ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,321 έως 7,335 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #384768

    3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2004 ΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΚΩ ΚΑΙ ΕΛΑ ΤΡΙΚΑΛΑ.ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΤΑΔΕ ΡΕΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΜΗΛΙΕΣ…ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!!!ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΚΑΛΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ (ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ) .ΞΕΚΙΝΑΜΕ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ.ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΚΟΡΠΙΕΣ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΨΗΛΩΜΕΝΕΣ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ (ΓΥΡΩ ΣΤΑ 300 ΜΕΤΡΑ)ΜΠΑΙΝΑΝΕ ΚΟΠΑΔΑΚΙΑ ΤΩΝ 50 ΜΕ 70 ΠΟΥΛΙΩΝ.ΕΙΔΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 10 ΚΟΠΑΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕ ΠΕΡΑΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΛΕΟΝ Η ΩΡΑ ΠΗΓΕ ΔΕΚΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΦΑΣΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΑΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΡΕΜΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ. ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ (ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΡΕΜΑ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΣ ΧΕΡΙ)ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1000 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΑΩ ΕΝΑ ΒΟΣΚΟ.ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ:ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΑΣΣΑ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ???ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ:ΦΑΣΣΕΣ???ΝΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΧΙΛΙΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ 1000 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΡΕΜΑ…ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ.ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΡΕΜΑ ΜΠΛΕ!!!ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΣΤΙΜΑΡΑ.ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΑΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ…ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ 2 ΚΑΡΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΤΟΥΦΕΚΑΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 11.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5.30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΤΑ ΙΔΙΑΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΣΥΝΟΛΟ 500 ΦΥΣΙΓΓΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΜΕ 58 ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!!ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΖΙ…ΗΤΑΝ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 200 ΠΟΥΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ 9 ΣΤΙΣ 10 ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΟΠΑΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΑ ΝΤΟΥΦΕΚΑΓΑΜΕ ΡΑΒΕΡΣΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΜΕΤΡΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΝΕ ΣΤΑ ΕΛΑΤΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΓΑΝ!!!ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.ΝΤΟΥΦΕΚΑGAME KAI OI ΔΥΟ ΜΕ RAFAELO SPECIAL KAI LAMPRO KAFE.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΛΙΑΚΑΔΑ ΜΕ ΖΕΣΤΗ (ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΜΥΡΙΣΑΝ)..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΗΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ …ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ Σ/Κ ΕΧΕΙ 3 ΚΑΙ 4 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΕΙΟ ΔΥΤΙΚΟΣ ΜΕ ΣΥΝΕΦΙΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΟΡΤΩΣΤΕ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ…ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ….ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ:ΑΝ ΔΕ ΔΕΙΣ ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΣΤΑ ΜΠΑΣΙΜΑΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ.ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΣΤΑ ΜΠΑΣΙΜΑΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ…

    Θαυμάσια κυνηγετική μέρα και καταπληκτική περιγραφή…..κάρπωση μπορούσε να είναι κα καλύτερη….αλλά….ας το ζούσα και εγώ αυτό κιας έφερνα τις μσές πίσω.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #384770

    Τι λες τώρα ΕΣΥ batman για το κρεμμύδι στο μεσολουρι….
    Αυτο που λέω εγω είναι αυτο το 3χιλιαρο το μπουλουκι ουρά δεν είχε….πρόλαβα ξαναγεμισα κ ξαναεριξα σου λέω!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #384772

    Φασσας θα μηνω στην τελευταία πρόταση….
    Τα κοτσυφια πάντα τελευταία μπαίνουν!!!κ σε μας κοτσυφια δεν έχουν μπει!!!!
    Όπως δεν έχουν μπει κυριαρινες!!
    Τα πουλιά είναι πίσω…τυχεροί αυτοί που θα βγουν σ-κ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #384792

    Όπως δεν έχουν μπει κυριαρινες!!

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    κυριαρινες ποιες ονομαζετε? γιατι πρωτη φορα τις ακουω!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #384799

    τις δενδροτσιχλες στα ελατα …

    χθες ειδαμε και τις πρωτες φασσες στον ελικωνα σε υψομετρο 1650 περιπου μετρων.περασαν πανω απο ενα καρτερι μας και φυσικα ΔΕΝ τουφεκιστηκαν ..ειναι αλλων θηραμα αυτο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #384801

    αα οκ. καταλαβα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #384880

    ΛΟΙΠΟΝ,ΛΟΙΠΟΝ….

    Η ΦΟΛΑ ΤΗΣ ΦΟΛΑΣ,ΟΟΟΟΟΟΟΟ ΦΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ο ΠΕΡΙ…

    ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΙΤ/ΝΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ…ΑΤΟΥΦΕΚΙΣΤΟΣ…..ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ….

    ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΑΚΙ ΚΑΜΙΑ 10 ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ 60 ΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ….

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ(ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΚΑΝΑ ΠΕΡΑΣΜΑ!!!)

    ΕΙΔΑ ΜΑΚΡΥΑ 3 ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙΑ 10αρια ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑΝ ΙΔΙΑ ΣΥΡΤΑ Κ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΨΗΛΟΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΒΟΛΗΣ…

    ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ 3 ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙΑ…ΠΕΡΑΣΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ Κ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ…ΣΤΑ 20 ΜΕΤΡΑ….ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,50 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΔΕΞΙΑ ΗΜΟΥΝ….????ΠΗΓΕ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΙ ΣΥΝΝΕΦΟ…..

    ΜΕΤΑ ΡΙΧΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΜΙΑ ΠΙΑΣΜΕΝΗ ΕΚΑΝΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΥΚΛΟΥΣ Κ ΠΗΓΕ ΚΑΡΦΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ,ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΤΟΜΑΡΙ…Ο ΚΩΛΟΣ!!!

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΝΟ ΚΛΑΜΑ….ΟΥΤΕ ΤΣΟΝΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΓΕ…Κ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΕΠΙΑΣΕ Η ΒΡΟΧΗ…ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΤΑΜΙΣΙΑ ΨΑΡΙΑ Κ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΑΦΟΥ Η ΒΡΟΧΗ Κ Ο ΝΟΤΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ…

    Υ.Γ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ BATMAN…..’‘ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΜΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΡΟΧΗ”….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #384882

    Αφου τα ξερες για τον καιρο,δεν το αφηνες μια βδομαδα πιο πισω ρε Ιάσονα??

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #384888

    Αφου τα ξερες για τον καιρο,δεν το αφηνες μια βδομαδα πιο πισω ρε Ιάσονα??

    Παναγιωτης
    Κ.Σ.Κορωπιου Πατρίς-Θρησκεία-Οικογένεια

    ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΦΙΛΕ…ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ 2 ΑΤΟΜΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΔΙ…ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ…

    ΤΕΣΠΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ….ΚΑΝΩ ΔΗΛΩΣΗ…ΟΤΙ ΘΑ ΤΙΣ ΤΕΝΤΩΣΩ ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #384956

     

    ayta ειναι.. ^^^ 🙄

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #384958

    http://www.youtube.com/watch?v=7gD-gEnEvho

    ΑΥΤΟ ΚΟΙΤΑ…ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΑΠΟ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ…

    ΜΟΙΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #384961

    ti λεει αυτο ρε συ? ειναι του ιουνιου?  απο ποια χωρα ειναι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #384962

    ti λεει αυτο ρε συ? ειναι του ιουνιου? απο ποια χωρα ειναι?

    ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ…ΝΟΜΙΖΩ ΓΑΛΛΙΑ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #384977

    http://www.youtube.com/watch?v=qIX_x9iy31s&feature=related

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ… :mrgreen: 😯

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #384982

    http://www.youtube.com/watch?v=qIX_x9iy31s&feature=related ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ…

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    και εσυ θα κοιμηθεις μετα απο αυτο το βιντεο?  υπομονη ιασωνα εχουμε ολοκληρο χειμωνα μπροστα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,321 έως 7,335 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων