ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,661 έως 3,675 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #507317

    καλησπερα μιλησα με ζωτο χθες τιμη στο 30gr aquila 5,80 και στο 32gr aquila 6.30 με τις τιμες που διαβαζω φετος τις θεωρω πολυ καλες, εγω τα εχω δοκιμασει και τα δυο και ειναι τιμιοτατα :good: :good: :good: :good:

    <hr />

    AEK AEK AEK AEK AEK

    πέρι δες τιμές

    28γρ=4,75   30γρ=5   32γρ=5,25  και είναι γεμισμένα με ισπανική πυρίτιδα το 30 και 32

    όποιος ψάχνει βρίσκει :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: πλάκα κάνω  :mail:  :mail:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #507320

    Ούτε εγώ τα βρίσκω αλλά περιμένω ένα φίλο να κάνει κουμάντο με τα συγκεκριμένα. Οπότε έχω νέα θα ενημερώσω. Αν έχει ο Κένταυρος αυξήσει τα silver μόνο 50 λεπτα (ξαναλέω νομίζω κάποιος μου είπε 6€ τα silver με g3000 πυρίτιδα) παλι καλά ειναι γιατί όλοι οι άλλοι βλέπω ότι εχουν ανεβει από 1,5 μέχρι 2 και βάλε!!!

    <hr />

    i hunt therefore i am

    μήτσο για αυτά που λέγαμε τα βρήκα 5,60  :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    BILLCENTRONEW στις #507686

    Η ΝΕΑ ΚΥΝ.ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΦΤΑΣΕ.ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΣΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΡΕΛΛΗ ΑΝΗΦΟΡΑ…. ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΘΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΠΩΛΕΙΑ.. ΟΙ ΦΕΤΙΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ 5,5—->6,5€ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ….ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΞΗΣΕΙΣ….. ΟΜΩΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΓΟΡΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ 3,5€ ΤΟ ΚΟΥΤΙ …ΤΙΜΗ ΙΔΑΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑ ΑΜΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΟΦΥΣΙΓΓΟ.. ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΗ ΑΥΞΗΣΗ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΣΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΟΩ ΠΩΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΚ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΕ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΞΗΣΗ…..ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΝΑ ΕΚΤΙΝΑΣΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ???? ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΚ ΓΙΑ ΜΙΑ 2ΕΤΙΑ…ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ…ΟΥΤΕ ΒΔΟΜΑΔΑΣ??? ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΕΣ…ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΜΟΝΟ ΜΑΡΚΑ —ΤΙΜΗ— ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ —?> ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ

    <hr />

    ΠΑΠΑΔΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ δασολογος-κυνηγος και γαυρος

     

    Ελα να δούμε μετα απο μια 10τία που είμαστε…  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507715

    Μετα απο μια δεκαετία φιλαράκι μπορώ να πω ότι ακόμη μας πιάνουν τον κ..λο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    louk baikal στις #507762

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΟΥΛΑΕΙ ΦΤΗΝΑ???Η ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507841

    Στις φωτογραφίες παρακάτω είναι τα σωθικά ενός φετινού euromix. Δηλώνω ανίδεος στην αναγνώριση πυριτιδας και λοιπών υλικών. Όποιος φίλος γνωρίζει ας πει τι έχει αυτό το φυσιγγι μέσα φέτος. Το καψουλι έχει πράσινο χρωμα.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #507873

    μήτσο το καψούλι είναι nobel sport 688

    η πυρίτιδα μάλλον είναι PRIMA

    http://www.idiogomosi.com/pages/posts/prima-v-565.php

    και ο συγκεντρωτήρας είναι GIOVVANI

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #507883

    Στις φωτογραφίες παρακάτω είναι τα σωθικά ενός φετινού euromix. Δηλώνω ανίδεος στην αναγνώριση πυριτιδας και λοιπών υλικών. Όποιος φίλος γνωρίζει ας πει τι έχει αυτό το φυσιγγι μέσα φέτος. Το καψουλι έχει πράσινο χρωμα.

    <hr />

    i hunt therefore i am

    688 , GM3 , GIOVANNI

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507886

    Λέτε να δουλέψει η παραπάνω συνταγη;;;  βρήκα μια ευκαιρία και δεν είμαι σίγουρος αν την αρπάξω γιατι πέρυσι ενώ στην αρχή κενταγε το συγκεκριμένο φυσιγγι , η επόμενη παρτίδα που πήρα ηταν για κλάματα. Τεντωθηκα στα σπριντ λεμε!!!! Έλεγαν ότι είχε αλλάξει setup ο κατασκευαστής.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #507893

    Στο site της Lambro το EUROMIX το δίνει με GM3, τώρα αν είχε άλλο setup πριν χρόνια δεν ξέρω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507907

    Καψουλι και συγκεντρωτηρα έγραφαν ότι είχε αλλάξει , όχι πυρίτιδα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #507911

    Καψουλι και συγκεντρωτηρα έγραφαν ότι είχε αλλάξει , όχι πυρίτιδα.

    <hr />

    i hunt therefore i am

    δουλεψε την προσκοπευση φιλε , όλα είναι θεμα εικονας , μην καταδικαζετε αμεσα οποιοδηποτε φυσιγγι , βαρια κουβεντα θα πω αλλα γνωμη μου ολα τα φυσίγγια είναι τα ιδια , αν βρουμε την σωστη εικονα προσκοπευσης όλα ιδια ειναι , μονο σε οριακες βολες και σε χοντρα θηράματα θελουμε φυσιγγι ειδικο και τρομερο , φυσικα ο τελικος παρανομαστης είναι ο χειριστης και μονο αυτος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    gkiaouris στις #507925

    σημερα του σταυρου, χρονια πολλα, εγινε τιποτα αττικοβοιοτια?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    62
    Mad-Man στις #508249

    Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος οτι αυτά τα φυσίγγια του Ζώτου αφήνουν πολλά κατάλοιπα στο όπλο…?  Πέρυσι που έβγαλα σχεδόν όλη τη χρονιά με Ζώτος το όπλο έιχε πάρα πολλή μαυρίλα σε σχέση με άλλα φυσίγγια.

    Επίσης σε πολλά φυσίγγια έβγαζε φωτιά στο κλείστρο. Βλητικά βέβαια έμεινα σχετικά ικανοποιημένος σαν τσιχλοφύσιγγο……………….αλλά πολύ καθάρισμα μετά. !!! Μιλάω για τα κίτρινα των 32gr.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #508251

    Φίλε Mad Man μήπως ξέρεις τι πυρίτιδα έχουν ? Εγώ κάποτε είχα αυτό το πρόβλημα με Aquila..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,661 έως 3,675 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων