ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,211 έως 3,225 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    43
    xristos στις #399643

    ευχαριστω πολυ φιλοι μου θα τα δοκιμασω…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    288
    maik benelli στις #400282

    faraos dim wrote:

    KYNIGOSDK wrote:

    faraos dim wrote:
    Μηπως ηθελες να πεις 160??? 160 ΤΑ ΕΥRΟΜΙΧ ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΜΕ ΤΑ 10 ΚΟΥΤΙΑ? Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY

    Νομιζα οτι η κουτα στα Ελληνικα φυσιγγια ειναι με 20 κουτια και οχι με 10,οσα χρονια αγοραζω κουτες φυσιγγια δεν ετυχε να δω Ελληνικα σε 10δα. Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 μέρα, 22 ώρες πριν από τον faraos dim.

    ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΚΑΝΟΥΝ

    Συνάδελφοι καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους με υγε’iα  έχει δοκιμάσει κάποιος τα φυσίγγια prince ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    152
    sedici16 στις #400295

    Kαλησπέρα παιδιά!χρόνια πολλά!περσυ είχα παρει απο τον Καλκατζάκο στον Κηφισσό 10 κουτιά Nobelsport sipe 32gr 9no  για τσιχλοκότσυφα!το φυσιγγι τρομερό!σφαίρα και πουλί!κοντά μακριά!φέτος πηγα ξαναπήρα 10 κουτιά .Αποτέλεσμα?φέτος φόλα έχω πάθει ήτα χάλια!όλα τα πουλιά ζωντανά και τραυματισμένα!έχω ρίξει 6 κουτιά και όλα τα ίδια!μεγάλη απογοήτευση!Αν το πουλί είναι και λίγο μακριά γεμίζει ο ουρανός πούπουλα και το πουλί συνεχίζει κανονικά!Με το που έβαλα πάλι τα περσυνά (είχαν περισέψει 2 κουτιά)όλα οκ!έχετε το νού σας…μεγάλη απογοήτευση!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #400309

    αυτα τα φυσιγγια θελουν κρυο για να δουλεψουν καλα φετος δεν εχει το κρυο που ειχε περσι για ξανακοιτατα αλλα με πολυ κρυο καιρο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #400354

    Kαλησπέρα παιδιά!χρόνια πολλά!περσυ είχα παρει απο τον Καλκατζάκο στον Κηφισσό 10 κουτιά Nobelsport sipe 32gr 9no για τσιχλοκότσυφα!το φυσιγγι τρομερό!σφαίρα και πουλί!κοντά μακριά!φέτος πηγα ξαναπήρα 10 κουτιά .Αποτέλεσμα?φέτος φόλα έχω πάθει ήτα χάλια!όλα τα πουλιά ζωντανά και τραυματισμένα!έχω ρίξει 6 κουτιά και όλα τα ίδια!μεγάλη απογοήτευση!Αν το πουλί είναι και λίγο μακριά γεμίζει ο ουρανός πούπουλα και το πουλί συνεχίζει κανονικά!Με το που έβαλα πάλι τα περσυνά (είχαν περισέψει 2 κουτιά)όλα οκ!έχετε το νού σας…μεγάλη απογοήτευση!

     

    Και εγω ειχα παθει τα ιδια και χειροτερα εδω και χρονια,ουτε να τα βλεπω  δεν θελω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #400599

    Kαλησπέρα παιδιά!χρόνια πολλά!περσυ είχα παρει απο τον Καλκατζάκο στον Κηφισσό 10 κουτιά Nobelsport sipe 32gr 9no για τσιχλοκότσυφα!το φυσιγγι τρομερό!σφαίρα και πουλί!κοντά μακριά!φέτος πηγα ξαναπήρα 10 κουτιά .Αποτέλεσμα?φέτος φόλα έχω πάθει ήτα χάλια!όλα τα πουλιά ζωντανά και τραυματισμένα!έχω ρίξει 6 κουτιά και όλα τα ίδια!μεγάλη απογοήτευση!Αν το πουλί είναι και λίγο μακριά γεμίζει ο ουρανός πούπουλα και το πουλί συνεχίζει κανονικά!Με το που έβαλα πάλι τα περσυνά (είχαν περισέψει 2 κουτιά)όλα οκ!έχετε το νού σας…μεγάλη απογοήτευση!

    παλικαρια τα sipe θελουν υγρασια και κρυο και ειδικα νοτια!!! εγω που πηρα τα φετινα τα εριξα μια χαρα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #400783

    Τα sipe λόγω διβασικής ήταν Οκ σε κάθε καιρό απλώς εκεί που τα άλλα φυσίγγια ‘σταματούσαν’ (νοτιάδες) αυτά ήταν (σχεδόν)  αμετάβλητα. Τα δούλευα χρόνια μέχρι που πήρα μια παρτίδα με άλλο καψύλιο (με ασημένιο δακτύλιο) και κυριολεκτικά ήταν για πέταμα. Από ότι διαπίστωσα ανοίγωντας μερικά είχαν αλλάξει και τον συγκεντρωτήρα σε σύγκριση με παλαιότερη παρτίδα που ήταν τα καλά και είχαν καψύλιο με επίχρυσο δακτύλιο. Η πυρίτιδα παρέμενε η ίδια.

    Αυτά βέβαια πριν από 3-4 χρόνια γιατί από τότε δεν τα ξαναπήρα…. τώρα δεν γνωρίζω τι γίνεται.

    Καλό είναι επίσης να γνωρίζει ο κάθε φίλος που χρησιμοποιεί φυσίγγια με διβασική πυρίτιδα (εκρηκτικής καύσεως)  για θηράματα με πολλές ντουφεκιές όπως η τσίχλα και τακτικές εξόδους, ότι επιβαρύνει αρκετά το όπλο του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #402209

    ΦΊΛΟΙ ΚΥΝΗΓΟΊ ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΊΤΕ ΤΗ ΓΝΏΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΦΟΥΣΕΚΙ:MB WINTER 38GR No.4 ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΉΣΩ ΣΕ ΠΑΠΙΟΚΥΝΗΓΙ ΣΤΙΣ 12+13/01/2013 .ΤΟ ΌΠΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΊΝΑΙ ΜΙΑ BROWNING GOLD ME ΆΥΛΟ 18.7 ΤΣΟΚ INVECTOR PLUS KAI ΧΡΩΜΙΟΜΕΝΗ ΚΆΝΝΗ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΈΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΌΨΕΙΣ ΣΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #402376

    ΦΊΛΟΙ ΚΥΝΗΓΟΊ ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΊΤΕ ΤΗ ΓΝΏΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΦΟΥΣΕΚΙ:MB WINTER 38GR No.4 ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΉΣΩ ΣΕ ΠΑΠΙΟΚΥΝΗΓΙ ΣΤΙΣ 12+13/01/2013 .ΤΟ ΌΠΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΊΝΑΙ ΜΙΑ BROWNING GOLD ME ΆΥΛΟ 18.7 ΤΣΟΚ INVECTOR PLUS KAI ΧΡΩΜΙΟΜΕΝΗ ΚΆΝΝΗ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΈΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΌΨΕΙΣ ΣΑΣ.

    Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΟΜΗ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟΚΛΙΣΤΙΚΑ B&P ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΒ LONG RANGE 36GR ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΒΑΛΤΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #402386

    ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΟΜΗ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟΚΛΙΣΤΙΚΑ B&P ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΒ LONG RANGE 36GR ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΒΑΛΤΟΥ.
    [/quote]

    Σ’ευχαριστώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    118
    SpyrosK στις #402913

    Ξέρει κανείς φίλος το τηλέφωνο στο πρατήριο της ΠΥΡΚΑΛ??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #402920

    210-9799400 εως 2

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    118
    SpyrosK στις #403623

    210-9799400 εως 2

    Ευχαριστώ θα προσπαθήσω αύριο.

    Έπερνα το ……..402 και δεν απαντούσε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #405310

    Εχει παρει κανεις τα 9-10 του ΣΤΟΚΑ?

    Πηγα προχθες σε ενα μαγαζι ,που τα επαιρνα με 5 ευρω,για να παρω μια κουτα και τα εχει παει 5,5 ευρω το κουτι…

    Εχει παρει κανεις απο το πρατηριο?Τα εχει στις ιδιες τιμές?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #405324

    Εχει παρει κανεις τα 9-10 του ΣΤΟΚΑ? Πηγα προχθες σε ενα μαγαζι ,που τα επαιρνα με 5 ευρω,για να παρω μια κουτα και τα εχει παει 5,5 ευρω το κουτι… Εχει παρει κανεις απο το πρατηριο?Τα εχει στις ιδιες τιμές?

    Για το πρατήριο δεν ξέρω αλλά κατα την άποψη μου…και πολλών άλλων από εδώ μέσα δεν υπάρχει σταθερότητα στις παρτιδες αυτών των φυσιγγιων.Αλλάζει συνέχεια τις συνταγές.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,211 έως 3,225 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων