ΠΕΡΔΙΚΕΣ…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,546 έως 1,560 (από 2,097 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #433819

    καλημερα στα παιδια..

    να ρωτησω κατη;

    τα βουνα γενικα ποτε ανοιγουν για να μπορουμαι να παμαι βολτα τα σκυλια;

    δεν λεω για τις ζωνες εκγημνασης αλλα τα βουνα οπου θελουμαι να παμαι και αργοτερα για κηνηγη.

    διοτη μας σταματησαι το προηγουμενο σ/κ το δασαρχειο και μας ειπαι οτι ανηγη το βονο γενικα η για βολτα η για κηνηγη 15 σεπτεμβρη..

    και εαν θελουμαι να παμαι βολτα τα σκυλια τα παμαι σε ζωνες εκγημνασης..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #437087

    ενα μηνα εχετε να συζητησετε για της αγαπημενες μου αλλα καλυτερα αφηστε τες ησυχες για να της περιποιηθω εγω την κυριακη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kaminaris john στις #437098

    ενα μηνα εχετε να συζητησετε για της αγαπημενες μου αλλα καλυτερα αφηστε τες ησυχες για να της περιποιηθω εγω την κυριακη [/quot

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kaminaris john στις #437099

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Νίκος Σάμος wrote:</div>

    ενα μηνα εχετε να συζητησετε για της αγαπημενες μου αλλα καλυτερα αφηστε τες ησυχες για να της περιποιηθω εγω την κυριακη [/quot

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    nikolaos στις #437314

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΚΑΛΗ ΠΕΡΔΙΚΟΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΡΟΟΠΤΑ.ΤΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΔΕΚΑΟΡΟ ΚΥΝΗΓΙ 4 ΠΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ 1 ΤΡΙΓΩΝΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ.ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑ ΠΑΡΑ ΤΟ ΕΞΩΝΙΧΙΣΤΙΚΟ ΨΑΞΙΜΟ ΗΤΑΝ ΑΦΑΝΤΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΑΠΛΩΣ ΜΑΣ ΞΕΦΥΓΑΝΕ.ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΜΑΝΕΣ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΑ ΚΡΟΞΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΤΙΛΑΒΑΝΟΤΑΝ ΚΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΣΕ ΔΥΣΒΑΤΑ ΜΕΡΗ ΧΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΤΟΠΙΣΑΜΕ ΤΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΠΑΓΑΝΙΕΣ ΠΗΡΑΜΕ 4 ΠΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΟΠΑΔΙΑ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΟΤΣΟ ΜΑΛΟΝ ΦΕΤΗΝΑΡΙ(ΤΟ ΕΞΩΓΚΟΜΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΗΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟ).ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΑΠΟ ΚΟΠΑΔΙ ΣΕ ΚΟΠΑΔΙ ΚΑΙ ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΕΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΟΙ ΧΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ. ΣΗΜΕΡΑ 15 ΣΕΠ ΣΤΟ ΚΟΠΑΔΙ Α(ΘΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΓΡΑΜΜΑ) 1 ΑΡΣΕΝΙΚΗ ΤΣΟΥΚΑΡ ΒΑΡΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΕΝΤΕΡΟΥ:440 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ(ΤΟ ΤΡΥΓΩΝΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΕΓΩ:ΦΕΤΙΝΑΡΙ:135 ΓΡΑΜΑΡΙΑ). ΦΟΤΩ ΠΡΟΣΕΧΩΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #437644

    Ωραίο κυνήγι και από μας σήμερα δεύτερη μέρα της τσουκαρ , πολλές τουφεκιές ωραίες φερμες και απορτ η αδρεναλίνη στο κόκκινο

    εδώ 2 φερμες από τα σκυλιά μου πριν το απορτ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #437861

    καλο μεσημερι! μετα απο προταση φιλου μου πηγα την Τεταρτη σε κυνηγι περδικας στις Χανιωτικες Μαδαρες! 7 ωρες περπατημα σε μερη
    που πραγματικα σπας τα ποδια σου και για μενα αγγιζει τα ορια του επικινδυνου..το πιο παληκαρισιο κυνηγι που εχω κανει στη ζωη μου.
    τουφεκας και ποτε δεν πατας οπως πρεπει λογω του ανωμαλου και σαθρου απο πετρες εδαφους..πρωτα πρεπει να προσεξεις πως θα πατησεις
    μην γκρεμιστεις και μετα τουφεκας.σαν πρωην αθλητης (μπασκετμολιστας) τολμω να πω οτι ειναι φοβερη γυμναστικη για ολο το σωμα
    και πραγματικα ζοριστικα πολυ,οσο λιγες φορες στη ζωη μου..το αποτελεσμα αρκετα ικανοποιητικο και πραγματικα αξιζε τον κοπο..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #437867

    και φωτο απο το μερος κυνηγιου..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    nikolaos στις #437906

    ΩΡΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΡΙΑ ΤΟΥΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΙΑ ΠΕΙΡΑΜΕ ΤΡΥΓΩΝΙ.(ΧΑ ΧΑ ΧΑ)!ΑΥΡΙΟ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΑΝΟΡΘΟΣΩ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #437922

    Καλησπερα! Σε ευχαριστω Νικολαε..μια χαρα τα πηγατε και εσεις! αν και πιστευω οτι το μεγαλο κερδος σε τετοια κυνηγια που εχουν πολυ περπατημα
    ειναι το μεγαλο οφελος στην υγεια!ρωτησα τον συναδελφο που παει συνεχεια σε εκεινο το μερος ποσα χιλιομετρα καναμε και μου ειπε τουλαχιστον
    15..σε ποιο μερος κυνηγας εσυ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #437924

    Μπραβο ρε παιδια,ωραιες και οι φωτογραφιες ,σας ευχομαι καλη συνεχεια
    μου αρεσει στις φωτο που βλεπουμε το ακρο αντιθετο στους τοπους τις τσουκαρ
    απο την μια πανω απο την θαλασσα,και στην αλλη μεσα στα κακο γκρεμια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    nikolaos στις #437951

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΗ . ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΑΜΟ ΣΕ ΜΕΡΗ ΗΜΙΟΡΙΝΑ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΨΗΛΗ ΒΛΑΣΤΙΣΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΥΟΜΙΣΗ ΩΡΕΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ. ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #438098

    ΑΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΡΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΓΙΑ ΓΚΡΕΚΕΣ…………………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #438175

    ΑΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΡΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΓΙΑ ΓΚΡΕΚΕΣ…………………

    και δεν περνανε οι ατιμες με τπτ ρε βασιλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    nikolaos στις #438357

    (ΣΗΜΕΡΑ 15 ΣΕΠ ΣΤΟ ΚΟΠΑΔΙ Α(ΘΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΓΡΑΜΜΑ) 1 ΑΡΣΕΝΙΚΗ ΤΣΟΥΚΑΡ ΒΑΡΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΕΝΤΕΡΟΥ:440 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ(ΤΟ ΤΡΥΓΩΝΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΕΓΩ:ΦΕΤΙΝΑΡΙ:135 ΓΡΑΜΑΡΙΑ). ΦΟΤΩ ΠΡΟΣΕΧΩΣ.)
    ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΦΟΤΙΣΤΟΣ Κ.ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 2 ΤΣΟΥΚΑΡ ΤΟΥ . ΔΥΟ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΕΡΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟΚΑΝΟ ΔΥΟ ΠΟΥΛΙΑ ΠΗΡΕ.ΕΛΠΙΖΩ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ . ΚΑΛΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,546 έως 1,560 (από 2,097 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων