ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 991 έως 1,005 (από 1,330 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #401676

    Sniper645 wrote:
    Πανο,να φανταστεις οτι ο Σπυρος το ειχε ταραξει στα 15βολλα και στα μονοβολα,αλλα σε πολυ μακρυνη αποσταση.Αλλα δεν του΄κατσε.Ηταν να το στειλει σε μενα.

    Σε καταλαβαίνω απολιτα φιλε,το εχω «ζησει» πριν τρια χρόνια!!! Εχα αλλάξει και σώβρακο απο την χαρα μου..αχαχαχααα Φωτο να το γδέρνεις δεν εβαλες ομως!!!!

    Παναγιωτης
    Κ.Σ.Κορωπιου

    Γυρισαμε αργα απο το βουνο και το δωσαμε στο Βαγγελη τον κρεοπωλη και μας το εγδαρε-μοιρασε.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #401678

    Γυρισαμε αργα απο το βουνο και το δωσαμε στο Βαγγελη τον κρεοπωλη και μας το εγδαρε-μοιρασε.

    Για πες πότε θα το μαγειρέψεις να περάσω ¨τυχαία¨ απο το σπίτι να πω ένα γεια!!!!!!! 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    368
    Chrisstk στις #401680

    Ρε Κωστή, χτύπησες κάπρο ωρέ? Έκλεισες ή σού ‘χει μείνει και τίποτ’ άλλο από θηράματα?  😆

    Μπράβο. Και στα ταίρια του!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #401684

    Κώστα ποδαρικό με κάπρο!

    Συγχαρητήρια! Και στα ταίρια του!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #401745

    Γυρισαμε αργα απο το βουνο και το δωσαμε στο Βαγγελη τον κρεοπωλη και μας το εγδαρε-μοιρασε.

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Οι ερασιτέχνες έχτισαν την κιβωτό. Οι επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό”.

    ΜΠΡΑΒΟ  ΡΕ  ΚΩΣΤΑ   !!

    ΚΑΙ  ΣΕ   ΑΝΩΤΕΡΑ !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #401747

    Sniper645 wrote:
    Γυρισαμε αργα απο το βουνο και το δωσαμε στο Βαγγελη τον κρεοπωλη και μας το εγδαρε-μοιρασε.

    Για πες πότε θα το μαγειρέψεις να περάσω ¨τυχαία¨ απο το σπίτι να πω ένα γεια!!!!!!!

    ΚΑΙ   ΦΥΣΙΚΑ   ΔΕΝ   ΝΟΜΙΖΩ   ΝΑ  ΠΑΣ   ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ   ΣΤΑ   ΜΟΥΛΟΧΤΑ ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    164
    SteliosP στις #402948

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #403216

    δραματικη επιθεση απο αγριοχοιρο …….

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    31
    asxetos στις #403231

    Αυτό όμως πρέπει να ήταν λίγο πιο μεγάλο…

     

    http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=185283&catid=6

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    47
    clouris στις #403470

    Πωλείται το γουρουνοσκυλο της αγγελίας με δοκιμή…  http://www.ihunt.gr/node/832

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    Kostas Chatzi στις #403515

    Διαβάστε μία πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία για το κυνήγι αγριογούρουνων! –> Η σκοτεινή πλευρά των αγριόχοιρων!
     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #403520

    καλησπερα καλη χρονια μπραβο ρε κωστα το ματωσες ειδα!!!εκεινη την μερα ηθελα να σε παρω τηλ αλλα εμπλεξα και εγω με τα σκυλια τρεχαμε στους κτηνιατρους παλι και τωρα μειναμε μονο με ενα σκυλι για τις υπολλοιπες αγωνιστικες!!!τελοσπαντον 5 εξορμησεις καταφερα να βγω 5 γουρουνια πηραμε!!! αυτον τον καπρο

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #403523

    και αλλα 4 μαζι οταν πεσαμε επιτελους για δευτερη φορα φετος σε κοπαδι!!!τρελαθηκαμε στα κοψιματα απο τα παλιοκαπρια 4 σκυλια 8 φορες κομμενα φετος ευτυχως χωρις απωλειες!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #403527

    καλησπερα καλη χρονια μπραβο ρε κωστα το ματωσες ειδα!!!εκεινη την μερα ηθελα να σε παρω τηλ αλλα εμπλεξα και εγω με τα σκυλια τρεχαμε στους κτηνιατρους παλι και τωρα μειναμε μονο με ενα σκυλι για τις υπολλοιπες αγωνιστικες!!!τελοσπαντον 5 εξορμησεις καταφερα να βγω 5 γουρουνια πηραμε!!! αυτον τον καπρο

    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.

    Μου εκανε τη χαρη ο θεουλης και γευτικα και εγω αυτη τη χαρα ρε Τεο.

    Μπραβο και σε σας,ωραιο το καπρι και τα αλλα φυσικα!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    560
    kinigopapias στις #403907

    Αξίζει να το δείτε, ένα μεγάλο μπράβο στο παλικάρι!!!!

    περγραφή βίντεο.   Ετσι κουβαλαμε φιλοι μου τα γουρουνια…….
    Στο βιντεακι εμφανιζονται ο Γιαννης Πανταζης (”ΡΕΚΑΚΑΒΑΣ”),ο Κωστας Χατζης (”ΜΑΥΡΟΓΑΤΑ”), ο Ναπολεων Νικολαου (”ΤΑΛΙΜΠΑΝ”), ο Κωστας Δημητρης (”ΠΑΠΠΟΥΣ), ο Χρηστος Τσιωλης (”ΚΟΤ”) και ο Λευτερης Γκικας (”ΓΩΓΩ”)
    Στο συγκεκριμενο βιντεακι το παιδι που το κουβαλαει το βαρεσε πριν τον γκρεμισει το γουρουνι στον γκρεμο και γι’αυτον τον λογο δεν αφησε κανεναν να τον βοηθησει να το τραβηξουν μονο και μονο απο πεισμα για μερικους ανεγκεφαλους που το παιζουν εξυπνοι στο κυνηγι.Το κουβαλησε για να μην χασουν την σακουλα τα κρεατοσκυλα που περιμεναν πως και πως και με τα σαλια να τρεχουν απο το στομα τους…….
    Αφιερωμενο σε ολους τους υγιεις και νεους κυνηγους που αγαπανε το κυνηγι του ΑΓΡΙΟΧΟΙΡΟΥ.Αφιερωμενο σε αυτους που εχουν φαει με το κουταλι τα βουνα και τα λαγγαδια κυνηγωντας τον ΑΓΡΙΟΧΟΙΡΟ και φυσικα στην παρεα μου!!!!!!!!!!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=tD1yQX-Gz2c&list=FLsYohRQFDphoKRsPU5tXgiw&index=1

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 991 έως 1,005 (από 1,330 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων