ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,436 έως 3,450 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    LupoGeros στις #464221

    Τα Neo Velox 33gr τα εχει δοκιμασει κανεις? Διαφορες συμπεριφορας σε διαφορετικες θερμοκρασιες και αλλες πληροφοριες ειναι παντα ευπροσδεκτες.
    Εχω παρει ενα κουτι σε Νο8 αλλα δεν ετυχε ακομα να δοκιμασω και μιας και ο καιρος θα μας αφησει μεσα μερικες μερες ρωταω να μαθω οτι μπορω..Επισης τι προτηνετε για Τρυγονι – Περδικα σε θερμοκρασια 20 – 30 βαθμους και με υγρασια σταθερα πανω απο το 60% μεχρι και 90% τις <<καλες>> μερες.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    470
    xxpetros στις #464243

    Τι γνώμη έχετε για τα Άριστον 32 γραμμάρια?

    Καλημερα
    Παλιοτερα που τα εριχνα ημουν πολυ ευχαριστημενος !!! Αξιοπρεπεστατα.

    Φιλικα Πετρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #464246

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Pashalis88 wrote:</div>
    Τι γνώμη έχετε για τα Άριστον 32 γραμμάρια?

    Καλημερα<br>
    Παλιοτερα που τα εριχνα ημουν πολυ ευχαριστημενος !!! Αξιοπρεπεστατα.

    Φιλικα Πετρος

    πέτρο κάποτε τα ρίχναμε και εμείς,αλλα ανεβηκε η τιμή και ετσι ψάξαμε αλλου.
    Αν έχουν κρατηση τα ίδια υλικά γεμίσματος τότε ναι,αλλα θα το ψάξω και εγώ γιατι είδα οτι έπεσε η τιμή τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #464248

    ΜΑΝΟ δεν τις ξερω τις ταχυτητες αλλα δεν το λες και αργο!για το εργαλειο σου μια χαρα ειναι και τα τριανταρια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #464691

    τα GM3 FAST της nsi τα έχει δουλέψει κανένας να μας πεί εντυπώσεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #464693

    τα GM3 FAST της nsi τα έχει δουλέψει κανένας να μας πεί εντυπώσεις?

    μανο ….αυτα ειναι τα ιδια με τα παλια (tordo) που εβγαζε μεχρι και περσι νομιζω!!

    0

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    hunter222 στις #464695

    παιδια το rio pichon larga distancia 36γρ το εχει δουλεψει κανεις???υπαρχει σε προσφορα απο ενα φιλο και σκεφτομαι να το παρω σε μεγαλη ποσοτητα αλλα δεν ξερω αν θα ναι καλο σε φασσα και παπι-ειδικα σε φασσα το θελω

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #464706

    το rio pichon larga distancia 36γρ το εχει δουλεψει κανεις???υπαρχει σε προσφορα απο ενα φιλο και σκεφτομαι να το παρω σε μεγαλη ποσοτητα αλλα δεν ξερω αν θα ναι καλο σε φασσα

    φιλε απο τα καλυτερα για φασσα. το ριχνω χρονια. ειχα παρει και εγω αρκετα!!
    οταν λες σε προσφορα ποσο θα τα παρεις?
    παντως εχει ερθει και νεο richon!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #464707

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>manosbmw wrote:</div>
    τα GM3 FAST της nsi τα έχει δουλέψει κανένας να μας πεί εντυπώσεις?

    μανο ….αυτα ειναι τα ιδια με τα παλια (tordo) που εβγαζε μεχρι και περσι νομιζω!!

    0

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN)<br>
    Σ.Σ.Κ.Π<br>
    Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ<br>
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!<br>
    ΗΘΕΛΕ, ΛΕΕΙ, ΝΑ ΝΑΙ ΛΕΥΤΕΡΟΣ. ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΝ……..

    </div>

    γιώργο τα κόκκινα εννοείς?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #464710

    http://www.kalco.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=155

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #464711

    παιδια το rio pichon larga distancia 36γρ το εχει δουλεψει κανεις???υπαρχει σε προσφορα απο ενα φιλο και σκεφτομαι να το παρω σε μεγαλη ποσοτητα αλλα δεν ξερω αν θα ναι καλο σε φασσα και παπι-ειδικα σε φασσα το θελω

    Γιωργο δες εδώ μια τουφεκια στα 40 μετρα μετρημένα με μετροκορδελα και μισο τσοκ..το φυσιγγι είναι ακριβως το ιδιο με αυτό που εβαλε παραπανω ο Supernova..αυτό που εβαλες εσυ φωτο είναι η παλια συσκευασια του,αλλα είναι ακριβως το ιδιο φυσιγγι..φετος πηρα ένα τρυγονι με νουμερο 7,5 και 4 αστρα παρα πολύ μακρια..θα το εριχνα με κλειστα ματια σε φασσες αλλα θα εβαζα ανοιχτο τσοκαρισμα,καθως είναι συγκεντρωτικο,δεν θα εβαζα πανω από μισο τσοκ..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #464725

    τα GM3 FAST της nsi τα έχει δουλέψει κανένας να μας πεί εντυπώσεις?<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    το κυνηγετικό όπλο είναι μόνο για κυνήγι-σκοπευτήριο

    </div>

    μανο περισυ στα μπασιματα τα εριξα με τις benelli μου καποιες μερες που τα πουλια δεν χαμηλωναν με τιποτα. με *** και ** σε νουμερο 8 εκαναν καταπληκτικα σκοτωματα.φετος εχω παρει 5 κουτια σε 7αρι και τα εχω δουλεψει σε καρακαξες και κουρουνες και εχω μεινει ικανοποιημενος.σιγουρα στα περασματα θα παω με αυτα παλι φετος.στο περπατητο δεν ριχνω πανω απο 30γραμ οποτε δεν εχω αποψη.τα φυσιγγια ειναι λευκα διαφανη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #464728

    τα GM3 FAST της nsi τα έχει δουλέψει κανένας να μας πεί εντυπώσεις?<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    το κυνηγετικό όπλο είναι μόνο για κυνήγι-σκοπευτήριο

    </div>

    Είναι πολύ καλό φυσίγγι και << κόβει>> μακρυά.
    Το χρησιμοποιούσα στο δίκανο που έχει στενούς αυλούς παλιά όταν η NSI το ονομαζε TORDO.
    Τώρα του άλλαξε όνομα και κουτί αλλά νομίζω οτι το φυσίγγι παραμένει το ίδιο.
    Με την καραμπίνα που έχει ανοιχτούς αυλούς δεν με πολυενθουσίασε. Μπορεί βέβαια να ήταν
    και ιδέα μου,γιατί με αυτό το όπλο χρησιμοποιώ μόνιμα κάποια άλλα φυσίγγια.
    Κάνε μιά δοκιμή αργότερα στίς τσίχλες και ειδικά στο καρτέρι και θα κρίνεις μόνος σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    hunter222 στις #464729

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>giwrgosxrysoupolh wrote:</div>
    παιδια το rio pichon larga distancia 36γρ το εχει δουλεψει κανεις???υπαρχει σε προσφορα απο ενα φιλο και σκεφτομαι να το παρω σε μεγαλη ποσοτητα αλλα δεν ξερω αν θα ναι καλο σε φασσα και παπι-ειδικα σε φασσα το θελω

    Γιωργο δες εδώ μια τουφεκια στα 40 μετρα μετρημένα με μετροκορδελα και μισο τσοκ..το φυσιγγι είναι ακριβως το ιδιο με αυτό που εβαλε παραπανω ο <span class=”z9knb50″ id=”z9knb50_2″ style=”height: 12px; font-weight: bold;”>Supernova</span>..αυτό που εβαλες εσυ φωτο είναι η παλια συσκευασια του,αλλα είναι ακριβως το ιδιο φυσιγγι..φετος πηρα ένα τρυγονι με νουμερο 7,5 και 4 αστρα παρα πολύ μακρια..θα το εριχνα με κλειστα ματια σε φασσες αλλα θα εβαζα ανοιχτο τσοκαρισμα,καθως είναι συγκεντρωτικο,δεν θα εβαζα πανω από μισο τσοκ..

    Σε ευχαριστω φιλε Γιαννη για τις πληροφοριες να σαι καλα λεω να το παρω σε ν5 ισως και ν4 για φασσα αλλα θελω στενες κατανομες μιας και η αποσταση αρκετες φορες θα ξεφευγει μπορει και σε 50+…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    giwrgos7 στις #464730

    καλησπερα παιδια εγς χρισιμοποιω τα aquilla T2 στην τσιχλα k eimai αρκετα ικανοποιημενος…δν ξερω αν τα εχει δοκικμασει κανεις….
    βεβαια ειμαι της αποψης να μην αλλαζεις συχνα φυσιγγια,γν τα συνιθεισεις κιoλας!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,436 έως 3,450 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων