σας οριο ειναι 4 και το δικο μας 44?? Η δικη σας “αυτοαξιολογηση” απαντατε στα φαιδρα γκρουπ που ποσταρετε ως “επιτευγματα” και καλα κανετε: αυτο μπορειτε, αυτο βαζετε. Το μενος ομως, με το οποιο αντιτιθεστε οποιασδηποτε κυνηγητικης εξορμησης που εδωσε συγκινησεις, εμπειριες, ονειρα, χαρες σε φιλους που οργανωναν το κυνηγι μηνες και χρονια και καταφεραν να πανε, και δεν βλεπουν την ωρα ποτε θα τα ξανακαταφερουν να πανε να βρουν αυτη τη ροη αδρεναλινης που σου δινει το καινουριο θηραμα, το ασυνηθιστο τοπιο, τα καινουρια εθιμα, οι νεοι φιλοι, δειχνει ανθρωπο πικραμενο, ζηλοφθονο, καημενο με λιγα λογια.

    Οταν ανοιγω αυτο το θεμα, θελω να διαβασω για τον kounos και τις περιπετειες του στην Αφρικη, για τον Hunter21GR και τις εξορμησεις του στην Ρωσια, για τον SteliosP και τα ελαφια του στην Ιταλια, για τα παιδια που πηγαν στα Σκοπια, την Βουλγαρια, τη Ρουμανια. Οχι την δικη σας χολη! και απο οτι ακουω, δεν ειμαι και ο μονος! ΔΕΝ Σ’ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΡΠΟΥΖΟΦΟΝΙΑ ΜΟΥ??? ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!!! Αμαν!

    Οπως λεει και η υπογραφη μου, ποσως με ενδιαφερει η αποψη που εχουν αλλοι για μενα. Οπως και δεν με ενδιαφερει, ουτε ειναι του παροντος, ποιος ειμαι ΕΓΩ. Γιαυτο και δεν βαζω ουτε ονοματα ουτε φυσιογνωμιες. Μερικοι με απεχθανονται, μερικοι με αγνοουν, μερικοι με εχουν φιλο. Δεν προσπαθω να εντυπωσιασω κανενα (με τις “καλλιτεχνικες” μου επιτυχιες και δημοσιευματα στον κυνηγετικο τυπο, εχω και εγω απ’αυτα αγαπητε…), ουτε και να επηρρεασω κανεναν υπερ ή κατα του κυνηγιου στο εξωτερικο. Απλως δινω καποια στιγμιοτυπα που μερικοι μπορουν να κρινουν μοναχοι τους αν τους αρεσει ή οχι. Δεν χρειαζονται την δικη σας βοηθεια κουνελονιντζα μου, ιδιαιτερα οταν ειστε ασχετος, απληροφορητος προκατειλλημενος και ανιδεος περι του θεματος “κυνηγι στο εξωτερικο’.

    Αν σας ενδιαφερει πως βγαζουμε αδεια στην Αγγλια, να ανατρεξετε το αναλογο θεμα (κυνηγι στην Αγγλια) οπου θα βρειτε ολες τις πληροφοριες που χρειαζεστε. Δεν θα τα λεμε 100 φορες :)

    Και επιτελους, συμβουλευτειτε ενα λεξικο, μπορει να μην απαυτωνετε σε πορνειο, την γλωσσα την εχετε απαυτωσει κανονικα…

    Μπιριγκογκος

    ΥΓ: τι θα γινει με τ’αμαξακι? θα κανουμε καμια εκπτωση??

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>

    “What others think of me, is none of my business…”

    http://huntingbirigogos.blogspot.co.uk/

    </div>

    αμ δε σ αρεσει ανοιξε δικο σου φορουμ… εδω ειναι ελλαδα  ελληνικο φορουμ..εχει ελευθερια λογου

    αν θελετε 5-6 ατομα να ανταλασετε εμπειρεις υπαρχει και το ι μειλ

    φωτο απο κυνηγια βραδυ με ραβδωτα και σιγαστηρες ειναι και θρασηδηλες πρακτικες ( μη πεις για αγροτες παλι… που δεινοπαθουν.. η για παπαρονομους στα @@ οι αγροτες  και αλλο τοσο οι νομοι που επικαλησε )

    αλλα και πρακτικες παρανομες ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΟΥ

    το κυνηγι φασιανου παγανα…δεν εχει και μεγαλη διαφορα απο το καρτερι της μπεκατσας…. μονο αλητες και θρασυδειλοι το κανουν… και στις χωρες που επιτρεπετε και στις χωρες που απαγορευετε..

    οσο για βολες σκοποβολης… ανετα κανω με ενα αεροβολακι..τσεχικο και στα 150 και στα 200   φευγα….  σε επιπεδο ρουτινας…… .. που παρεπιπτοντος  ξεβρακωνει τα αγγλικα…

    δεν ειναι και μεγαλη μαγκια!!!!! και κουραδας να εισαι…και χαζος… και κουλος….  και 10χρονο παιδακι,,,,,με το γυαλακι και ραβδωτο,,, ακομα και με ενα αεροβολακι… βαρας μπυρες στα 200….

    δεν εχω αυτοκινητα..λορδε Καραμητρο… σου πα τι δουλεια κανω…. αλλα μαλλον εχεις αμολυθει στο διαδικτιο να με βρεις…( γιατι δεν ξερω…)

     καποιο συνονοματο θα βρηκες,,, και πας και αυτο να το κανεις μουρη για πουλημα σε κανενα που μασαει εδω μεσα… ακομα και αυτο μουρη!!!

     

    ΡΕ!!!!ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΣΟΥ… ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΜΟΥΡΗ?????

     

    Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΡΑΒΔΩΤΑ …ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΚΑΡΑΕΥΚΟΛΑ ΟΠΛΑ…. ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΣΤΟΧΩΝ… ΤΗΣ ΑΠΛΗΣ ΠΛΑΚΑΣ….

    σιγα τα αυγα… Μητρο μου….  ΜΠΕς ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ…..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 248 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων