ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 109 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #147976

    παμε γερα ρε αρη δυναμη! γροθο!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #149196

    παρτε κιαλλες απο τα μικρα





    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #150195

    καινουριες φωτο με τα κουσκαρακια μου!
    παναγιωτη συγνωμη που αργησα αλλα ειχα πολλες δουλειες αυτες της μερες
    πως σου φενονται μεγαλωσαν?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #150241

    ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΩ ΠΩς ΠΑΝΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #150393

    εχω στεναχωρηθει παρα πολυ παιδια με αυτα τα σκυλία γιατι θελω να τα κρατησω ολα και δεν μπορω!ειναι παρα πολυ ομορφα !κριμα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #151575

    Σιγα σιγα αρχιζει και η εκπαιδευση δειτε τι καναμε χτες….
    youtube
    καλα ειναι καταπληκτικα ετσι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #160319

    video 1
    video 2
    video 3
    video 4
    video 5

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    pontos4 στις #161722

    kalispera paides

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #171874

    εχω μια απορία παιδιά και θα ήθελα αν γνωρίζετε να μου πείτε,εφόσον γνωρίζετε, σ ενα κούρτζχαρ 17 μηνών πόσους πόντους -φυσιολογικά- πρέπει να είναι η περίμετρος του ποδιού απο την άρθρωση του αγκώνα μέχρι την άρθρωση του καρπού του μπροστινού ποδιού;;;
    το ρωτάω έχοντας την αίσθηση οτι μάλλον είναι αδύνατα στον δικό μου (μέτρηση δύο σημείων περιοχή κάτω από αγκώνα14cm και πάνω απο καρπό 13cm).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #256712

    [i][b]εχω μια απορία παιδιά και θα ήθελα αν γνωρίζετε να μου πείτε,εφόσον γνωρίζετε, σ ενα κούρτζχαρ 17 μηνών πόσους πόντους -φυσιολογικά- πρέπει να είναι η [u]περίμετρος[/u] του ποδιού απο την άρθρωση του αγκώνα μέχρι την άρθρωση του καρπού του μπροστινού ποδιού;;;
    το ρωτάω έχοντας την αίσθηση οτι μάλλον είναι αδύνατα στον δικό μου (μέτρηση δύο σημείων περιοχή κάτω από αγκώνα14cm και πάνω απο καρπό 13cm).[/b][/i]

    αυτο που λες δεν ειναι τοσο θεμα κατασκευης.ειναι περισσοτερο θεμα ασκησης και τροφης.
    δεν αναφερεται πουθενα αυτο το μεγεθος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    ALEKOS 3 στις #191901

    Μια ακι βλεπω μεγαλη αγαπη για αυτη τη ρατσα πεσ τε μου και εμενα γιατι ενα κουταβι 8 μηνων δεν φερμαρει αλλα χαλλαει και τα μεγαλα (Ποιντερ) Θα πρεπει να σας πω οτι στο φτερο ειναι απλα δεν παιζεται. με εχει σκασει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    296
    J.BROWNING στις #256662

    Μια ακι βλεπω μεγαλη αγαπη για αυτη τη ρατσα πεσ τε μου και εμενα γιατι ενα κουταβι 8 μηνων δεν φερμαρει αλλα χαλλαει και τα μεγαλα (Ποιντερ) Θα πρεπει να σας πω οτι στο φτερο ειναι απλα δεν παιζεται. με εχει σκασει

    αυτο που παθαινεις δεν εχει καμια σχεση με την φυλη αλλιως πρεπει να το ψαξεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #256586

    Μια ακι βλεπω μεγαλη αγαπη για αυτη τη ρατσα πεσ τε μου και εμενα γιατι ενα κουταβι 8 μηνων δεν φερμαρει αλλα χαλλαει και τα μεγαλα (Ποιντερ) Θα πρεπει να σας πω οτι στο φτερο ειναι απλα δεν παιζεται. με εχει σκασει

    φιλε ξεκινησες λαθος ασε τα φτερα και τα χαζα αυτα και δειξε πουλια αγρια στο σκυλο και τωρα που ειναι μικρο ΜΟΝΟ του και οχι με μεγαλα,και φυσικα υπομονη εκ μερους σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    ALEKOS 3 στις #191961

    Κοιτα να δεισ δεν ειναι το πρωτο σκυλι μου που εκπιαδευω με φτερα και αλλα χαζα που λεσ. εχει ΔΑΓΚΩΣΕΙ οχι λιγες μπεκατσεσ αλλα δεν ακνει αυτο το άλμα που περιμενω. Τα δε μεγαλα ποιντερ ειναι πολυ μαλακα σκυλια οτι πρεπει θα ελεγε κανεισ για να βγει ενα κουταβι αλλα………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #255495

    Κοιτα να δεισ δεν ειναι το πρωτο σκυλι μου που εκπιαδευω με φτερα και αλλα χαζα που λεσ. εχει ΔΑΓΚΩΣΕΙ οχι λιγες μπεκατσεσ αλλα δεν ακνει αυτο το άλμα που περιμενω. Τα δε μεγαλα ποιντερ ειναι πολυ μαλακα σκυλια οτι πρεπει θα ελεγε κανεισ για να βγει ενα κουταβι αλλα………..

    Φιλε μου στη σηγκεκριμενη ρατσα δεν ειναι απρετιτη η σηνενεση αν δεν το ξερεις .Το σκυλι το βγαζεις μονο του και μετα βλεπεις και μας λες .Αν σηνεχηζει θα ελεγα να δεθει με σκηνακι για να το ελενχεις .Και μην μπερδεβεις τα ποιντερ με τα κουρζχααρ ειναι δυο εντελος ανομια ζωα στα παντα τους .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 109 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων