ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    48
    Tsipis στις #91776

    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ TA MAX32 ΤΟΥ ΣΤΟΚΑ ΜΕ 5.70 ΕΥΡΩ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ 2 ΚΟΥΤΙΑ ΠΕΡΙΣΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΑΝ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΙΣΤΟΝ ΜΕ 5.70 ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ IMPERIAL ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ 4.70 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΕΡΣΙΝΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΤΟΥ ΑΠΟΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΙΜΗ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #91781

    κωστα πια dianaτα ελληνικα η τα ισπανικα.τα ισπανικα ειναι καλυτερα απο τα ελληνικα.tsipi και τα ariston και τα imperial ειναι καλα φυσιγγια με φυσιολογικες καιρικες συνθηκες τα maxπροσωπικα δεν με ικανοποιησαν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    131
    ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΔΟΡΙΚΙ στις #91788

    ΝΑΙ ΤΑ ΜΑΧ 32 ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΜΑΠΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ…ΠΟΛΥ ΜΑΥΡΙΛΑ!!!!ΠΕΡΥΣΙ ΕΜΕΙΝΑ ΑΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ JORDAN 32 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ 6 ΕΥΡΩ…ΤΑ BALLISTIC HTANΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ…ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΤΕΦΕΡΘΕΙ?ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΦΕΤΟΣ…ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ…ΟΠΟΙΣ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΜΕΤΡΑΕΙ(ΠΕΡΣΥ ΠΗΡΑΜΕ Η ΠΑΡΕΑ 8 ΚΟΥΤΕΣ!!!)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kostas27 στις #91792

    ΤΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΦΙΛΕ ΣΤΑΘΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    223
    alexadros100 στις #91806


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Tsipis στίς 16 Aυγουστος 2007


    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ TA MAX32 ΤΟΥ ΣΤΟΚΑ ΜΕ 5.70 ΕΥΡΩ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ 2 ΚΟΥΤΙΑ ΠΕΡΙΣΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΑΝ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΙΣΤΟΝ ΜΕ 5.70 ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ IMPERIAL ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ 4.70 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΕΡΣΙΝΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΤΟΥ ΑΠΟΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΙΜΗ.


    [/indent]Αγαπητέ συνάδελφε
    Τα φυσίγγια ARISTON τα χρησιμοποιώ τα τελευταία χρόνια για κυνήγι τσιχλοκότσυφων  με σκάγια Νο 8 με καραμπίνες Beretta (303 και Greytone) και φούλ τσόκ. Δίνουν πολύ καλά αποτελέσματα σε συγκέντρωση και διάτρηση , σε θερμοκρασίες κανονικές ( με παγωνιές τα αποτελέσματα δεν είναι και τόσο ικανοποιητικά), αναπτύσουν  δε 550 at πιέσεις σύμφωνα με τον κατασκευαστή .
    Τον περασμένο Φλεβάρη αγόρασα την τελευταία κούτα 80 € (4 € / κουτί) από μαγαζί επαρχιακής πόλης. Μου προξενεί εντύπωση η τιμή που αναφέρεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #91827

    kalimera se oloys,

    ta berreta ss spedd 32 gr ta xei dokimasi kanis; ta dokimasa to proi me tin crio alla apogoiteytika

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    48
    Tsipis στις #91829

    ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΤΟΣΟ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΕΩΣΕ Ο ΤΥΠΟΣ.ΠΕΡΙΣΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΟΛΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΝΝΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ Κ…Ο ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΓΟΡΑΖΑ ΤΑ LAMBRO Α1 ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 7 ΕΩΣ 7.50 ΕΥΡΩΓΙΑ ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΑ ΝΟΜΙΖΩ.ΣΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΤΗΣ VICTORY ΜΕ 7.50 ΕΥΡΩ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    48
    Tsipis στις #91848

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ Mythos 36 γρ. 3αρια ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΙΕΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #346503

    καλημερα σε ολους.υπαρχει καμια καλη προταση για προσιτα φυσιγγια γιατι οπως παμε θα μαζευουμε τα σκαγια απο το βουνο??φυσσιγια ιδιωτη στην κερατεα που περυσι ειχαν 5.10 φετος πηγαν 6.90.

    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.ΑΠ’ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΟΥΣ……

    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    338
    giannis kk στις #91972

    Καλημερα σας και παλι..

    Πιστευετε οτι οι πολλαπλες αυξησεις των τιμων των φυσιγγιων οφειλονται

    α)απλα στην γενικοτερη ακριβεια που διακατεχει την χωρα μας?

    β)στο οτι το μολυβι ή γενικα τα υλικα γομωσης, κατι εγινε και τετραπλασιαστηκε η αξια τους? ( η ελλαδα εξαγει σκαγια νομιζω )

    ή γ)στο οτι ετσι και αλλιως ειναι δεδομενο οτι θα παρουμε φυσιγγια γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να μην παμε για κυνηγι, μιας και τοσο πολυ αγαπαμε την ενασχοληση αυτη 6 μηνες τον χρονο(κυνηγοι), 12 μηνες (σκοπευτες)… ?

    Εξαλλου μην νομιζετε φιλοι μου , οτι ολοι οι κυνηγοι καθονται και ψαχνουν οικονομικα φυσιγγια για τσιχλες και τετοια…. Επειδη ισως το ψαξανε λιγο, αλλα ειδαν και αποειδαν ψαχνοντας, πανε,περνουν 10 κουτακια επωνυμα φυσιγγια που τα χρεωνουν χρυσο τα οπλοπωλεια, και οταν τελειωσουν απλα ξαναπανε… Και γω αυτο κανω.Δυστυχως ειναι πανακρυβα οντως.Πιο πανω απο περυσι…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #91975

    6.90 TO KOYTI? GIA TSIXLES?

    KALA KRASIA

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    Κ-13 στις #91976

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ . ΔΙΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ , ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΜΕ ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ . ΠΕΡΥΣΙ , ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ROYAL ΣΤΑ 31 gr. με 4,00 ευρώ και με 4,50 ευρώ με 32gr. θεωρώ καπου εκει και φέτος θα κυμανθούν.  ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ . ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΟΝΗΡΙΑ….ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΑ ΣΤΟΚ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΦΕΤΟΣ ΜΕ +10% ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΥΓΡΑΣΙΑ… ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟΥ ΒΩΣΣΟΥ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ -ΑΘΗΝΑ – ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ …ΣΤΑ 10 ΚΟΥΤΙΑ ΜΙΣΟ ΚΟΥΤΙ ΦΥΣΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΣΚΑΓΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 3 ΚΑΝΤΕ 0,5*3 = 1,5 ΚΟΥΤΙ OFF .ΜΕ 4,70 ! Ε,ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ.ΩΣΤΟΣΩ ΚΑΤΙ ΧΡΥΣΑΦΙ ΜΕ 5,5 ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΑΡΚΑΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΑΣΤΕΡΙ.ΑΛΛΑ ΑΚΡΙΒΑ… ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ROYAL ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ 32 GR ΑΜΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΑΡΤΕ ΤΑ , ΑΞΙΖΟΥΝ . ΚΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.ΜΕ ΟΣΑ ΔΑΣΗ ΕΜΕΙΝΑΝ….ΑΧΧΧΧ.ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ, ΜΕ 4,70 ΤΟΥ ΔΗΛΑΒΕΡΗ .ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΩΦΟΡΟ ΑΘΗΝΩΝ … ΑΨΟΓΑ… ΚΑΛΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ.  ΑΠΟ ΥΨΙΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΦΥΣΣΙΓΓΙΑ (ΔΟΡΚΑΣ) ΤΑ ROTTWEIL ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    719
    KALTSDIM στις #92239

    συναδελφοι- φιλοι   <<ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ>>

    JIMPAP…. ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ…. ΣΕ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #92245


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από pkos στίς 20 Aυγουστος 2007


    kalimera se oloys,

    ta berreta ss spedd 32 gr ta xei dokimasi kanis; ta dokimasa to proi me tin crio alla apogoiteytika


    [/indent]εγω που σπατάλησα μια κούτα (Ben. Centro) την προηγούμενη κ, χρονιά, τα βρήκα αρκετά καλά μπορώ να πώ…
    Τι δεν σου πήγε καλά???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    79
    Jimmy στις #92251

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΧΛΑ ΜΕ ΠΥΡΚΑΛ 32/33/34 ΓΡ., ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ/ΝΤΕΡΜΠΥ/ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ, 8ΑΡΙΑ/9ΑΡΙΑ, ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ. ΠΕΡΥΣΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΕΩΣ 5,80 € ΤΟ ΚΟΥΤΙ.

    ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΨΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΕΤΙΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ? ΕΠΙΣΗΣ, ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ?

    ΕΓΩ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΕ BENELLI MANCINO ΚΑΙ ΤΣΟΚ 4 ΑΣΤΡΑ.

    Δημήτρης-Ηλιούπολη.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων