ΤΡΥΓΟΝΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,826 έως 3,840 (από 3,842 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #298780

    φιλε δεν σου απαγορεψε κανεις να σχολιαζεις το οτιδηποτε.

    απλα σου ειπα μια αληθεια. οτι εφοσον τραβας σκασιλα με την παρτυ μου, να εχεις τα @@ να το λες κιολας. και οχι να καθεσαι σα καμια κατινιτσα και να το παιζεις καπως (και να με ειρωνευεσαι και καλα) δεξια και αριστερα.
    τωρα αν δεν καταλαβαινεις οτι αυτο που κανεις ειναι gay, συνεχισε να το κανεις. εμενα στα παπαρια μου
    καταλαβες? ;)

    δεν ξερω τι σκασιλα τραβας με την παρτυ μου.ολο και ολο 2 λογια ανταλαξαμε και ουτε μαλωσαμε ουτε σε προσβαλα ουτε σε ειρωνευτικα…πραγματικα απορω με την σταση σου. αλλα στην τελικη… στα @@ μου κιολας :P

    γεια χαρα

    υστερογραφο.. ο μπουμπουκος ξερει @@. οσα δηλαδη ξερουν πανω κατω ολοι οι φωστηρες που βγαινουν στην τηλεαποχαυνωση και απευθυνωνται στα προβατα και στα φυτα..
    υστερογραφο 2… μην μπεις στον κοπο να μου απαντησεις. διοτι αφενως δεν θελεις κουβεντες μαζι μου οπως προειπες και αφετερου θα λειπω κανενα 3ημερο και δεν θα δω το οτι γραψεις.καλη συνεχεια

    Στάσου μύγδαλα… ;) ! Που θα πας; Στην κορυφή του Ολύμπου να πάρουν αέρα τα @@ σου; :lol:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    946
    faraos D στις #298776

    ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΝΝΟΕΙΣ 100 Ε
    ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΟΥΜΕ….

    Ναι, και θα περνεις τα λεφτα σαν τις τσατσαδες στα μπορδελα :lol: ΤΣΑΤΣΑ. ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    946
    faraos D στις #298775

    Στάσου μύγδαλα… ;) ! Που θα πας; Στην κορυφή του Ολύμπου να πάρουν αέρα τα @@ σου; :lol:

    Ρε,μπας και παιζεις TRAVIAN?????

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #174248

    http://www.youtube.com/watch?v=OwN5tqFg90E…feature=related

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #298767

    [font=”Comic Sans MS”]Πολυ ωραιο το βιντεακι.
    Λοιπον,πουλια υπαρχουν,σκοπεπται ειμαστε,εαν ειχα και καποιον να μου γεμιζει το δικανακι θα εκανα ΤΑ νουμερα!!!!! :lol:
    Πολυ πουλι η Argentina βρε αδερφε!!!!!
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #298763

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Πολυ ωραιο το βιντεακι.
    Λοιπον,πουλια υπαρχουν,σκοπεπται ειμαστε,εαν ειχα και καποιον να μου γεμιζει το δικανακι θα εκανα ΤΑ νουμερα!!!!! :lol:
    Πολυ πουλι η Argentina βρε αδερφε!!!!![/size][/font][/b]

    Είδες Κώστα πουλιά η Αργεντινή; Λες να οφείλετε στο ΔΝΤ που ειχε και η Αργεντινή; Λες γιαυτό να μας φόρτωσε ο Κος Γιώργος το ΔΝΤ ,για να γίνουμε Αργεντινή….κυνηγετικά εννοώ φυσικά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #298759

    Είδες Κώστα πουλιά η Αργεντινή; Λες να οφείλετε στο ΔΝΤ που ειχε και η Αργεντινή; Λες γιαυτό να μας φόρτωσε ο Κος Γιώργος το ΔΝΤ ,για να γίνουμε Αργεντινή….κυνηγετικά εννοώ φυσικά.

    [font=”Comic Sans MS”]Λοιπον,αυτο που γραφεις ισως να εχει καποια σχεση στο κοντινο μελλον.
    Θα πουμε το "φυσιγγι-φυσιγγακι".Κατα συνεπεια την αυξηση των πληθυσμων των θηραματων στο μελλον.
    Ιδη λεμε τη Βενζινα-βενζινουλα. :lol:
    Το δια ταυτα:"Το ΔΝΤ συμβαλλει με δυναμισμο στη διαχειριση της πανιδας".
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #174254

    Αν δεν γεμιζεις το οπλο σου χανεις απο την γοητεια του κυνηγιου,δεν νομιζω οτι θα ηθελα κατι τετοιο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #298749

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Λοιπον,αυτο που γραφεις ισως να εχει καποια σχεση στο κοντινο μελλον.
    Θα πουμε το "φυσιγγι-φυσιγγακι".Κατα συνεπεια την αυξηση των πληθυσμων των θηραματων στο μελλον.
    Ιδη λεμε τη Βενζινα-βενζινουλα. :lol:
    Το δια ταυτα:"Το ΔΝΤ συμβαλλει με δυναμισμο στη διαχειριση της πανιδας".[/size][/font][/b]

    Μπορει να μην ειναι ετσι Κωστη, αλλα η επιστροφη των ανθρωπων στα χωρια τους ισως συμβαλει θετικα στο ενδημικο θηραμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #298741

    Μπορει να μην ειναι ετσι Κωστη, αλλα η επιστροφη των ανθρωπων στα χωρια τους ισως συμβαλει θετικα στο ενδημικο θηραμα.

    [font=”Comic Sans MS”]Και οχι μονο…… θα ελεγα Βικτωρα.
    Μακαρι να μπορουσα και εγω να φυγω απ΄εδω. :lol:
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #298739

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]
    Ιδη λεμε τη Βενζινα-βενζινουλα. ;)
    .[/size][/font][/b]

    Λιγο υπομονη το μελον ειναι εδω , ιδη εδω και λιγο καιρο εχουν βγει καποια μοντελα και κηκλοφορουν δοκημαστικα στη Γερμανια .Και υστερα ουτε βενζινες ουτε υγραερια ουτε μαιμουδες υβριδικα . :lol: ;)

    http://www.mercedes-benz.gr/content/greece…/fuel_cell.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #174259

    Ρε οι συκοφαδες ξανα ηρθαν , τι εγηναι φετος ? Δεν μου αφησαν δεσπολα για δεσπολα .

    δεσπολες = μουσμουλα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #298738

    εγω παντως δηλωνω "τρυγονοστερημενος" δεν το χω βλεπετε χαρει αυτο το κυνηγι…. :lol: ;)

    παραθετω και μια ενα "αρμοδιο" video με μια γκομενα!!!! Προσεξτε και τον τυπακο (το bird boy οπως το λεει η κοπελια) τον Pepe… θα μπορουσε να πρωταγωνιστησει και σε ταινια του Σειρανακη ;) :P

    http://www.youtube.com/watch?v=sdo1jjKlssU

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #298737

    εγω παντως δηλωνω "τρυγονοστερημενος" δεν το χω βλεπετε χαρει αυτο το κυνηγι…. :lol: ;)

    παραθετω και μια ενα "αρμοδιο" video με μια γκομενα!!!! Προσεξτε και τον τυπακο (το bird boy οπως το λεει η κοπελια) τον Pepe… θα μπορουσε να πρωταγωνιστησει και σε ταινια του Σειρανακη ;) :P

    [url=”http://www.youtube.com/watch?v=sdo1jjKlssU”]http://www.youtube.com/watch?v=sdo1jjKlssU[/url]

    Εμ το διαλεξαι το bird boy που θα της γεμιζει το οπλο .Που πας καλη μου με το γαντακι τα καπελακια τα γυαλια και το γηλεκακι σου δεν ειναι πασαρελα το κυνηγι ,αμα δεν βαλεις την αρβιλα να υδρονει και λιγο το ποδι και το βουριαλι στην πλατι τα πουλια δεν πεφτουν . :) :) :P

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #298733

    εγω παντως δηλωνω "τρυγονοστερημενος" δεν το χω βλεπετε χαρει αυτο το κυνηγι…. :lol: ;)

    παραθετω και μια ενα "αρμοδιο" video με μια γκομενα!!!! Προσεξτε και τον τυπακο (το bird boy οπως το λεει η κοπελια) τον Pepe… θα μπορουσε να πρωταγωνιστησει και σε ταινια του Σειρανακη ;) :P

    [url=”http://www.youtube.com/watch?v=sdo1jjKlssU”]http://www.youtube.com/watch?v=sdo1jjKlssU[/url]

    Ο Πάκι έχει χεστεί πάνω του..αχαχαχαχα :) :)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,826 έως 3,840 (από 3,842 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων