ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,696 έως 7,710 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #390982

    χαλκιδικη

    Είσαι μακριά ρε φίλε απο τον τόπο, μιλάμε για τουλάχιστον 5 ώρες οδήγημα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #390992

    σημερα που πηγα για μπεκατσα σηκωσα ενα κοπαδι ηταν κατιασμενες σε πευκα προλαβα ειδα καμια 15-20 τωρα ποσες ηταν αγνωστο.μου περασαν στα 40-50 μετρα αλλα ημουν σε κλειστο και δεν τουφεκισα καν!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #391129

    ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΞΑΡΑΧΝΙΑΣΩ ΛΙΓΟ….

    😆 😆 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    sotlag στις #391303

    πολυ απραξια βλεπω ρε παιδια,εμφανιστηκαν κατι πουλακια σημερα αιτ/νια,αντε να δουμε!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #391367

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ…ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΠΕΡΙΞ ΤΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 😯 ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥΛΙΑ ΠΡΟΣ ΟΡΕΙΝΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ 😉 ..ΤΟ ΣΚ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΗΤΑΝ ΝΕΚΡΗ ΦΥΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΟΥ ΑΝΑΜΕΝΕΙΣ ΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ 😎 …Η ΖΕΣΤΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΑΝ ΣΤΑ ΑΡΧ@ΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΑΝ ΠΑΛΙ ΒΟΡΕΙΑ. 😡 ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ. 🙁 …ΚΑΛΟ Σ/Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ ΒΟΛΙΑ.(ΑΝ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΤΙΠΟΥΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΧΑΧΑΧΑ)…!! 😉 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #391466

    Ε ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΑΦΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ…. ΤΖΑΚΙ ΜΑΛΛΙ ΒΕΛΟΝΕΣ Κ ΕΤΣΙ….ΘΑ ΣΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΣΟΥΡΑΠΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Eπειδή  θα  έχεις  χρόνο  θα ήθελα να σου παραγγείλω  ένα πουλοβεράκι και ένα ζευγάρι  κάλτσες.   Να φροντίσεις  το συντομότερο γιατί μεσα στον επόμενο μήνα μάλλον  θα ανέβω  Σέρρες  για δουλειά  και να τα παραλάβω τότε.

    Ευχαριστώ εκ  των προτέρων

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #391482

    falcon wrote:
    Ε ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΑΦΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ…. ΤΖΑΚΙ ΜΑΛΛΙ ΒΕΛΟΝΕΣ Κ ΕΤΣΙ….ΘΑ ΣΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΣΟΥΡΑΠΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Eπειδή θα έχεις χρόνο θα ήθελα να σου παραγγείλω ένα πουλοβεράκι και ένα ζευγάρι κάλτσες. Να φροντίσεις το συντομότερο γιατί μεσα στον επόμενο μήνα μάλλον θα ανέβω Σέρρες για δουλειά και να τα παραλάβω τότε.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

    ΖΩ Σ’ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ “ΝΤΑΒΑΝΤΖΗΣ”
    Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον.

    ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ

    ΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΛΩΝΩ…

    😆 😆 😆

    ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,

    ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΟ ΚΥΝΗΓΙ

    Κ ΚΑΘΩΣ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΑΚΙ

    ΦΑΣΣΕΣ Κ ΚΑΘΙΣΑΝ 50 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΑΣ

    ΠΑΝΩ Σ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ.

    ΒΡΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΡΙΞΩ

    ΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ,

    ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΟΝ ΚΑΗΜΟ ΓΙΑ

    ΤΗΝ ΦΑΣΣΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    panospreveza στις #391694

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

    ΚΥΝΗΓΑΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΑΣΣΑ ΝΤΟΠΙΑΡΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΑΝ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΔΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ..

    ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΕΒΕΖΑ…

    ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΦΤΕΡΟ!!!!

    ΟΛΕΣ  Κ ΟΛΕΣ ΕΙΔΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30 ΠΟΥΛΙΑ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ 1 ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ 😆

    ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ

    Κ ΧΙΟΝΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΧΛΩΛΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ

    ΟΥΤΕ ΚΟΤΣΥΦΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ

    Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #391720

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΚΥΝΗΓΑΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΑΣΣΑ ΝΤΟΠΙΑΡΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΑΝ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΔΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.. ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΕΒΕΖΑ… ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΦΤΕΡΟ!!!! ΟΛΕΣ Κ ΟΛΕΣ ΕΙΔΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30 ΠΟΥΛΙΑ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ 1 ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ Κ ΧΙΟΝΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΧΛΩΛΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΟΤΣΥΦΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

    πανο ετσι οπως τα λες ειναι θα φαμε καλη παπαρα φετος. εγω στο χωριο (καναλι) 2 μερες για ελιες και εκει τα ιδια. 1 ειδα και αυτη τουφεκισα αλλα εφυγε σκαγιωμενη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    82
    super_sport στις #391762

    απο αιτ/νια εχουμε καμια πληροφορια σημερινη?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    sotlag στις #391802

    απο βαλτο μερια ουτε φτερο,προς ευρυτανεια φανηκαν πουλακια αλλα κι αυτα σε απαγορευμενο!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    82
    super_sport στις #391807

    φετος το βλεπω να πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο η φασσα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #391964

    Μακάρι να είχα κανένα καλό νέο για να ανέβουν λίγο τα κέφια, αλλά… ούτε πουλί πετούμενο δε βρέθηκε μπροστά μου… και δυστυχώς όλες οι πληροφορίες δείχνουν χάλια μαύρα!!!  🙁

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #391980

    σημερα που ημουν για μπεκατσα στα ορεινα τρικαλων ειδα ενα κοπαδι μακρυα καμια 70 πουλια να καθονται σε οξιες.ειναι ψηλα ακομα τα πουλια πιστευω και βοσκουν και εκει!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #391998

    Μακάρι να είχα κανένα καλό νέο για να ανέβουν λίγο τα κέφια, αλλά… ούτε πουλί πετούμενο δε βρέθηκε μπροστά μου… και δυστυχώς όλες οι πληροφορίες δείχνουν χάλια μαύρα!!!

    Καλύτερα  να το  ρίξουμε  στο   μάζεμα  πεταλούδων …..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,696 έως 7,710 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων