Πληροφοριες για κυνηγι στο εξωτερικο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 196 έως 210 (από 248 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    76
    brenneke στις #434007

    Kαι με το κανο κανει….ΣΥΡΤΗ!!! Αχαχαχαχαχαχααα

    Αγαπητε Μπιριγκογκο  Super φυστικια τρωτε και τα κανετε ολα αυτα η  κονσερβες σπανακι?? Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    287
    akardos στις #434010

    Παιδες…το θεμα το ψιλοπηδηξαμε…εξευτελιστηκε.

    η αντιπαραθεση, ξεφυγε απο τα ορια…και οπως παει πιθανον να ειπωθουν και λογια ποιο χοντρα..

    μηπως λεω…μηπως…να το σταματησουμε ?

    ΥΓ..130,5 ωρες μεινανε…υπομονη.

    Συντονιστής
    Ημ. εγγραφής:
    18/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    mod1 στις #434020

    Επειδή το θέμα άρχισε να παίρνει πάλι περίεργες διαστάσεις και επειδή λόγω κρίσης μπήκαν πολλά λουκέτα τον τελευταίο καιρό και εικόνες σαν την παρακάτω δεν είναι και τόσο ωραίες σκεφτήκαμε να πρωτοτυπήσουμε σαν mod team. 🙂
    Το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό με ελεύθερη είσοδο σε όποιον θέλει πραγματικά να συμμετέχει αλλά δεν εγγυώμαι ότι η έξοδος θα είναι ανώδυνη σε όποιον ξεφύγει ξανά 😉

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #434028

    Μια χαζη ερωτηση απο πλευρας μου: πιστευετε οτι οι Ελληνες κυνηγοι δεν πουλανε τα θηραματα τους;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #434033

    τελικα καποιος γνωστης..ανωτερων γουρουνοκιυηγιων,,,  εξωτερικου,,,εσωτερικου,,????

    , ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΓΡΝ???? ΤΙ ΜΑΧΑΙΡΙ ΝΑ ΠΑΡΩ…ΤΙ ΑΔΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ…???? οπως βλεπετε και στη φωτο… το εχω ,,στο χερι!!!!!

    ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΕ ΔΥΟΠΤΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑΣΤΗΡΑ… ΓΚΡΕΜΛΙΝ… ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΛΑΠΙ,,,,, ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΑΝΓΚΟΥΡΩ.. λεω.

     ΜΗΠΩΣ  εστω

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ  ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ.. ΦΑΣΙΑΝΟ ΠΑΓΑΝΑ..ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ?????

    .( βγαζει και καθε 10 φασιανα. περιπου.. ενα πρασηνο… κατι σαν μπονους!!!!…σαν κουλοχερης βρε παιδι μου….) 

     οριστε ερωτησεις εντος θεματος…..!!!!!!!!

     

    ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ…ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ   ΝΟ FACE – NO NAME…

    μοιαζει με καρτερι μπεκατσας… αλλα δεν ειναι στο σχεδον βραδυ… εκει το δουλευουν… με φως!!!!!    (αυτο το λεω εγω )

    φυσικα υπαρχουν ατομα που εμπορευονται και θηραματα…και ψαρια… οπως υπαρχουν και ατομα που αγοραζουν.. θηραματα/// παρανομως..!!!

    αλλα υπαρχει και νομιμος τροπος αγορας      ρεζερβα… και αλλοδαπη…( με ενα μικρο κοπο… να τραβηξεις την σκανδαλη εσυ… μετα μετρας τον παρα..)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #434036

    Μια χαζη ερωτηση απο πλευρας μου: πιστευετε οτι οι Ελληνες κυνηγοι δεν πουλανε τα θηραματα τους;;;;

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.</div>

    ειναι αρκετοι Κωστα που τα πουλανε!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    Paul (pavlos) στις #434037

    Μια χαζη ερωτηση απο πλευρας μου: πιστευετε οτι οι Ελληνες κυνηγοι δεν πουλανε τα θηραματα τους;;;;

    Φιλικα πραγματι χαζη. Βλεπεις κανεναν εδω μεσα να πουλαει και να το ομολογει ενω ποιο πριν διδασκε την νοοτροπια της χωρας του;  Δεν νομίζω .

    Μην συγκρινεις ανομοια πραγματα. Τα δικα μας κακα και τα καλα τα ξερουμε αλλα ειναι δικα μας. Δεν μπηκαμε σε ξενα φορα για κατηχηση.

    Ο φτωχος μπορει να κυνηγησει εξω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ρωτάω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #434039

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Sniper645 wrote:</div>
    Μια χαζη ερωτηση απο πλευρας μου: πιστευετε οτι οι Ελληνες κυνηγοι δεν πουλανε τα θηραματα τους;;;;

    Φιλικα πραγματι χαζη. Βλεπεις κανεναν εδω μεσα να πουλαει και να το ομολογει ενω ποιο πριν διδασκε την νοοτροπια της χωρας του; Δεν νομίζω . Μην συγκρινεις ανομοια πραγματα. Τα δικα μας κακα και τα καλα τα ξερουμε αλλα ειναι δικα μας. Δεν μπηκαμε σε ξενα φορα για κατηχηση. Ο φτωχος μπορει να κυνηγησει εξω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ρωτάω

    και εξω μπορει και εδω μπορει. φτωχοι και πλουσιοι υπαρχουν παντου. και καποιοι κυνηγανε παντου και καποιοι αλλοι πουθενα. μην τα ισοπεδωνετε ολα

    επισης, θεωρω προτιμοτερο το να χαρισουμε κρεας που δεν θα φαμε , η ακομα και να το πουλησουμε φθηνα, παρα να το πεταξουμε επειδη υπαρχει πληθωρα. πχ φασσες στην αγγλια…

    επισης, θεωρω εντελως χυδαιο, το να λαθροθηρει καποιος το βραδυ για λαγο και την αλλη μερα να τον πουλαει στο παζαρι του παραδιπλανου χωριου και υστερα να μπαινει σε φορουμ της χωρας του και να μιλαει για ελευθερα κυνηγια και για κακους ξενους. γιατι ξερεις, καλα λουλουδια ειμαστε και ορισμενοι εδω στην Ελλαδα ε?…

    οσο για το δικαιωμα λογου, χωρις να ειμαι δικηγορος κανενος (μαλιστα παλια ειχα κοντραριστει για αλλα θεματα με τον μπιρι), νιωθω την αναγκη να πω οτι 1)ο ανθρωπος ειναι Ελληνας. τα παιδια σας που πηγαν για σπουδες πχ στην αγγλια και εμειναν εκει για δουλεια η γαμο, δεν ειναι Ελληνες? τι εγινε ξυπνοπουλια? καταπιατε την γλωσσα σας τωρα?

    2)δικαιωμα λογου και αποψης εχει ο καθενας. τον αν εχει εμπειριες και γνωσεις για να στηριξει τις αποψεις του ειναι αλλο θεμα. δικαιωμα ομως εχει να εχει αποψεις και να τις λεει. ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ. δεν ειδα πουθενα στο αρτεμις να λεει “απαγορευεται η συμετοχη σε ξενους η σε μη Ελλαδιτες”…οπως και πολλοι Ελληνες μπαινουμε και μιλαμε σε ξενα φορουμ για κυνηγια, οπλα, μαχαιρια, ραλι η οτιδηποτε αλλο

    3)οποιος δεν θελει να κυνηγησει στο εξωτερικο ειναι δικαιωμα του. οποιος δεν βρισκει σωστο και ηθικο ενα κυνηγετικο μοντελο του εξωτερικου, ειναι παλι δικαιωμα του.

    αλλα μην μας πριζετε τα αρχιδια στην τελικη, τι θα συζηταμε και τι οχι, που και με ποιον. καταντησε αηδια. δεν εχω δικαιωμα να σας ζητησω να σταματησετε. ειναι δικαιωμα σας να μας κανετε τα παπαρια νταουλι. απλα σας παρακαλω, αν εχετε την καλοσυνη, καντε μας την ΧΑΡΗ και μην μας τα πριζετε αλλο

    φιλικα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #434040

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Sniper645 wrote:</div>
    Μια χαζη ερωτηση απο πλευρας μου: πιστευετε οτι οι Ελληνες κυνηγοι δεν πουλανε τα θηραματα τους;;;;

    Φιλικα πραγματι χαζη. Βλεπεις κανεναν εδω μεσα να πουλαει και να το ομολογει ενω ποιο πριν διδασκε την νοοτροπια της χωρας του; Δεν νομίζω . Μην συγκρινεις ανομοια πραγματα. Τα δικα μας κακα και τα καλα τα ξερουμε αλλα ειναι δικα μας. Δεν μπηκαμε σε ξενα φορα για κατηχηση. Ο φτωχος μπορει να κυνηγησει εξω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ρωτάω

    το οτι απαντησα στο δικο σου μηνυμα, δεν σημαινει οτι οσα ειπα αφορουν εσενα η μονο εσενα. μην το παρεις προσωπικα. απλα με την αφορμη οτι απαντησα σε αυτο που ειπες, ειπα και ολα τα υπολοιπα που προοριζονται για το ευρυ κοινο 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    DimiX στις #434050

    Λοιπον, βλεπω οτι εχει ξεφυγει το θεμα… Θα πω μονο 2 πραγματα. Οποιος δεν εχει κυνηγισει στο εξωτερικο ας ειναι περισσοτερο προσεκτικος και ας ακουσει τους φιλους που εχουν κανει αυτο το ειδος κυνηγιου. 2-ον και οι 2 τροποι κυνηγιου (Ελλαδα-Εκτος) εχουν τα υπερ και τα κατα ομως στο εξωτερικο εχουν νομους που τους σεβονται, εδω ειμαστε ξεφραγκο αμπελι. Ακουστε λοιπον και μαθετε μερικα πραγματα απο τους φιλους Hunter21gr και Μπιρι που εχουν κανει κυνηγια εξω και μην εχετε στο μυαλο σας μονο αυτο που σας αρεσουν εδω στην Ελλαδα η θα θελατε η νομιζετε πως ειναι ετσι, οπως και οτι υπαρχουν ατομα που κανουν ελευθερο κυνηγι σε αυτη τη χωρα και δεν ειναι νομοταγεις (ο αριθμος ειναι πολυ μεγαλυτερος απ’οτι νομιζουμε και ας εχουν και αδεια).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #434051

    για αλλη μια φορα ξεκιναει ενα θεμα και τελικα λογω αντιπαραθεσεων και κοντρας καταληγει να γινεται βαρετο και χωρις ενδιαφερον…

    ας πω λοιπον την γνωμη μου μιας και κυνηγαω 32 χρονια με αδεια στην ελλαδα και τεσσερα στην ρουμανια.

    ναι αξιζει να παει καποιος στην συγκεκριμενη χωρα για κυνηγι γιατι θα ευχαριστηθει κυνηγι δεν θα φοβαται μην τον τουφεκισουν θα δει μερη που ακομη δεν υπαρχουν δρομοι ωστε να ανεβαινουν τα τζιπ θα γνωρισει απο κοντα αυτους που καποιοι λενε μαφιοζους κομπιναδορους κλπ κλπ και οταν με το καλο επιστρεψει και παει για τσιχλες τον φεβρουαριο στην αταλαντη{μαζι με αλλους 200 να κυνηγανε σε δυο στρεματα}πιστευω οτι θα μπει στον κοπο να συγκρινει..

    φιλε μαρκο σεβαστα οσα λες και ενταξει η αντιπαραθεση σου με τον φιλο μπιρι αλλα για την ταμπακιερα κουβεντα…

    οσο για τα 13 γρ καλα κανεις και ριχνεις με τοσα αλλα δεξου οτι το ραβδωτο εχει μια σφαιρα.μια και ασε τα περι προπονησης και ευκολου στοχου.να σε δω μεσα στο δασος την ωρα που το γουρουνι παει μαλλιοκουβαρα ποσο μαγκας εισαι{το μαγκας ειναι απλα σχημα λογου}

    πολυ απλα τα εχετε αλλα δεν ειναι ετσι.

    οσο για ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ αν και παμε πολλες σελιδες πισω θα σου ξαναπω οτι μακαρι να ειχαμε και μεις αυτο το ρυθμο{μην ξεχνας οτι η ρουμανια εχει μολις 17 χρονια που βγηκε απο τον κουμουνισμο}.

    και στο κατω κατω επιλογη του καθενος ειναι αν γουσταρει και θελει να παει στο εξωτερικο να κυνηγισει.

    παντα φιλικα

    απο ρουμανια

    γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #434052

     

    ειναι αρκετοι Κωστα που τα πουλανε!!![quote]

    H απαντηση σου για μενα….φτανει.

     

    [quote=434037]Φιλικα πραγματι χαζη. Βλεπεις κανεναν εδω μεσα να πουλαει και να το ομολογει ενω ποιο πριν διδασκε την νοοτροπια της χωρας του;  Δεν νομίζω . Μην συγκρινεις ανομοια πραγματα. Τα δικα μας κακα και τα καλα τα ξερουμε αλλα ειναι δικα μας. Δεν μπηκαμε σε ξενα φορα για κατηχηση. Ο φτωχος μπορει να κυνηγησει εξω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ρωτάω

    Χαζη ή οχι αγαπητε Παυλο,η αληθεια ειναι σκληρη και βρισκετε εκει εξω.
    Και στις ρεζερβες τα ζωντανα που ζους σε καποιες χιλιαδες στρεματα “ελευθερα”,σε πανε,βαρας το γουρουνακι σου και το ζαρκαδακι σου , το πληρωνεις  και φευγεις.Το νομιμο ειναι και ηθικον.
    Και μην ξεχναμε οτι αλλη νοοτροπια εχει η Αγγλια,αλλη η Ρουμανια,αλλη η Ελλαδα.Και πιστευω οτι απο πλευρας διαχειρισης,εξω ειναι εκατο χρονια μπροστα απο εμας.Δεν εχω κυνηγισει εξω λογω οικονομικης δυσχερειας (αν περισσευαν θα πηγαινα)απ’ ό,τι ακουω απο φιλους που εχουν παει.Οσο για τον φτωχο,αστον.
    Δες μονο φετος ποσοι δεν θα βγαλουν αδεια για να ασκησουν την αγαπημενη τους δραστηριοτητα  εντος των συνορων.

    Οσο για τον “μυστικο Σπαρτιατη”,απλα θα συμφωνισω απολυτα μαζι του.

    υσ.προσωπικες αποψεις και φιλικα παντα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #434053

    οσο για τα 13 γρ καλα κανεις και ριχνεις με τοσα αλλα δεξου οτι το ραβδωτο εχει μια σφαιρα.μια και ασε τα περι προπονησης και ευκολου στοχου.να σε δω μεσα στο δασος την ωρα που το γουρουνι παει μαλλιοκουβαρα ποσο μαγκας εισαι{το μαγκας ειναι απλα σχημα λογου}

    δηλαδη πιστευεις οτι θα τα καταφερω.. χειροτερα απο τον μεσο κυνηγο ραβδωτου???

    για πες μου ενα καλο λογο που το πιστευεις????

    καπου εχετε μπλεξει μαλλον μπλεχτει με το ραβδωτο… και αρκετοι εδω μεσα νομιζουν ,,μαλλον συνεχως γραφουν..σαν τις καλες δασκαλες στα παιδακια τους ,,στο σχολειο με τις ειδικες αναγκες…..

    και εγω φιλε μου..εχω σχεση 40 χρονια με τα οπλα… ΟΛΑ ΤΑ ΟΠΛΑ.. ΚΑΙ ΛΕΙΑ ΚΑΙ ΡΑΒΔΩΤΑ!!!

    παραμενω στην θεση μου πως το ραβδωτο…κατα 90% αφορα βολες ακινητου στοχου…και η ακριβεια του ειναι τοσο καλη…που αμα ξερεις δυο πραματα.. και εχεις ενα γυαλακι… η καταβολη στοχου…ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.

    τωρα τα επι κινουμενου..θεση εκφρασα…κανε την σχετικη προπονηση..και ολα γινονται

    εδω φιλος το επαναλαμβανω,,,βαραει..ΚΑΛΥΚΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ. μ αεροβολο,,ραβδωτο οπλο δηλαδη…… ΟΧΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ….ΣΕ ΓΡΑΜΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

    ΕΝΑ ΚΑΛΥΚΑΚΙ…ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ

    2.000 ΦΟΡΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ..ΑΠΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ.!!!!!!!.ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΙ ΚΑΤΙ…..ΔΕΝ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΣΑΝ ΠΑΓΩΝΙ….

    μια και θετεις το θεμα περι δεικτη αναπτυξης… αληθεια εισαι απο τους ανθρωπους που πιστευεις..και τον ορο..και τους ανθρωπους που τον εχουν <<κατασκευασει..????

    μπορω απλα να σου πω… οτι με ενα μαγειρεμα καποιου 5αστερου τεχνοκρατη οικονομολογου… η ελλαδα των 3.000.000 ανεργων.. με μηδενικη αυτη την στιγμη οικονομια..( μαλλον με αρνητικο ουσιαστικα προσημο ). μπορει να φανει οτι εχει…δεικτη αναπτυξης!!!!!!!!!!!!!!!

    καλος ο πελαργος που φερνει τα παιδια…αλλα ειναι παραμυθακι αγαπητε  φιλε μου…

    ( σε καθε χωρα ,,ακομα και στην ελλαδα…αν για παραδειγμα..στην ουσια απαγορευσεις το κυνηγι ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ 10 αδες  ΧΡΟΝΙΑ..

    με αμεσο η εμεσο τροπο σε σχεδον ολλους τους κατοικους της πελοπονησου… και μονο 100 ατομα εχουν αδεια η ασκουν κυνηγι..ετσι και καλλητερα θα φανταζει η βολτα αυτων των 100… στην πελοπονησο..

    . δεν ειναι καποια σοβαρη ιδιεταιροτητα.. η ανακαλυψη.η αποτελεσμα καποιων υπερσυχρονων,,τεχνικων και φυσιοδιαχειριστηκων μεταρυθμησεων….της αναπτυγμενης Ρουμανιας….ΥΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ.. μια απλη καραδοκιμασμενη συνταγη ειναι..που τρεχει στην χωρα αυτη ακομα και απο πριν τον κομουνισμο..

    . λεγετε απαγορευση... αμεση εμεση..σημασια δεν εχει…

    τωρα αν ΕΣΥ και μερικοι λιγοι αλλοι.. και καποιοι τουριστες ειστε οι μονοι πανω στο τεραστιο αυτο τραπεζι και τρωτε του

    σκασμου … η επιλεκτικα…

    μη το πλασαρετε,, με τον τροπο..αυτο…

    δεν ειμαστε μερικοι εδω μεσα ουτε απο κανενα κατσικορεμα,,ουτε κοβουμε ακομα.. τον πατσα με το ψαλιδι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #434054

    Χαζη ή οχι αγαπητε Παυλο,η αληθεια ειναι σκληρη και βρισκετε εκει εξω. Και στις ρεζερβες τα ζωντανα που ζους σε καποιες χιλιαδες στρεματα «ελευθερα»,σε πανε,βαρας το γουρουνακι σου και το ζαρκαδακι σου , το πληρωνεις  και φευγεις.Το νομιμο ειναι και ηθικον. Και μην ξεχναμε οτι αλλη νοοτροπια εχει η Αγγλια,αλλη η Ρουμανια,αλλη η Ελλαδα.Και πιστευω οτι απο πλευρας διαχειρισης,εξω ειναι εκατο χρονια μπροστα απο εμας.Δεν εχω κυνηγισει εξω λογω οικονομικης δυσχερειας (αν περισσευαν θα πηγαινα)απ” ό,τι ακουω απο φιλους που εχουν παει.Οσο για τον φτωχο,αστον. Δες μονο φετος ποσοι δεν θα βγαλουν αδεια για να ασκησουν την αγαπημενη τους δραστηριοτητα  εντος των συνορων. Οσο για τον «μυστικο Σπαρτιατη»,απλα θα συμφωνισω απολυτα μαζι του. υσ.προσωπικες αποψεις και φιλικα παντα.

    δεν πιστευω οτι ειναι ακριβως ετσι Κωστα τα πραγματα!!!μακαρι αλλα δυστιχως με την διαφημηση που πεφτει ειναι και πολλοι που πανε και γυριζουν με τα μουτρα κατεβασμενα!!!γνωριζω τετοιες περιπτωσεις!!!τεσπα φευγω να παω να συλλεξω καμια πληροφορια για τα τριγωνια στο εσωτερικο!!!Big Smile

    Υ.Γ οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι!ολοι διαφημιζουν το κυνηγι εξω αλλα φετος πχ απο τρυγωνια σκοπια βουλγαρια τζιφος!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    Paul (pavlos) στις #434077

    <p style=”text-align: left;”>Οφ τοπικ αλλά χρησιμο</p>
    <p style=”text-align: left;”>Sniper Kryptia καταλαβατε λαθος</p>
    <p style=”text-align: left;”>παραδειγμα, παμε για κυνηγι με τον mark kai ton Μπιριγκοκο και εχουμε τον γιο μας.</p>
    <p style=”text-align: left;”>Ο πρωτος παει με εικοσαρι , μαζευει τους καλυκες , σταματαει να φωτογραφισει , βαραει 2 περδικες και μετα αδιαφορει ν’ ανεβει και αλλη κορυφη για να βαρεσει και αλλες, σεβεται την απεναντι παρεα και δεν τρεχει να προλαβει τον τοπο.</p>
    <p style=”text-align: left;”>Ο δευτερος παει με το ιδανικοτερο γι’ αυτον δωδεκαρι γιατι θελει να το κανει ποιο ευκολο , κανει ολα του πρωτου αλλα επιπλεον πορωνεται και δεν σταματαει στα δυο που του φτάνουν , νομιμα μεν αλλα δεν σταματαει.</p>
    <p style=”text-align: left;”>Γυριζουμε αυτοκινητο και ο γιο μας κοιταει με θαυμασμο τον δευτερο που εχει 5 περδικες και τον θεωρει μεγαλο κυνηγο σε σχεση με τον πρωτο.</p>
    <p style=”text-align: left;”>Τι του λεμε του παιδιου μας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;</p>
    <p style=”text-align: left;”></p>
    <p style=”text-align: left;”>Στην θεση του παιδιου βαλε ολα τα παιδια που διαβαζουν εδω και ειναι ακομα αδιαμορφωτοι             ΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;</p>
    <p style=”text-align: left;”></p>
    <p style=”text-align: left;”>OTI O MARK ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΜΠΙΡΙΓΚΟΚΟ;;;;</p>
    <p style=”text-align: left;”>Αυτο το ειδοσ κυνηγου θελουμε;;;;;;;;</p>
    <p style=”text-align: left;”>Aυτο υπαρχει παντα στο κυνηγι , τα πολλα δειχνουν τον καλο κυνηγο</p>
    <p style=”text-align: left;”>ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡEΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;</p>
    <p style=”text-align: left;”>Και οι δυο νομιμοι ειναι αλλα θελουμε ενα προτυπο</p>

    και ψεματα να λεει ο mark εμεις τι λεμε;;;;;;;;;;;; φοβομαστε να πουμε στο παιδι μας το σωστο μηπως γινει κοροιδο και τον κοροιδευουν ;;;;;;;;;;;; Αφησε τι μπορει να ειναι ο καθεις πισω απο το πληκτρολογιο , απο αυτα που δηλωνουν εδω ποιο στηριζουμε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 196 έως 210 (από 248 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων