ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    338
    giannis kk στις #92256

    Τα πορτοκαλι (33 γρ) ειναι πολυ καλα.Και γω απο περυσι σε αυτα καταληγω παλι.Οπλο urica.Πηγαινε στο πρατηριο.Κανουν λιγο καλυτερη τιμουλα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    vaggelisfocus στις #92295

    ο ballistic ξερω οτι εχει αλλαξει ονομα,και εχει μεταφερθει καπου εκει στο χαλανδρι.μηπως ξερει κανενας που μεταφερθηκε και πως λεγετε τωρα?εχει καλα και φτηνα φυσιγγια!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #92298

    Δεν υπάρχει πια φίλε μου. Έκλεισε οριστικά.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    black_hawk στις #92307


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από giannis kk στίς 30 Aυγουστος 2007


    Τα πορτοκαλι (33 γρ) ειναι πολυ καλα.Και γω απο περυσι σε αυτα καταληγω παλι.Οπλο urica.Πηγαινε στο πρατηριο.Κανουν λιγο καλυτερη τιμουλα.


    [/indent]

    Kαλησπέρα Παιδιά!
    Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει που είναι το πρατήριο της Πυρκάλ?  (διεύθυνση, τηλέφωνο).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    338
    giannis kk στις #92308

    210 9799402

    Ειναι διπλα απο το εργοστασιο … Ηλια Ηλιου νομιζω, σε ενα στενο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #92312

    τα πυρκαλ για μενα ειναι τα πιο σταθερα φυσσιγγια αλλα ποσο θα εχουν φετος τα μαυρα και τα πορτοκαλι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #92381


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από BillCentro στίς 30 Aυγουστος 2007



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από pkos στίς 20 Aυγουστος 2007


    kalimera se oloys,

    ta berreta ss spedd 32 gr ta xei dokimasi kanis; ta dokimasa to proi me tin crio alla apogoiteytika


    [/indent]εγω που σπατάλησα μια κούτα (Ben. Centro) την προηγούμενη κ, χρονιά, τα βρήκα αρκετά καλά μπορώ να πώ…
    Τι δεν σου πήγε καλά???


    [/indent]file moy den xero ti de pige kala apla meta apo merikes astoxies  ta allaxa me neo velox kai ola itan kala opote malon den ofilotan se mena.ta erixa me benelli crio.ayta poy erixes pesri o kalikas toys itan anixto prasino xroma?giati kapios moy ipe oti ta prota itan skoyro prasino mipos itan apo kainoyrgia partida ayta poy pira ego

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    black_hawk στις #92412

    Καλησπέρα Παιδιά,

    Σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω σε κυνήγι τσίχλας το rottweil 34 gr no7 του δόρκα (χρησιμοποιώ το baikal souper poze IZ-27M).

    Το έχει δοκιμάσει κανείς να μου πει εντυπώσεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #92413

    ego pisteyo oti kathe oplo exei to diko toy fysiggi moy exei tyxei se emena allo h karampina allo to dykanno kai allo o kathenas mas exei to diko toy tropo antidraseis

    pantos  emeis poy kynhgame tsixles kahkame

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #92459

    [Σημείωση] Αρχική αποστολή από black_hawk στίς 03 Σεπτέμβριος 2007

    Καλησπέρα Παιδιά,
    Σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω σε κυνήγι τσίχλας το rottweil 34 gr no7 του δόρκα (χρησιμοποιώ το baikal souper poze IZ-27M).
    Το έχει δοκιμάσει κανείς να μου πει εντυπώσεις?

    [/]

    Με το δίκαννο που κυνηγούσα παλιότερα χρησιμοποιούσα μόνο τα συγκεκριμένα φυσίγγια(Νο 8)

    Στο συγκεκριμένο όπλο τα φυσίγγια αυτά πήγαιναν καταπληκτικά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #92460

     Φετος βρηκα μια παρτιδα Rotweill Sport 32gr. Δεν τα εχω ξαναδει, μαλλον ειναι του Sporting, αλλα δεν εχουν σχεδον καθολου ανακρουση, σε σχεση βεβαια παντα με τα 28αρια της NSI. Τα εχει δοκιμασει κανεις, να μας πει εντυπωσεις;  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #92473

    victz το rotweil 32gr ειχα παρει ενα κουτι πριν 3 4 χρονια ειμουνα σε καρτερι τσιχλας φασσας  καταπληκτικη κατανομη και γρηγορο σε νουμερο 7 ενα κουτι ειχα παρει και δεν ξαναβρηκα. τωρα πανο για το rotwiel 34για το baical ειναι πολυ καλο φυσιγγι αλλα για την τσιχλα υπερβολικα ακριβο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    147
    hunter-tasos στις #92476

    Tελικά ρε παιδιά μήπως έχετε εντωπίσει κανά καλό και σχετικά φτηνό φυσίγγι για τσίχλα?Εγώ σε μια βόλτα στα οπλοπωλεία είδα κάτι τιμές για έμφραγμα.Θα ευχόμαστε να μην έχει πουλιά για να μην πάμε για φυσίγγια.Θα αρχίσουμε να τα μαζεύουμε σε χρηματοκιβώτια σαν ράβδους χρυσού.Οι τιμές όλες που βρήκα για 33 γρ και πάνω αρχίζουν περίπου από 7 ευρώ εκτός από τα nobel sport tordo στα 5,60 ευρώ τα οποία δεν θέλω ούτε να τα βλέπω.Π.Χ. rc 32 στα 7,90 ευρώ.Οποιος έχει κάποια πληροφορία για κάτι καλό ας ενημερώσει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #92486

    Και εγώ το ίδιο είδα με την βόλτα μου στα μαγαζιά.

    Τα Tordo της Nobel Sport , έχουν το μόνο μειονέκτημα ότι κλωτσάνε λίγο περισσότερο από ότι πρέπει (είναι αρκετά γρήγορα) και εγώ τα χρησιμοποιώ όταν σφίξουν λίγο τα κρύα.

    Κατά τα άλλα από κατανομές και σκοτώματα μια χαρά είναι. Φυσικά και εγώ προτιμώ τα RC32 , αλλά στα 7,90 € …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    axilleas στις #92533

    paidia kade mia volta ston alamano stin argyroupoli ta mirage einai ftina kai aksiopista

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων