ΤΡΥΓΟΝΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,811 έως 3,825 (από 3,842 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #174226

    Παλικάρια έχει παρατραβήξει το αστείο με της εκατέρωθεν φιλοφρόνησης δεν νομίζετε δεν ξέρω αν σας διαφεύγει αλλα το έχετε κάνει τουλάχιστον μπουρδελο το τοπικ………. Για αυτό καλό θα ήταν να ανοίξετε ένα άλλο θέμα και να αρχίσετε εκεί τα γαμοσταβριδια………. Α και που είστε δεν είσαστε μονή σας είναι και αρκετός κόσμος που διαβάζει τα χάλια σας.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #174229

    …………….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    946
    faraos D στις #174230

    Το τοπικ επρεπε να εχει κλειδωσει απο την ωρα που αρχισαν οι τοπικισμοι και οι εξυπναδες,καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια γινονται,επελεξα να μην μπαινω στο Αρτεμις για να μην γινουν οσα εγιναν και γινονται -και με δικη μου υπαιτιοτητα,δεν βγαζω τον εαυτο μου απ εξω- αλλα δεν γινεται ν α κατηγορειται ενας τοπος και οι κατοικοι του συλληβδην απο εξυπνακηδες καλοθελητες που κανουν μπαχαλο οσα θεματα επιλεξουν .
    Βγαζει -και βγαζω- οτι εχει μεσα του ο καθενας μαζεμενα μεσα του για τους υπολοιπους.

    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ (ΜΟΥ).

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #298822

    Ηρεμήστε γιατί θα πάρω το φλάμπουρο του Δία στο ένα χέρι και ένα κατσαβίδι στο άλλο και όποιον πάρει ο χάρος. Άντε μετανάστες των …"τρυγονιών", να φύγετε, να πάτε στις φάσσες… :lol: ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #174231

    Παραθεση faraosD

    Το τοπικ επρεπε να εχει κλειδωσει απο την ωρα που αρχισαν οι τοπικισμοι και οι εξυπναδες,καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια γινονται,επελεξα να μην μπαινω στο Αρτεμις για να μην γινουν οσα εγιναν και γινονται -και με δικη μου υπαιτιοτητα,δεν βγαζω τον εαυτο μου απ εξω- αλλα δεν γινεται ν α κατηγορειται ενας τοπος και οι κατοικοι του συλληβδην απο εξυπνακηδες καλοθελητες που κανουν μπαχαλο οσα θεματα επιλεξουν .

    Οριστε το αποτελεσμα της γενικολογης κρισης σας κυριοι αχσετως αν εχετε δικιο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #174232

    Συνωμη κυριοι αλλα οταν πρωτο μπηκα στο αρτεμις ειδα και εγραφαι <e-artemis .gr -Η κοινονια των κυνηγων> γι αυτο και μπηκα , γιατι αν εγραφαι <e-artemis.gr -η κοινονια των λαθροθηρων >
    να εσαται σηγουροι οτι δεν ειχα καμια δουλεια εγω εδω .Το θεμα το εμαθα τωρα προσφατα εγω ,αλλα τωρα βλεπω γιατι αυτοι εκει κανουν αυτο που κανουν εδω και 25 χρωνια ,γιατι παρανομος δεν ειναι μονο αυτος που παρανομει αλλα κι αυτος που τον καληπτει .ΤΩΡΑ ΜΠΩΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΒΗΣΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΕΙΣΩ ΕΣΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΘΑ ΤΑΒΛΕΠΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΟΝΩΜΑΣΕΤΑΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ .

    ΥΓ.Σηγνωμη αν σας κουρασα και ευχωμαι να υπαρχουν τρυγονια και μετα απο χρωνια για να υπαρχει και αυτο το τοπικ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #298815

    Ηρεμήστε γιατί θα πάρω το φλάμπουρο του Δία στο ένα χέρι και ένα κατσαβίδι στο άλλο και όποιον πάρει ο χάρος. Άντε μετανάστες των …"τρυγονιών", να φύγετε, να πάτε στις φάσσες… :lol: ;)

    ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΨΗΛΕ;;;;
    ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ;;;
    ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΥΔΡΟΒΙΑ;;;;;;;;;; :) :) ;) :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #298814

    ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΨΗΛΕ;;;;
    ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ;;;
    ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΥΔΡΟΒΙΑ;;;;;;;;;; ;) :P :lol: ;)

    Μη φοβάσαι στις φασσες δεν μασάμε !! :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #298810

    Το< μπαγασα> σε πειραξε;; :lol:

    Λοιπον εγω ξερω οτι το αιμα μετρα[color=”#FF0000″] . ΜΗ ΜΟΥ ΚΛΕΒΕΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΑΤΙΜΕ ;)[/color]
    Ο Σολομος[size=4] Κρητικαρος [/size]ητανε απλα η ζωη τα φερνει και στραβα καμια φορα.

    Ασε που η δικαιολογια <παραδοσιακο κυνηγι> ειναι ακρως ανοητη.
    Οταν στο νησι μου ιδρυθηκε κυν συλλογος, εσεις εκει τα κυνηγουσατε με πετρες.
    δεν τα πουλουσαμε και δεν νοικιαζαμε τα καρτερια …….<παραδοσιακα>!!! ;)

    Αλλα τεσπα εμεις χορτασαμε μην σας χαλασουμε το <παραδοσιακο >σας ονειρο :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #298809

    Ηρεμήστε γιατί θα πάρω το φλάμπουρο του Δία στο ένα χέρι και ένα κατσαβίδι στο άλλο και όποιον πάρει ο χάρος. Άντε μετανάστες των …"τρυγονιών", να φύγετε, να πάτε στις φάσσες… :lol: ;)

    Ειδες οτι δεν συμετειχα στο συγκεκριμενο θεμα και ειπες να με τσιγκλισεις για να παρω μερος φιλε?

    εσυ υποτιθεται οτι μετανιωσες που συνομιλησαμε…και γιαυτο και αποχωρησες απο την συζητηση μας.. ετσι δεν ειπες? ε αφου αποχωρησες τι ερχεσαι εδω και πετας σπονδιτσες οταν λειπω? δεν ειναι και πολυ τιμιο αυτο ξερεις…

    οσο για το λαβαρο του δια που λες ειρωνικα, οταν θα διαβασεις ιστορια πραγματικη και θα δεις οτι ο σταυρος (και πληθωρα αλλων συμβολων) ηταν αρχαιοΕλληνικα, τοτε μπορουμε να ξαναμιλησουμε εμεις οι 2…
    μεχρι τοτε, σε παρακαλω πισω απο την πλατη μου μη κανεις σχολεια. αν θες κατι, ελα να το πεις σε μενα ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #298804

    Οταν επιλεξετε παιδια τοπικ ,ερχομαι με 50 ευρω την ωρα .
    Με 100Ε σας στελνω τον Δημητρη :lol:

    Ευχαριστω

    ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΝΝΟΕΙΣ 100 Ε
    ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΟΥΜΕ….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #298795

    ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΨΗΛΕ;;;;
    ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ;;;
    ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΥΔΡΟΒΙΑ;;;;;;;;;; :P :) :lol: ;)

    Μα τον ΔΙΑ, τι είπες τώρα Ιάσωνα ;;;; ;) :)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #298794

    Ειδες οτι δεν συμετειχα στο συγκεκριμενο θεμα και ειπες να με τσιγκλισεις για να παρω μερος φιλε?

    εσυ υποτιθεται οτι μετανιωσες που συνομιλησαμε…και γιαυτο και αποχωρησες απο την συζητηση μας.. ετσι δεν ειπες? ε αφου αποχωρησες τι ερχεσαι εδω και πετας σπονδιτσες οταν λειπω? δεν ειναι και πολυ τιμιο αυτο ξερεις…

    οσο για το λαβαρο του δια που λες ειρωνικα, οταν θα διαβασεις ιστορια πραγματικη και θα δεις οτι ο σταυρος (και πληθωρα αλλων συμβολων) ηταν αρχαιοΕλληνικα, τοτε μπορουμε να ξαναμιλησουμε εμεις οι 2…
    μεχρι τοτε, σε παρακαλω πισω απο την πλατη μου μη κανεις σχολεια. αν θες κατι, ελα να το πεις σε μενα :lol:

    Όταν θα δεις σε σχόλια μου γραμμένο το user σου, έλα να μου ζητήσεις τον λόγο. Από εκεί και πέρα θα κάνω ότι σχόλιο γουστάρω… ;)

    Υ.Γ. Αν θελήσω να διαβάσω ιστορία πραγματική, έχω τον Μπουμπούκο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    CYNERGY BILL στις #298793

    Συνωμη κυριοι αλλα οταν πρωτο μπηκα στο αρτεμις ειδα και εγραφαι <e-artemis .gr -Η κοινονια των κυνηγων> γι αυτο και μπηκα , γιατι αν εγραφαι <e-artemis.gr -η κοινονια των λαθροθηρων >
    να εσαται σηγουροι οτι δεν ειχα καμια δουλεια εγω εδω .Το θεμα το εμαθα τωρα προσφατα εγω ,αλλα τωρα βλεπω γιατι αυτοι εκει κανουν αυτο που κανουν εδω και 25 χρωνια ,γιατι παρανομος δεν ειναι μονο αυτος που παρανομει αλλα κι αυτος που τον καληπτει .ΤΩΡΑ ΜΠΩΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΒΗΣΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΕΙΣΩ ΕΣΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΘΑ ΤΑΒΛΕΠΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΟΝΩΜΑΣΕΤΑΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ .

    ΥΓ.Σηγνωμη αν σας κουρασα και ευχωμαι να υπαρχουν τρυγονια και μετα απο χρωνια για να υπαρχει και αυτο το τοπικ .

    …στο εθνος κυνηγι προχτες..βιβλιοθηκη..σελιδες 21-22-23. διαβαστε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    CYNERGY BILL στις #298792

    …στο εθνος κυνηγι προχτες..βιβλιοθηκη..σελιδες 21-22-23. διαβαστε…

    ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 23 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,811 έως 3,825 (από 3,842 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων