Πληροφοριες για κυνηγι στο εξωτερικο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 121 έως 135 (από 248 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433186

    μαλλον αν ημουν στη θεση σου θα κραταγα μια λακωνικοταττη θεση ,,του στιλ… ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ…τιποτα παραπανω η παρακατω…

    καλος…..την επομενη φορα στειλε μου σε ΠΜ τι ακριβως θα ηθελες να γραψω για να εισαι ευχαριστημενος……

    ε,ρε….που μπλεξαμε!!!!!!Hit with Brick

    εχω ακουσει για ‘εντοπιοτητα’ (σε προ’ι’οντα και αντιληψεις) που ισχυουν στα νησια αλλα εσυ το παρατραβας…..και πολυ μαλιστα!!!!

    Ποια ειναι η δικη σας εμπειρια απο κυνηγι στο εξωτερικο (με μερες στον τοπο, θηραματα που καταδιωχθηκαν και καρπωθηκαν καθως και ποσες φορες το εχετε κανει)?

    αυτο ακριβως ειχα ρωτησει και εγω επανειλημμενως αλλα δυστυχος απαντηση δεν πηρα καμια……..Wink


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433188

    Ποια ειναι η δικη σας εμπειρια απο κυνηγι στο εξωτερικο (με μερες στον τοπο, θηραματα που καταδιωχθηκαν και καρπωθηκαν καθως και ποσες φορες το εχετε κανει)?

    αυτο ακριβως ειχα ρωτησει και εγω επανειλημμενως αλλα δυστυχος απαντηση δεν πηρα καμια……..Wink

    εχω απαντησει στην ιδια ακριβως ερωτηση και στους δυο σας πριν καιρο !!!

    αν θελετε ανατρεχετε και την διαβαζετε

    αν δεν την θυμαστε προβλημα σας

    οσο για σενα κ μπιργκ

    απαντηση σ αυτο που ρωταω δεν περνω… για κυνηγια σε συγκεκρημενες χωρες μηλαμε τοση ωρα ,,μερες,,,

    την γαλλια και την γερμανια τι την βαζεις στο παιχνιδι??

    παρε μια θεση για το 1% των κυνηγων που αναφερει ο χαντερ 21..παρε μια θεση για τον προβληματισμο

    ,,που θετω,,, ΝΑ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΤΑ ΤΟ ΕΠΙ 5 Ο ΜΙΣΘΟΣ ΤΟ ΘΗΡΕΥΤΙΚΟ ΔΗΚΑΙΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ….οπως ειναι στην χωρα που προεθεσε ο κυριος  χαντερ 21…

    παρε μια θεση για το αν θα γουσταρες στην χωρα σου ( οχι την ελλαδα) να ισχειει αυτο το μορφωματακι δηκαιου ως προς το κοστος προσβασης στο θηραμα..

    και μετα να τα πουμε και για τις χωρες που ποπ απαρεις,,για μελανι σαν σουπια..Κανενα προβλημα!!!!

    εσυ βγαζεις το θεμα εκτος,,και κατανοητο ειναι…

    στις χωρες που παει ο ελληνας για κυνηγι..πληρωνει κανονικοτατα..και με το παραπανω…μονο βενζινες και φυσιγγια δεν νομιζω…

    .τουλαχιστον πες μου ενα πρακτορειο κυνηγετικων <<<εκδρομων>> μ αυτο το τιμολογειο που λανσαρεις να πισθουμε…

     

    <hr />

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433189

     Για διαβαστε τα νεα που προσφερει το φορουμ: τεσσερις λαγοι και μια καραμπινα με τον προβολεα απο θηροφυλακες, παρανομη δασοκομια κλπ προσχαρα νεα στον Ελληνικο χωρο!

    καραολης και δημητριου

    ειναι δυο ελληνες της κυπρου..που σε ετος προσφατο..οχι τον μεσαιωνα..η ΦΑΡΑ σας επελεξε να τους ΚΡΕΜΑΣΕΙ  ζωντανους για παραδειγματισμο των υπολοιπων ελληνων αυτης της χωρας,,της κυπρου  ,,ασχετο θα μου πεις…. αμ δε…

    ο τυπος σας το μικροθεματακι αυτο..πως το λανσαρε??? για πετε μας!!!!!!!!!!!!!!!!

    σημαδακια πολυτισμου ειναι ραγιαδακο της αλοδαπης… αλλα τι καθομαι τωρα και ρωταω ποιον…..

    θελετε  να παιξουμε το παιχνδακι… των γεγονοτων???? μεσα και εγω….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433190

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, θηραματα που καταδιωχθηκαν και καρπωθηκαν καθως και ποσες φορες το εχετε κανει)?

    φιλε μου ελληναρα… δεν ειμαι F16 για να καταδιωκω, ουτε ο επιθεωρητης ΚΑΛΑΧΑΝ ΜΕ ΤΟ 44ρι,,,,,,,,, ακου καταδιωκω..

    δηλαδει εσυ αμα κυνηγας ΚΑΤΑΔΙΩΚΕΙΣ???

    σοβαρα τωρα,,, σε γιατρο το εχεις πει αυτο???

    δηλ οταν πας για αποκτηση κατοχης οπλου..λες στο γιατρο οτι μ αυτο το μαραφετι θα ΚΑΤΑΔΙΩΚΕΙΣ…πεταμενα και τετραποδα????

    και σε περναει στο τεστ??????

    αρχιζω να φοβαμαι……….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1093
    Μπιριγκογκος στις #433191

    Ποια ειναι η δικη σας εμπειρια απο κυνηγι στο εξωτερικο (με μερες στον τοπο, θηραματα που καταδιωχθηκαν και καρπωθηκαν καθως και ποσες φορες το εχετε κανει)? αυτο ακριβως ειχα ρωτησει και εγω επανειλημμενως αλλα δυστυχος απαντηση δεν πηρα καμια……..Wink εχω απαντησει στην ιδια ακριβως ερωτηση και στους δυο σας πριν καιρο !!! αν θελετε ανατρεχετε και την διαβαζετε αν δεν την θυμαστε προβλημα σας οσο για σενα κ μπιργκ απαντηση σ αυτο που ρωταω δεν περνω… για κυνηγια σε συγκεκρημενες χωρες μηλαμε τοση ωρα ,,μερες,,, την γαλλια και την γερμανια τι την βαζεις στο παιχνιδι?? παρε μια θεση για το 1% των κυνηγων που αναφερει ο χαντερ 21..παρε μια θεση για τον προβληματισμο ,,που θετω,,, ΝΑ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΤΑ ΤΟ ΕΠΙ 5 Ο ΜΙΣΘΟΣ ΤΟ ΘΗΡΕΥΤΙΚΟ ΔΗΚΑΙΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ….οπως ειναι στην χωρα που προεθεσε ο κυριος χαντερ 21… παρε μια θεση για το αν θα γουσταρες στην χωρα σου ( οχι την ελλαδα) να ισχειει αυτο το μορφωματακι δηκαιου ως προς το κοστος προσβασης στο θηραμα.. και μετα να τα πουμε και για τις χωρες που ποπ απαρεις,,για μελανι σαν σουπια..Κανενα προβλημα!!!! εσυ βγαζεις το θεμα εκτος,,και κατανοητο ειναι… στις χωρες που παει ο ελληνας για κυνηγι..πληρωνει κανονικοτατα..και με το παραπανω…μονο βενζινες και φυσιγγια δεν νομιζω… .τουλαχιστον πες μου ενα πρακτορειο κυνηγετικων <<<εκδρομων>> μ αυτο το τιμολογειο που λανσαρεις να πισθουμε… <hr />

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>http://www.youtube.com/user/markchalaris?feature=mhee
    </div>

    Ειδατε λοιπον αγαπητε οτι δεν διαβαζετε αυτα που σας γραφουν….?? Αλλοι ειναι αυτοι που πρεπει να αναρρωτωνται για το αν γνωριζουν ‘αναγνωση’… Ειπατε καποτε οτι ειχατε κυνηγησει στην Φινλανδια το ’86…Αν αυτο το θεωρειτε απαντηση στην ερωτηση που σας τεθηκε, παρακαλω ξαναδιαβαστε την! μερες, θηραματα, και ποσες φορες!! οχι αοριστολογιες της κακιας συμφορας για να ‘ριχνουμε το μελανι σαν της σουπια’! Επισης, αν ασκουσατε επιτυχως το βασικο αυτο λιθαρακι της μορφωσης (δηλ Αναγνωση…) θα διαβαζατε οτι στην ‘χωρα’ μου δεν πληρωνουμε για να κυνηγησουμε, οπως σας ειπα ΕΥΘΕΩΣ και οχι με γλιτσες οπως ειθιστε εσεις (ειθιστε, σημαινει ‘συνηθιζετε’, δεν ξερω αν το καταλαβατε…).

    Και αν ειχατε γνωση των κυνηγετικων δεδομενων στο εξωτερικο θα γνωριζατε πολυ καλα οτι ειναι αλλες οι τιμες για τους τουριστες και αλλες για τους ντοπιους (οπως κανουν και μερικοι στα νησακια για δωματια και αυτοκινητα, νες πα???). Το θεμα που τεθηκε ηταν η αναπτυξη της κυνηγετικης παιδειας και οικολογικης διαχειρησης του περιβαλλοντος. Τωρα εσεις μιλατε για το τι καναν οι συγγενεις σας επι Τσαουσεσκου, φεξε μου και γλυστρησα δηλαδη!

    Με αλλα λογια αγαπητε, ειστε ασχετος περι του θεματος οπως αποδυκνειεται και το μονο που βγαζετε εδω μεσα ειναι η χολη σας απο την προκαταληψη που σας διακατεχει. Θελετε να πιστευετε οτι ζειτε σε ‘κυνηγετικο παραδεισο’??? Με το καλο και να μας γραφετε, ιδιαιτερα μετα απο την ενημερωση σας απο τους εν λογω συγγενεις και ‘ντι βι ντα χτιρ ντι’ που αποτελουν τις πηγες της επιμορφωσης σας. Γιατι απο εδω και εμπρος θα σας ‘γραφουμε’ επισης 🙂

    Και αυτα που ειπατε περι Φαρας, θα ηθελα καποτε να βρεθουμε προσωπο με προσωπο για να δουμε εαν θα τα επαναλαμβανατε. Οσο για γεγονοτα, δεν σας δινετε το δικαιωμα να μιλατε, γιατι οποια ‘γεγονοτα’ εχετε πιασει στην διαδικτυακη σας οπη, τα εχετε διαστρεβλωσει για να διαλαλησετε το ‘αλαθητο’ σας. Μεχρι τοτε, απολαυσετε το αποτελεσμα της χθεσινης μου εξορμησεως 😉

    (ξερω, εχει φωτογραφικα λαθη, αλλα νομιζω οτι το κυριως θεμα, φαινεται 😉 )

    με κυνηγετικους αφορισμους,

    Μπιριγκογκος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433210

    παρε μια θεση για το 1% των κυνηγων που αναφερει ο χαντερ 21..παρε μια θεση για τον προβληματισμο ,,που θετω,,, ΝΑ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΤΑ ΤΟ ΕΠΙ 5 Ο ΜΙΣΘΟΣ ΤΟ ΘΗΡΕΥΤΙΚΟ ΔΗΚΑΙΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ….οπως ειναι στην χωρα που προεθεσε ο κυριος  χαντερ 21…

    ποσο πολυ διαστρεβλωνεις την αληθεια!!!!

    δηλαδη γιατι δεν αναφερεσε στην μοσχα (που επισης ανεφερα) που εχει 16 εκ κατοικους εκ των οποιον τα 2 εκ ειναι εκατομυριουχοι και για τον ‘κοσμακι’ το μεροκαματο αρχιζει απο 3000 ευρω το μηνα και  δεν εχουν κανενα προβλημα να πανε για κυνηγι αλλα αναφερεσε στα υπολοιπα 200εκατομυρια ρωσων που ζουν σε μια εκταση οση ειναι 5 φορες η ευρωπη ……τα ‘πιανεις’ τα μεγεθη???? αλλο πραγμα το κυνηγι στην ελλαδα αλλο στην αγγλια αλλο στην σκανδιναβια…..πως ειναι δυνατον να συγκρινουμε λοιπων τα ασυγκριτα????? αλλο το κυνηγι στην μοσχα και στην αγ.πετρουπολη αλλο στην σιβηρια αλλο στην ασιατικη ρωσια!!!!!

    γενικα εχεις ενα πολυ κακο ‘συστημα’…..διαβαζεις επιλεκτικα μονο οτι σε συμφερει και διαστρεβλωνεις  μονιμος τα λεγομενα των αλλων για να μπορεσεις να εξηγησης τα ανεξηγητα…….ο κοσμος εδω μεσα εχει μυαλο, βλεπει και κρινει!!!!!!!

    αν σε κανει να αισθανεσε καλυτερα τοτε ενταξει……εισαι ο καλυτερος, ο ενας και μοναδικος παγκοσμιος υπεργνωστης ολων των θεματων!!!!

    καποτε μου ειχες πει οτι το να διαφωνεις ειναι υγεια ……αυτο που εσυ κανεις ειναι κοροιδια και οχι διαφωνια!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433215

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>mark cal20 wrote:</div>
    παρε μια θεση για το 1% των κυνηγων που αναφερει ο χαντερ 21..παρε μια θεση για τον προβληματισμο ,,που θετω,,, ΝΑ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΤΑ ΤΟ ΕΠΙ 5 Ο ΜΙΣΘΟΣ ΤΟ ΘΗΡΕΥΤΙΚΟ ΔΗΚΑΙΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ….οπως ειναι στην χωρα που προεθεσε ο κυριος χαντερ 21…

    ποσο πολυ διαστρεβλωνεις την αληθεια!!!!

    δηλαδη γιατι δεν αναφερεσε στην μοσχα (που επισης ανεφερα) που εχει 16 εκ κατοικους εκ των οποιον τα 2 εκ ειναι εκατομυριουχοι και για τον “κοσμακι” το μεροκαματο αρχιζει απο 3000 ευρω το μηνα και δεν εχουν κανενα προβλημα να πανε για κυνηγι αλλα αναφερεσε στα υπολοιπα 200εκατομυρια ρωσων που ζουν σε μια εκταση οση ειναι 5 φορες η ευρωπη ……τα “πιανεις” τα μεγεθη???? αλλο πραγμα το κυνηγι στην ελλαδα αλλο στην αγγλια αλλο στην σκανδιναβια…..πως ειναι δυνατον να συγκρινουμε λοιπων τα ασυγκριτα????? αλλο το κυνηγι στην μοσχα και στην αγ.πετρουπολη αλλο στην σιβηρια αλλο στην ασιατικη ρωσια!!!!!

    γενικα εχεις ενα πολυ κακο “συστημα’…..διαβαζεις επιλεκτικα μονο οτι σε συμφερει και διαστρεβλωνεις μονιμος τα λεγομενα των αλλων για να μπορεσεις να εξηγησης τα ανεξηγητα…….ο κοσμος εδω μεσα εχει μυαλο, βλεπει και κρινει!!!!!!!

    αν σε κανει να αισθανεσε καλυτερα τοτε ενταξει……εισαι ο καλυτερος, ο ενας και μοναδικος παγκοσμιος υπεργνωστης ολων των θεματων!!!!

    καποτε μου ειχες πει οτι το να διαφωνεις ειναι υγεια ……αυτο που εσυ κανεις ειναι κοροιδια και οχι διαφωνια!!!!!!!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>

    “οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!”

    Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!!

    ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!

    </div>

    το 16 προς το 200 ειναι το 8% !!!!!!

    δηλαδη θες να κανουμε κουβεντα για το τι συμβαινει στα της χωρας. με βαση .το 8%???????

    αυτα τα κολπα ουτε ο Στουρναρας,,του θρασσους δεν τα τολμα ακομα

    εκτως και αν η μοσχα ειναι αλλη χωρα απο την σ ενωση

    μια χαρα τα λεω !!!!

    για την χωρα μιλαω… τις χωρας αυτης το 82% με νομο σταλινατο αδυνατει να κυνηγησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    στην ουσια καπου καπως ετσι ηταν και τα ποσοστα..της εποχης σφυρι κοπιδι και γροθια

    φιλαρακι,,μαλλον εσυ δεν εχεις αντοχες στον διαλογο,,,

    ενα και ενα κανουν δυο ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433216

    Και αυτα που ειπατε περι Φαρας, θα ηθελα καποτε να βρεθουμε προσωπο με προσωπο για να δουμε εαν θα τα επαναλαμβανατε. Οσο για γεγονοτα, δεν σας δινετε το δικαιωμα να μιλατε, γιατι οποια “γεγονοτα” εχετε πιασει στην διαδικτυακη σας οπη, τα εχετε διαστρεβλωσει για να διαλαλησετε το “αλαθητο” σας. Μεχρι τοτε, απολαυσετε το αποτελεσμα της χθεσινης μου εξορμησεως ;)

    τα περι φαρας οπου και οποτε γουσταρεις…απο οποια αποσταση γουσταρεις,,, στα ξαναλεω!!!!!!!!!!!!!!!

    την φωτο δεν την σχoλιαζω…

    ΑΔΕΡΦΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ..της βαζω τιτλο διοπτριτσα και ραβδωτο..δεν μου λει κατι… εκτος απο ανανδρη κρεατοσυλογη

    αμα θες μια πιο κυνηγετικη ,,δες αυτη εδω

    με 28αρακι  19γρμ σκαγακια και στοπ στα 5-6..      . και 50 βαραγα αν ειχα τον πολυτισμο σου και την αξιοπρεπεια σου.

    .αλλα εχουμε αλλη ουγια ραγιαδακο μου,,,,, αλλη ουγια

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433218

    vΟσο για γεγονοτα, δεν σας δινετε το δικαιωμα να μιλατε, γιατι οποια “γεγονοτα” εχετε πιασει στην διαδικτυακη σας οπη,

    τα γεγονοτα οχι μονο εχω το δικαιωμα να στα αντιπαραθετω στα μουτρα..για να μας πεις ποσο πολυτισμενη φαρα ειστε

    αλλα και εσυ και οι ομοιδεατες σου λορδοι ας κοιταξουν στα μουτρα τους απογονους των νεκρων που αναφερα και ας τους αραδιασουν τις ΠΑΠΑΡΓΙΕΣ  ΠΕΡΙ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΗΣ ΟΠΗΣ…… να δουμε μετα οι..δικες τους οπες…πως θα γινουν….

    καντα ολα αυτα λοιπον πρωτα

    και μετα τα λεμε γενικως περι φαρας…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #433220

    Εγω εχω μια και μοναδικη απορια,ενας  απλος εργατης εργοστασιου που εχει το προνομιο να ζει στην επαρχια της Ρωσιας παει για κυνηγι ο ανθρωπος η οχι,αυτο ειναι το ερωτημα,οποιος γνωριζει ας απαντησει.Αναφερω το να ειναι επαρχειωτης ωστε το κοστος μετακινησεις να μην ειναι σοβαρο,γιατι αναφερουμε σε ανεδικευτο εργατη που η οικονομικη επιφανεια του ειναι χαμηλη,παντου ανα το κοσμο.Θα αναφερω μονο οτι στο Καναδα σε πολυκατοικια γκετο-τερας το νοικι ειναι 850 δολλαρια και ο βασικος μισθος 1500,αν ζω στην επαρχια καπου και οχι μεσα στη πολη κατι γινεται,απο τη πολη πρεπει η να βρης γη που να σου επιτραπει η εισοδος,γιατι εχουν αγορασει τεραστιες εκτασεις ιδιωτες μολις εξω απο τη πολη,και η δημοσια γη ολο και απομακρυνεται.Και φυσικα σε εναν αστο εργατη το κυνηγι δεν ειναι στρωμενα με ροδοπεταλα,λογο μετακινησεις.Το ερωτημα ειναι λοιπων αν ο μεσος Ρωσος κυνηγαει,η καλυτερα αν ο εργατης του πρωην ανατολικου μπλοκ μπορει αμα γουσταρει να κυνηγησει,τουλαχιστον αυτη που εχουν λυσει το προβλημα της μετακινησεις,οσοι γνωριζουν ας απαντησουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #433224

    ηθελα να ρωτησω κατι….. την πινετε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433227

    ηθελα να ρωτησω κατι….. την πινετε?

    εσυ τι λες???  και σε ποιους  θετεις το ερωτημα σου???? να σου απαντησει ο καθε ενας..με τον τροπο του…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #433228

    γενικα σε πολους…. εισαι κ εσυ μεσα… γιατι την λετε ρε φιλε ο ενας στον αλλον?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433230

    γενικα σε πολους…. εισαι κ εσυ μεσα… γιατι την λετε ρε φιλε ο ενας στον αλλον?

    δε ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΡΕ…. κουβεντα κανουμε !!!! και εχουμε διαφορετικες αποψεις… Στο χωριο σου κουβεντα κανουν μονο οσοι συμφωνουν μεταξυ τους????

    αλλα σε καθε περιπτωση μαλλον το καναμε

    για να σκασεις εσυ μυτη και να μας βαλεις σε ταξη ,,,, κουτσαβακι μου!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433231

    πολυ σταρυροκουμποτο σε κοβω να το φορας το σακκακι…

    μαγκια πολυ ρε φιλε… ρωτας μπας και τον πινουμε αρκετοι εδω μεσα…..

    προσεχε μη πατησεις κανα μανικι απο την σακαδια και πεσεις χαμε… και μετα που θα βρουμε 10 πιχες μπεγλερι να σου παρουμε.. ρεφενε..ολοι εμεις…οι πολλοι///

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 121 έως 135 (από 248 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων