ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,241 έως 3,255 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #408007

    Δοκίμασα χθες τα B&P classic..Έμεινα πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένος..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #408008

    Δοκίμασα χθες τα B&P classic..Έμεινα πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένος..

    Γεράσιμε και εγώ τα δοκίμασα πρόσφατα καλό φυσίγγι αλλά με καλό καιρό με έπιασε το κεφάλι μου… αρκετά δυνατούτσικο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #408152

    Δοκίμασα χθες τα B&P classic..Έμεινα πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένος..

    ΜΕ ΤΗ ΤΑ ΕΡΙΧΕΣ ΜΕ ΔΙΚΑΝΟ Η ΜΕ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    molias στις #408153

    Δοκίμασα χθες τα B&P classic..Έμεινα πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένος..

    Στα 32gr είναι μακράν ότι καλύτερο έχει μπεί στο όπλο μου…Όσο για το κλώτσιμα κατά την άποψη μου είναι κανονικό υπάρχουν άλλα που κλωτσάνε πολύ περισσότερο

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #408157

    Με Νοτιά πως τα πάει;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #408226

    Με καραμπίνα τα ριχνα φίλε..Κωνσταντινε οχι ρε μια χαρά ήταν οχι πολύ δυνατά..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #408236

    και εγώ μαλακά τα θεωρώ σε γενικές γραμμές

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #408239

    Με Νοτιά πως τα πάει;

    Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

    Bάζει τα κλάματα ….χαχαχααχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #408240

    PANOUTSOS wrote:
    Με Νοτιά πως τα πάει; Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

    Bάζει τα κλάματα ….χαχαχααχα

    Mιχαλη , πιστευεις περι μειωμενης αποδοσης σε νοτιαδες κλπ κλπ ? ειδικα και σε τροποποιημενες μονοβασικες με προσθηκη νιτρογλυκερινης  , οπως ειναι η κορυφαια ΜΒ 32 , οι οποιες συμφωνα με τους ειδικους αυτων των θεωριων ειναι ανηπηρεαστες σε οποιαδηποτε καιρικη συνθυκη ? κατι που για την ταπεινη προσωπικη γνωμη δεν ισχυει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #408242

    Με καραμπίνα τα ριχνα φίλε..Κωνσταντινε οχι ρε μια χαρά ήταν οχι πολύ δυνατά..

    Εγώ τα έριξα με ζεστό καιρό και την ένιωσα λίγο να σου πω, μετά πήρα τα 30άρια και ήταν μια χαρά. Απο ντουφεκιά πάντως θάνατος…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #408244

    Το πιο μαλακο για μενα παιδια ειναι το rc 32 το ριχνω συνεχεια με τα δικαννα και δεν εχω κανενα προβλημα ακομα και οταν ριχνω μεγαλη ποσοτητα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    molias στις #408291

    Με Νοτιά πως τα πάει;

    Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

    εγω τα εχω ριξεο φετος με ολους τους καιρους απο 0 εως 17 βαθμους και μπορω να πω οτι ειναι το μονο φυσιγγι που μενει σταθερο στις καιρικες μεταβολες. ειδικα στο κρυο ξυριζει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #408297

    mixgik wrote:

    PANOUTSOS wrote:
    Με Νοτιά πως τα πάει; Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

    Bάζει τα κλάματα ….χαχαχααχα

    Mιχαλη , πιστευεις περι μειωμενης αποδοσης σε νοτιαδες κλπ κλπ ? ειδικα και σε τροποποιημενες μονοβασικες με προσθηκη νιτρογλυκερινης , οπως ειναι η κορυφαια ΜΒ 32 , οι οποιες συμφωνα με τους ειδικους αυτων των θεωριων ειναι ανηπηρεαστες σε οποιαδηποτε καιρικη συνθυκη ? κατι που για την ταπεινη προσωπικη γνωμη δεν ισχυει

    Kαλημέρα Δημήτρη. Η γνώμη μου είναι πως μόνο καθαρόαιμες διβασικές (sipe – s4) την ”παλεύουν” στην υγρασία και η άποψη μου έχει σχηματιστεί από το κυνήγι της τσίχλας , στην ”πίστα” όπως λες κ εσύ χαχαχαχαχααχ. Μέρες με πολύ υγρασία έχω ρίξει μπόλικο κυνηγητό πίσω από τραυματισμένα πουλιά , αλλά και πουλιά που μετά από 2 τουφεκιές πάνω τους έπεφταν 100 μέτρα μακριά , με μονοβασικες (Α1 , aquilla) και τροποποιημενες  μονοβασικες ( g300 ούτε να την βλέπω κ πολύ λιγότερο mb-32). Σίγουρα υπάρχουν πολλοί παράγοντες που επηρεάζουν το τελικό αποτέλεσμα(φυσίγγι) αλλά εγώ τα ημίμετρα τα έκοψα κ ησύχασα χαχαχαχαχ . Αναφέρομαι σε φυσίγγια εμπορίου .

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #408337

    Ξερει κανείς τα oscar τα 32gr με τι είναι γεμισμένα? Με mb μου κάνουν και αυτά..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #408339

    Δημητρης Benelli wrote:

    mixgik wrote:

    PANOUTSOS wrote:
    Με Νοτιά πως τα πάει; Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

    Bάζει τα κλάματα ….χαχαχααχα

    Mιχαλη , πιστευεις περι μειωμενης αποδοσης σε νοτιαδες κλπ κλπ ? ειδικα και σε τροποποιημενες μονοβασικες με προσθηκη νιτρογλυκερινης , οπως ειναι η κορυφαια ΜΒ 32 , οι οποιες συμφωνα με τους ειδικους αυτων των θεωριων ειναι ανηπηρεαστες σε οποιαδηποτε καιρικη συνθυκη ? κατι που για την ταπεινη προσωπικη γνωμη δεν ισχυει

    Kαλημέρα Δημήτρη. Η γνώμη μου είναι πως μόνο καθαρόαιμες διβασικές (sipe – s4) την »παλεύουν» στην υγρασία και η άποψη μου έχει σχηματιστεί από το κυνήγι της τσίχλας , στην »πίστα» όπως λες κ εσύ χαχαχαχαχααχ. Μέρες με πολύ υγρασία έχω ρίξει μπόλικο κυνηγητό πίσω από τραυματισμένα πουλιά , αλλά και πουλιά που μετά από 2 τουφεκιές πάνω τους έπεφταν 100 μέτρα μακριά , με μονοβασικες (Α1 , aquilla) και τροποποιημενες μονοβασικες ( g300 ούτε να την βλέπω κ πολύ λιγότερο mb-32). Σίγουρα υπάρχουν πολλοί παράγοντες που επηρεάζουν το τελικό αποτέλεσμα(φυσίγγι) αλλά εγώ τα ημίμετρα τα έκοψα κ ησύχασα χαχαχαχαχ . Αναφέρομαι σε φυσίγγια εμπορίου .

    Mιχαλη οταν μπορεις κανε το εξης τεστ , βαλε σε μια τσεπη του γιλεκου σου ανακατεμενα 10 φυσιγγια 32 γρ , διαφορων εταιριων και πυριτιδων , μονοβασικων και  διβασικων και τριβασικων , γεμισε το οπλο σου χωρις ομως να κοιτας τι φυσιγγι βαζεις στην θαλαμη , κανε κανονικα το καρτερι σου , ριξε και κυτταξε μετα τι ριχνεις , και στις αποτυχιες αλλα και στις επιτυχιες , βαζω στοιχημα οτι θα μεινεις με το στομα ανοιχτο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,241 έως 3,255 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων