Πληροφοριες για κυνηγι στο εξωτερικο

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 241 έως 248 (από 248 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #436840

    κοιτα ποια τοπικ εχουν κινηση δηλαδη…(τραγικη κατασταση). τα αεροβολα, οι ωτοασπιδες, η θητεια και οι καρακαξες αχχααχαχχααχαχχα

    λες και ειμαστε απριλιο μηνα…λες και δεν αρχισε το κυνηγι 😀


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436845

    κοιτα ποια τοπικ εχουν κινηση δηλαδη…(τραγικη κατασταση). τα αεροβολα, οι ωτοασπιδες, η θητεια και οι καρακαξες αχχααχαχχααχαχχα λες και ειμαστε απριλιο μηνα…λες και δεν αρχισε το κυνηγι :D

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    στο ειπα εγω ρε kryptia αλλα εσυ δεν με ακουσες…….Big Smile

     αντε τωρα να δωσουμε εξηγησεις για τα 150 αρια οπου αν και γινανε σε επιβλαβη πτηνα καποιος ενοχληθηκε απο εδω μεσα ……..ως συνηθοςBig Smile

    συγνωμη που υπερθηρευουμε επιβλαβη πτηνα……….αλλα ετσι μας αρεσει και ετσι θα συνεχισουμε να κανουμε!!!!!!

    ασε που δεν εχει και τιποτα αλλο να κυνηγησουμε ακομα!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #436846

    ασε που δεν εχει και τιποτα αλλο να κυνηγησουμε ακομα!!!!!

     

    εισαι ψευτης! αφου ειναι γεματο ρινοκερους και πηγασους ! τι? δεν ειναι?:(

    εγω παντως την megan fox την ειδα αληθεια 😀 δεν λεω σε ποιο βουνο.ετσι για να σκασετε 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436850

    εισαι ψευτης! αφου ειναι γεματο ρινοκερους και πηγασους ! τι? δεν ειναι?:( εγω παντως την megan fox την ειδα αληθεια δεν λεω σε ποιο βουνο.ετσι για να σκασετε

    καλυτερα να προσεχεις πως μου μιλας για να μην μπλεξεις…..ακους εκει ‘ψευτης’….σα δε ντρεπεσαιBig Smile

    εγω αναφερα οτι δεν εχει πτηνα………οχι τριχωτα που λες εσυ…….διοτι και η megan fox τριχωτο πουλι ειναι!!!!!!!

    φυσικα και γνωριζω που εχει ρινοκερους και πηγασους αλλα για την megan fox να πω την αμαρτια μου ,δεν γνωριζα …..Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #436853

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>kryptia-e wrote:</div>
    εισαι ψευτης! αφου ειναι γεματο ρινοκερους και πηγασους ! τι? δεν ειναι?:( εγω παντως την megan fox την ειδα αληθεια δεν λεω σε ποιο βουνο.ετσι για να σκασετε

    καλυτερα να προσεχεις πως μου μιλας για να μην μπλεξεις…..ακους εκει “ψευτης’….σα δε ντρεπεσαιBig Smile εγω αναφερα οτι δεν εχει πτηνα………οχι τριχωτα που λες εσυ…….διοτι και η megan fox τριχωτο πουλι ειναι!!!!!!! φυσικα και γνωριζω που εχει ρινοκερους και πηγασους αλλα για την megan fox να πω την αμαρτια μου ,δεν γνωριζα …..Big Smile

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    κοιτα να δεις, δεν φταιω εγω. απλα το ονομα ΜΑΝΟΣ εδω μεσα εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις οσον αφορα τα ψεμματα χεχεχε γιαυτο και σε παρεξηγησα! ενοειται πως πιστευω οτι ειδες και συ τον πηγασο. τι , πλακα κανουμε τωρα?:D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436854

    κοιτα να δεις, δεν φταιω εγω. απλα το ονομα ΜΑΝΟΣ εδω μεσα εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις οσον αφορα τα ψεμματα χεχεχε γιαυτο και σε παρεξηγησα! ενοειται πως πιστευω οτι ειδες και συ τον πηγασο. τι , πλακα κανουμε τωρα?:D

    λογο του οτι εγω ειμαι νεος εδω μεσα φανταζομαι οτι αναφερεσαι σε καποιον αλλο Μανο……..!!!!

    παντος να ξαναβαπτιστω αν ειναι να με πιστεψεις…….εχω βαρεσει απο την εναρξη ως τωρα 7 πηγασους ….στην καταψυξη τους εχωBig Smile …….αληθεια λεωWhat?!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #436857

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>kryptia-e wrote:</div>
    κοιτα να δεις, δεν φταιω εγω. απλα το ονομα ΜΑΝΟΣ εδω μεσα εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις οσον αφορα τα ψεμματα χεχεχε γιαυτο και σε παρεξηγησα! ενοειται πως πιστευω οτι ειδες και συ τον πηγασο. τι , πλακα κανουμε τωρα?:D

    λογο του οτι εγω ειμαι νεος εδω μεσα φανταζομαι οτι αναφερεσαι σε καποιον αλλο Μανο……..!!!! παντος να ξαναβαπτιστω αν ειναι να με πιστεψεις…….εχω βαρεσει απο την εναρξη ως τωρα 7 πηγασους ….στην καταψυξη τους εχωBig Smile …….αληθεια λεωWhat?!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    δεν αναφερομαι “σε καποιον αλλον μανο”. εσεις οι υπολοιποι μανοι ειστε οι “καποιοι αλλοι μανοι”. ο ΜΑΝΟΣ ηταν ενας. ο original μανος. ειχε σκοτωσει πανω απο 100 πηγασους. και προσεξε, με μια τουφεκια. με τροχιοδεικτικα διασπορας!

    ετσι?

    να ξερουμε τι λεμε δηλαδη..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    gkiaouris στις #440191

    εχει κανεις το email του μπιριγκοκου, θα ήθελα να τον ρωτησω μερικες πληροφοριες για αγγλια.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 241 έως 248 (από 248 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων