ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,306 έως 7,320 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #384550

    Σήμερα ήταν να πάω προς κερδύλια αλλά ήταν χάλια ο καιρός.Το άλλο Σ/Κ τώρα πάλι….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    79
    Jimmy στις #384558

    Ευελπιστώντας για κάτι καλό ξεκινήσαμε για 3ήμερο την παρασκευή στις 7:00 το πρωί για περιοχή Γρεβενών.

    Με χαλαρή οδήγηση φτάσαμε κατά τις 13:15 στον ξενώνα που θα μέναμε και αφού κλείσαμε το δωμάτιο και μεταφέραμε τα πράγματα βουρ για τον κυνηγότοπο και το πρώτο απογευματινό. Η πρώτη απογοήτευση ήταν γεγονός. Ειδαμε 5 πουλιά και αυτά εκτός βολής. Και χειρότερα, μιλήσαμε με έναν ντόπιο και μας είπε ότι φέτος δεν είχε βάλει ακόμη καθόλου πουλιά σε σχέση με την ίδια εποχή πέρυσι.

    Ξημερώνει Σάββατο και ξεκινάμε με αραιή συννεφιά για το πρωινό. Γύρω στις 8:00 ξεκινάει η βροχή και δεν σταμάταγε με τίποτα. Παρόλα αυτά,  είδαμε ένα 10άρι κοπαδάκι και 4 πέρασαν μαζί από κοντινό καρτέρι ατουφέκιστες.

    Σύσκεψη στο αμάξι κατά τις 11:30 και αφού μπήκαμε επιτόπου στα διάφορα σάϊτ (αν είναι δυνατόν, η Cosmote έδινε σύνδεση σε δίκτυο 3G στην μέση του πουθενά) για πρόβλεψη καιρού διαπιστώσαμε ότι ο καιρός θα ήταν ο ίδιος μέχρι το μεσημέρι της Δευτέρας που ήταν προγραμματισμένο να φύγουμε. Ετσι, βγήκε το πλάνο φυγής και την κοπανήσαμε για Αθήνα ταχύτατα να προλάβουμε και απογευματινό τσίχλας κοντά στην Στυλίδα.

    Αλλά και εκεί τα πράγματα ήταν απογοητευτικά. Οχι τσίχλα δεν πέταξε, ούτε σπίνος. Συνεχίζοντας την επιστροφή, το βράδυ φτάσαμε στα σπίτια μας .

    Συμπερασματικά, τώρα που έχω ηρεμήσει και τα σκέφτομαι, κάναμε τα ακόλουθα λάθη:

    Πρώτον, φύγαμε παρόλο που η πρόγνωση ήταν για βροχές για το μεγαλύτερο διάστημα των 3 ημερών. Βάλε ότι και ο καιρός χειροτέρεψε περισσότερο …….

    Δεύτερον, οι νοτιάδες. Δεν ξανακουνάω ξανά για μπασίματα φάσας εάν ακούσω νοτιάδες. Και ας πέσουμε έξω ρε παιδί μου.

    Κρίμα γιατί πέρυσι τέτοια εποχή στο ίδιο μέρος ζήσαμε ωραίες κυνηγετικές στιγμές οι οποίες μας παρέσυραν και στο φετινό ταξίδι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #384562

    Πέρυσι   είχαν  μπεί  πουλιά  απο  15 Οκτώβρη .  Μέρες σαν  αυτό  το Σ.Κ   περνάγανε  καλά  μπουλούκια  και  γενικά είχε  πουλιά κάθε μέραα. Ηταν μια καλή χρονιά.

    Να δούμε απο Παρασκευή και μετά που φαίνεται να γυρνάει ο  καιρός σε   Β.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #384584

    Πίκρα παιδες

    στο Μεσολούρι που καθε χρόνο την εθνική μας εορτή κατι κάνουμε από φάσσες φαγαμε την βροχή της ζωής μας. Το Σάββατο από τις 8 έως τις 12 χόρτασα βροχή. Ευτυχώς είχα ενα μπουκαλάκι αγίασμα (βλπ τσιπουρο) και την καταβρήκαμε μέσα στο νερό. Του χρόνου τώρα γεροί νάμαστε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #384587

    Πίκρα παιδες στο Μεσολούρι που καθε χρόνο την εθνική μας εορτή κατι κάνουμε από φάσσες φαγαμε την βροχή της ζωής μας. Το Σάββατο από τις 8 έως τις 12 χόρτασα βροχή. Ευτυχώς είχα ενα μπουκαλάκι αγίασμα (βλπ τσιπουρο) και την καταβρήκαμε μέσα στο νερό. Του χρόνου τώρα γεροί νάμαστε.

    Eνα απο τα καλυτερα κυνηγια της ζωης μου το ειχα κανει στο Μεσολουρι με καρτερι στο υψωμα με το σταυρο.

    Αληθεια  κυρΜητσο (παρεπιπτωντως-χρονια σου πολλα),ο “γραφικος” καφετζης υπαρχει ακομα εκει;;; Ο τυπος που μενει μονος του στο χωριο το χειμωνα.Απ΄οτι εμαθα,εφτιαξε και δωματια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #384589

    Φίλε Jimmy πρώτα έγραψα τα δικά μου και μετά είδα τις εμπειρίες σου. Τελικά δεν είμασταν μόνοι εκεί πάνω ….

    Τι τα θές αμα έχεις αγίασμα και στην βροχή την βρίσκεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    165
    zordi στις #384592

    Καλησπέρα κι από εμένα!..στην περιοχή της Ημαθίας 19,20,21, είχε κάποια περάσματα αλλά εγώ δεν!!Μετά »η σιωπή των φασσών»!!!..μία μόνο »ντοπιάρα» πριν μερικές μέρες.. http://imageshack.us/photo/my-images/210/kynigi001.jpg/

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #384598

    Kyrmitsos wrote:
    Πίκρα παιδες στο Μεσολούρι που καθε χρόνο την εθνική μας εορτή κατι κάνουμε από φάσσες φαγαμε την βροχή της ζωής μας. Το Σάββατο από τις 8 έως τις 12 χόρτασα βροχή. Ευτυχώς είχα ενα μπουκαλάκι αγίασμα (βλπ τσιπουρο) και την καταβρήκαμε μέσα στο νερό. Του χρόνου τώρα γεροί νάμαστε.

    Eνα απο τα καλυτερα κυνηγια της ζωης μου το ειχα κανει στο Μεσολουρι με καρτερι στο υψωμα με το σταυρο. Αληθεια κυρΜητσο (παρεπιπτωντως-χρονια σου πολλα),ο «γραφικος» καφετζης υπαρχει ακομα εκει;;; Ο τυπος που μενει μονος του στο χωριο το χειμωνα.Απ΄οτι εμαθα,εφτιξε και δωματια.

    Kyrmitsos wrote:
    Πίκρα παιδες στο Μεσολούρι που καθε χρόνο την εθνική μας εορτή κατι κάνουμε από φάσσες φαγαμε την βροχή της ζωής μας. Το Σάββατο από τις 8 έως τις 12 χόρτασα βροχή. Ευτυχώς είχα ενα μπουκαλάκι αγίασμα (βλπ τσιπουρο) και την καταβρήκαμε μέσα στο νερό. Του χρόνου τώρα γεροί νάμαστε.

    Eνα απο τα καλυτερα κυνηγια της ζωης μου το ειχα κανει στο Μεσολουρι με καρτερι στο υψωμα με το σταυρο. Αληθεια κυρΜητσο (παρεπιπτωντως-χρονια σου πολλα),ο «γραφικος» καφετζης υπαρχει ακομα εκει;;; Ο τυπος που μενει μονος του στο χωριο το χειμωνα.Απ΄οτι εμαθα,εφτιξε και δωματια.

    Φίλε Sniper645 το χωριό ήταν άδειο. Μονο ο ξενώνας του Κάνια είχε καπνό στο τζάκι αλλά έξω μόνο ένα αυτοκίνητο. Κι εγώ επειδή το χωριό μου είναι κοντά πάω συστημένος στο καφενείο το δικό μας οπότε  τον γραφικό καφετζή  δεν τον γνώρισα .( ποτέ δεν είναι αργά) το άλλο ΣΚ εκεί θάμαι πάλι γιατί η φύση ήταν ακόμα πράσινη. Πιστεύω οτι το  πορτοκαλοκαφεκόκκινο  τοπίο θα είναι το επόμένο ΣΚ και ας ελπίσουμε να μη μας σαπίσει πάλι 

    Γεροί νάμαστε να πηγαίνουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #384632

    Σήμερα ήταν να πάω προς κερδύλια αλλά ήταν χάλια ο καιρός.Το άλλο Σ/Κ τώρα πάλι….

    Γιώργος – Θεσσαλονίκη

     

    καλα εκανες και δεν πηγες. σαββατο δεν ειχε τιποτα. σημερα εβρεχε οποτε δεν ειχε τιποτα.

    θα γραψω τις μερες που εγιναν περασματα απο κερδυλια.

    σαββατο 20-10-2012 εγινε ενα μικρο περασμα.

    κυριακη 21-10-2012 δεν περασε τιποτα.

    δευτερα 22-10-2012 περασαν λιγα πουλια.

    τριτη 23 τιποτα.

    τεταρτη λιγα πραγμτα.

    και πεμπτη παρασκευη 24 – 25 10-2012 εγιναν φοβερα περασματα, με πολλα πουλια.

    αυτο που βλεπω και με αγχωνει, ειναι πως απο αυτα που γραφετε βλεπω πως αυτα τα πουλια δεν εχουν φανει πουθενα στα μερη σας.

    η μονη ελπιδα ειναι να εχουν μεινει μεσα στο αγ ορος. κατι που σημβενει σχεδον καθε χρονο.

    τωρα αν ειναι να γινει κατι απο μπασιματα, θα γινει απο την επομενη εβδομαδα, και βλεπουμε. αν παει παντος ετσι ο καιρος, μεχρι να μπουν φασσες στην χωρα, το φυστικι απο την  οξια, θα εχει σαπισει.

     

    εντιτ. αν καποια στιγμη δεις στα κερδυλια ενα vitara ασπρο 1994 μοντελο, να ξερεις πως θα ειμαι εγω. αν και δυσκολα να με δεις εκει σκ γιατι τοτε εκει γινετε λαικο προσκυνιμα απο κοσμο. οποτε επιλεγο καθημερινες να πηγενω εκει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #384641

    freeman.1989 wrote:
    Σήμερα ήταν να πάω προς κερδύλια αλλά ήταν χάλια ο καιρός.Το άλλο Σ/Κ τώρα πάλι…. Γιώργος – Θεσσαλονίκη

    καλα εκανες και δεν πηγες. σαββατο δεν ειχε τιποτα. σημερα εβρεχε οποτε δεν ειχε τιποτα. θα γραψω τις μερες που εγιναν περασματα απο κερδυλια. σαββατο 20-10-2012 εγινε ενα μικρο περασμα. κυριακη 21-10-2012 δεν περασε τιποτα. δευτερα 22-10-2012 περασαν λιγα πουλια. τριτη 23 τιποτα. τεταρτη λιγα πραγμτα. και πεμπτη παρασκευη 24 – 25 10-2012 εγιναν φοβερα περασματα, με πολλα πουλια. αυτο που βλεπω και με αγχωνει, ειναι πως απο αυτα που γραφετε βλεπω πως αυτα τα πουλια δεν εχουν φανει πουθενα στα μερη σας. η μονη ελπιδα ειναι να εχουν μεινει μεσα στο αγ ορος. κατι που σημβενει σχεδον καθε χρονο. τωρα αν ειναι να γινει κατι απο μπασιματα, θα γινει απο την επομενη εβδομαδα, και βλεπουμε. αν παει παντος ετσι ο καιρος, μεχρι να μπουν φασσες στην χωρα, το φυστικι απο την οξια, θα εχει σαπισει. εντιτ. αν καποια στιγμη δεις στα κερδυλια ενα vitara ασπρο 1994 μοντελο, να ξερεις πως θα ειμαι εγω. αν και δυσκολα να με δεις εκει σκ γιατι τοτε εκει γινετε λαικο προσκυνιμα απο κοσμο. οποτε επιλεγο καθημερινες να πηγενω εκει.

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 7 λεπτά πριν από τον gianniskavala.

    Φέτος έχω μπερδευτεί με τις φάσσες.Την προηγούμενη εβδομάδα στα ορεινά του νομού Θεσ/νίκης είχε κάτι λίγα πουλιά.Εχθές νέκρα.Δεν ξέρω προς τα πού να πάω :-?.Ελπίζω να βάλει πουλιά το επόμενο Σ/Κ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #384643

    Φίλε Jimmy πρώτα έγραψα τα δικά μου και μετά είδα τις εμπειρίες σου. Τελικά δεν είμασταν μόνοι εκεί πάνω …. Τι τα θές αμα έχεις αγίασμα και στην βροχή την βρίσκεις

    και εγω εκει πανω ημουν……. τα ιδια και εγω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #384647

    Kyrmitsos wrote:
    Πίκρα παιδες στο Μεσολούρι που καθε χρόνο την εθνική μας εορτή κατι κάνουμε από φάσσες φαγαμε την βροχή της ζωής μας. Το Σάββατο από τις 8 έως τις 12 χόρτασα βροχή. Ευτυχώς είχα ενα μπουκαλάκι αγίασμα (βλπ τσιπουρο) και την καταβρήκαμε μέσα στο νερό. Του χρόνου τώρα γεροί νάμαστε.

    Eνα απο τα καλυτερα κυνηγια της ζωης μου το ειχα κανει στο Μεσολουρι με καρτερι στο υψωμα με το σταυρο. Αληθεια κυρΜητσο (παρεπιπτωντως-χρονια σου πολλα),ο «γραφικος» καφετζης υπαρχει ακομα εκει;;; Ο τυπος που μενει μονος του στο χωριο το χειμωνα.Απ΄οτι εμαθα,εφτιαξε και δωματια.

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 2 ώρες, 22 λεπτά πριν από τον Sniper645.

    ο ξενωνας λειτουργεί και ο γραφικος καφετζης ειναι ο Γιαννης…αλλα λειτουργει και αλλο ενα του μπαρμπα Τασου(κανια).στην τελευταια επικοινωνια μου με φιλους απο την ευρυτερη περιοχη δεν πεταει τιποτα..αλλα με ψαξιμο εχει καποια πουλακια σε διπλανες περιοχες.και μια ιστορια που ειχα περασει καποτε στο Μεσολουρι, ειμασταν τρεις και ειχαμε παραγγειλει φασολαδα για την επομενη μερα,οταν ήρθε λοιπον ο λογαριασμος εγραφε,150 δραχμες χ 3=450 δρχ, ψωμι 50 δρχ, και ενα κρεμύδι 100 δρχ!!!!!!  😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #384727

    3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2004 ΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΚΩ ΚΑΙ ΕΛΑ ΤΡΙΚΑΛΑ.ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΤΑΔΕ ΡΕΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΜΗΛΙΕΣ…ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!!!ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΚΑΛΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ (ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ) .ΞΕΚΙΝΑΜΕ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ.ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΚΟΡΠΙΕΣ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΨΗΛΩΜΕΝΕΣ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ (ΓΥΡΩ ΣΤΑ 300 ΜΕΤΡΑ)ΜΠΑΙΝΑΝΕ ΚΟΠΑΔΑΚΙΑ ΤΩΝ 50 ΜΕ 70 ΠΟΥΛΙΩΝ.ΕΙΔΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 10 ΚΟΠΑΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕ ΠΕΡΑΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΛΕΟΝ Η ΩΡΑ ΠΗΓΕ ΔΕΚΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΦΑΣΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΑΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΡΕΜΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ. ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ (ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΡΕΜΑ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΣ ΧΕΡΙ)ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1000 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΑΩ ΕΝΑ ΒΟΣΚΟ.ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ:ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΑΣΣΑ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ???ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ:ΦΑΣΣΕΣ???ΝΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΧΙΛΙΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ 1000 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΡΕΜΑ…ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ.ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΡΕΜΑ ΜΠΛΕ!!!ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΣΤΙΜΑΡΑ.ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΑΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ…ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ 2 ΚΑΡΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΤΟΥΦΕΚΑΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 11.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5.30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΤΑ ΙΔΙΑΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΣΥΝΟΛΟ 500 ΦΥΣΙΓΓΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΜΕ 58 ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!!ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΖΙ…ΗΤΑΝ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 200 ΠΟΥΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΟΠΑΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΑ ΝΤΟΥΦΕΚΑΓΑΜΕ ΡΑΒΕΡΣΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΜΕΤΡΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΝΕ ΣΤΑ ΕΛΑΤΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΓΑΝ!!!ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.ΝΤΟΥΦΕΚΑGAME KAI OI ΔΥΟ ΜΕ RAFAELO SPECIAL KAI LAMPRO KAFE.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΛΙΑΚΑΔΑ ΜΕ ΖΕΣΤΗ (ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΜΥΡΙΣΑΝ)..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΗΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ …ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ Σ/Κ ΕΧΕΙ 3 ΚΑΙ 4 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΕΙΟ ΔΥΤΙΚΟΣ ΜΕ ΣΥΝΕΦΙΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΟΡΤΩΣΤΕ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ…ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ….ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ:ΑΝ ΔΕ ΔΕΙΣ ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΣΤΑ ΜΠΑΣΙΜΑΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ.ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΣΤΑ ΜΠΑΣΙΜΑΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #384764

    σωστος ο φασσας!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #384767

    σωστος ο φασσας!

    391-525

    Μας μαμησε ο Φασσας…χαχαχααα

    Αιντε να περιμένεις τωρα να παει 4 ο μηνας!!! 😛

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,306 έως 7,320 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων