ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,451 έως 3,465 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #464736

    βλεπω οτι βγαζετε συμπερασματα για τα ετοιμα φυσιγγια οτι το ταδε εχει αυτη τη συγκεντρωση οτι ειναι καλο στην τσιχλα οτι εχει αυτες της πιεσεις κτλ ,και γελαω για ολα αυτα που γρεφετε και για τα συμπερασματα που βγαζετε για ετοιμα φυσιγγια που δεν εχουν καμια ουσια ολα αυτα , χαμενος κοπος απο ολους σας και τα τεστ και οι δοκημες , γιατι στο κουτι το 25 φυσιγγιων κανενα δεν ειναι ομοιο αναμεταξυ τους , και το χειρωτερο οταν παρεις φετος ενα της ταδε μαρκας κουτι που καπος το παει το οπλο σου, οταν ξαναπαρεις την ιδια μαρκα αλλα αλλης παρτιδας θα βρεις αλλα βλητηκα χαρακτηρηστηκα που ισως δεν θα πηγενουν στο οπλο σου ,μονο με την ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ θα εχετε παντα το ιδιο φυσιγγιο και ολα τα φυσιγγια ομοια αναμεταξυ τους , εαν βεβεα τα ζυγηζετε ενα ενα στο χερι με ζυγαρια ακρυβιας ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ σε ολα μου τα φυσιγγια απο τσιχλα μεχρη λαγο και εχω βρει την υγεια μου δηχως εκνευρησμους και τραυματηζμους θυραματων.Και ποτε μην περνετε μεγαλες ποσοτητες ετοιμων φυσιγγιων γιατι μπορει να μην βγουν καλα και ασ ειναι προσφορα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #464737

    μπορεις να μου πεις φιλε νικο τι ταχυτητες και τι πιεσεις βγαζεις στα φυσιγγια σου?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #464738

    ασε σου απάντάω εγώ 120 χλμ την ώρα,και 2064,1 bar

    ρε δεν σας εχω πει να του πέρνετε το πληκρολόγιο απο τα χέρια γιατι του κάνει SEX,και θα μας δώσει στα χέρια τα μάτια μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #464739

    ασε σου απάντάω εγώ 120 χλμ την ώρα,και 2064,1 bar

    ρε δεν σας εχω πει να του πέρνετε το πληκρολόγιο απο τα χέρια γιατι του κάνει SEX,και θα μας δώσει στα χέρια τα μάτια μας.<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    το κυνηγετικό όπλο είναι μόνο για κυνήγι-σκοπευτήριο

    </div>

    εσυ ολο μπουρδες λες γιαυτο δεν απανταω σε κανεναν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #464740

    και δεν αξηζετε ουτε μια συμβουλη ΕΞΥΠΝΑΚΗΔΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #464741

    βλεπω οτι βγαζετε συμπερασματα για τα ετοιμα φυσιγγια οτι το ταδε εχει αυτη τη συγκεντρωση οτι ειναι καλο στην τσιχλα οτι εχει αυτες της πιεσεις κτλ ,και γελαω για ολα αυτα που γρεφετε και για τα συμπερασματα που βγαζετε για ετοιμα φυσιγγια που δεν εχουν καμια ουσια ολα αυτα , χαμενος κοπος απο ολους σας και τα τεστ και οι δοκημες , γιατι στο κουτι το 25 φυσιγγιων κανενα δεν ειναι ομοιο αναμεταξυ τους , και το χειρωτερο οταν παρεις φετος ενα της ταδε μαρκας κουτι που καπος το παει το οπλο σου, οταν ξαναπαρεις την ιδια μαρκα αλλα αλλης παρτιδας θα βρεις αλλα βλητηκα χαρακτηρηστηκα που ισως δεν θα πηγενουν στο οπλο σου ,μονο με την ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ θα εχετε παντα το ιδιο φυσιγγιο και ολα τα φυσιγγια ομοια αναμεταξυ τους , εαν βεβεα τα ζυγηζετε ενα ενα στο χερι με ζυγαρια ακρυβιας ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ σε ολα μου τα φυσιγγια απο τσιχλα μεχρη λαγο και εχω βρει την υγεια μου δηχως εκνευρησμους και τραυματηζμους θυραματων.Και ποτε μην περνετε μεγαλες ποσοτητες ετοιμων φυσιγγιων γιατι μπορει να μην βγουν καλα και ασ ειναι προσφορα

    [/quote ] Νικο σιγουρα τα μεσαιας κατηγοριας τιμης φυσιγγια δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που φτιαχνουν οι σοβαροι ιδογομωτες απο πλευρας σταθεροτηταςΤο θεμα ειναι οτι αρκετος κοσμος δεν εχει τον χρονο τις γνωσεις και τα χρηματα να ασχοληθει με την ιδογομωση ,και ετσι αγοραζουν τα φυσιγγια που εσυ θεωρεις σαν γελοια. Θα σου πω κατι πολυ φιλικα προσπαθεις να πεις κατι αλλα φιλε το λες με λαθος τροπο,Φιλικα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #464743

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Νίκος Σάμος wrote:</div>

    βλεπω οτι βγαζετε συμπερασματα για τα ετοιμα φυσιγγια οτι το ταδε εχει αυτη τη συγκεντρωση οτι ειναι καλο στην τσιχλα οτι εχει αυτες της πιεσεις κτλ ,και γελαω για ολα αυτα που γρεφετε και για τα συμπερασματα που βγαζετε για ετοιμα φυσιγγια που δεν εχουν καμια ουσια ολα αυτα , χαμενος κοπος απο ολους σας και τα τεστ και οι δοκημες , γιατι στο κουτι το 25 φυσιγγιων κανενα δεν ειναι ομοιο αναμεταξυ τους , και το χειρωτερο οταν παρεις φετος ενα της ταδε μαρκας κουτι που καπος το παει το οπλο σου, οταν ξαναπαρεις την ιδια μαρκα αλλα αλλης παρτιδας θα βρεις αλλα βλητηκα χαρακτηρηστηκα που ισως δεν θα πηγενουν στο οπλο σου ,μονο με την ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ θα εχετε παντα το ιδιο φυσιγγιο και ολα τα φυσιγγια ομοια αναμεταξυ τους , εαν βεβεα τα ζυγηζετε ενα ενα στο χερι με ζυγαρια ακρυβιας ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ σε ολα μου τα φυσιγγια απο τσιχλα μεχρη λαγο και εχω βρει την υγεια μου δηχως εκνευρησμους και τραυματηζμους θυραματων.Και ποτε μην περνετε μεγαλες ποσοτητες ετοιμων φυσιγγιων γιατι μπορει να μην βγουν καλα και ασ ειναι προσφορα

    [/quote ] Νικο σιγουρα τα μεσαιας κατηγοριας τιμης φυσιγγια δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που φτιαχνουν οι σοβαροι ιδογομωτες απο πλευρας σταθεροτηταςΤο θεμα ειναι οτι αρκετος κοσμος δεν εχει τον χρονο τις γνωσεις και τα χρηματα να ασχοληθει με την ιδογομωση ,και ετσι αγοραζουν τα φυσιγγια που εσυ θεωρεις σαν γελοια. Θα σου πω κατι πολυ φιλικα προσπαθεις να πεις κατι αλλα φιλε το λες με λαθος τροπο,Φιλικα<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΚΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Σ.Σ,Κ.Π

    </div>

    γεια σου φιλε βαγκο , εχω δοκημαση πολλα φυσηγγια και επωνημα και ανωνημα , και αλαζωντας καθε κουτι αρχηζα απο την αρχη της δοκημες που στο τελος δεν μπορουσα να βγαλω ακρη και το επαιζα κορονα γραμματα που τα παρατησα ,και στο τελος μετα απο πολυ διαβαζμα και ελαχηστες δοκημες φτιαχνω τα δικα μου σταθερα φυσιγγια και ησυχασα ,ναι οντος πρεπει να εχεις χρονο και υπομονη για να ασχοληθη καπιος με την σωστη ιδιογωμοση, αλλα για τα αλλα παιδια που δεν εχουν χρονο και υπομονη καλυτερα να μην δενοντε με μια μαρκα και να τα εχουν σαν τα καλυτερα γιατι καπια στηγμη θα τους προδοσουν , πρωτα να τα δοκημαζουν σε εναν στοχο και μετα στα εκλεκτα θυραματα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #464752

    Κυριε νικο απο την ομορφη σαμο(υπηρετησα 9 μηνες στους μυτιληνιους) εγω στην τσιχλα που ειναι το βασικο θηραμα που κυνηγαω ριχνω 2500 με 3000 φυσιγγια τη χρονια ητοι 5-6 κουτες και σας το γραφω αυτο χωρις ιχνος υπερβολης.θα ηθελα να μου πειτε το χρονο που χρειαζεται να γεμιστει ο παραπάνω αριθμός φυσιγιων και το κοστος.
    Επισης θα συμφωνησω με το vago-benelli1.η παρατήρηση σου είναι σωστή αλλα ο τρόπος που εκφράζεται λσνθασμενος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #464754

    καλημερα η γμωμη μου ειναι οτι η σωστη ιδιογωμωση ειναι οτι το καλυτερο απο πλευρας σταθερης ντουφεκιας.και ο μητσος ομως εχει δικιο αφου ριχνουμε τοσα πολλα φυσιγκια στις τσιχλες.εγω προσωπικα δινω και μου φτιαχνει ενας φιλος καμια εκατοστη φυσιγκια καθε χρονο τα οποια τα εχω για ειδικες περιπτωσεις υγρασιας.κατα τα αλλα ο κυριως ογκος ειναι τα καφε της λαμπρο για την 1187 και τα λακο 30 για το πλαγιοκανο.ειμαι υπερμαχος του να μην αλλαζεις συχνα φυσιγκια και να συνηθιζεις μια τουφεκια.ο φιλος απο τη σαμο σωστα τα λεει αλλα καπως ατσαλα…ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    hunter222 στις #464756

    καλημερα παιδια συμφωνω και εγω η ιδιογομωση ειναι καλυτερη και ας ειμαι εγω ο λαθος τυπος που αναγραφεται παραπανω και αγοραζω φυσιγγια εμποριου σε μεγαλες ποσοτητες….αλλα πολλες φορες δεν ειναι καλο να προτρεχουμε αλλα να μαθαινουμε περισσοτερα για τον τροπο κυνηγιου και τον τοπο που προοριζονται τα φυσιγγια αυτα….συγκεκριμενα λοιπον τα rio pichon longa diastancia που παρηγγειλα τα θελω για φασσα ρε παιδια στις καλαμποκιες στον καμπο για τελευταια φυσιγγια εκει π οι φασσες εχουν φυγει ανω των 40-50μετρων και δεν δινω τοση σημασια για το φυσιγγι γιατι ουτε για το τροπο κυνηγιου της δεν δινουμε σημασια καθως τουφεκαμε χωρις σημαδεμα οπου μαυριζει σε ενα κοπαδι 5000 10000 πουλια π ειναι στα 10 μετρα οι πρωτες μπροστα μας στην καλαμποκια…θελω να πω ολοι γνωριζουμε πως πολλες φορες κυνηγουμε με ημιμετρα αλλα ισως το στυλ και ο τροπος κυνηγιου δεν απαιτουν μια παραπανω καλαισθησια και ποιοτητα ευχαριστω παντοτε φιλικα και καλοπροεραιτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #464757

    καλημερα παιδια συμφωνω και εγω η ιδιογομωση ειναι καλυτερη και ας ειμαι εγω ο λαθος τυπος που αναγραφεται παραπανω και αγοραζω φυσιγγια εμποριου σε μεγαλες ποσοτητες….αλλα πολλες φορες δεν ειναι καλο να προτρεχουμε αλλα να μαθαινουμε περισσοτερα για τον τροπο κυνηγιου και τον τοπο που προοριζονται τα φυσιγγια αυτα….συγκεκριμενα λοιπον τα rio pichon longa diastancia που παρηγγειλα τα θελω για φασσα ρε παιδια στις καλαμποκιες στον καμπο για τελευταια φυσιγγια εκει π οι φασσες εχουν φυγει ανω των 40-50μετρων και δεν δινω τοση σημασια για το φυσιγγι γιατι ουτε για το τροπο κυνηγιου της δεν δινουμε σημασια καθως τουφεκαμε χωρις σημαδεμα οπου μαυριζει σε ενα κοπαδι 5000 10000 πουλια π ειναι στα 10 μετρα οι πρωτες μπροστα μας στην καλαμποκια…θελω να πω ολοι γνωριζουμε πως πολλες φορες κυνηγουμε με ημιμετρα αλλα ισως το στυλ και ο τροπος κυνηγιου δεν απαιτουν μια παραπανω καλαισθησια και ποιοτητα ευχαριστω παντοτε φιλικα και καλοπροεραιτα

    αν τα θέλεις για τρίτο φυσίγγι σε μακρινές αποστάσεις δεν θα στο συνιστούσα, απο την άποψη ότι σε τέτοια απόσταση το πουλί για να βληθεί, θα βληθεί πιό εύκολα απο ένα χοντρό σκάγι 4-3 ακόμα και 2, άποψη μου είναι να βρείς ένα συγκεντρωτικό φυσίγγι σε βαρεία γόμωση ( semi magnum ), εφόσον η τρίτη τουφεκιά είναι στο μπουλούκι, άρα με μεγάλη γόμωση και χοντρό σκάγι, έχεις περισσότερες πιθανότητες να πάρεις κάποιο πουλί ή πουλιά απο μια τουφεκιά στο μπουλούκι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    hunter222 στις #464758

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>giwrgosxrysoupolh wrote:</div>
    καλημερα παιδια συμφωνω και εγω η ιδιογομωση ειναι καλυτερη και ας ειμαι εγω ο λαθος τυπος που αναγραφεται παραπανω και αγοραζω φυσιγγια εμποριου σε μεγαλες ποσοτητες….αλλα πολλες φορες δεν ειναι καλο να προτρεχουμε αλλα να μαθαινουμε περισσοτερα για τον τροπο κυνηγιου και τον τοπο που προοριζονται τα φυσιγγια αυτα….συγκεκριμενα λοιπον τα rio pichon longa diastancia που παρηγγειλα τα θελω για φασσα ρε παιδια στις καλαμποκιες στον καμπο για τελευταια φυσιγγια εκει π οι φασσες εχουν φυγει ανω των 40-50μετρων και δεν δινω τοση σημασια για το φυσιγγι γιατι ουτε για το τροπο κυνηγιου της δεν δινουμε σημασια καθως τουφεκαμε χωρις σημαδεμα οπου μαυριζει σε ενα κοπαδι 5000 10000 πουλια π ειναι στα 10 μετρα οι πρωτες μπροστα μας στην καλαμποκια…θελω να πω ολοι γνωριζουμε πως πολλες φορες κυνηγουμε με ημιμετρα αλλα ισως το στυλ και ο τροπος κυνηγιου δεν απαιτουν μια παραπανω καλαισθησια και ποιοτητα ευχαριστω παντοτε φιλικα και καλοπροεραιτα

    αν τα θέλεις για τρίτο φυσίγγι σε μακρινές αποστάσεις δεν θα στο συνιστούσα, απο την άποψη ότι σε τέτοια απόσταση το πουλί για να βληθεί, θα βληθεί πιό εύκολα απο ένα χοντρό σκάγι 4-3 ακόμα και 2, άποψη μου είναι να βρείς ένα συγκεντρωτικό φυσίγγι σε βαρεία γόμωση ( <span class=”t1094mz3m8p” id=”t1094mz3m8p_4″ style=”height: 12px; font-weight: bold;”>semi</span> magnum ), εφόσον η τρίτη τουφεκιά είναι στο μπουλούκι, άρα με μεγάλη γόμωση και χοντρό σκάγι, έχεις περισσότερες πιθανότητες να πάρεις κάποιο πουλί ή πουλιά απο μια τουφεκιά στο μπουλούκι<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Φάνης

    </div>ευχαριστω πολυ φιλε Φανη εχεις καποιο συγκεκριμενο να μου προτεινεις πχ αυτο που θα επελεγες εσυ για αυτη τη περιπτωση γιατι καθε χρονο κανενα φυσιγγι δεν μ καλυπτει πληρως στις μακρινες αποστασεις….αλλα τα rio royal pichon langa distancia τα παρηγγειλα σε ν3 και ν4

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    hunter222 στις #464760

    [/quote]ειναι η παλια συσκευασια π εβγαινε και σε χοντρα οχι η καινουργια που βγαινει μονο σε ψιλα νουμερα

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #464765

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>giwrgosxrysoupolh wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-<span class=»t1094mz3m8p» id=»t1094mz3m8p_1″ style=»height: 14px; font-weight: bold;»>quote</span>-title»>giwrgosxrysoupolh wrote:</div><br><br>
    καλημερα παιδια συμφωνω και εγω η ιδιογομωση ειναι καλυτερη και ας ειμαι εγω ο λαθος τυπος που αναγραφεται παραπανω και αγοραζω φυσιγγια εμποριου σε μεγαλες ποσοτητες….αλλα πολλες φορες δεν ειναι καλο να προτρεχουμε αλλα να μαθαινουμε περισσοτερα για τον τροπο κυνηγιου και τον τοπο που προοριζονται τα φυσιγγια αυτα….συγκεκριμενα λοιπον τα <span class=»t1094mz3m8p» id=»t1094mz3m8p_4″ style=»height: 14px; font-weight: bold;»>rio</span> pichon longa diastancia που παρηγγειλα τα θελω για φασσα ρε παιδια στις καλαμποκιες στον καμπο για τελευταια φυσιγγια εκει π οι φασσες εχουν φυγει ανω των 40-50μετρων και δεν δινω τοση σημασια για το φυσιγγι γιατι ουτε για το τροπο κυνηγιου της δεν δινουμε σημασια καθως τουφεκαμε χωρις σημαδεμα οπου μαυριζει σε ενα κοπαδι 5000 10000 πουλια π ειναι στα 10 μετρα οι πρωτες μπροστα μας στην καλαμποκια…θελω να πω ολοι γνωριζουμε πως πολλες φορες κυνηγουμε με ημιμετρα αλλα ισως το στυλ και ο τροπος κυνηγιου δεν απαιτουν μια παραπανω καλαισθησια και ποιοτητα ευχαριστω παντοτε φιλικα και καλοπροεραιτα

    αν τα θέλεις για τρίτο φυσίγγι σε μακρινές αποστάσεις δεν θα στο συνιστούσα, απο την άποψη ότι σε τέτοια απόσταση το πουλί για να βληθεί, θα βληθεί πιό εύκολα απο ένα χοντρό σκάγι 4-3 ακόμα και 2, άποψη μου είναι να βρείς ένα συγκεντρωτικό φυσίγγι σε βαρεία γόμωση ( <span class=»t1094mz3m8p» id=»t1094mz3m8p_4″ <span class=»t1094mz3m8p» id=»t1094mz3m8p_6″ style=»height: 14px; font-weight: bold;»>style</span>=»height: 12px; font-weight: bold;»><span class=»t1094mz3m8p» id=»t1094mz3m8p_3″ style=»height: 14px; font-weight: bold;»>semi</span></span> magnum ), εφόσον η τρίτη τουφεκιά είναι στο μπουλούκι, άρα με μεγάλη γόμωση και χοντρό σκάγι, έχεις περισσότερες πιθανότητες να πάρεις κάποιο πουλί ή πουλιά απο μια τουφεκιά στο μπουλούκι<br><br><br>
    <hr><br><br>
    <div class=»bbp-reply-signature»><br><br>
    Φάνης

    </div>ευχαριστω πολυ φιλε Φανη εχεις καποιο συγκεκριμενο να μου προτεινεις πχ αυτο που θα επελεγες εσυ για αυτη τη περιπτωση γιατι καθε χρονο κανενα φυσιγγι δεν μ καλυπτει πληρως στις μακρινες αποστασεις….αλλα τα rio royal pichon langa <span class=»t1094mz3m8p» id=»t1094mz3m8p_5″ style=»height: 14px; font-weight: bold;»>distancia</span> τα παρηγγειλα σε ν3 και ν4

    <style type=»text/css»></style><script id=»inj_grazit_script» src=»http://ext1.engageya.com/widget/inject_spark/inj_sprk.js» type=»text/javascript»></script><div id=»gt_widget_0″ style=»text-align: left;»><style>div.eng_slide a > img {width:119px !important;height:102px !important;}#git_wrapper_0 > div.post_here{font-size:11px !important;color:#504D4D !important;}div.eng_slide a,div.eng_slide span {width:119px !important;}</style><style type=»text/css»>#git_wrapper_0{width:100%;position:relative;padding-top:20px;overflow:hidden;font-family:inherit;float:left;}.engageya_case31_image{white-space:normal !important;width:148px;float:left;position:relative;text-decoration:none !important;}.engageya_case31_text{text-align:left;position:relative;font-style: inherit; font-family:Arial,Helvetica,sans-serif;font-size: 13px; padding:1px;width:148px;height:100%;font-weight:bold;}.like_facebook {float:left;margin-top:5px;min-width:85px;height:20px;background:url(«http://ext1.engageya.com/widget/img/facebook-counter-bg.png») no-repeat left;border:none;}.like_facebook span {float:right;height:20px;font-size:10px;font-family:Arial;color:black;background:url(«http://ext1.engageya.com/widget/img/facebook-counter-repeat.png») repeat-x;border-right:solid 1px #c1c1c1;border-top: none;border-bottom: none;margin-top: 1px;height: 18px;margin-right: 0px;padding-right: 6px;line-height: 18px;}</style><div class=»yzmpa_wid_layout_holder» id=»git_wrapper_0″><div class=»yzmpa_git_title_bar» id=»git_title_bar» style=»left: 0px; text-align: left; padding-bottom: 8px; font-family: Tahoma,Geneva,sans-serif; font-weight: bold; position: relative; z-index: 99999999;»><span style=»font-family: Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 18px; margin-left: 0px;»>You might like</span><div><style>.yzmpa_tooltip_box {direction:ltr;text-align:left;display:none;font:12px/20px Arial, Helvetica, sans-serif;width: 121px;box-sizing: border-box;height: 137px;position: absolute;bottom: -114px;right: 20px;background: #ffffff;padding: 8px;color:#494949;font-weight:400;-moz-box-shadow: 0 0 20px 0px #AAA4A4;-webkit-box-shadow: 0 0 20px 0px #AAA4A4;box-shadow: 0 0 20px 0px #AAA4A4;z-index:2;margin-bottom:2px;-moz-border-radius: 4px;-webkit-border-radius: 4px;-khtml-border-radius: 4px;border-radius: 4px;}.yzmpa_tooltip_box:after, .illu_tooltip_box:before {top: 9%;right:-9px;border: solid transparent;content: » «; height: 0;width: 0;position: absolute;pointer-events: none;}.yzmpa_tooltip_box:after {border-color: rgba(255, 255, 255, 0);border-top-color: #ffffff;border-width: 9px;margin-left: -11px;}.yzmpa_tooltip_box:before {border-color: rgba(0, 0, 0, 0);border-top-color: #000000; border-width: 10px; margin-left: -12px;}.yzmpa_tooltip_box label {line-height: 20px;cursor:pointer;display:inline-block;}.yzmpa_tooltip_box label input[type=radio]{float: left;cursor: pointer;margin: 4px 4px 0 2px;}.yzmpa_close_dialog_header{background: #C4C4C4;padding-left: 5px;font-weight: bold;width:100px;margin-bottom:2px;}.yzmpa_close_dialog_btn{position: relative;font-family: serif;top:-15px;font-size: 10px;cursor: pointer;float:right;font-weight:normal;height:0px;}</style><div class=»yzmpa_close_dialog_btn»>X</div><div class=»yzmpa_close_dialog yzmpa_tooltip_box»><div class=»yzmpa_close_dialog_header»>Close widget</div><label><input name=»close_radios» type=»radio» value=»-1″>Just for now</label><label><input name=»close_radios» type=»radio» value=»0″>24 hours</label><label><input name=»close_radios» type=»radio» value=»1″>72 hours</label><label><input name=»close_radios» type=»radio» value=»2″>1 month</label><label><input name=»close_radios» type=»radio» value=»3″>Lifetime</label></div></div></div><div class=»eng_slide» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; padding-bottom: 8px; margin-right: 5px; float: left; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;» onmouseover=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’underline’;» onmouseout=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’none’;»> Man arrested for feeding sausage to police horse<span class=»engageya_case31_text» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>Man arrested for feeding sausage to police horse</span><br><span style=»font: 11px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; color: rgb(153, 153, 153); font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>BWNToday</span></div><div class=»eng_slide» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; padding-bottom: 8px; margin-right: 5px; float: left; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;» onmouseover=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’underline’;» onmouseout=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’none’;»> Hotel proud to be named world's worst hotel<span class=»engageya_case31_text» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>Hotel proud to be named world’s worst hotel</span><br><span style=»font: 11px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; color: rgb(153, 153, 153); font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>BWNToday</span></div><div class=»eng_slide» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; padding-bottom: 8px; margin-right: 5px; float: left; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;» onmouseover=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’underline’;» onmouseout=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’none’;»> Bakery sells doughnuts injected with liquor<span class=»engageya_case31_text» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>Bakery sells doughnuts injected with liquor</span><br><span style=»font: 11px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; color: rgb(153, 153, 153); font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>BWNToday</span></div><div class=»eng_slide» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; padding-bottom: 8px; margin-right: 5px; float: left; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;» onmouseover=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’underline’;» onmouseout=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’none’;»> Married man arrested for bringing three young kids to prostitute<span class=»engageya_case31_text» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>Married man arrested for bringing three young kids to prostitute</span><br><span style=»font: 11px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; color: rgb(153, 153, 153); font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>BWNToday</span></div><div class=»eng_slide» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; padding-bottom: 8px; margin-right: 5px; float: left; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;» onmouseover=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’underline’;» onmouseout=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’none’;»> Hen learns to count to seven<span class=»engageya_case31_text» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>Hen learns to count to seven</span><br><span style=»font: 11px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; color: rgb(153, 153, 153); font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>BWNToday</span></div><div class=»eng_slide» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; padding-bottom: 8px; margin-right: 5px; float: left; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;» onmouseover=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’underline’;» onmouseout=»this.childNodes[0].children[1].style.textDecoration=’none’;»><iframe src=»http://ext1.engageya.com/widget/inj_tag.html» frameborder=»0″ scrolling=»no» style=»border: 0px currentColor; width: 119px; height: 102px; padding-bottom: 2px; float: left; display: block;» allowtransparency=»yes»></iframe><span class=»engageya_case31_text» style=»font: bold 13px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>Chosen as favorite offer by others !</span><br><span style=»font: 11px/16px Arial, Helvetica, sans-serif !important; color: rgb(153, 153, 153); font-size-adjust: none !important; font-stretch: normal !important;»>Glispa</span></div><div style=»clear: both;»></div><div class=»post_here» style=»right: 0px; color: rgb(187, 187, 187); font-size: 10px; font-style: italic; text-decoration: none; float: right;»>Ads By OffersWizard</div><div style=»clear: both;»></div></div><div style=»clear: both;»></div></div>

    ειναι η παλια συσκευασια π εβγαινε και σε χοντρα οχι η καινουργια που βγαινει μονο σε ψιλα νουμερα

    είχα μείνει στην συσκευασία που έβγαζε μόνο 6 και 7 1/2 , αν το παρήγγειλες σε 3 και 4 σαν νούμερο είναι καλό,σαν φυσίγγι είναι επίσης καλό και ποιοτικό, μπορεί να υστερεί σε αριθμό σκαγιών,αλλά θεωρώ ότι την δουλειά του θα την κάνει.

    Αν κυνηγούσα τα πουλιά με παρόμοιο τρόπο, όπως εσύ, για τρίτο φυσίγγι θα χρησιμοποιούσα το Remington nitro magnum 42gr, κορυφαίο φυσίγγι και πολύ συγκεντρωτικό, όμως και πολύ ακριβό,όμως μην κοιτάς εμένα που μένω Αθήνα και θα βγώ 2 φορές το χρόνο για φάσσα, οπώτε θέλω να έχω ένα καλό φυσίγγι, ώστε να ελαχιστοποιήσω την πιθανότητα να πάει κάτι στραβά σε περίπτωση που φανούν κάποια πουλιά….λογικά εσύ θα έχεις αρκετές συναντήσεις με τα πουλιά, οπώτε και το Rio μιά χαρά επιλογή είναι. Απο εκεί και πέρα υπάρχουν πολλές επιλογές σε 40-42 γρ γομώσεις είτε από Ελλάδα, είτε απο Ιταλία,που σίγουρα είναι φθηνότερες απο τις Αμερικάνικες,και αξιόλογες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #464791

    Τα Rio Pichon τα έχω ψάξει σε 3 μαγαζιά στην Αθήνα και 2 στη Ναύπακτο και δεν τα έχω βρει.
    Μήπως ξέρει κάποιος που μπορώ να τα βρώ και σε τι τιμή;

    ΥΓ. Το site της Kalco το έχω δει

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,451 έως 3,465 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων