ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,561 έως 7,575 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #388247

    Καλημερα και καλως σας βρηκα!!

     

    Μακραν η χειρότερη κυνηγετικη εξόρμηση απο τοτε

    που ξεκίνησα να κυνηγω!!!

    Και σαν να μην εφτανε η απουσία θηραμάτων,

    ηρθε και εδεσε το γλυκο με τα Ελληνικα προϊόντα..

    τα φυσίγγια που ειχα μαζι μου

    ηταν γεμισμενα με μπαρουτι και τον συγκεντρωτηρα,

    απο σκαγια , μάλλον ειχαν ξεχασει να βαλουν……….

    Ηθοκον δίδαγμα,λιγα φυσίγγια αλλα οχι τσιγκουνιές….ΤΕΛΟΣ

    Παναγιωτης
    Κ.Σ.Κορωπιου

    Πατρίς-Θρησκεία-Οικογένεια

    ΒΑΡΑΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ.

    😆 😆 😆


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #388248

    sotlag wrote:
    re paidia naupaktia paizei tipota giati leo na pao s/k ??

    ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ….ΤΙΠΟΤΑ!!!

    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕΡΗ….

    Υ.Γ. ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ 5 ΣΕ ΑΡΙΘΜΟ ΦΕΤΟΣ…

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ 5.

    ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ,

    Κ ΑΥΤΗ ΣΕ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ.

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    Kosinas777ioannina στις #388265

    Makges sta dika m ta meri!stn Hpeiro k sigekrimena konta st kalpaki ioaninwn p eixe full perasmata apo fases fetos……orismenoi tipades  eixan kataskinwsi,k eixan piasei t klitera karteria…pargama t opoio irthame s antiparathesi mazi tous k paroligon agrios tsakwmos!!!!!!!!!!!auto po thelw n pw einai gt kataskinwnoun oi mages afou apogereuete??………….ftew egw n pao 100metra mprosta apo t karteri tous k n tou gamisw t kinigi meta??!!!ELEOS!!!5meres sinexomena pigena ekei tous evriska…………..

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #388268

    ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΔΩ ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ Κ ΟΛΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.

    ΔΗΛΑΔΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΙ ΑΛΛΟ

    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ?

    ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤ ΑΜΑΞΙ.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #388276

    Makges sta dika m ta meri!stn Hpeiro k sigekrimena konta st kalpaki ioaninwn p eixe full perasmata apo fases fetos……orismenoi tipades eixan kataskinwsi,k eixan piasei t klitera karteria…pargama t opoio irthame s antiparathesi mazi tous k paroligon agrios tsakwmos!!!!!!!!!!!auto po thelw n pw einai gt kataskinwnoun oi mages afou apogereuete??………….ftew egw n pao 100metra mprosta apo t karteri tous k n tou gamisw t kinigi meta??!!!ELEOS!!!5meres sinexomena pigena ekei tous evriska…………..

    Εννοείς ότι απαγορεύεται η κατασκήνωση; Νομίζω ότι είναι λίγο τραβηγμένο αυτό σαν επιχείρημα. Το θέμα είναι ότι πιάσαν τα καλά καρτέρια και όχι ότι απαγορεύεται η κατασκήνωση. Αν μένεις μόνιμα σε αυτά τα μέρη, φαντάζομαι ότι είσαι “χορτάτος” από κυνήγια και κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να δείχνεις λίγο περισσότερη κατανόηση σε αυτόν που έρχεται για 3-4 μέρες και την βγάζει στο βουνό, με ότι αυτό συνεπάγεται. Εσύ θα το βρείς το κυνήγι και αύριο και μεθαύριο και τον άλλον μήνα, αυτός μπορεί να περιμένει όλο τον χρόνο για να το κάνει αυτό.

    Φιλικά. 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #388284

    ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΔΩ ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ Κ ΟΛΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ. ΔΗΛΑΔΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤ ΑΜΑΞΙ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    έτσι, έτσι 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #388305

    ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΜΕ ΤΟΝ BATMAN,ΟΣΟ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ,ΜΙΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ….

    ANTE ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ Κ ΑΝ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #388306

    ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15.

    ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΜΕΤΑ

    ΤΙΣ 25 Κ ΑΜΑ.

    ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    482
    kostassp στις #388319

    ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΜΕ ΤΟΝ BATMAN,ΟΣΟ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ,ΜΙΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ…. ANTE ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ Κ ΑΝ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ…

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    Ιάσωνα , δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην ευρύτερη περιοχή τόσο απ’ότι βλέπω εγώ όσο και από πληροφορίες δύσκολα θα βρείς κάτι αξιόλογο και όπως είπε και ο Δάνος παραπάνω αν δεν κρυώσει καλά ο καιρός να πιεστούν τα πουλιά να κατέβουν πιό χαμηλά περνάνε “ζωή και κότα (φάσσα)”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #388328

    Ιάσωνα , δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην ευρύτερη περιοχή τόσο απ’ότι βλέπω εγώ όσο και από πληροφορίες δύσκολα θα βρείς κάτι αξιόλογο και όπως είπε και ο Δάνος παραπάνω αν δεν κρυώσει καλά ο καιρός να πιεστούν τα πουλιά να κατέβουν πιό χαμηλά περνάνε «ζωή και κότα (φάσσα)»

    ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΩΣΤΑ,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Κ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΕΧΕΙ ΑΦΘΟΝΟ ΒΕΛΑΝΙ,ΟΠΩΣ Κ ΔΩ ΑΛΛΟΣΤΕ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ….ΔΕΝ ΤΟΥΦΕΚΙΟΥΝΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ…ΑΡΑ….ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ….ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #388334

     

    kostassp wrote:
    Ιάσωνα , δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην ευρύτερη περιοχή τόσο απ’ότι βλέπω εγώ όσο και από πληροφορίες δύσκολα θα βρείς κάτι αξιόλογο και όπως είπε και ο Δάνος παραπάνω αν δεν κρυώσει καλά ο καιρός να πιεστούν τα πουλιά να κατέβουν πιό χαμηλά περνάνε «ζωή και κότα (φάσσα)»

    ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΩΣΤΑ,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Κ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΕΧΕΙ ΑΦΘΟΝΟ ΒΕΛΑΝΙ,ΟΠΩΣ Κ ΔΩ ΑΛΛΟΣΤΕ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ….ΔΕΝ ΤΟΥΦΕΚΙΟΥΝΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ…ΑΡΑ….ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ….ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ….

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    [/q[quote=388328]

    kostassp wrote:
    Ιάσωνα , δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην ευρύτερη περιοχή τόσο απ’ότι βλέπω εγώ όσο και από πληροφορίες δύσκολα θα βρείς κάτι αξιόλογο και όπως είπε και ο Δάνος παραπάνω αν δεν κρυώσει καλά ο καιρός να πιεστούν τα πουλιά να κατέβουν πιό χαμηλά περνάνε «ζωή και κότα (φάσσα)»

    ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΩΣΤΑ,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Κ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΕΧΕΙ ΑΦΘΟΝΟ ΒΕΛΑΝΙ,ΟΠΩΣ Κ ΔΩ ΑΛΛΟΣΤΕ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ….ΔΕΝ ΤΟΥΦΕΚΙΟΥΝΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ…ΑΡΑ….ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ….ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ….

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    ΜΠΙΡΙΜΠΑ-ΤΑΒΛΙ-ΣΚΑΚΙ-ΞΕΡΗ Κ ΕΝΑ

    ΣΩΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.

    ΥΓ.

    ΤΑ ΜΝΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ,

    ΤΗΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΓΙΑ ΜΑΣ

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    panospreveza στις #388339

    ΦΑΣΣΕΣ ΤΕΛΟΣ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ..ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ..

    ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΕΜΙΣΑΝ ΚΑΤΙ ΞΕΚΟΜΕΝΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΛΙΑ ΑΥΤΑ..

    ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΥΡΝΑΝ Κ ΠΟΥΛΙΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΟΥΛΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ???

    ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΦΑΣΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 25 ΟΚΤΩΒΡΗ!!!

    ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΦΟΛΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΑΠΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ..Μ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΡΟ ΜΙΑ ΦΑΣΣΑ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΛΕΣ Κ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ “ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΕ”

    ΦΥΣΙΚΑ Μ ΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ!!!!

    ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ  ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ.

    Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #388347

    σημερα μετα απο ενα δυημερο ψαξιματος, η καρπωση ηταν πολυ καλη με τον φιλο μου τον κωστα. αν και θα επρεπε να ειχαμε αλλες τοσες. υριο ειναι μια καινουργια μερα, και ελπιζω καλυτερη, μιας και αυριο θα ειμαστε και γνωστες απο λεπτομερειες.

     

    edit. καπου στην κασα εχει αλλη μια. συνολο ηταν 10, και στην φωτο βλεπω 9. :mrgreen:

     

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    mitsos στις #388371

    σημερα μετα απο ενα δυημερο ψαξιματος, η καρπωση ηταν πολυ καλη με τον φιλο μου τον κωστα. αν και θα επρεπε να ειχαμε αλλες τοσες. υριο ειναι μια καινουργια μερα, και ελπιζω καλυτερη, μιας και αυριο θα ειμαστε και γνωστες απο λεπτομερειες.

    Εύγε. Είστε ΠΑΙΚΤΟΥΡΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    kinigos-volos στις #388388

    Σήμερα κύριοι που κυνηγούσαμε μπεκάτσα στην Λαμία  είδαμε κανα δύο κοπαδάκια απο 5-6 πουλια(φασούλες).Δεν ξέρω αν ήταν περασματιαρικες απο εκει η ήταν ντοπια πουλια.Κόσμο πάντος σε κάποια καρτερια που υπάρχουν εκει είχε.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,561 έως 7,575 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων