ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 346 έως 360 (από 1,330 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #129884

    γουρουναδες τι εγινε?που χαθηκατε?ξεκουραζεστε για αυριο?


    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #129912

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΝΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #368844

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΝΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ.

    ΔΗΛΑΔΗ???

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368845

    ΔΗΛΑΔΗ???

    ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟΥ, ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΥΝΗΓΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΤΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #129938

    Κυνήγι χόμπι;

    Τελευταία ενημέρωση: Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2009, 11:07

    «Είμαι από οικογένεια κυνηγών». Ε, και; Και εγώ είμαι από οικογένεια κυνηγών. Η οικογένεια μου σταμάτησε όμως να κυνηγά όταν το κυνήγι έγινε χόμπι.

    Τι σημαίνει κυνήγι – χόμπι;

    Σημαίνει ότι έχω καταπιεσμένα ένστικτα που δεν μπορώ να τα βγάλω στην δουλειά και στην ζωή μου, παίρνω το όπλο και ό,τι κινείται πεθαίνει.

    Εκνευρίζομαι περισσότερο όταν τους βλέπω να φοράνε ρούχα παραλλαγής λες και είναι ο Ράμπο στο Αφγανιστάν.
    Μαζεύονται για καρτέρι περίπου 15 άτομα, έχοντας επαναληπτικές καραμπίνες και γλεντάνε.
    Το κυνήγι για τους σημερινούς κυνηγούς είναι γλέντι.

    Γουστάρουν να πυροβολούν, γουστάρουν να τραυματίζουν, γουστάρουν να φωτογραφίζονται με το «θηρίο» νεκρό.

    Όσο για τα πουλιά δε το συζητώ. Εκεί γίνεται το μακελειό. Κάνουν έναν κύκλο με διάμετρο 2 χιλιόμετρα πάνω από τις φωλιές των ανυποψίαστων ζωντανών, τα τρομάζουν και το νερό από κάτω γίνεται αίμα.

    Τα συγκεκριμένα τρόπαια (τα οποία είναι δεκάδες) τα δένουν αρμάθα, λες κι είναι σύκα, και διακοσμούν τα 4Χ4 μέχρι να φτάσουν στο σπίτι τους…

    Εκεί φωνάζουν τα παιδιά τους να κρατήσουν την καραμπίνα και να φωτογραφηθούν με τα νεκρά πουλιά.
    Αυτά τα παιδιά αρχίζουν να σκοτώνουν από τα 10 τους χρόνια.

    Πρώτα σπουργίτια, περιστέρια, γάτες, σκύλους και καθώς μεγαλώνουν ηλικιακά, μεγαλώνουν και οι όρχεις στον εγκέφαλό τους.

    Οι κυνηγοί νομιμοποιούνται από το κράτος και είναι δίπλα μας έχοντας στο σπίτι τους τουλάχιστον από ένα όπλο.

    Τα τελευταία χρόνια έχουν αφήσει τα κλασικά θηράματα και ανοίξανε παρτίδες με είδη προς εξαφάνιση, όπως ελάφια, ζαρκάδια, λύκους, φλαμίνγκο, πελεκάνους κ.α.

    Πολλές φορές αναρωτιούνται κάποιοι «μα γιατί τον αετό», «μα γιατί την αρκούδα», «μα γιατί το γεράκι» κ.ο.κ. Γιατί πολύ απλά είναι κυνηγοί!

    Το παρακάτω βίντεο δείχνει την «ιεροτελεστία» του κυνηγιού στην πολιτισμένη Ελλάδα.

    Παρακολουθήστε πως οι φυσιολάτρες- οικολόγοι συμπεριφέρονται σε ένα τραυματισμένο πλάσμα.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368895

    Κυνήγι χόμπι;

    Τελευταία ενημέρωση: Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2009, 11:07

    «Είμαι από οικογένεια κυνηγών». Ε, και; Και εγώ είμαι από οικογένεια κυνηγών. Η οικογένεια μου σταμάτησε όμως να κυνηγά όταν το κυνήγι έγινε χόμπι.

    Τι σημαίνει κυνήγι – χόμπι;

    Σημαίνει ότι έχω καταπιεσμένα ένστικτα που δεν μπορώ να τα βγάλω στην δουλειά και στην ζωή μου, παίρνω το όπλο και ό,τι κινείται πεθαίνει.

    Εκνευρίζομαι περισσότερο όταν τους βλέπω να φοράνε ρούχα παραλλαγής λες και είναι ο Ράμπο στο Αφγανιστάν.
    Μαζεύονται για καρτέρι περίπου 15 άτομα, έχοντας επαναληπτικές καραμπίνες και γλεντάνε.
    Το κυνήγι για τους σημερινούς κυνηγούς είναι γλέντι.

    Γουστάρουν να πυροβολούν, γουστάρουν να τραυματίζουν, γουστάρουν να φωτογραφίζονται με το «θηρίο» νεκρό.

    Όσο για τα πουλιά δε το συζητώ. Εκεί γίνεται το μακελειό. Κάνουν έναν κύκλο με διάμετρο 2 χιλιόμετρα πάνω από τις φωλιές των ανυποψίαστων ζωντανών, τα τρομάζουν και το νερό από κάτω γίνεται αίμα.

    Τα συγκεκριμένα τρόπαια (τα οποία είναι δεκάδες) τα δένουν αρμάθα, λες κι είναι σύκα, και διακοσμούν τα 4Χ4 μέχρι να φτάσουν στο σπίτι τους…

    Εκεί φωνάζουν τα παιδιά τους να κρατήσουν την καραμπίνα και να φωτογραφηθούν με τα νεκρά πουλιά.
    Αυτά τα παιδιά αρχίζουν να σκοτώνουν από τα 10 τους χρόνια.

    Πρώτα σπουργίτια, περιστέρια, γάτες, σκύλους και καθώς μεγαλώνουν ηλικιακά, μεγαλώνουν και οι όρχεις στον εγκέφαλό τους.

    Οι κυνηγοί νομιμοποιούνται από το κράτος και είναι δίπλα μας έχοντας στο σπίτι τους τουλάχιστον από ένα όπλο.

    Τα τελευταία χρόνια έχουν αφήσει τα κλασικά θηράματα και ανοίξανε παρτίδες με είδη προς εξαφάνιση, όπως ελάφια, ζαρκάδια, λύκους, φλαμίνγκο, πελεκάνους κ.α.

    Πολλές φορές αναρωτιούνται κάποιοι «μα γιατί τον αετό», «μα γιατί την αρκούδα», «μα γιατί το γεράκι» κ.ο.κ. Γιατί πολύ απλά είναι κυνηγοί!

    Το παρακάτω βίντεο δείχνει την «ιεροτελεστία» του κυνηγιού στην πολιτισμένη Ελλάδα.

    Παρακολουθήστε πως οι φυσιολάτρες- οικολόγοι συμπεριφέρονται σε ένα τραυματισμένο πλάσμα.

    ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #129941

    πριν ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΡΑΦΑΜΕ ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΦΗΜΟ VIDEO ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ Η ΟΧΙ .
    ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΤΟΥΣ ΕΝΙΩΣΑ ΠΗΡΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΑΒΓΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΚΛΠ .
    ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΜΑΚΗ ΤΙ ΣΗΜΕΝΕΙ ΚΥΝΗΓΙ .
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΕΝΤΡΟ Η ΝΑ ΠΗΔΗΞΕ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΠΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ……….
    ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΕΙ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΗΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΛΕΞΗ ΠΡΟΣ ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ……..

    ΦΙΛΕ ΚΥΝΗΓΕ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΕ ΑΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΜΠΙ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕΤΗΝ ΦΥΣΗ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑ.
    ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΑΛΗΝΕΨΕΙ……

    ΛΑΜΠΡΟΣ

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368897

    Κυνήγι χόμπι;

    Τελευταία ενημέρωση: Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2009, 11:07

    «Είμαι από οικογένεια κυνηγών». Ε, και; Και εγώ είμαι από οικογένεια κυνηγών. Η οικογένεια μου σταμάτησε όμως να κυνηγά όταν το κυνήγι έγινε χόμπι.

    Τι σημαίνει κυνήγι – χόμπι;

    Σημαίνει ότι έχω καταπιεσμένα ένστικτα που δεν μπορώ να τα βγάλω στην δουλειά και στην ζωή μου, παίρνω το όπλο και ό,τι κινείται πεθαίνει.

    Εκνευρίζομαι περισσότερο όταν τους βλέπω να φοράνε ρούχα παραλλαγής λες και είναι ο Ράμπο στο Αφγανιστάν.
    Μαζεύονται για καρτέρι περίπου 15 άτομα, έχοντας επαναληπτικές καραμπίνες και γλεντάνε.
    Το κυνήγι για τους σημερινούς κυνηγούς είναι γλέντι.

    Γουστάρουν να πυροβολούν, γουστάρουν να τραυματίζουν, γουστάρουν να φωτογραφίζονται με το «θηρίο» νεκρό.

    Όσο για τα πουλιά δε το συζητώ. Εκεί γίνεται το μακελειό. Κάνουν έναν κύκλο με διάμετρο 2 χιλιόμετρα πάνω από τις φωλιές των ανυποψίαστων ζωντανών, τα τρομάζουν και το νερό από κάτω γίνεται αίμα.

    Τα συγκεκριμένα τρόπαια (τα οποία είναι δεκάδες) τα δένουν αρμάθα, λες κι είναι σύκα, και διακοσμούν τα 4Χ4 μέχρι να φτάσουν στο σπίτι τους…

    Εκεί φωνάζουν τα παιδιά τους να κρατήσουν την καραμπίνα και να φωτογραφηθούν με τα νεκρά πουλιά.
    Αυτά τα παιδιά αρχίζουν να σκοτώνουν από τα 10 τους χρόνια.

    Πρώτα σπουργίτια, περιστέρια, γάτες, σκύλους και καθώς μεγαλώνουν ηλικιακά, μεγαλώνουν και οι όρχεις στον εγκέφαλό τους.

    Οι κυνηγοί νομιμοποιούνται από το κράτος και είναι δίπλα μας έχοντας στο σπίτι τους τουλάχιστον από ένα όπλο.

    Τα τελευταία χρόνια έχουν αφήσει τα κλασικά θηράματα και ανοίξανε παρτίδες με είδη προς εξαφάνιση, όπως ελάφια, ζαρκάδια, λύκους, φλαμίνγκο, πελεκάνους κ.α.

    Πολλές φορές αναρωτιούνται κάποιοι «μα γιατί τον αετό», «μα γιατί την αρκούδα», «μα γιατί το γεράκι» κ.ο.κ. Γιατί πολύ απλά είναι κυνηγοί!

    Το παρακάτω βίντεο δείχνει την «ιεροτελεστία» του κυνηγιού στην πολιτισμένη Ελλάδα.

    Παρακολουθήστε πως οι φυσιολάτρες- οικολόγοι συμπεριφέρονται σε ένα τραυματισμένο πλάσμα.

    ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕ, ΟΜΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ ΠΕΤΑΤΕ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΕΤΕ ΕΔΩ ΚΟΙΤΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑΡΗΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ, ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΠΥΡΟΤΕΧΝΙΜΑΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΝΤΙΚΥΝΗΓΟΙ ΔΩΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗΣ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΥΓΝΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΔΕ ΔΙΚΑΖΟΝΤΑΙ ΕΡΙΜΗΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ. ΤΗ ΕΙΔΟΥΣ ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #129943

    ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ?

    ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΑΖΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟΥΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑ.

    ΦΙΛΙΑΚΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #129944

    ΦΙΛΕ VIKTOR ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ.

    ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ ΖΟΥΚΛΑ GR ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ VINTEO ΚΑΙ ΕΚΝΕΡΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΑΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΕΝΕΙ ΚΥΝΗΓΙ.
    ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ……

    ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ….

    ΟΛΟΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ

    (αν μπορουσα να μεγαλωσω και τα γραματα να βαλω και λιγο χρωμα θα ηταν καλυτερο)

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368900

    ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ?

    ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΑΖΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟΥΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑ.

    ΦΙΛΙΑΚΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

    TΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ, ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ "ΩΜΟ" ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ "ΜΑΝΙΩΜΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ", ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΚΗ ΔΕ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΩ 100 ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ "ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΕΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ" ΧΩΡΕΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ "ΚΡΑΧΤΕΣ, ΦΙΝΤΕΣ, ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕΣΑ, ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΙ ΑΘΩΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΟ ΨΥΧΑΣΘΕΝΕΙΣ" ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΩΡΑ? ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ Η OAKLEY ΚΟΡΟΙΔΙΛΙΚΙ ΔΗΛΑΔΗ, ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΛΟΥΝ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΝΕΚΡΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ ΤΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ "ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΛΕΤΩΝ"? ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑΝΑΤΩΝΟΝΤΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ? ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ "ΦΙΛΟΖΩΙΚΕΣ ΚΟΛΑΣΕΙΣ ΣΕ ΚΛΟΥΒΙΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΩΝ"?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #368904

    ΦΙΛΕ VICTOR ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟ VIDEO ΟΣΟ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ(ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ )

    ΑΡΕ ΒΟΙΔΟΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ. B) B) B)

    ΛΑΜΠΡΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #129948

    Συγχώρα με αν κάνω λάθος αλλα οι κράχτες και οι φίντες στο παπί τι σχέση έχουν με το καρτερι της μπεκάτσας??

    Αλλο ο ορτυκοκράχτης και αλλο τα ομοιώματα και οι κράχτες(δν μιλάω για μηχανακια μιλάω για σφυρίχτρες)

    Ολη η Αμερική , η Αφρική και αρκετά κομμάτια της Ευρώπης κυνηγούν με ομοιώμτα κ κράχτες…

    Αλλο το ένα άλλο το άλλο…

    Το βιντεάκι είναι απαράδεκτο!!!
    Αυτα είναι που μας καίνε…
    Τα καραγκοζιλίκια μας…

    Αμα θες να μανιώσουν τα σκυλιά μν το βγάζεις στο δίκτυο , κρατα το στο σπίτι σου…


    Αυτοί είμαστε αυτό μας αξίζει….

    Και καλά θα μας κάνουν και θα μας κόψουν 2 μήνες κυνήγι….Γιατί είμαστε εντελώς ανεπίδεκτοι….Σε όλα!!!!

    [color=”#FF0000″>Ο ΚΑΘΕ ΒΛΑΜΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΠΛΟ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ…..
    Αυτό θα πρέπει να βγάλουμε προς τα εξώ…[/size]

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368907

    ΦΙΛΕ VICTOR ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟ VIDEO ΟΣΟ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ(ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ )

    ΑΡΕ ΒΟΙΔΟΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ. B) B) B)

    ΛΑΜΠΡΟΣ

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ "ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ", ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ Η ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ. ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ 1976 ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΓΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΑ ΛΕΓΡΕΝΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΑ ΛΕΓΡΑΙΝΑ ΚΑΗΚΑΝ 10 ΦΟΡΕΣ, ΧΤΙΣΤΗΚΑΝ, ΦΩΤΑΓΩΓΗΘΗΚΑΝ (ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΟΛΑ), ΑΛΛΑ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΘΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ: ΟΙ ΚΟΚΑΚΙΔΕΣ ΣΤΑ ΚΟΤΕΡΑ, ΤΑ ΝΕΚΡΑ ΑΝΗΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ, ΟΙ ΝΤΙΓΚΙΝΤΑΚΗΔΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΝΟΜΙΜΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ, Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΩΜΑΛΟΙ, ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΩΣ ΤΗ ΘΗΒΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΩΜΑΛΑ. ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΠΡΟΤΙΜΩ ΕΝΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΝΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΑΚΙ ΕΝΑ ΓΚΕΚΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ (ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ) ΚΑΝΕΝΑ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ "ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΟΙ" ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΤΟΥΣ, ΔΡΑΚΟΥΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΕΜΟΥΣ ΠΟΛΕΜΑΝΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗ.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368908

    [size=4][font=”Comic Sans MS”]Συγχώρα με αν κάνω λάθος αλλα οι κράχτες και οι φίντες στο παπί τι σχέση έχουν με το καρτερι της μπεκάτσας??

    Αλλο ο ορτυκοκράχτης και αλλο τα ομοιώματα και οι κράχτες(δν μιλάω για μηχανακια μιλάω για σφυρίχτρες)

    Ολη η Αμερική , η Αφρική και αρκετά κομμάτια της Ευρώπης κυνηγούν με ομοιώμτα κ κράχτες…

    Αλλο το ένα άλλο το άλλο…

    Το βιντεάκι είναι απαράδεκτο!!!
    Αυτα είναι που μας καίνε…
    Τα καραγκοζιλίκια μας…

    Αμα θες να μανιώσουν τα σκυλιά μν το βγάζεις στο δίκτυο , κρατα το στο σπίτι σου…

    [color=”#FF0000″]Ενα σωστό πράγμα να μν δείξουμε…

    Ενα πότισμα στις πέρδικες…
    Ενα τάισμα με στάρι…

    Λίγο καλαμπόκι στα παπιά τις παγωνιές…

    ΟΧΙ!!!!

    Εμεις πρέπει να δείχνουμε όλες τις μαλακίες που κάνουμε για να τα παίρνουν μετά οι άλλοι και να τα κάνουν σημαία!!!!
    [/color]
    Αυτοί είμαστε αυτό μας αξίζει….

    Και καλά θα μας κάνουν και θα μας κόψουν 2 μήνες κυνήγι….Γιατί είμαστε εντελώς ανεπίδεκτοι….Σε όλα!!!!

    [size=6][color=”#FF0000″]Ο ΚΑΘΕ ΒΛΑΜΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΠΛΟ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ[/color]…..[/size]
    Αυτό θα πρέπει να βγάλουμε προς τα εξώ…[/font][/size]

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ,

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 346 έως 360 (από 1,330 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων