Επίχρυσα μέρη – 391 Gold

Επισκόπηση 31 δημοσιεύσεων (από 31 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #263318

    <FONT color=#ffffcc></FONT><FONT color=#ffffcc></FONT><FONT color=#ffffcc></FONT>
    <P><FONT face="Times New Roman, Times, serif" color=black size=3>Για χαρά </FONT></P>
    <P><FONT face="Times New Roman" size=3>Έχω στην κατοχή μου την 391 (beretta-Gold) της οποίας τα επίχρυσα μέρη έχουν ξεφτίσει, γενικά σαν όπλο έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από την αποδοσή του, απλώς έχει γίνει κάπως αποκρουστικό. Κατά καιρούς έχω προσπαθήσει να χρησιμοποιήσω δίαφορα σκευάσματα εμποτισμού σκαλισμάτων χωρίς αποτέλεσμα, Γνωρίζει κανένας πως μπορούν να χρησιμοποιηθούν αυτά, η οποιαδήποτε άλλη λύση ώστε να βελτιωθεί η εμφάνιση του όπλου? ( Μία λύση που μου δόθηκε ήταν να βαφτεί η βάση τελείως μαύρη την οποία αππερριψα)!!</FONT></P>
    <P>Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων</P>
    <P>Μακάρι να γνώριζα το συγκεκριένο site νωρίτερα, είναι πάρα πολύ χρηστικό!!!</P>

    To συγκεκριμένο topic αποτέλεσε και το πρώτο μου topic στο e-artemis. To πρόβλημα παρέμενε αλλά σήμερα λύθηκε. Επιτέλους, μπορώ να κοιτάω πάλι τα χρυσά χωρίς να στεναχωριέμαι.

    Την λύση την έδωσε ο χαράκτης με τον οποίο συνεργάζεται ο πουλάκης. Πολύ ευγενικό παιδί, προσεχτικό και με πάρα πολύ ταλέντο. Το κατάστημα το έχει στην Ιπποκράτους. Είδα σκαλίσματα του σε άλλα όπλα από το μηδέν και δεν το πίστευα.

    Βάθυναν λίγο τα σκαλίσματα και πέρασε ειδική μπογιά χρώματος χρυσού, το αποτέλεσμα πάρα πολύ καλό, αλλά το σημαντικότερο είναι ότι αν ξαναφύγουν αρκεί ένα απλό φρεσκάρισμα το οποίο μπορώ να κάνω και μόνος μου.

    Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω φώτο.


Επισκόπηση 31 δημοσιεύσεων (από 31 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων